5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Orzeu »

Widziałbym to tak:

Handanović - DD, Mirinda, Murillo, Santon - Medel, Kondogbia, Joao Mario - Perisik, Candreva - Icardi.

I na dłużej fajnie by było zobaczyć Miangue, tak samo może Barbosa już by mógł zagrac.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Nen »

Przeczuwam debiut Barbosy w miejsce zawieszonego Banegi. Jeśli nie, za Evera pewnie zagra Eder. Myślę, że Jao i Medel rozpoczną razem od 1 minuty. Kogo na bokach zobaczymy okaże się, gdy dowiemy się więcej o urazie Santona.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Odet »

A ja po cichu liczę na występ JoJo.
Pozdr.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Alfa »

no i ciekawe co z ansaldim, bo juz gotowy, moze on + Miangue okaza sie lekarstwem tego gownopoziomu na bokach...oby...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Nen pisze:Przeczuwam debiut Barbosy w miejsce zawieszonego Banegi. Jeśli nie, za Evera pewnie zagra Eder. Myślę, że Jao i Medel rozpoczną razem od 1 minuty. Kogo na bokach zobaczymy okaże się, gdy dowiemy się więcej o urazie Santona.
Barbosy nawet ma ponoć na ławce nie być.

Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Orzeu »

skąd te składy?
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Alfa »

Stachoo pisze:
Nen pisze:Przeczuwam debiut Barbosy w miejsce zawieszonego Banegi. Jeśli nie, za Evera pewnie zagra Eder. Myślę, że Jao i Medel rozpoczną razem od 1 minuty. Kogo na bokach zobaczymy okaże się, gdy dowiemy się więcej o urazie Santona.
Barbosy nawet ma ponoć na ławce nie być.

Obrazek

kurde a ansaldi to niby czemu niedysponowany skoro juz w 100% gotowy :O moze kondycyjnie jeszcze odstaje...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:skąd te składy?
Wrzucone na włoskim forum. Zapytam o źródło.

Corriere podaje skład z Medelem w środku, ale Barbosy również nie podają nawet na rezerwie:

http://www.corrieredellosport.it/formaz ... okieAccept

Praktycznie na każdej stronie ze składem na mecz z Empoli - brak Barbosy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Czarson »

Nasze nowe nabytki zadebiutują w 6-7 kolejce trochę niespotykana sytuacja.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Gambit »

Barbosa to raczej nawet nie bedzie powolany. Ja osobiscie uwazam ze nie ma co robic wiecej jak trzech zmian. Trzeba wygrac z Empoli a Bologna bedzemy sie martwic po tym meczu. Juz Mancio rotował jak glupi. Kondo w miejsce Banegi, Miangue zamiast Santona/D'Ambrosio (a moze Ansaldi?) i Perisic za Edera. Jest poczatek sezonu to chyba jeszcze dadza rade zagrac 2 mecze w 3 dni.

A co do debiutów w 6 klejce to Ansaldi mial kontuzję wiec tylko z Barbosą jest to późno.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Empoli póki co strzeliło gola ( a w zasadzie dwa) tylko Crotone. Zaczęli mizernie, ten mecz trzeba wygrać i tyle. Może łatwo nie będzie, ale mam nadzieję, że zwycięstwo z Juve podbuduje drużynę i zaczniemy wygrywać.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Musimy wygrać. Na zwycięstwie z Juve możemy zbudować prawdziwy zespół z porządną mentalnością, ale będzie bardzo ciężko, jeśli damy dupy już w następnym meczu. Empoli jest słabe i nawet na wyjeździe trzeba je ogolić. To będzie być może najważniejszy sprawdzian De Boera do tej pory. Mam skrajnie sceptyczne podejście do zawodników z Primavery, ale jak patrzę na Santona i D'Ambrosio, że o Nagatomo nie wspomnę, to płakać mi się chce i nie obraziłbym się na Miangue'a w pierwszym składzie. Poza tym liczę na Kondogbię, może jakiegoś Joveticia i debiut Gabidola, co oszczędziłoby nam występów Edera i Melo.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Raffal »

dałbym szanse debiutu Gabrielowi od pierwszej minuty - w jego przypadku nie bedzie problemu z motywacją.
Moze jeszcze Perisic bo grał końcówke z Juve. Icardi od pierwszej minuty.
Zastanawiam się czy lepiej dać szanse Jojo choć nie wiem za kogo czy Banege czy Candreve

Jeżeli chodzi o reszte składu to wiekszych zmian nie przewidywałbym.
Handa- Ambrosio Miranda Murillo Santon - Medel Kondogbia Perisic Jojo Gabigol - Icardim(taki skład bym sobie życzył zobaczyć choć mocno ofensywny to ewentualnie za Jojo(lub Perisica w zależności od stanu zdrowia) dać Jao Mario
Mecz z serii bardzo ważnych - podtrzymać serie wygranych do 3. Zwiększyć wiarę w siebie i strach u rywali.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Lopez »

Troche się obawiam,że Nasi po niedzielnym zwycięstwie spoczną na laurach i będą myśleli,że mecz się sam wygra.Mam nadzieje,że FDB zadba o to ,żeby tak się nie stało.

Nie zmieniałbym na Empoli wyjściowej jedenastki z meczu z Juve,za Banege obojętnie czy wyjdzie Kondo czy Jojo byle nie Melo.

Handa- DD,Murillo,Miranda,Santon-Medel,JMario-Candreva,Kondo,Eder-Ikar
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Minister »

w meczu z Juve naszym największym atutem było zaangażowanie i jeżeli wyjdą jutro podobnie nastawieni o wynik jestem spokojny. Skład mamy dobry jak na nasze możliwości tylko w każdym meczu wygladalismy jakby zwycięstwo nam się należało odgórnie.

Kopromitacja są nasze boki obrony o ile tak je można nazwać. Santon i DD to jakaś kompromitacja, a na forum uparcie każdy "wystawia" ich w podstawie. Zdecydowanie czas żeby dac zaufanie Miangue!!

Ps.kiedy wraca Ansaldi?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Czarson »

Minister pisze:w meczu z Juve naszym największym atutem było zaangażowanie i jeżeli wyjdą jutro podobnie nastawieni o wynik jestem spokojny. Skład mamy dobry jak na nasze możliwości tylko w każdym meczu wygladalismy jakby zwycięstwo nam się należało odgórnie.

Kopromitacja są nasze boki obrony o ile tak je można nazwać. Santon i DD to jakaś kompromitacja, a na forum uparcie każdy "wystawia" ich w podstawie. Zdecydowanie czas żeby dac zaufanie Miangue!!

Ps.kiedy wraca Ansaldi?

Ansaldi możliwe, że będzie powołany na jutrzejsze spotkanie jak nie to prawdopodobnie z Bologna zagra w pierwszym składzie. Co do boków DD-Santon to każdy ma ich dość więc nie jesteś wyjątkowy w swojej awersji do nich.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Minister pisze:Santon i DD to jakaś kompromitacja, a na forum uparcie każdy "wystawia" ich w podstawie.
Nie każdy. Dla mnie na chwilę obecną Miangue powinien mieć pewnie miejsce w pierwszej 11.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:
Stachoo pisze:
Minister pisze:Santon i DD to jakaś kompromitacja, a na forum uparcie każdy "wystawia" ich w podstawie.
Nie każdy. Dla mnie na chwilę obecną Miangue powinien mieć pewnie miejsce w pierwszej 11.
Nie kompromituj się. Za nabranie Dybali nie ma się pewnego miejsca w 11. On może dostać co najwyżej szansę. Zrozum

Nie za późna godzina dla Ciebie?

Wiem, że Yuto jest twoim pupilkiem, ale wreszcie pojawił się ktoś, kto ma większe poparcie u trenera niż on.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:
Nagatomo nie jest moim pupilkiem. Ale skoro mówimy już o poparciu.. Jestem gotów postawić większa gotówkę, że Nagatomo zagra jutro, a Miangue usiądzie na ławce. Deal?
Ja obstawiam 45 % na Santona, 40 % na Miangue, 15 % na Japońca.

Większej gotówki bym nie postawił chyba nawet na to czy wyjdzie Icardi w pierwszym składzie czy nie [choć chyba to najpewniejsza rzecz co do meczu].

Prawda jest taka, że prawdopodobnie Yuto poszedł w odstawkę i ewidentnie widać, co musisz przyznać, że De Boer przypodobał sobie Santona i Miangue, a jeżeli Senna dalej będzie grał tak jak grywał w ostatnich ogonach, może niedługo zagościć w pierwszym składzie, a znając Franka, może już tam zostać na dłużej.

Nie mniej jednak, jak jutro wyjdzie Yuto - wyrazy szacunku za trafione przewidywania. Ja przynajmniej nie przewiduję by znalazł się w wyjściowej 11.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Stachoo pisze:
Ja obstawiam 45 % na Santona, 40 % na Miangue, 15 % na Japońca.
Czyli się nie pomyliłem :)

Obrazek
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Po czterech horrorach ze słabiakami, w tym jednym ze szczęśliwym zakończeniem, wreszcie zagraliśmy w cywilizowany sposób. Dwa szybkie gongi, ustawienie gówniaków z Empoli w szeregu, potem jeszcze parę ładnych akcji i dość spokojna druga połowa, której można było właściwie nie oglądać, poświęcona odpoczynkowi po meczu z Juve i przed meczem z Bologną - no i spoko. Pierwsze czyste konto w sezonie to bardziej zasługa Handanovica + lamerstwa Empoli niż jakiejś wybitnej gry defensywnej (D'Ambrosio niezmiennie gówniany), ale mniejsza. Cieszy za to genialna seria wielkiego Icardiego i kolejne asysty nowych piłkarzy (5 z 6 asyst w tym sezonie to dorobek Banegi, Candrevy i Mario). Tak to właśnie powinno wyglądać w meczach ze słabeuszami na wyjeździe. Teraz jeszcze tylko równie cywilizowana wygrana z Bologną i będzie można powoli szeptać, że De Boer ma pomysł na wykorzystanie naszego potencjału kadrowego.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Chuchu »

Dobra pierwsza połowa, druga po prostu się odbyła. Nawet nieźle to dziś wyglądało, aczkolwiek obrona do poprawy, zwłaszcza boki. Icardi idzie na króla strzelców a Joao Mario sprawia wrażenie bardzo dobrego transferu. Czekamy na mecz z Bologną i debiut Barbosy.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Raffal »

Piekarz pisze:Po czterech horrorach ze słabiakami, w tym jednym ze szczęśliwym zakończeniem, wreszcie zagraliśmy w cywilizowany sposób. Dwa szybkie gongi, ustawienie gówniaków z Empoli w szeregu, potem jeszcze parę ładnych akcji i dość spokojna druga połowa, której można było właściwie nie oglądać, poświęcona odpoczynkowi po meczu z Juve i przed meczem z Bologną - no i spoko. Pierwsze czyste konto w sezonie to bardziej zasługa Handanovica + lamerstwa Empoli niż jakiejś wybitnej gry defensywnej (D'Ambrosio niezmiennie gówniany), ale mniejsza. Cieszy za to genialna seria wielkiego Icardiego i kolejne asysty nowych piłkarzy (5 z 6 asyst w tym sezonie to dorobek Banegi, Candrevy i Mario). Tak to właśnie powinno wyglądać w meczach ze słabeuszami na wyjeździe. Teraz jeszcze tylko równie cywilizowana wygrana z Bologną i będzie można powoli szeptać, że De Boer ma pomysł na wykorzystanie naszego potencjału kadrowego.

To jednak De Bur sie w 2 tygodnie nauczył taktyki ?

Bo jeszcze 2 tygodnie temu był gówniakiem bez sukcesów i doświadczenia który nic nie osiągnie i nie ma pomysłu na gre.

Ja tak jak wstrzymywałem się od krytyki tak nie będe teraz go wychwalał bo dziś uważam ze niepotrzebnie zwlekał ze zmianami. Ocena pracy jest po pewnym okresie czasu a nie co 90min.

Co do meczu.
40 min dobrej gry a pozniej zmarnowana szansa na dalsze bramki i zdobywania zgrania w ofensywie.
Nie bede krytykował Kondo bo zagrał dobre 40 min tak jak cała druzyna i pozniej słabiej tak samo jak pozostała czesc druzyny.
Dobry mecz Mario, Candrevy , Mirandy.
Amrosio z zawodnika średniej klasy ale solidnego stał się strasznie niepewny.
Santon - chciałbym zeby grał tak jak w wieku 18 lat.
Icardi super, dobra szybkosc - szkoda nie wykorzystanych sytacji
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: miniu86 »

The Nerazzurri have won three concecutive games in Serie since November 2015.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze:The Nerazzurri have won three concecutive games in Serie since November 2015.
taki zadowolony że po angielsku musiał napisać?
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Raffal pisze:
Piekarz pisze:Po czterech horrorach ze słabiakami, w tym jednym ze szczęśliwym zakończeniem, wreszcie zagraliśmy w cywilizowany sposób. Dwa szybkie gongi, ustawienie gówniaków z Empoli w szeregu, potem jeszcze parę ładnych akcji i dość spokojna druga połowa, której można było właściwie nie oglądać, poświęcona odpoczynkowi po meczu z Juve i przed meczem z Bologną - no i spoko. Pierwsze czyste konto w sezonie to bardziej zasługa Handanovica + lamerstwa Empoli niż jakiejś wybitnej gry defensywnej (D'Ambrosio niezmiennie gówniany), ale mniejsza. Cieszy za to genialna seria wielkiego Icardiego i kolejne asysty nowych piłkarzy (5 z 6 asyst w tym sezonie to dorobek Banegi, Candrevy i Mario). Tak to właśnie powinno wyglądać w meczach ze słabeuszami na wyjeździe. Teraz jeszcze tylko równie cywilizowana wygrana z Bologną i będzie można powoli szeptać, że De Boer ma pomysł na wykorzystanie naszego potencjału kadrowego.

To jednak De Bur sie w 2 tygodnie nauczył taktyki ?

Bo jeszcze 2 tygodnie temu był gówniakiem bez sukcesów i doświadczenia który nic nie osiągnie i nie ma pomysłu na gre.
Dalej jest bez sukcesów i doświadczenia. Że nigdy nic nie osiągnie, to chyba nie napisała tu ani jedna osoba, więc pohamuj swoje urojenia. Czy ma pomysł, to się okaże jak zagramy trochę więcej dobrych meczów niż dwa. A nawet jeśli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu, to nic nie zmieni tego, że z niezłą kadrą zaliczyliśmy jeden z najgorszych startów w historii i krytyka była uzasadniona.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Nen »

Dobrze, że strzeliliśmy szybko dwa gole, bo Empoli grało katorżniczym stylem, nawet przegrywając nastawiali się na kontry. My nie forsowaliśmy tempa w 2 połowie i zrobił się fizyczny, mecz z dużą ilością kopaniny - stąd wprowadzenie twardych Melo i Gnou oraz dobrze utrzymującego się przy piłce Edera.

Kondo ma kozackie odbiory, ale serce staje jak robi te swoje kiwki naszym 16-30 metrze. To i te anemiczne podania na wolne pole do natychmiastowej poprawy.

Di Marco ładnie chodził.

Odrabiamy 2 pkt do Napoli.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Tak teraz patrzę, bo przez kiepskie linki nie widziałem dokładnie pierwszej bramki - zachowanie obrony Empoli przy niej to jakiś dowcip nie z tej ziemi, coś niesamowitego, poziom Legii. Ta gigantyczna przestrzeń i czas zostawione Candrevie, to krycie Icardiego...
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: Odet »

Piekarz pisze:
Raffal pisze:

To jednak De Bur sie w 2 tygodnie nauczył taktyki ?

Bo jeszcze 2 tygodnie temu był gówniakiem bez sukcesów i doświadczenia który nic nie osiągnie i nie ma pomysłu na gre.
Dalej jest bez sukcesów i doświadczenia. Że nigdy nic nie osiągnie, to chyba nie napisała tu ani jedna osoba, więc pohamuj swoje urojenia. Czy ma pomysł, to się okaże jak zagramy trochę więcej dobrych meczów niż dwa. A nawet jeśli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu, to nic nie zmieni tego, że z niezłą kadrą zaliczyliśmy jeden z najgorszych startów w historii i krytyka była uzasadniona.
Każdym swoim wpisem konkretnie gasisz kolegę, a on nic dalej nie rozumie :)

Co do meczu:
Zaczęliśmy serię !!!
Kontrolowaliśmy wynik i to mimo błędów (Murillo i ta jego główka). Mam wrażenie, że gdyby Empoli jakoś wcisnęło bramkę, to od razu byłaby nasza odpowiedź.
Cieszy mnie też wejście Gnou, nawet nie dlatego, że go jakoś specjalnie lubię, tylko że to taki sygnał, dla ławki: "bądź gotowy, każdy może zagrać"
Pozdr.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 5 kolejka Serie A: Empoli - Inter

Post autor: miniu86 »

Obrazek


Meczu zbyt dokładnie nie oglądałem, ale cieszą te punkty i to, że nie daliśmy ciała zaraz po wielkim zwycięstwie nad Juve. Ciekawe czy Icardi dalej będzie tak porażał...

Oby tak dalej. Teraz podtrzymać serię z Bolonią :flaga:
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2016, 08:24 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ