Primavera

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: FcDavids »

Napoli, Litteri, Destro - z tej trójki (mimo że wszyscy grają dobrze ) największe szanse na awans do pierwszej 11-stki ma Napoli.
Ribas on raczej będzie ciągle wypożyczany i jeżeli nie będzie miał nagłego wystrzału talentu to raczej nie ma szans na pierwszy skład.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Nasi zawodnicy po morderczych meczach wygrali Carnival Cup.

Turniej ten jest wielce prestiżowy, gdyż udział w nim biora drużyny z całego świata. Tym samym nasi młodzi moga z podniesioną glową mówić, że są najlepsi na świecie, a my kibice możemy być dumni, że mamy najlepszą młodzież na świecie.

Turniej ten pokazał jak ważna jest wyrównana kadra. Częstotliwość grania spotkań była zabujcza. Do tego cztery spotkania w fazie play off kończyly się po dogrywkach, doszły zawieszenia oraz urazy. W decydującym finałowym spotkaniu zmuszeni byliśmy zagrać z czterema napastnikami od pierwszej minuty. Klasę po raz kolejny pokazał Mario Balotelli, który przede wszystkim bramką z rzutu wolnego udowodnił, że należy mocno przemyśleć podpisanie z nim profesjonalnego kontraktu.
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Ibanez »

Nie wiedzialem ze ten turaniej jest taki prestizowy jak piszesz...
Mozna wiedziec jakie zespoly mlodziezowe z calego swiata jeszcze w nim graly??
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: RoB »

Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Ibanez »

Patrzylem na te zespoly z tego turnieju to nie ma tam zbytnio jakichs najlepszych druzyn swiata.
No chyba ze pilka mlodziezowa ma inne druzyny przodujace... ale watpie.
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: YoozeQ »

Arsenal ostatnio pokazuje nam jak dobrych ma mlodych pilkarzy. Daja im grac nie tylko w pucharach, ale coraz czesciej widac ich w lidze i mimo mlodego wieku ladnie sobie radza.
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Jarek_FCI »

YoozeQ pisze: Arsenal ostatnio pokazuje nam jak dobrych ma mlodych pilkarzy. Daja im grac nie tylko w pucharach, ale coraz czesciej widac ich w lidze i mimo mlodego wieku ladnie sobie radza.
Tylko że to jest temat o Primaverze Interu a nie Arsenalu.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Fakt Arsenal gra młodymi zawodnikami, których jednak nie wychowuje, lecz sprowadza z innych klubów... kiedy juz sie czymś wyróżniają np. Eduardo.

Nawet Theo Walcott przywędrował z Southampton.

U nas wygląda to trochę inaczej. Mamy prestiżowe rozgrywki dla Primavery i to wielki plus. Barcelona chyba narazie wprowadza najwięcej młodzików do pierwszego składu. Bojan, dos Santos czy Messi są tego najlepszym przykładem.

PS: Wczoraj wygraliśmy derby z Milanem 3-2 w Coppa Italia. Brawo nasi.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Nasza Primavera przeżywa widoczny kryzys. Ostatnio coraz częściej nasi chłopcy przegrywali. Spowodowało to straty w lidze oraz bolesną porażkę w Pucharze Włoch z Sampdorią 3-9. Nie wiadomo, gdzie dopatrywać się przyczyn takiego kryzysu?

Balotelli coraz częściej  powoływany jest do kadry pierwszej drużyny, lecz czy to może być spowodowane brakiem jednego zawodnika?

Odpowiedzią będą kolejne spotkania. Obawiam się, że jeśli taka niemoc będzie się pogłębiać Vincenzo Esposito może stracić pracę, co dla mnie byłyby szokiem, bo to znakomity fachowiec. 
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Dzonyy »

Ostatnio z tego co patrzyłęm to same porażki ale nawet nie wiem kiedy ostatni mecz grali.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Darek »

Zapodaje bramki z ostatnich  trzech meczy Primavery bo wpadłem na necie na nie a może ktoś jeszcze nie widział a chce zobaczyć:

Mar 29 2008 RIMINI-INTERNAZIONALE 1-3 9' Siligardi, 48' Napoli, 50' Napoli

http://rapidshare.com/files/104470262/R ... _Inter.rar

Mar 15 2008 FIORENTINA-INTERNAZIONALE 4-2 12' Esposito, 46' Napoli ( tylko gole Interu)

http://rapidshare.com/files/104474033/F ... _Inter.zip

Mar 8 2008 INTERNAZIONALE-UDINESE 2-3 52' Siligardi, 73' Fortunato

http://rapidshare.com/files/104487479/I ... dinese.zip

:flaga33: :flaga33:
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Magiq »

Primavera Interu rozgromiła dzisiaj Triestinę 9-2.

Inter vs. Triestina 9-2 (6-1)
1-0 Litteri 1'
2-0 Napoli 4'
3-0 Napoli 5'
3-1 Cucchiaro 17'
4-1 Napoli 18'
5-1 Litteri 40'
6-1 Silgardi 41'
7-1 Pedrelli 52'
8-1 Siligardi 55'
9-1 Litteri 64'
9-2 Cannone 89'.

Inter: Belec; Filippini, D.Esposito, Federici, Fatic (Caldirola 49'); Siligardi (Santon 56'), Fortunato, Gerbo, Pedrelli (Obi 52'); Litteri, Napoli.
Zmiany niewykorzystane: Tornaghi, Papa, Puccio, Destro.
Trener: Vincenzo Esposito.

Triestina: Mosca; Gossi, Marchetti (Farfoglia 60'), Solaja, Peressini; Cannone, Lucarelli, Villanovich. (Granieri 46'), Chersicola (Palermo 60'); De Micco, Cucchiaro.
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: dani7 »

brawo primavera!!! Widac, że łapią coraz lepszą formę. Mam nadzieję, że wygrają ligę
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Dzonyy »

Możecie podać tabele bo nie chce mi się szukać :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: pct »

http://giovanili.inter.it/cgi-bin/campionato?IDC=1&L=en

Nie wiem czy podliczali ostatnia kolejke :)
Miodek_1313
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2008, 23:01

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Miodek_1313 »

Mam pytanie, gdzie mozna sledzic poczynania Primavery na bierząco bo szukam i znalesc nie moge. Jak ktos wie to niech poda link. Z góry dzieki ;]    :szal:
Per me... C'e solo l' Inter !!
Radzisz_IM
Posty: 274
Rejestracja: 6 sty 2007, 16:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Radzisz_IM »

oficjalna stronka naszej Primavery, jak i innych grup młodzieżowych :D

http://giovanili.inter.it/cgi-bin/home?L=en

FORZA INTER !  :inter:
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak Kocham Cię w moim sercu INTER i na dobre i na złe! per sempre Nerazzurro!
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: ferii »

http://www.youtube.com/watch?v=b7H7sjF5c1o  Derby w wykonaniu naszej młodzieży ;) pewne zwycięstwo hehe ;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Minister »

A ta stronka naszych futbolistów funkcjonuję jeszcze pod jakiś linkiem :D ?
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: NeroBlu »

Jak wszyscy wiemy rozgrywany jest obecnie Viareggio Cup. Młodzi pilkarze Interu zajmują po 2 meczach pierwsze miejsce w swojej grupie :) Wygraliśmy z reprezentacja Serie D i F.K. Jedinstvo. Myśle, że warto śledzić ten turniej, bo niektórzy piłkarze prezentują niezwykle wysoki poziom mimo młodego wieku, a są to nieoficjalne młodzieżowe mistrzostwa świata jeśli chodzi o kluby :)

Jeśli chodzi o polski akcent to jest nim Legia, która przegrała z juve i zremisowała z livorno jak do tej pory
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Dominik »

NeroBlu dasz jakiegoś linka do tych informacji?
FORZA INTER!!!
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: NeroBlu »

PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
QuaRiS UC
Posty: 47
Rejestracja: 15 lut 2009, 22:02
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: QuaRiS UC »

Nie wiem czemu nie wystartowało Udinese i inne Włoskie kluby..
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Lamatico »

Inter ma problemy na lewej obronie, a tymczasem w protokole meczowym - strzelec zwycięskiej bramki - Parma Genua znalazło się nazwisko Ivana Fatica - Czarnogórca, który został oddany w rozliczeniu za Mottę i Milito. Znakomity zawodnik widziałem go w kilku spotkaniach gdy grał u nas w Primaverze na klubowych, młodzieżowych Mistrzostwach Świata czy też w fazie play-off walki o mistrzostwo. Inter w składzie z Faticem, Bolzonim, Siligardim, czy Balotellim zdobył wtedy Scudetto...
Szkoda, że takie talenty nie sa wszystkie włączane do pierwszej drużyny, a jeśli są to dostają tak mało szans.

Moim zdaniem prowadząc 2-0 z niemocnym rywalem na 20 minut przed końcem można sobie pozwolić na wprowadzenie jednego zawodnika z Primavery...
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: hbk »

Lamatico

Problemu na lewej obronie nie byloby, gdyby nie zostal oddany Maxwell lub gdyby Chivu i Santon nie lapali tak czesto kontuzji. Wiem, ze fajnie byloby miec jak najwiecej mlodych i zdolnych zawodnikow w pierwszym skladzie, alle nie zawsze da sie. Tym trudniejsze jest to im lepszy jest klub. Oczywiscie w Barcelonie paru wychowankow biega i im to na dobre wychodzi. Ale co robi Arsenal, ktory ma w skladzie sama mlodziez? Nie wygrywa nic od lat. Najwzniejsze jest zachowanie balansu miedzy mlodymi i kupnymi zawodnikami, ale umowmy sie nie jest u nas az tak zle. szanse dostaje czesto Santon i Balloteli, pare razy zagral Khrin, jak na klub walczacy o takie cele to i tak niezly wynik.

Swoja droga to chyba ten Motta i Milito przydali sie nam bardziej od faticia:P

Co do ostatniego zdania to wiadomo, ale mi sie wydaje, iz Mou mowil, ze woli wpuszczac mlodego zawodnika od poczatku spotkania lub na jakis dluzszy okres gry. Trudno tez zgadnac, iz akurat ten mecz ze slabym przeciwnikiem bedziemy szybko wygrywac dwoma lub trzema bramki (szczegolnie patrzac na ostatnia fome) i brac wtedy zawodnikow primavery.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Seba »

Lamatico pisze: Inter ma problemy na lewej obronie, a tymczasem w protokole meczowym - strzelec zwycięskiej bramki - Parma Genua znalazło się nazwisko Ivana Fatica - Czarnogórca, który został oddany w rozliczeniu za Mottę i Milito. Znakomity zawodnik widziałem go w kilku spotkaniach gdy grał u nas w Primaverze na klubowych, młodzieżowych Mistrzostwach Świata czy też w fazie play-off walki o mistrzostwo.
Losy Fatica śledzę w szczególności. Zaimponował mi w kilku sparingach za czasów Manciniego i wiedziałem, że jeśli nie zostanie w Interze, to wyląduje w innej ekipie Serie A. Zobaczymy jak dalej potoczy się jego kariera.
Obrazek
QuaRiS UC
Posty: 47
Rejestracja: 15 lut 2009, 22:02
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: QuaRiS UC »

Primavera Interu w tym sezonie ma bardzo udany sezon.
Obrazek
zzz_v1

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: zzz_v1 »

QuaRiS UC pisze: Primavera Interu w tym sezonie ma bardzo udany sezon.
To dopiero są rozgrywki grupowe. Czy udany to się okaże dopiero w fazie finałowej rozgrywek.
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Kalisz »

Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Primavera 2007/2008

Post autor: Seba »

Po wygraniu NextGen Series nasi młodzi chłopcy właśnie przed chwilą zdobyli Scudetto ogrywając w finale Lazio 3-2 :!: Nie ukrywam, iż jestem z nich bardzo dumny, bo to właśnie oni ostatnimi czasy dostarczają nam najwięcej radości. Gratulacje dla piłkarzy Primavery oraz trenera Bernazzaniego. Mam nadzieje, że Stramaccioni zabierze kilku z nich na okres przygotowawczy. Szczególne wyróżnienia dla Romano, Bessy, M'baye, Crisetiga, Alborno i przede wszystkim Longo. Oby tak dalej :flaga33:
Obrazek
ODPOWIEDZ