10 kolejka: Inter - Torino

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Odet »

M E C Z Y C H O !!!

Inter zagrał jak drużyna, były fazy (5 min ataku, 5 min cofania), szybki atak wreszcie był szybki. Szkoda tylko tylu zmarnowanych okazji bramkowych.

Świetny prezent na moje dzisiejsze urodziny :)

FbB wydaje się szalony, a pamiętajmy jaki jest Inter :)

Pozdr.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Raffal »

Przyzwoity mecz , była ambicja, były sytuacje , brakuje nam skuteczności.

Brak Medela aż nadto widoczny byle tak dalej.

Brozo szkoda jego 2 sytuacji.

Co do debura widać ze czuje ze ma noz na gardle. Nie chce ufać innym w tak ciezkim momencie.

Jest to mecz który być może pozwoli złapać bakcyla zawodnikom bo wkońcu zwyciestwo gdzie je wywalczyli a nie grali tragicznie.
NdOrom
Posty: 92
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: NdOrom »

Cóż mam nieodparte wrażenie, że Murillo jest niestety tym, przez którego ostatnio tracimy bramki. Jakby nie patrzeć pechowo ale takiego samego pecha zawsze miał Ranocchia i wg mnie Murillo powinien odpocząć na jakiś czas.

P.s.
Należy oddać co należne - bardzo dobry mecz Nagatomo!
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Raffal »

Ogólnie ciężko kogoś skrytykować bo nawet Brozo nie licząć niewykorzystanych sytuacji nie zagrał złego meczu.

Gdybym miał wskazać zajsłabszego zawodnika to chyba......yyyy Candreva ?
Mario, Banega super środek i żaden Medel w pomocy nie jest potrzebny.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Piekarz »

No cóż, każda nawet najlepsza passa ma swój koniec. Niezły mecz. Sędzia chyba nie podyktował po jednym karnym dla każdej drużyny. Mam nadzieję że de Bur i tak leci. Prawie przegrał ten mecz trzymaniem na boisku Brozovicia.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Dzyl »

Barbosa świetnie się ogrywa na ławce rezerwowych, nie sądzicie?
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: marcinek91081 »

Kto jara się tym wynikiem to frajer....już w niedzielę sampdoria sprowadzi was spowrotem na ziemię. De bura dni są policzone! i ta zmiana palacio.... widać że nie ma jaj. Ciekawe co postanowi Thohir , podejrzewam że najbliższe 3 kolejki zdecydują, a szczególnie derby
Ostatnio zmieniony 26 paź 2016, 23:01 przez marcinek91081, łącznie zmieniany 2 razy.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: hQ »

Oby Medel na jak najdłużej swoją głupotą się wyleczył z gry w pierwszym składzie w pomocy. Jego nieobecność pokazała jak bardzo jest on zawodnikiem hamulcowym. Ruch, krótkie podania, pressing, coś czego nie było częstym widokiem w poprzednich meczach dzisiaj widziałem. Oby to był krok w kierunku normalności, a nie jednorazowy wybryk, bo tak jak ktoś wyżej napisał, chyba pierwsza wygrana połączona z dobrą grą i charakterem, a nie fartem.
NdOrom
Posty: 92
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: NdOrom »

Dlatego przesunąć Medela na obroną kosztem Murillo i sprawa załatwiona na jakiś czas
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: miniu86 »

Dobry mecz i mimo, że Inter robił wszystko by tego nie wygrać to jednak są 3 pkt.

FDB tym zwycięstwem zapewne kupił sobie trochę czasu. Zobaczymy jak dużo.

Cieszy przełamanie się Icardiego oraz fajnie skonstruowany środek pola. Medela używać jako obrońcy. To czego nie rozumiem, to wpuszczanie Palacio podczas gdy na ławce siedzi Perisic, Barbosa i Jovetic. Ciekawe jak to będzie dalej.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: BAGGIO1 »

eee tam, komentarze teraz są jakie są, bo Icardi strzelił tą bramkę na 2-1. Fajnie, udało się. Błysk Icara, ósma bramka w sezonie i udało się ... sa 3 pkt. Gdyby tego nie trafił (sytuacja wcale nie była jakaś super) to po 1-1 pewnie większość pisała by co innego.

Frank "dobra zmiana" De Boer nie ma jaj, zwyczajnie jest, brzydko mówiąc, zesrany w gacie. Robi jedną zmianę w 75 min i wpuszcza Palacio za Edera.

Żeby wróciła mi wiara w tego trenera musiałby wygrać kolejne 6 spotkań, a chyba dobrze wiemy, że szanse na to to jak trafić szóstkę w totka. Ciekawe, zmieniamy go już teraz czy czekamy na kolejną wtopę z Sampą, lanie w Anglii itd. ?
NdOrom
Posty: 92
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: NdOrom »

Tylko, że na dobra sprawę należy uczciwe przyznać, że akurat skład wytypował dzisiaj dobry a i sama zmiana Palacio dała bramkę.
Większość z Was tutaj pisała, że po co Eder (najlepszy w 1 połowie w drugiej zgasł i słusznie do zmiany), to samo z Brozovicem (widać, że jest w formie pomimo zmarnowania setek) nie pisząc już o Nagatomo, który i mnie zaskoczył.
Oczywiście, że FsB jest zesrany ale chyba jednak nosa dzisiaj miał.
Daleki jestem od jego bronienia ale oddać mu trzeba, że straty bramek wynikały z indywidualnych błędów piłkarzy nie trenera.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Piekarz »

Teraz jest w gruncie rzeczy idealny moment żeby go zwolnić.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: maniekfci »

Wszystkiego najlepszego Odet, dużo zdrowia i radości z sukcesów Interu :)

Pozdro
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Gambit »

Zwycięstwo to idealny moment na zwolnienie? Gdy za trzy dni mecz? Nie nazwałbym tego idealnym momentem:)
Na pytanie czy zwolnić de Boera odpowiemy nie wiem. Natomiast co do samego meczu nawet nieźle to wyglądało. Choć też po raz kolejny pokazujemy brak skuteczności i żenujące błędy w obronie. Ale chyba ciężko o to winić samego trenera. Na pewno trafił dziś ze skladem no i zmiana Palacio dała gola. Jak kilku z was przede mną napisało. Gdy wróci Medel to za Murillo do obrony. A Brozovic może zostać w pomocy. Jest irytujący i gra nierówno ale przynajmniej daje coś w ofensywie.
Ten mecz nie rozwiał żadnych wątpliwości ale ważne 3 punkty.

PS. Najlepszego Odet.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Klinsi64 »

az 35 lat zajelo mi dotarcie na San Siro,to chyba 3,5 raza wiecej niz Odyseuszowi do domu ;) ale warto bylo,jaralem sie jak male dziecko :D (sorry za brak znakuw ale klawa wuoska :D)

a no i Odet Buon Compleanno :D
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Piekarz »

Klinsi64 pisze:az 35 lat zajelo mi dotarcie na San Siro,to chyba 3,5 raza wiecej niz Odyseuszowi do domu ;) ale warto bylo,jaralem sie jak male dziecko :D (sorry za brak znakuw ale klawa wuoska :D)

a no i Odet Buon Compleanno :D
I trafiłeś na najlepszy możliwy typ meczu do zobaczenia na żywo. No, może gdyby jeszcze stawka była trochę wyższa to byłoby idealnie, ale może się okaże, że Torino będzie odpowiednikiem Dynama Kijów sprzed 6 lat. ;) Właściwie nawet jakby się zakończyło remisem, to byłoby lepiej niż na nudnym, bezpiecznym zwycięstwie. A teraz zasuwaj na zamek San Vigilio.

De Bur coś bredzi, że nie powtórzą błędu po Juventusie. Yhy zobaczymy.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: and1 »

A ja mam takie pytanie, czy ktoś wie co się stało z Ljajicem po bramce na 2-1? Widziałem tylko moment jak zbiega do tunelu coś krzycząc ale nie widziałem żeby dostał czerwoną kartkę.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Odet »

Dzięki Gambit
Dzięki Klinsi64

Forza Inter !!!
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Czarson »

Dobry mecz naszych. Okazuję się, że wystarczyło wyjebać ze skladu Medela, żeby środek pola odżył. Nareszcie nasi pomocnicy dość płynnie poruszali się z piłką. Nareszcie zagrali coś innego niż tylko rozciąganie akcji do boku i próba wrzutki. Musimy szukać środkowego obrońcy do pierwszego składu bo ten nasz duet źle funkcjonuje. Miranda gra jakby mu nie zależało, często zdarzają mu się chwile zbyt dużego rozluźnienia. Murillo z kolei przypomina mi coraz bardziej JJ a to nic dobrego nie wróży. Gdyby nie ten bląd w defensywie to Torino nie mogłoby nam zbytnio zagrozić. Brozović powinien kończyć mecz z conajmniej jednym golem a jednak dzięki niemu mieliśmy zapewnione emocje do końca meczu. Gol Icardiego galaktyczny.

Nie wiem jak można hejtować wprowadzenie na plac gry Palacio skoro przyczynił się do zdobycia 3pkt...

Jeśli nie wygramy z Sampdoria to można założyć, że taka sinusoidalna gra będzie ciągneła się do końca sezonu.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Nen »

Odet pisze: Świetny prezent na moje dzisiejsze urodziny :)
Wszystkiego najlepszego, trudno wyobrazić sobie lepszy scenariusz na urodzinowy mecz, podobnie jak na premierowy mecz na żywo na GM.
BAGGIO! pisze:eee tam, komentarze teraz są jakie są, bo Icardi strzelił tą bramkę na 2-1. Fajnie, udało się. Błysk Icara, ósma bramka w sezonie i udało się ... sa 3 pkt. Gdyby tego nie trafił (sytuacja wcale nie była jakaś super) to po 1-1 pewnie większość pisała by co innego.
No ale byłyby też inne po meczu z Cagliari gdyby Icardi wykorzystał karnego i udało się podnieść prowadzenie, lub gdyby Ranocchia wykorzystał 200-procentową sytuację w meczu z Bologną, czy po meczu z Palermo. Musimy być fair i jak należała się naszym dziewczynom krytyka (i wciąż należy) za ostatnią serię porażek, tak za wczorajszy mecz trzeba pochwalić piłkarzy i trenera.

De Boer z nożem na gardle to chyba najlepsza opcja dla nas na ławkę trenerską. Po raz kolejny notujemy zwycięstwo w takiej chwili, media muszą dalej nakręcać spekulację, a zarząd posępne miny bo działa to na drużynę.

Samo spotkanie uznaję za najlepsze Inteu FdB. Torino oprócz okazji, z bramką po przypadkowej sytuacji nie istniało w ofensywie. My stworzyliśmy wiele okazji i, co najważniejsze, nie tylko po wrzutkach, ale po grze kombinacyjnej. Brak Medela w pomocy był porażająco widoczny. Można tylko spekulować, co byłoby w innych meczach z takim zestawieniem pomocy.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: BAGGIO1 »

Jasne, wczoraj nasi walczyli, widać było, że chcą strzelić tego zwycięskiego gola co oznacza, że chyba chcą dalej pracować z De Boer'em. Wydaje mi się, że to ważne.

Nie krytykuje samego Palacio, tylko dlatego, że to Palacio. Moim zdaniem jedna zmiana w 75 min kiedy trzeba wygrać to zbyt mało. Zwłaszcza, że na ławce czeka Barbosa i Jovetic. Ok, wczoraj De Boer'owi (raczej Icardiemu) się udało, ale innym razem może tego szczęścia mu braknąć. Mnie niestety dalej nie przekonuje i nie zdziwię się jak w weekend polegniemy w Genui.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Gambit »

Jeszcze co do zmiany Palacio to powiem tak. Nam się łatwo mówi wpuść Barbose itp. itd. ale de Boer grał o życie. Palacio co by o nim nie mówić ma doświadczenie, potrafi utrzymać piłkę no i przytomnie podać. Wiadomo że to już nie ta klasa co kiedyś ale coś tam jeszcze jest w stanie dać drużynie.
Co nie zmienia faktu że sam nie rozumiem tego braku zaufania do Gabriela.

A co de Boera to na pewno taki mecz nikogo nie przekonał. I ja również obawiam się meczu z Sampdoria. Ale wczoraj było nieźle.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:az 35 lat zajelo mi dotarcie na San Siro,to chyba 3,5 raza wiecej niz Odyseuszowi do domu ;) ale warto bylo,jaralem sie jak male dziecko :D (sorry za brak znakuw ale klawa wuoska :D)

a no i Odet Buon Compleanno :D
Klinsi rozdziewiczony :)
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Odet »

Dzięki Nen

Też uważam, że ten mecz był najlepszym naszym występem pod wodzą Franka. Torino natrafiło na zranionego byka no i sobie nie pograło :)

Pozdr.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Piekarz »

Ale co wy z tym najlepszym meczem FdB panowie. Miesiąc temu w podobnym stylu ograliśmy nieporównywalnie lepszego przeciwnika niż Torino z klaunem w bramce.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Odet »

Racja, racja. Z tym, ze wtedy Juve było żenująco słabe, no i takiej gry kombinacyjnej (różnej) jak teraz z Torino wtedy nie było.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: miniu86 »

Na koniec wyszło to tak jakby Icardi w pojedynkę uratował De Boera. Żeby być fair trzeba jednak się zgodzić, że Inter mógł i powinien zabić ten mecz znacznie wcześniej. Okazje miał Eder, Icardi, Brozovic czy Candreva. Było z czego wybierać.

Jestem bardzo ciekaw czy zestawienie Brozovic - Jao Mario - Banega zostanie zaimplementowane na stałe czy też rozpadnie się jak tylko wróci Medel. Nie wiem czy to przez to, ale wczoraj wreszcie graliśmy coś środkiem i kombinacyjnie, a nie tylko wrzutki na pałe. Czekaliśmy na to aż 10 kolejek, ale lepiej późno niż wcale.

De Boer potrzebuje jednak znacznie więcej takich spotkań żeby zachować posadę.
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Gambit »

Tylko nieskuteczność to nasz największy problem. I jak tego nie przezwyciężyć to ciężko będzie o zwycięstwa. Zwłaszcza że nasza obrona zawsze coś odwali.
Wczoraj rzeczywiście gra wyglądała ciekawiej.
Nie pozostaje nic innego jak poczekać do meczu z Sampdoria by się przekonać czy to stała poprawa czy przypadek.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 10 kolejka: Inter - Torino

Post autor: Czarson »

Mamy okazje ale tylko Icardi potrafi strzelic gola.
ODPOWIEDZ