12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: AlwaysRemember »

CROTONE (4-3-3): Cordaz; Rosi, Ceccherini, Ferrari, Mesbah; Rohden, Capezzi, Barberis; Trotta, Falcinelli, Palladino.

Allenatore: Nicola.
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Mati_Btm »

HT 0:0 ...
F.C. Internazionale
Mati_Btm
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Mati_Btm »

Perisic, Icardi x2 dają zwycięstwo :brawo: Pierwsza połowa przespana potem to już ruszyło. Teraz przerwa na reprezentacje (może i dobrze) i potem startujemy od derbów! :]
F.C. Internazionale
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Odet »

Ważne 3pkty.

Rekiny to nie jest zespół na Serie A, 12 min wychodzą z kontrą 4 na 3 i gubią głupio piłkę. No i wyszło okazałe zwycięstwo.

Pozdr.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Imrahil »

Pokonaliśmy Crotone bez trenera. To chyba już jakiś sukces co? :oops: Może to coś poprawi żenująco niskie morale w zespole, ale wątpię, Jedno zwycięstwo 3-0 to za mało.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: kachol »

Mało brakowało, a byłaby kolejna sensacja, ale w końcu wpadło. Icardi nie zawodzi jak zwykle. Czekamy na trenera i to tyle
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: miniu86 »

Gdyby nie Mauro Icardi, Inter właśnie pędziłby do Serie B.

Było o włos od kolejnej kompromitacji. Jak to oglądałem to zrobiło mi się szkoda samego siebie, do czego to już doszło.

To co mnie zastanawia to dlaczego Jovetic czy też Barbosa nie grają, albo grają tak mało? Co takiego przez te kilkanaście spotkań dał Interowi Eder?

Nie Suning kończy ten cyrk i ogłasza trenera. Ktokolwiek by nim nie był, zaleciłbym mu częstsze korzystanie z Jovetica, który daje życie naszej przednie formacji.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: maverik »

Jak dobrze, że jest teraz przerwa reprezentacyjna. Szkoda, że tylko 2 tygodnie bez ligi.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Klinsi64 »

miniu86 pisze:Co takiego przez te kilkanaście spotkań dał Interowi Eder
Wiadomo że Eder to nie jest piłkarz wybitny,ale obecnie przeżywa swój najlepszy okres w Interze :D
gol z Atalantą,pozytywny występ z Sampą i teraz asysta ;) odsuwanie go od składu tylko dlatego że jest Ederem,a nie Joveticem czy Barbosą nie wydaje się być poważne.W poniedziałek lub wtorek stery przejmie Pioli i wtedy zobaczymy na kogo będzie stawiał ;) jestem pewny,że naszą ofensywę stanowić będą Perisic,Candreva,Mauro i właśnie Diesel.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Alfa »

w końcu włoch i to reprezentant....
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: PepeBergomi »

Klinsi64 pisze:
miniu86 pisze:Co takiego przez te kilkanaście spotkań dał Interowi Eder
Wiadomo że Eder to nie jest piłkarz wybitny,ale obecnie przeżywa swój najlepszy okres w Interze :D
gol z Atalantą,pozytywny występ z Sampą i teraz asysta ;) odsuwanie go od składu tylko dlatego że jest Ederem,a nie Joveticem czy Barbosą nie wydaje się być poważne.W poniedziałek lub wtorek stery przejmie Pioli i wtedy zobaczymy na kogo będzie stawiał ;) jestem pewny,że naszą ofensywę stanowić będą Perisic,Candreva,Mauro i właśnie Diesel.
Oczywiście biorąc pod uwage nazwiska tak powinno to wygladać. Mamy jednak także ławkę rezerwowych i rotacja powinna być. Nikt (chyba) nie mysli powaznie ze Jovetić czy Barbossa nagle beda strzelać po 3 brami w meczu lecz dla zdrowej konkurencji w zespole trzeba odpowiednio rotować. Mnie akurat ostatatnio Candreva mega irytuje, te jego wrzutki nie docierające do adresata albo kończące sie na obrońcach. Wczoraj mialem wrazenie ze z boiska zszedł z lekkim fochem. Tak samo Perisić wczoraj grał przeciętnie jednak w koncówce udało mu sie strzelić bramke. Dla mnie Jovetić powinien grac więcej w zastępstwie powyższej dwójki.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 12 kolejka Serie A: Inter - Crotone

Post autor: Czarson »

Perisić i Candreva powinni czasem usiąść na ławce bo nic konkretnego ostanio nie pokazują a pierwszy skład mają zapewniony co nie jest zdrowe moim zdaniem. Nie ma co mieszać z błotem Edera bo ostanio jest dość efektywny a Barbosa jest niewiadomą, która nie powinna być przed nim w kolejce do pierwszego sładu. Oczywiście też nie rozumiem czemu Gabigej nie otrzymuje szans na zaprezętowanie się nawet na przestrzeni tych ostanich 15-20min.
ODPOWIEDZ