Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

Jedna dziwna sprawa... na Spal z nieaktywną? kartą mogę kupić bilet wprowadzając jej numer. A wybierając derby info, że nie aktywna...
sokyl8
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2017, 14:47

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sokyl8 »

Tak jak pisalem, na derby karta musiala by byc aktywowa przed 29/08 a Twoja byla 31/08. Dlatego nie mozesz kupic biletow na derby a na SPAL mozesz.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

sokyl8 pisze:Tak jak pisalem, na derby karta musiala by byc aktywowa przed 29/08 a Twoja byla 31/08. Dlatego nie mozesz kupic biletow na derby a na SPAL mozesz.
Czyli kupie z kartą jak i bez dopiero 8 września jak ruszy otwarta sprzedaż online dla wszystkich w takim razie jeśli dobrze rozumiem.
sokyl8
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2017, 14:47

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sokyl8 »

Na to wychodzi. Jeszcze troche biletow zostalo
Balu
Posty: 159
Rejestracja: 11 lut 2007, 15:41
Lokalizacja: Dębica

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Balu »

Witam

Z racji tego, że wybieram się z bratem na mecz z Napoli. mam kilka pytań:

- czytałem we wcześniejszych postach, że mecz z Napoli to mecz podwyższonego ryzyka. Jak ma się sytuacja z zakupem biletu na inter.it lub w kasie przed meczem? Nie jesteśmy zrzeszeni w FDP.

- czy jest taka możliwość, żeby mecz odbył się w piątek? Ktoś pisał we wcześniejszych postach o takim ryzyku. Pytam, dlatego że planujemy wylecieć w sobotę i wrócić w poniedziałek.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
Balu
Posty: 159
Rejestracja: 11 lut 2007, 15:41
Lokalizacja: Dębica

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Balu »

Balu pisze:Witam

Z racji tego, że wybieram się z bratem na mecz z Napoli. mam kilka pytań:

- czytałem we wcześniejszych postach, że mecz z Napoli to mecz podwyższonego ryzyka. Jak ma się sytuacja z zakupem biletu na inter.it lub w kasie przed meczem? Nie jesteśmy zrzeszeni w FDP.

- czy jest taka możliwość, żeby mecz odbył się w piątek? Ktoś pisał we wcześniejszych postach o takim ryzyku. Pytam, dlatego że planujemy wylecieć w sobotę i wrócić w poniedziałek.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

Ponawiam pytanie.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bart »

Tzn. planujesz jechać na mecz w marcu? W takim razie teraz nie zaprzątaj sobie głowy organizacją, bo to kiedy odbedzie się mecz to loteria. Poczekaj do okolic 20 grudnia, wtedy po losowaniu 1/8 LM ogłaszany zawsze jest kalendarz gier na styczeń/luty/marzec. I zawsze wtedy można jeszcze kupić tanie bilety lotnicze.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Hanys »

Może być że 3 rok pod rząd pojedziemy na wyjazd autokarowy na Napoli ;P
Balu
Posty: 159
Rejestracja: 11 lut 2007, 15:41
Lokalizacja: Dębica

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Balu »

Bart pisze:Tzn. planujesz jechać na mecz w marcu? W takim razie teraz nie zaprzątaj sobie głowy organizacją, bo to kiedy odbedzie się mecz to loteria. Poczekaj do okolic 20 grudnia, wtedy po losowaniu 1/8 LM ogłaszany zawsze jest kalendarz gier na styczeń/luty/marzec. I zawsze wtedy można jeszcze kupić tanie bilety lotnicze.
Tak. Planujemy w marcu polecieć.Ogłaszany jest kalendarz gier na Serie A czy LM ?
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: ZnawcaCalcio »

Balu pisze:
Bart pisze:Tzn. planujesz jechać na mecz w marcu? W takim razie teraz nie zaprzątaj sobie głowy organizacją, bo to kiedy odbedzie się mecz to loteria. Poczekaj do okolic 20 grudnia, wtedy po losowaniu 1/8 LM ogłaszany zawsze jest kalendarz gier na styczeń/luty/marzec. I zawsze wtedy można jeszcze kupić tanie bilety lotnicze.
Tak. Planujemy w marcu polecieć.Ogłaszany jest kalendarz gier na Serie A czy LM ?
Serie A, po co Ci LM?
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Jeśli ktoś się zastanawia nad samodzielnym wyjazdem to polecam wybrać mecz z Torino w niedzielę 5 listopada. Loty jeszcze są w miarę tanie. Obserwuje sprzedaż biletów na inter.it i jestem w szoku jak schodzą, klub udostępnił już 3 pierścień i zapowiada się rekordowa frekwencja (>60tys) jak na takiej klasy rywala.
Mecz jest o idealnej porze (niedziela 12:30), więc odpada kłopot z późniejszym dojazdem np. do Bergamo.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: TomHardy »

ktoś leci na Torino może? bo rzeczywiście bardzo fajny wyjazd może być. Ja chętnie polece
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Berki »

Leci sporo chłopaków z FdP. Na Sampę ktoś się wybiera?
Bigfoster
Posty: 43
Rejestracja: 28 cze 2015, 20:52

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bigfoster »

Ktoś się wybiera na Atalante??
Maszynista
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2017, 13:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Maszynista »

Ciao!

To mój pierwszy wpis na forum, dlatego czuję delikatne zdenerwowanie. Wraz ze znajomymi wybieramy się do Mediolanu i, co najważniejsze, planujemy obejrzeć spotkanie z Atalantą. Chcieliśmy kupić bilety przez oficjalną stronę klubową, ale albo za bardzo nie radzimy sobie z Internetem albo niezbędna do transakcji jest karta kibica.

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?

Wiem, że istnieje również możliwość zakupu biletów na innych stronach np.:
https://www.footballticketnet.com/itali ... s-atalanta

no ale trochę szkoda płacić dodatkowe Euro skoro można je wydać w dużo lepszy sposób. Pozdrawiam i liczę na lawinę pomocnych komentarzy ;)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

nie jest niezbędna karta kibica - wchodzicie na inter.it /tickets , wybieracie miejsce i zamawiacie bilet. po uzupełnieniu danych i płatności drukujecie sobie w domu i z tym idziecie na stadion.

można też pod stadionem kupić, na innych stronach nie polecam.
Maszynista
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2017, 13:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Maszynista »

Przepyszne dzięki!
Adasko4
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2017, 20:23
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Adasko4 »

Ja kupiłem bilety parę dni temu a nie mam karty kibica. Może odrzuciło Ci kartę kredytową?
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Właśnie co wróciłem z meczu z Torino i już myślę o kolejnych.
Czy ktokolwiek posiada pewne info, kiedy dokładnie będzie ogłoszony terminarz na styczeń/luty/marzec?
Na razie ostatnia pewna data to 16grudnia Inter - Udinese.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bart »

Zazwyczaj jest to zaraz po losowaniu LM i LE w grudniu.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

Ok losowanie chyba 11 grudnia, a więc jeszcze przed świętami będzie wszystko jasne. Dzięki Bart!
Yoss83
Posty: 4
Rejestracja: 3 gru 2017, 17:37
Lokalizacja: Konin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Yoss83 »

Wczoraj kupiłem bilet na mecz z Romą na 21/01. Jakby ktoś się wybierał do Mediolanu na ten sam mecz to możemy połączyć siły. Wylatuję 19/01 z Modlina, a powrót w 22/01 poniedziałek o 23:15. Lot Ryanairem.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: PioFCI »

To dlugi pobyt, ja lece z dziewczyna w dzien meczu w niedziele z Krakowa i wracam w poniedzialek do Krakowa. Ogolnie ceny na mecz zabijaja ale na Rome mozna sie szarpnac :)
Yoss83
Posty: 4
Rejestracja: 3 gru 2017, 17:37
Lokalizacja: Konin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Yoss83 »

Bilet dostałem jako łączony pod choinkę i urodziny od żony, więc tylko bilet lotniczy mnie wyniesie 230 złotych. Nocleg też chcę za darmo ogarnąć.
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Berki »

Za darmo czyli jak? Chcesz spać na lotnisku? :)

Leci ktoś na Udine? Będę w Mediolanie w dzień meczu, w sobotę.
Yoss83
Posty: 4
Rejestracja: 3 gru 2017, 17:37
Lokalizacja: Konin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Yoss83 »

Koleżanka mieszka w Mediolanie, a jak nie u niej (często wyjeżdża) to skorzystam z http://Couchsurfing.com - jest to portal dla osób poszukujących noclegu za darmo. Sami w u siebie gościliśmy różne osoby z całego Świata. Użytkownicy dostają recenzje, rekomendacje, więc wiesz kogo przyjmujesz do domu i do kogo jedziesz. Polecam.
vojteks
Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 2017, 22:09

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: vojteks »

też będę w dzień meczu z romą (21.01) w mediolanie, ale bez karty kibica bilety od 60euro :/
Valrin
Posty: 11
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Valrin »

Witam. Jadę na narty do Włoch w marcu i zupełnie przypadkowo mój pobyt trafia w termin meczu Interu z Napoli. Z racji tego, że do Mediolanu będę miał ok 100 km, grzechem każdego szanuącego się kibica Interu byłoby nie skorzystać z okazji i nie pójść na ten arcyciekawy mecz. Biorąc pod uwagę frekwencję kibiców na meczach w tym sezonie, chciałbym w okresie miedzyświątecznym załatwić już sobie bilet na ten mecz. Może ktoś bardziej doświadczony w tych sprawach wytłumaczyć skąd to kupić? Dodam, że nie byłem nigdy na San Siro, nie posiadam też karty kredytowej ani karty kibica.

Z góry dziękuję, pozdrawiam. ;)
Interista since 1997
Balu
Posty: 159
Rejestracja: 11 lut 2007, 15:41
Lokalizacja: Dębica

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Balu »

Valrin pisze:Witam. Jadę na narty do Włoch w marcu i zupełnie przypadkowo mój pobyt trafia w termin meczu Interu z Napoli. Z racji tego, że do Mediolanu będę miał ok 100 km, grzechem każdego szanuącego się kibica Interu byłoby nie skorzystać z okazji i nie pójść na ten arcyciekawy mecz. Biorąc pod uwagę frekwencję kibiców na meczach w tym sezonie, chciałbym w okresie miedzyświątecznym załatwić już sobie bilet na ten mecz. Może ktoś bardziej doświadczony w tych sprawach wytłumaczyć skąd to kupić? Dodam, że nie byłem nigdy na San Siro, nie posiadam też karty kredytowej ani karty kibica.

Z góry dziękuję, pozdrawiam. ;)
Witaj

Także razem z bratem i jego synem lecimy do Mediolanu na mecz z Napoli. Nie mamy karty kibica. Zaraz po losowaniu terminarzu Serie A na najbliże 3 miesiące bookujemy bilety lotnicze. My mamy zamiar kupić bilety na mecz przez stronę oficjalną inter.it jakieś 3 tygodnie przed meczem- chyba, że będą bilety dostępne wcześniej. Śledząc frekwencję na Meazza w tym sezonie, lepiej się pośpieszyć z zakupem biletu- im wcześniej tym lepiej. Nie mam pojęcia czy karta kredytowa jest niezbędna do kupna biletu poprzez stronę Interu- może ktoś bardziej doświadczony się wypowie ?
Miazga12
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2017, 22:46

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Miazga12 »

Witam
Wybieram się na mecz Inter - Lazio, bilety chce kupić przed meczem na stadionie czy istnieje możliwość że wszystkie bilety zostaną sprzedane na kilka dni przed meczem ?
ODPOWIEDZ