Problem z facebookiem

Forumowe zabawy, posty nie są zliczane
ODPOWIEDZ
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Problem z facebookiem

Post autor: Lucas »

Siema, mam problem z facebookiem. Gdy ktoś ze znajomych wchodzi na mój profil to nie widzi żadnych informacji o mojej muzyce, filmach itd. Napisane jest tylko takie coś: Przepraszamy, nie ma tutaj żadnych elementów do wyświetlenia. Nie wiem jak zmienić, żeby ludzie widzieli informacje o mnie. Mam nadzieje, że jest ktoś kto udzieli mi pomocy.
Obrazek
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Problem z facebookiem

Post autor: fmlyhm »

Wejdź na swoją tablicę, kliknij edytuj profil, zakładka Sztuka i rozrywka, Sport. Obok dodanej muzyki powinien być rozsuwający się przycisk, tam ustawiasz kto ma widzieć itd
Obrazek
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Problem z facebookiem

Post autor: anett »

Musisz tylko zmienić ustawienia. Jeśli nie masz tej głupiej osi czasu to wygląda to tak: Profil => Informacje => tam gdzie masz muzykę i filmy (Sztuka i rozrywka) jest po prawej stronie ikonka "Edytuj" => Przy każdej kategorii jest po prawej stronie znaczek ze strzałeczką. Wystarczy w to kliknąć i ustawić "Publiczne", "Znajomi" jak kto woli. Ty prawdopodobnie masz "Tylko ja" dlatego Ci nie wyświetla.
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Problem z facebookiem

Post autor: Lucas »

No właśnie nie. Próbowałem już to, wszystko mam ustawione na publiczne ;/ Strasznie dziwne to jest. Mój brat ma okej. Dalej wyświetla się ten sam napis, o którym wspomniałem wyżej.
Obrazek
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Problem z facebookiem

Post autor: anett »

Hakerzy włamali Ci się na profil :P
A spróbuj jeszcze w innych ustawieniach konta, może tam masz coś przyblokowane. Jak nie, to zgłoś problem do administracji.
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Problem z facebookiem

Post autor: Lucas »

Przeszukałem chyba w dłuż i w szerz...nic nie znalazłem. Może i hakerzy:) Zgłosić bezpośrednio z poziomu fejsa?
Obrazek
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Problem z facebookiem

Post autor: anett »

No chyba tak. Zadałam pytanie na zapytaj.onet.pl może ktoś udzieli jakiejś konkretnej odpowiedzi to ewentualnie dam znać :) Facebook ostatnio szwankuje. Moja znajoma ma problem z zalogowaniem. Może jest jakiś wirus czy coś...
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Problem z facebookiem

Post autor: Lucas »

I co śmieszniejsze okazało się, że kilku znajomych widzi informacje, a inni nie widzą :D Maniana. Napisałem w centrum pomocy facebooka. Zobaczymy. Dzięki za pomoc!
Obrazek
ODPOWIEDZ