15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piekarz »

kachol pisze: Minister jest tutaj od zawsze i pomimo, że częściej się z nim nie zgadzam niż zgadzam to radzę uważać ze słowami, bo na tej stronie dla mnie to człowiek instytucja.
I to znaczy, że nie można go ruszyć jak obraża ludzi, pisze prawilniackie głupoty i postuluje "ręczne" tłumaczenia, bo ktoś ma inną wizję kibicowania od niego, zresztą nie pierwszy raz?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Klinsi64 »

cała ta spina jest odwróceniem uwagi od "światków" Orzeu'a :D a tak poważnie to Yascarr jak zazwyczaj ma bardzo dużo racji,tylko wyraża się zbyt histerycznie ;) a Minister wiadomo człowiek wielkiego kalibru,opoka,mąż opatrznościowy,mówisz "Fcinter.pl" myślisz " Minister"
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Nie jeździmy na mecze bo na mecze jeździ tylko stara gwardia. Nie jesteśmy kibicami, jesteśmy tylko fanami, ot co cała różnica.

Kolejna sprawa regulamin obowiązuje tak samo na stronie jak i na forum więc raczę uważać z wyzwiskami i pojazdami po innych tutaj na forum bo łatwo zapędy można ostudzić.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Nasir »

Roznica jesta taka ze forum jedzie na mecz 20h autobusem, gdzie walaja sie puszki po harnasiu i spiewaja oczy zielone. w tym samym czasie sb podrozuje pierwsza klasa linii ryanair czy inny wizzair. taka prawda
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: kachol »

Piekarz pisze:
kachol pisze: Minister jest tutaj od zawsze i pomimo, że częściej się z nim nie zgadzam niż zgadzam to radzę uważać ze słowami, bo na tej stronie dla mnie to człowiek instytucja.
I to znaczy, że nie można go ruszyć jak obraża ludzi, pisze prawilniackie głupoty i postuluje "ręczne" tłumaczenia, bo ktoś ma inną wizję kibicowania od niego, zresztą nie pierwszy raz?
Oczywiście, że można ruszyć, akurat ja lata temu mocno się przepychałem na forum z Ministrem i Globusem, ale wiem o co im chodzi. Po prostu każdy ma pewne rzeczy, które działają na kogoś jak płachta na byka, na Ministra tak działa obrażanie klubu, któremu się kibicuje czy ojczyzny. Reaguje na to ostro i ma do tego prawo, aby następnym razem ktoś się zastanowił zanim napisze coś takiego.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

Nasir pisze:Roznica jesta taka ze forum jedzie na mecz 20h autobusem, gdzie walaja sie puszki po harnasiu i spiewaja oczy zielone. w tym samym czasie sb podrozuje pierwsza klasa linii ryanair czy inny wizzair. taka prawda
hahaha zabiłeś wątek :)
morele

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: morele »

Mam bana na sb wiec tutaj pisze.
Słaby mecz, ale chyba nikt się nie spodziewał dobrego? Hehe.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Minister »

Piekarz pisze:
kachol pisze: Minister jest tutaj od zawsze i pomimo, że częściej się z nim nie zgadzam niż zgadzam to radzę uważać ze słowami, bo na tej stronie dla mnie to człowiek instytucja.
I to znaczy, że nie można go ruszyć jak obraża ludzi, pisze prawilniackie głupoty i postuluje "ręczne" tłumaczenia, bo ktoś ma inną wizję kibicowania od niego, zresztą nie pierwszy raz?
"jebac ten klub" - forma kibicowania.

Ironi kachola to byś nawet nie poczuł jakby wyszła z krzaków i Cię w dupe kopnela..
pzdr. Kachol ;)

Nie mogę mieć w sumie pretensji o wasze "kibicowanie" skoro 80% tego forum to wspomniane kanapowe pizdy, dla których napisanie newsa i cotygodniowe zaplucie monitora, wytarcie smarkow w rękaw po kolejnym przegranym meczu to szczyt kibicowania, a słowa obrażające wasz "ukochany" klub są niczym w porównaniu z propozycją kary za tego typu zachowanie. Stara gwardia?na forum od zawsze? bez jaj, zwróciłem tylko uwagę, że gość obrazajacy nasz klub to paź, ot mi co...

Ps.teoria spiskowa, że jestem nie do ruszenia? dajcie spokój, jak ktoś się zabierze to i mnie banem poczestuje i nic mnie nie uratuje
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: IlCapitano »

Obrażają nasz klub to te ścierwa pierdolone i gnoje zwane dla niepoznaki piłkarzami, które notorycznie kompromitują się na boisku i biorą za to kolosalne pieniądze, po czym po meczu wychodzi do dziennikarzy taki ranocchia i twierdzi, że "nasze podejście było decydujące". Przecież to są kpiny, on się jawnie przyznaje, że mają wyjebane w wyniki klubu. Rzygów typu "wyścig po mistrzostwo nadal trwa i chociaż jesteśmy daleko z tyłu to trzeba pamiętać, że ten zespół ma jakość, musimy to tylko udowodnić. Musimy być bardziej zjednoczeni i bardziej spójni." nawet nie ma sensu komentować, bo karmią nas takimi wysrywami od pięciu lat.

To tyle co miałem do powiedzenia, co się dzieje każdy widzi. Pośmiewisko świata.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Bart »

Żeby bronić kogokolwiek kto pisze "jebać ten klub" trzeba nie mieć jaj i szacunku dla Interu. Za kogokolwiek się uważacie - kibiców, fanów, sympatyków - radzę się opamiętać, bo wzbudzacie tylko politowanie.

Po co wam sukcesy Interu, skoro nie szanujecie klubu i nie jest dla was nic warty?
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Minister pisze:
Piekarz pisze:
kachol pisze: Minister jest tutaj od zawsze i pomimo, że częściej się z nim nie zgadzam niż zgadzam to radzę uważać ze słowami, bo na tej stronie dla mnie to człowiek instytucja.
I to znaczy, że nie można go ruszyć jak obraża ludzi, pisze prawilniackie głupoty i postuluje "ręczne" tłumaczenia, bo ktoś ma inną wizję kibicowania od niego, zresztą nie pierwszy raz?
"jebac ten klub" - forma kibicowania.

Ironi kachola to byś nawet nie poczuł jakby wyszła z krzaków i Cię w dupe kopnela..
pzdr. Kachol ;)

Nie mogę mieć w sumie pretensji o wasze "kibicowanie" skoro 80% tego forum to wspomniane kanapowe pizdy, dla których napisanie newsa i cotygodniowe zaplucie monitora, wytarcie smarkow w rękaw po kolejnym przegranym meczu to szczyt kibicowania, a słowa obrażające wasz "ukochany" klub są niczym w porównaniu z propozycją kary za tego typu zachowanie. Stara gwardia?na forum od zawsze? bez jaj, zwróciłem tylko uwagę, że gość obrazajacy nasz klub to paź, ot mi co...

Ps.teoria spiskowa, że jestem nie do ruszenia? dajcie spokój, jak ktoś się zabierze to i mnie banem poczestuje i nic mnie nie uratuje
W takim razie zapraszam do redakcji i Nas wspomóż.Jak jesteś kibicem Interu to nie powinieneś mieć z tym problemu, a każde wsparcie dla Nas redakcji się przyda.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Mora »

Yascarr - skoro "jebiesz ten klub" to zacznij kibicować komuś innemu, droga wolna. Bycie fanem Realu czy Barcelony jest zapewne znacznie prostsze: co roku sukcesy i nażelowani piłkarze z najwyższej półki. A może Bayern? Ostatnio bardzo w modzie... Żeby wiernie kibicować takiemu klubowi jak Inter trzeba mieć charakter, a Tobie najwidoczniej go brakuje.

A jebać to trzeba te wkłady do koszulek, które w nieudolny sposób udają profesjonalnych piłkarzy, a nie historię i tradycję tego klubu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Kusy »

Bart pisze:Żeby bronić kogokolwiek kto pisze "jebać ten klub" trzeba nie mieć jaj i szacunku dla Interu. Za kogokolwiek się uważacie - kibiców, fanów, sympatyków - radzę się opamiętać, bo wzbudzacie tylko politowanie.

Po co wam sukcesy Interu, skoro nie szanujecie klubu i nie jest dla was nic warty?
Podpisuję się pod tym!!! Tego typu określenia "jebac ten klub" brak szacunku dla czarno niebieskiej koszulki i z miejsca tego typu posty powinny być usuwane, a osobnik który to stworzył powinien dostać długi zakaz pisania na forum. Forza Inter
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: jackop »

Jaszczu91 pisze:Miranda i Murillo z najlepszej pary stoperów w lidze
Śmiechłem ;)

Dobry mecz Zielińskiego na tle Mistrzów, którzy nadchodzą, ale dojść nie mogą. Może za rok.
Obrazek
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: G3nesis »

Nie sądziłem, że kiedyś zgodzę się z opinią[ba nawet faktem] Capitano , ale napisał 100% prawdę o naszych gwiazdach.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Czego można było się spodziewać w tym sezonie po naszym okienku? Barbosa za 30 mln to jest skandal. Kupiliśmy zawodnika na pokaz nie mając na niego żadnego planu. Nie wyszło z Jesusem, to musieli znaleźć mu zastępstwo i wybrali tego amatora. To samo tyczy się Joao Mario. Może nie jest to słaby zawodnik, ale 45 mln to jest kompromitacja naszego zarządu. Wydaliśmy w ok. 100 mln latem, a tak naprawdę nie wzmocniliśmy naszej kadry. Właściciele może mają dużo hajsu, ale pomysłu żadnego na naszą drużynę. Tak samo każdy chwali Ausilio, tylko ja się pytam za co? Mając tyle pieniędzy nie sprowadził nikogo wartościowego, nawet nie udało się zbić ceny za tych amatorów...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

jackop pisze:na tle Mistrzów, którzy nadchodzą, ale dojść nie mogą. Może za rok.
zwykle miałeś klasę, w przeciwieństwie do klubu któremu kibicujesz, a teraz? po co ta prowokacja??
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: IlCapitano »

Mora pisze:A jebać to trzeba te wkłady do koszulek, które w nieudolny sposób udają profesjonalnych piłkarzy, a nie historię i tradycję tego klubu.
Szanuję. Na tym to właśnie powinno polegać. Jebać te ścierwa pierdolone, tak jak opisałem to w poprzednim poście. Pluję na tych kmiotów i gardzę nimi, bezwstydne gówna, amatorzy. Mam tego dosyć, 5 lat kompromitacji to zdecydowanie za dużo. Chłopaki z CN powinni się przejść na trening i obić ryje tym pedałom. Juventini palili krzesełka na stadionie po dwóch latach syfu, naszym ultrasom jak widać się to podoba. Chyba wczuli się w słowa Zanettiego o "wrodzonym cierpieniu". Kurwa nie sądzę, wrodzone cierpienie to mogą mieć w sobie kibice romy, fiorentiny czy innego gówna z neapolu, a nie Inter Mediolan, 18-krotny mistrz Włoch, 3-krotny zdobywca Pucharu Europy i 3-krotny zdobywca Pucharu UEFA.

PS. Yascarr się skompromitował, niestety, to pewne.
jackop pisze:
Jaszczu91 pisze:Miranda i Murillo z najlepszej pary stoperów w lidze
Śmiechłem ;)

Dobry mecz Zielińskiego na tle Mistrzów, którzy nadchodzą, ale dojść nie mogą. Może za rok.
Wypierdalaj już stąd pajacu, bo jak garowaliście na 7. miejscu w lidze przez 2 lata to cię tu nie widziałem. Dominujecie w najsłabszej Serie A w historii, tym niemniej i tak wasz czas już się kończy.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: MiRas. »

Trzeba jednak odróżnić śmieciów, którzy mają czelność przywdziewać tą koszulkę od Klubu. Bo na dzień dzisiejszy Inter i piłkarze nie są tożsame. Tak jakby mamy klub, który należy szanować w każdej chwili bez piłkarzy, którzy są gównem i hańbią te barwy.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: jackop »

Odet pisze:zwykle miałeś klasę, w przeciwieństwie do klubu któremu kibicujesz, a teraz? po co ta prowokacja??
Po co ta prowokacja w stosunku do Juve? Sorry, czasami nie mogę się powstrzymać( Inter-co-Suso :D), aczkolwiek nadal pamiętam komentarze (Orzeu i inni "światkowie" tego wydarzeia) po tym jak uprzedzałem
jackop pisze:Jeśli wygracie, to nie wrzucajcie tekstów pt. "nadchodzą mistrzowie" tak jak ostatnio - powodują zbyt wielki ból brzucha :P
W sumie poziom samozaorania jest tu tak wielki, że nie trzeba zbyt wiele dodawać ;)
Yascarr pisze:Jebac ten klub
Obrazek
Gambit
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:30

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Gambit »

Ludzie zagraliśmy jedna dobra połowę z Viola a niektórzy już myśleli że idziemy na mistrza? Szczerze, przed ostatnim trojmeczem w lidze wziąłbym 4 pkt w ciemno. Patrząc na to jak gramy w tym sezonie bałem się że skończy się na jednym. Jechanie Piolego też jest bez sensu. W miesiąc miał zrobić coś czego od 5 lat nikt nie może zrobić. Dajcie sobie na wstrzymanie. Ten sezon już do końca będzie huśtawka nastrojów. Skończy się gdzieś na miejscach 10-6 . I nic tego nie zmieni. Nawet jak kupimy 4 nowych klasowych obrońców to z dnia na dzień nie stworzymy drużyny zdolnej do seryjnego wygrywania. Więc po co te nerwy? Wielu kibicuje ju tyle lat że powinno takie rzeczy wiedzieć.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Yascarr »

Chciałem napisać, że bardzo dotknęły mnie wasze opinie mojej wypowiedzi. Nie prosiłem o komentarze do tego co napisałem, ale to miło. Przemyślę wasze sugestie dotyczące tego, abym wreszcie stał się takim kibicem jak wy, tyle że innego klubu np. Realu, Barcelony lub Bayernu, skoro jestem tak bardzo pizdowatym kanapowcem i brakuje mi charakteru aby wytrwać z Interem. Wreszcie będę szczęśliwy, a moje życie stanie się prostsze.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

jackop pisze:Po co ta prowokacja w stosunku do Juve?
tylko odpowiedź na pierwsze prowo.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: IlCapitano »

jackop pisze:Po co ta prowokacja w stosunku do Juve? Sorry, czasami nie mogę się powstrzymać( Inter-co-Suso :D), aczkolwiek nadal pamiętam komentarze (Orzeu i inni "światkowie" tego wydarzeia) po tym jak uprzedzałem
Juve-co-Lokateli

Wykurwiaj stąd, mówiłem już przecież. Nie rozumiesz po polsku? Wszędzie tak siedzisz na siłę, nawet jak cię nikt nie lubi? To jest chore, żeby tak przesiadywać na stronie rywali i ich prowokować. Może czas udać się do lekarza?
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

jackop pisze:
Jaszczu91 pisze:Miranda i Murillo z najlepszej pary stoperów w lidze
Śmiechłem ;)

Dobry mecz Zielińskiego na tle Mistrzów, którzy nadchodzą, ale dojść nie mogą. Może za rok.
Po pierwsze nie wiem co Ty robisz na forum kibicow INTERU! Czyżbyś był kibicem Interu? Chyba nie jesteś prawda? Nikt twojej napinki tutaj nie potrzebuje. Ja nie czerpie satysfakcji z wysmiewania kibicow innych klubów. Nienapinalem się na Juve Poland kiedy Wasz klub słusznie został zdegradowany do Serie B! Nigdy nie wchodze na wasze JP bo nie ma tam dla mnie nic ciekawego.
Po drugie chciałbym Ci przypomnieć sympatyczny kolego ze duet Murillo - Miranda pojawił się w Interze na początku poprzedniego sezonu 2015-2016. Wtedy też Inter Mediolan przez pierwszą część sezonu zajmował pozycję lidera Serie A. Było to zaskakujące ale miało miejsce. Po 18 kolejkach Inter miał stracone zaledwie 11 goli z czego 4 stracił w jednym spotkaniu z Fiorentina. Tak więc uważam ze takie liczby były podstawą do tego żeby nazwać duet Murillo - Miranda najlepsza para stoperów w tamtym czasie. Z resztą podobną opinie do mnie miało wówczas wielu ekspertów włoskiej piłki z Waszym Tomkiem Lipińskim na czele.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Imrahil »

Stara Żydówka jak zawsze oderwana od rzeczywistości. Oni tam na forum piszą własną historię, opartą na mitach i bajkach. My tutaj sobie beke ciśniemy z wielu rzeczy, często przekraczamy linię, ale oni tam na judepoland na poważnie brali takie tematy jak... Wirtualna Tabela itd. :D
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piekarz »

Minister pisze: "jebac ten klub" - forma kibicowania.
Nie to, tylko oglądanie meczów w domu i pisanie na ich temat w Internecie.
Minister pisze: Nie mogę mieć w sumie pretensji o wasze "kibicowanie" skoro 80% tego forum to wspomniane kanapowe pizdy, dla których napisanie newsa i cotygodniowe zaplucie monitora, wytarcie smarkow w rękaw po kolejnym przegranym meczu to szczyt kibicowania
O, o takiej oborze właśnie mówię. Lepiej nie pojawić się na żadnym meczu w całym swoim życiu, niż potem za ich pomocą leczyć swoje kompleksy, pozując na Najwspanialszego Kibica i cyklicznie obrażając ludzi, którzy nikomu nie wadząc uprawiają swoje hobby tak jak im najbardziej pasuje, w dodatku bezinteresownie dając coś od siebie społeczności, pisząc newsy. Jestem chyba jednym z najaktywniejszych stadionowo kibiców Interu na tej stronie, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy stawiać się z tego powodu wyżej od innych, jakby to było co najmniej dorobienie się tytułu profesora zwyczajnego.
Minister pisze: Ironi kachola to byś nawet nie poczuł jakby wyszła z krzaków i Cię w dupe kopnela..
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. Co konkretnie było ironiczne w poście kachola?


Bart pisze:Żeby bronić kogokolwiek kto pisze "jebać ten klub" trzeba nie mieć jaj i szacunku dla Interu. Za kogokolwiek się uważacie - kibiców, fanów, sympatyków - radzę się opamiętać, bo wzbudzacie tylko politowanie.

Po co wam sukcesy Interu, skoro nie szanujecie klubu i nie jest dla was nic warty?
Doliczyłem się aż jednego postu, który faktycznie bronił Yascarra i jego niesmacznego tekstu. Po co ta histeryczna liczba mnoga?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

Piekarz pisze:
Minister pisze: "jebac ten klub" - forma kibicowania.
Nie to, tylko oglądanie meczów w domu i pisanie na ich temat w Internecie.
Minister pisze: Nie mogę mieć w sumie pretensji o wasze "kibicowanie" skoro 80% tego forum to wspomniane kanapowe pizdy, dla których napisanie newsa i cotygodniowe zaplucie monitora, wytarcie smarkow w rękaw po kolejnym przegranym meczu to szczyt kibicowania
O, o takiej oborze właśnie mówię. Lepiej nie pojawić się na żadnym meczu w całym swoim życiu, niż potem za ich pomocą leczyć swoje kompleksy, pozując na Najwspanialszego Kibica i cyklicznie obrażając ludzi, którzy nikomu nie wadząc uprawiają swoje hobby tak jak im najbardziej pasuje, w dodatku bezinteresownie dając coś od siebie społeczności, pisząc newsy. Jestem chyba jednym z najaktywniejszych stadionowo kibiców Interu na tej stronie, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy stawiać się z tego powodu wyżej od innych, jakby to było co najmniej dorobienie się tytułu profesora zwyczajnego.
Minister pisze: Ironi kachola to byś nawet nie poczuł jakby wyszła z krzaków i Cię w dupe kopnela..
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. Co konkretnie było ironiczne w poście kachola?


Bart pisze:Żeby bronić kogokolwiek kto pisze "jebać ten klub" trzeba nie mieć jaj i szacunku dla Interu. Za kogokolwiek się uważacie - kibiców, fanów, sympatyków - radzę się opamiętać, bo wzbudzacie tylko politowanie.

Po co wam sukcesy Interu, skoro nie szanujecie klubu i nie jest dla was nic warty?
Doliczyłem się aż jednego postu, który faktycznie bronił Yascarra i jego niesmacznego tekstu. Po co ta histeryczna liczba mnoga?

niestety amen taka prawda
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Bart »

Piekarz pisze:[
Doliczyłem się aż jednego postu, który faktycznie bronił Yascarra i jego niesmacznego tekstu. Po co ta histeryczna liczba mnoga?
Jeśli kogoś bardziej boli post Ministra od posta Yascarra, do niego właśnie kierowałem moją wiadomość.

Post Ministra mówił o mentalności, a nie o tym, czy ktoś chodzi na stadion czy nie. Jeśli ktoś brał to za bardzo do siebie, najwyraźniej całkiem nieźle odnajduje się w gronie fanów szastających żenującymi tekstami na lewo i prawo.

Klasę się ma albo nie ma, niezależnie od tego czy oglądasz mecz z kanapy czy z Curva Nord.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 15 kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Minister »

jeżeli Kachol rzeczywiście uważa, że jestem "człowiekiem instytucją", a nie użył tego sformułowania w innym celu(w co wątpię ), którego jesteś pewien, że nie rozumiem to jestem zaszczycony ;)

Gdybym mógł to bym Ci narysował zżebyś wreszcie pojal o co mi chodzi, ale spróbuję ostatni raz:
"szanuj kibica swego, bo mmzoesz nie mieć nastepnego"
za takich nie uważam pokolenie pizd kanapowych(powtarzam sie), które jedyne co robią to co mecz(jeżeli przegrany) wylewaja swoje żale, lamenty w internecie, które pod przyzwoleniem kolejnych cotygodniowych frustratów mają czelnosc obrażać klub, ktoremu " kibicuja".

-jebac ten klub, ten klub trzeba zorac i niech zaczyna od serieB, ten klub jest już skończony...przewiń strony i poszukaj tych kibicowskich ananasów.

Ty myślisz, że ja szufladkuje kibiców ze względu na to kto ile razy był na meczu skoro sam co tydzień posilkuje się internetem? jednak w przeciwieństwie do większości wychodzę, poza świat kibicowskiego Internetu i nauczyłem się paru wartości z trybun, których tym "kanapowcom" brakuje.

Możemy różnić się poglądami co do taktyki, trenerów, piłkarzy, ale powinien nas łączyć szacunek do Interu, którego na tej stronie brakuje.

Bart jak zwykle w punkt.
Zablokowany