9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Piekarz »

Co o tym sądzicie? Ja mam nadzieję że wygramy, ale przypominam że na meczu będzie klinsi.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: maniekfci »

Przegramy
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Lopez »

2;1 dla Interu,Strzeli Icar i J.Mario
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Kusy »

Na luzie PEWNE trzy punkty
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Orzeu »

wyczuwam premierowe trafienie Gabigola
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: webo123 »

3-1 dla nas
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Nen »

Trzeba to wygrać i tyle. Nie ma co kalkulować w kontekście zwolnienia FdB bo ew. zwolnienie i tak pewnie nie byłoby zbawienne. Punkty, punkty, punkty - dość już ich rozdaliśmy ogórom, a rywale też będą mieć swoje gorsze chwile.

Co do meczu - liczę przede wszystkim na bardziej kompaktową grę, bez szalonego presingu, bardziej indywidualne akcje skrzydłowych, strzały z dystansu Jao i Evera oraz ogarnięcie się Murillo.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miniu86 »

W Bergamo zawsze jest bardzo ciężko i tak też będzie dzisiaj. Nie mam żadnych oczekiwań no bo jeśli przegrywa się u siebie z Cagliari to czego można oczekiwać? Nie mam zielonego pojęcia na jakim etapie jest ta drużyna.
Po prostu oglądnę mecz i będę trzymał kciuki by jakoś się udało.

Przeraża mnie natomiast plotka o Laurencie Blancu. Kolejnej trenerskiej wydmuszce.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:
Nen pisze:Trzeba to wygrać i tyle. Nie ma co kalkulować w kontekście zwolnienia FdB bo ew. zwolnienie i tak pewnie nie byłoby zbawienne. Punkty, punkty, punkty - dość już ich rozdaliśmy ogórom, a rywale też będą mieć swoje gorsze chwile.

Co do meczu - liczę przede wszystkim na bardziej kompaktową grę, bez szalonego presingu, bardziej indywidualne akcje skrzydłowych, strzały z dystansu Jao i Evera oraz ogarnięcie się Murillo.
Beka. Jeszcze moze frytki bys chcial co
Wydaje mi się, że prędzej tego byś zamknął jadaczkę :)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Czarson »

miniu86 dobrze napisał, nie można mieć żadnych oczekiwań co do tego zespolu. Inter jest chory i smuci mnie bardzo sytuacja tego klubu i to jak prezentują sie piłkarze na boisku. Smuci mnie też, że Milan wydaje się być bardziej poukładany od nas...Smuci mnie, że Milan wyczarował nagle bramkarza z ogromnym potencjałem oraz Locatelliego, który znów strzela kluczową bramkę. Czy my jako kibice Interu nie mamy już prawa do odrobiny radości? Piąty sezon gramy w ten sam sposób, zmieniają się trenerzy, piłkarze ale jedno zostaje niezmienne chujowa gra.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Dzyl »

Czarson pisze: Piąty sezon gramy w ten sam sposób, zmieniają się trenerzy, piłkarze ale jedno zostaje niezmienne chujowa gra.
Zapomniałeś jeszcze dodać o milionie dośrodkowań :D
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Gambit »

Mam dokładnie tak jak miniu86. Zero oczekiwań, każdy wynik jest dla mnie możliwy i ani zwycięstwo, ani porażka mnie nie zdziwi.
Swoją drogą niektorzy narzekają na Blanca, a kto tu niby lepszy dziś przyjdzie? Pioli, Bielsa, Leonardo...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Lopez »

Jeden niecelny strzał Santona chyba wyraża wszystko o tej połowie.Brozovic to powinien sam poprosić o zmiane.Gość powinien zapuścić korzenie na ławce.Ciężko kogoś znaleźć kto zagrał dobrze.Żenada,
Banega za brozovicia i Candreva/Barbosa za Edera.
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: darren1 »

Piłkarze grają na zwolnienie de Boera, przecież to proste. Przecież bez trenera by się bardzie starali, a grają na wyjebce. Cóż, a więc znowu szukamy trenera...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miniu86 »

Z perspektywy czasu, trochę to wygląda tak, że de Boer będzie ofiarą Thohira, który sobie go wymyślił na 2 tygodnie przed sezonem. Jakiś kozak może by to ogarnął, ale Holender wydaje się być z zupełnie innej bajki.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Nen »

Atalanta wykorzystuje rzut karny, można zacząć podsumowanie.
W pierwszej połowie graliśmy do dupy i w ataku i w obronie, co przy średniej Atalancie pod wodzą betonowego Gaspa sprawiło, że oprócz straconej przez nas bramki nie wydarzyło się nic

Druga to zupełnie coś innego - kapitalna bramka Edera, znacznie więcej walki i raz po raz akcje skrzydłami, kilka dobrych okazji w tym dwie świetne - Perisica i Jao Mario - jakimś cudem w obu przypadkach górą był bramkarz rywali. W momencie, gdy wchodzi Candreva i zapowiadają się emocje do samego końca, Atalanta dostaje rzut karny po złym zachowaniu Santona, co gorsza na tym Murzynie urągającym z nas przed meczem.

Inter De Boera kojarzyć się będzie (chyba już możemy w czasie przeszłym pisać) z absolutnym brakiem szczęścia po swojej stronie (Palermo, Cagliari, Roma czy teraz Atalanta) obok bardzo słabej gry w obronie i indolencji w ataku.
W połowie meczu trwały dyskusje nt. trenerskich dokonań De Boera, ale nie o to tutaj chodzi - nie w tym rzecz, czy on jest słaby, czy nie - ten projekt po prostu się nie udaje, a marzenie Thohira o De Boerze wygrywającym z Interem, do tego produkującego masę talentów musi pozostać marzeniem. Z tej mąki chleba nie będzie.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2016, 16:58 przez Nen, łącznie zmieniany 2 razy.
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: luuki »

Zasłużona porażka co tu wiele gadać. Tyle...
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miko »

Tego się nie dało oglądać... Zero zaangażowania w mecz, owszem szanse były ale Atalanta też je miała. FdB dał dziś ciała po całości, jego skład na dzisiejszy mecz to śmiech na sali - Nagatomo? Eder? Banega na ławce? WTF?!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Chuchu »

Wygląda to póki co gorzej niż w sezonie 2012/13 pomimo że kadra jest dużo mocniejsza. Ile jeszcze ma trwać ten koszmar?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: sampam »

"Inter De Boera kojarzyć się będzie (chyba już możemy w czasie przeszłym pisać) z absolutnym brakiem szczęścia po swojej stronie (Palermo, Cagliari, Roma czy teraz Atalanta) obok bardzo słabej gry w obronie i indolencji w ataku. "

To dobitnie pokazuje jak zesmy zbladzili...
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Piekarz »

Jeśli po tym meczu ktoś jeszcze myśli, że de Bur to ogarnie i że to nie jego wina, to z dobrego serca radzę mu natychmiast udać się na tomografię komputerową w celu wykrycia pęknięć czaszki.

Koszmar. Atalanta była po prostu zdecydowanie lepsza i 2-1 to najniższy wymiar kary. Gratulacje dla drużyny z tego pięknego miasta.

Debur - jeśli nie podasz się do dymisji, jesteś wieprzem bez poczucia wstydu. Przecież wiesz że się nie nadajesz, po co ciągnąć ten teatr.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: hbk »

miniu86 pisze:Z perspektywy czasu, trochę to wygląda tak, że de Boer będzie ofiarą Thohira, który sobie go wymyślił na 2 tygodnie przed sezonem. Jakiś kozak może by to ogarnął, ale Holender wydaje się być z zupełnie innej bajki.
Z jednej strony tak, z drugiej zachowaliśmy każdego dobrego zawodnika i dodatkowo wzmocniliśmy skład. Sezon wygląda gorzej, niż za Stramy gdzie po boisku klepały sobie takie tuzy jak Skelotto, Rocchi, Silvestre, Rano, Johnatan i Kuzma...
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Sięgamy dna. Atalanta nas dobija i to raczej koniec przygody pana De Boera z Interem. Nasze gwiazdy drepczące przez 90 minut doprowadzają mnie do szału... I wydaje mi się ze bez zmiany trenera biegać im się nie będzie chciało.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Lopez »

Piekarz pisze:Jeśli po tym meczu ktoś jeszcze myśli, że de Bur to ogarnie i że to nie jego wina, to z dobrego serca radzę mu natychmiast udać się na tomografię komputerową w celu wykrycia pęknięć czaszki.

Koszmar. Atalanta była po prostu zdecydowanie lepsza i 2-1 to najniższy wymiar kary. Gratulacje dla drużyny z tego pięknego miasta.

Debur - jeśli nie podasz się do dymisji, jesteś wieprzem bez poczucia wstydu. Przecież wiesz że się nie nadajesz, po co ciągnąć ten teatr.
Nie poda się do dymisji,będzie doił tak jak Mazzarri.

Tego meczu nawet nie ma co komentować.Jedyny plus bramka Edera
dawid123784
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:05

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: dawid123784 »

opiszcie co czujecie
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: maniekfci »

Dobrze, że nie oglądałem, bo stało się to, o czym mówiłem, a mówiłem, że przegramy.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Mora »

13 miejsce w tabeli, dramat...Katastrofalny sezon pod każdym względem, ledwo się zaczął, a pewnie wielu z nas chciałoby, żeby już się skończył...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: Imrahil »

Światła już dawno zgaszone, Inter błądzi w ciemnościach.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: miniu86 »

3. ligowa porażka z rzędu stała się faktem. 4. mecze bez wygranej. Kompromitujący bilans i miejsce w tabeli po 9. kolejkach.

Biorąc pod uwagę, że Inter ma 2. budżet płacowy w lidze i wydaje krocie na transfery, bardzo ciężko ogląda się mecz, w który Atalanta prezentuje znacznie wyższą kulturę gry.

Sam mecz wcale nie musiał się skończyć czapą. Perisic i Jao Mario mieli piłki meczowe na nodze. Ale nie Frank. Ty nie masz takiego szczęścia. Ciekawe co teraz.

Już w środę na Meazza przyjeżdża mocne Torino.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 9. kolejka Serie A: Atalanta - Inter

Post autor: kachol »

3 porażka z rzędy - 4 mecze 1 ptk w lidze i bliżej nam do strefy spadkowej niż do LM - trudno to akceptować bo miało być 6ptk z Cagliari i Atalantą, a minimum 4, a jest 0... Do tego należy dodać słabą postawę w lidze europy, która byłaby usprawiedliwiona, gdyby wyniki w lidze były dobre, a tutaj dostajemy baty na wszystkich frontach...

De Boer twierdził przed sezonem, że potrzebuje czasu do grudnia, aby ogarnąć klub i zaczął grać on tak jak chce i ja bym mu ten czas dał dla świętego spokoju. Nie widzę wolnego trenera, który zbawi ten klub, a zatrudnianie następnego gościa, który wyleci w czerwcu jest głupie bo i tak nie spadniemy, a liczyć na coś więcej nie ma co...
ODPOWIEDZ