Dejan Stankovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Borowa »

Raffal pisze: a ja nie wiem po co nam taki zmiennik? Nic nie wnosi a lepszy juz nie bedzie
Milito też już większość tutejszych użytkowników spisało na straty, a dzięki jego bramkom zdobyliśmy co najmniej 6 punktów w ostatnich meczach.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Raffal »

nie uważam Motty za balast....uważam że ma za mały talent na drużyne pokroju Inter

Stankovic tak napawde od dawna nie dość ze nie zachwyca to i kontuzje łapie...zawodnika cenie za serce, walke i charakter ale lata już nie te i naprawde nie wnosi za wiele kiedy sie pojawia....

Milito jest 32 letnim zawodnikiem który co chwile łapie kontuzje, marnuje setki i przewraca się o własne nogi i obym się mylił ale te 3 ostatnie mecze tylko fałszują 1,5 letni obraz tego zawodnika.
Pytanie czy warto dać szanse 32 latkowi z taką formą z tak wielkim kontraktem, nawet jeżeli ją utrzyma to jak dużo znacie napastników w tym wieku którzy pograją chociaż 2 lata na tym poziomie ?.Mimo wszystko konkurencji w ataku to on obecnie nie ma, nie przypominam sobie Interu od wielu lat gdzie nie byloby chociaz jednego napastnika ktory ciagnal tą drużyne.

Chcialbym mocną pierwszą jedynastkę która naciskałby z ławki Cou,Obi,Alvarez.Faraoni czy Poli co nie znaczy że oczekuje u nas Messiego,Xaviego czy Hulka....

Nie rozumiem dlaczego u nas jest taka huśtawka opini, Milito gra 1,5 roku beznadziejnie ....zagra 3 mecze i nagle Milito powraca....niech tak zagra do końca roku to zmienie zdanie.... U nas rządzi minimalizm, zawodnicy zagrają jeden sezon i nowy kontrakt....jak dla mnie pora znalesc jakis biznesplan albo opieramy drużyne na młodzieży i czekamy cierpliwie albo inwestujemy w zawodników którzy coś wnoszą ....trzymanie i ściąganie przeciętniaków nie mówiąc już o ich wieku czasami mija się z celem....bo jeżeli chcemy być na topie to pytanie czy aby Ci zawodnicy są nas w stanie tam zaprowadzić przez kilka najbliższych lat? czy warto czekać na 30 latka który musi dostać czas aby wrócić do formy?
Drażni mnie brak konsekwencji w działaniu, zatrudniamy trenerów nie patrząc jaki styl preferują, nie patrząc jakie metody, nie patrzymy nawet na pozycje zawodników których ściągamy ....byle był....jakoś się upcha
Nie życzę źle bo kocham ten klub ale czasami warto popatrzeć z boku ....mam nadzieje ze zajdziemy jak najdalej i bede sie bardzo cieszył. :)


Dekiego uwielbiam ale czasami warto wiedzieć kiedy odpuścić....
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 21:03 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

Raffal wypowiedz na  :brawo: nic dodać, nic ująć...

Orzeu widać że lubisz Dejana, m.in. mówi o tym Twój awatar... :)

nikt Dejana nie skreśla i nikt go nie wygania z Interu, nie można wszystkich od razu wyrzucić, bo trzeba ich między czasie zastępować nowymi grajkami, a to nie jest takie proste z różnych przyczyn... m.in. z takich przyczyn, że nie każdy ściągnięty gracz od razu okaże się jego następcą, a Dejan przyzwyczaił Nas do wysokiego poziomu gry...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

Dejan miał poprzedni sezon bardzo dobry, w tym gra gorzej ale czy to powód żeby go definitywnie skreślać ? W środku pomocy można grać dobrze nawet po 30-tce.

Motta 'ma za mały talent' ? Były zawodnik m.in. Barcelony, a obecnie nasz najlepiej grający pomocnik o którego bije się teraz budujący w Paryżu potęgę Carlo Ancelotti ma za mały talent ? no bez jaj.

Milito ? Zeszły sezon to jedna wielka kontuzja. Obecny - z meczu na mecz jest coraz lepiej. To obecnie nasz najlepszy strzelec i nadal klasowy napastnik - po co go wymieniać jak za napastnika o takiej klasie młodszego musielibyśmy zapłacić 20+ mln euro ? A Milito to taki typ napastnika, co potrafiłby dobrze grać do 35 roku życia, albo i więcej. Czy znam klasowych napastników w jego wieku ? a i owszem: Raul, niegdyś Larsson, Crespo, Inzaghi, Del Piero, czy nawet kilka lat temu Julio Cruz - jak się strzela bramki nie zapominali nawet po 35-tce.

jednym słowem moje podejście jest takie aby pochopnie tych ludzi nie skreślać tylko dlatego że są starzy.
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

No z tym Mottą do dowaliłeś, niektórzy mecze Interu dupą oglądają chyba. No ale wiadomo, Motta to nie jest zbyt medialne nazwisko.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

Kubuś:) pisze: No z tym Mottą do dowaliłeś, niektórzy mecze Interu dupą oglądają chyba. No ale wiadomo, Motta to nie jest zbyt medialne nazwisko.
nie wiem czy zauważyłeś ale wątek dotyczy Dejana, a wypowiadasz się na temat Motty...
chyba dupą czytasz tytuł wątku :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

pewny pisze:
Kubuś:) pisze: No z tym Mottą do dowaliłeś, niektórzy mecze Interu dupą oglądają chyba. No ale wiadomo, Motta to nie jest zbyt medialne nazwisko.
nie wiem czy zauważyłeś ale wątek dotyczy Dejana, a wypowiadasz się na temat Motty...
chyba dupą czytasz tytuł wątku :)
Jak mamy być tacy konkretni, nie ja zacząłem temat Motty :)
Obrazek
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: mikruzzo »

Dejan obniżył loty w tym sezonie co niewątpliwie jest zauważalne, ale przekreślanie takiego zawodnika jakim jest Deki, to byłby błąd.
Żelazny charakter i potężne, precyzyjne uderzenie z dystansu, te dwa atuty czynią Go naprawdę wartościowym, dlatego sadzanie Dekiego na trybuny bądź próba pozbycia się jego przed zakończeniem kontraktu, to nie jest rozwiązanie :(.
Ja uważam że dawanie Dejanowi szansy (chociażby wpuszczając z ławki) może nam wyjść na dobre, bo to jest typ zawodnika który może wynik spotkania zmienić jednym uderzeniem. :love:
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: MarcoPolo »

Dziś Deki oznajmił, że odchodzi z Interu po 8 latach.Najbardziej smutne jest to, że większość opinii na ten temat to teksty w stylu ''no nareszcie'', ''żegnaj dziadzie'' ''drewno''itp.Chyba już niektórzy zapomnieli o fantastycznych bramkach Dejana nieraz z 50 metrów, o tym że zawsze podkreślał jak mocno kocha ten klub.Mimo, że od 2010 zdecydowanie obniżył loty, to należy mu się ogromny szacunek.Skoro Serba żegna się z radością, to co po odejściu Zanettiego będą fajerwerki :) ?

oczywiście nie tyczy się to wszystkich.
Czubinho
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Radom

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Czubinho »

Deki przez wiele lat utrzymywał świetny poziom, tyle goli z dystansu nie strzelil chyba zaden Interista. Ostatnie 2 sezony grał w kratkę, natomiast nadal trzyma jakiśtam fason. Zawsze wygląda na pijanego, za to go lubie ;) Oby nie poleciał gdzieś do Kataru czy ZEA, może zawita do Polski ;p ? Trio Rado,Stanko,Ljuboja , hah marzenie głupiego
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: MiRas. »

Bardzo chciałem by odszedł, w końcu jego czas się skończył, był jednym ze starej gwardii, która z Interem połączona jest toksyczną miłością... ale... no właśnie... jest pewno ale. Gdy przeczytałem informację o jego odejściu, to zrobiło mi się przykro i dziwnie, kończy się pewien etap. Jest niemały smutek...

Dziękuję i powodzenia!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Dejan Stankovic

Post autor: yoda79 »

Wiele radości nam dał, forza Deki!
IlCapitano

Re: Dejan Stankovic

Post autor: IlCapitano »

Cieszę się niezmiernie, że jednak okazał się człowiekiem honorowym i wiedząc, że jest za słaby, odchodzi z klubu. Miał dar do strzelania pięknych bramek, szczególnie w meczach z Milanem.
Może wróci do Lazio, tak czy inaczej - powodzenia.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

Ja bym przystopował z tymi pożegnaniami. Kto jak kto ale Dejan? Dejan Stanković ileś tam setny reprezentant Interu(Szczerze nie wiem ile razy grał w naszych barwach i nie będę błyszczał wiedzą z wikipedi) informował by o rozstania z klubem przez facebooka? To nie jest jakiś młody 20 letni szczyl. Myślę że gdyby miał się z nami pożegnać zrobił by to w inny sposób. Czekamy na rozwój sytuacji.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Don_Balon »

Oj Dejan... jeśli serio odejdzie bez problemu to wybacze mu te wszystkie lata dziadostwa i grania piachu. Chociaż pokazałby jaja, a nie jak inni "senatorzy" na miłych pensyjkach.

Troche śmieszy mnie fakt, że z darmozjada i dziada znów stał się bohaterem. Jednak chyba to właśnie w pełni odzwierciedla kariere Dragone w Interze - ciągła kratka (1 sezon rewelacyjny, nastepnie 1,5 roku "człowieka cienia"). Jednak zawsze był w zespole i dawał co mógł.
Klinsi64

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Klinsi64 »

szacunek za te lata w Interze oczywiscie mu się należy,z drugiej strony czy on okazał szacunek kibicom w ostatnim czasie?
był w koszmarnej formie mimo to zachowywał się tak jakby grał sezon życia,strojąc fochy i rzucając głupie usmieszki gdy coś nie szło po jego myśli,zamiast pogodzić się z tym że jego bogata kariera dobiega końca...
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dejan Stankovic

Post autor: anett »

No cóż... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i to chyba odpowiedni moment. Szkoda, że po ostatnich występach pozostawi pewien niesmak i brak zadowolenia z jego gry. Jednak trzeba pamiętać jego ładne bramki. Mimo wszystko zrobił wiele dla Interu i za to należy mu podziękować. Powodzenia Dejan!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

Klinsi64 pisze:szacunek za te lata w Interze oczywiscie mu się należy,z drugiej strony czy on okazał szacunek kibicom w ostatnim czasie?
był w koszmarnej formie mimo to zachowywał się tak jakby grał sezon życia,strojąc fochy i rzucając głupie usmieszki gdy coś nie szło po jego myśli,zamiast pogodzić się z tym że jego bogata kariera dobiega końca...

większych głupot dawno nie czytałem. Milcz, jak masz takie farmazony wypisywać.

Jeśli to prawda (nie wiadomo czy w ogóle Dejan prowadzi ten fanpage), to dziękuję Deki za te 8 lat gry i wiele pięknych chwil, dzięki którym my, kibice Interu mieliśmy dużo powodów do radości.

Szkoda trochę, że przez kontuzje Dejan znacznie obniżył loty. Tak czy siak żegnamy wielkiego zawodnika.

Obrazek
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kebo »

ukłony ode mnie Dejan, ale Twój czas w Interze się skończył, to dobrze, że zdecydowałeś się odejść Grazie Dejan!
Klinsi64

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu pisze:
Klinsi64 pisze:szacunek za te lata w Interze oczywiscie mu się należy,z drugiej strony czy on okazał szacunek kibicom w ostatnim czasie?
był w koszmarnej formie mimo to zachowywał się tak jakby grał sezon życia,strojąc fochy i rzucając głupie usmieszki gdy coś nie szło po jego myśli,zamiast pogodzić się z tym że jego bogata kariera dobiega końca...

większych głupot dawno nie czytałem. Milcz, jak masz takie farmazony wypisywać.

Jeśli to prawda (nie wiadomo czy w ogóle Dejan prowadzi ten fanpage), to dziękuję Deki za te 8 lat gry i wiele pięknych chwil, dzięki którym my, kibice Interu mieliśmy dużo powodów do radości.

Szkoda trochę, że przez kontuzje Dejan znacznie obniżył loty. Tak czy siak żegnamy wielkiego zawodnika.
ja Ciebie również pozdrawiam :) miłego dnia :)
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Don_Balon »

Widze, że fb już całkiem rządzi światem... teraz Julio zapowiedział odejście.

Spisek? masowy włam na konta? vs dziadkowie zmądrzeli? Moratti się ogarnął?
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

oby się to sprawdziło...
Granat105
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:07

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Granat105 »

Hmm no zobaczymy jak będzie, czy to plota czy prawdziwa informacja. Mimo wszystko dzięki za te wspaniałe lata i piękne bramki w barwach Interu Dejan ;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: MiRas. »

No i Dejan Stanković odchodzi z Interu Mediolan. Mimo, ze przez ostatnie 2 lata momentami doprowadzał mnie do szału tak teraz jest mi trochę szkoda jego odejścia, ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i do Dejana właśnie to dotarło. Pamiętam jak cieszyłem się, gdy przychodził. Nie zapomnimy nigdy tych goli strzelonych Milanowi, tej bramki z Schalke i wielu, wielu innych momentów. Wielki podziękowania Stanko, za zdrowie i serce zostawione na boisku!

Mam wielką nadzieję, że kiedyś wrócisz do Interu w roli działacza.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

List pożegnalny dejana. Tym razem to już nie fejk na jaki nabrała się 80% populacja fanów Interu. Co tu dużo mówić, dziękujemy Dejan. Za wszystko.
Obrazek
Ajj, łezka w oku się kręci... Następni będą Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti... Kończy się pewna epoka...
IlCapitano

Re: Dejan Stankovic

Post autor: IlCapitano »

Nareszcie nie będzie traktowany jak piąte koło u wozu, ale jako legenda. Dzięki za wszystko Dejan!

http://www.inter.it/img/185914-800.jpg
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Piekarz »

Kubuś:) pisze: Ajj, łezka w oku się kręci... Następni będą Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti... Kończy się pewna epoka...
Nie no, błagam, nie w jednym rzędzie...
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

Piekarz pisze:
Kubuś:) pisze: Ajj, łezka w oku się kręci... Następni będą Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti... Kończy się pewna epoka...
Nie no, błagam, nie w jednym rzędzie...
Sorry :-D miało być tak Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Mora »

Dziękuję Deki za walkę, zaangażowanie, wierność...To odpowiedni moment, żeby odejść...Mam nadzieję, że pozostaniesz częścią niebiesko-czarnej rodziny poza boiskiem jak Figo czy Cordoba.

I dzięki za tego gola...Niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju:

http://www.youtube.com/watch?v=pw1RFeGTtdY
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dejan Stankovic

Post autor: AlwaysRemember »

Grazie Dejan. Derby bez Ciebie już nie będą takie same. Zresztą...będzie Cię brakowało. Dejan to był jednak symbol Interu, podobnie jak jest nim Zanetti.
ODPOWIEDZ