20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Oleeks
Posty: 26
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Oleeks »

Świetny mecz w naszym wykonaniu, Chievo było całkowicie bezradne, ciężko mówić nawet o tym żeby zasłużyli na bramkę. Ale wiecie co? To nawet lepiej, że oni nas napoczęli, bo kolejny raz musieliśmy pokazać charakter i kolejny raz się udało. Nic tak nie buduje drużyny.

Świetne zawody Gagliardiniego, znakomity debiut, aż dziw bierze, że on dopiero do nas dołączył. Brakowało jedynie gola albo asysty w jego wykonaniu, bo miałby wówczas prawdziwe wejście smoka. Przy nim, o dziwo, bardzo dobre zawody zagrał Kongdobia. Mnóstwo odbiorów, mecz na dużym luzie, czasem wręcz grał brawurowo - tym razem opłaciło się to. Jak na moje, to będą z niego jeszcze ludzie, widać, ze nabiera wiatru w żagle i wolałbym ogrywać jego niż Banegę.

Niewidoczny niemalże całkowicie Candreva i wielka szkoda, bo to już drugi z rzędu taki jego mecz. Obrona nie miała dużo do roboty, choć wiadomo, że mogliśmy uniknąć bramki. Musiałbym zobaczyć powtórki, bo ktoś ewidentnie tam zawalił...

Kolejna dobra zmiana Edera, który narobił dużo zamieszania, rozruszał jeszcze bardziej naszą grę i dodał kolejną alternatywę - strzał z dystansu. Ostatecznie się udało sieknąć zza pola karnego i ta bramka jak najbardziej mu się należała. Asystę zaliczył Palacio, ale musimy powiedzieć sobie szczerze, że robotę przy trzeciej bramce zrobił Eder. Cieszy kolejna bramka duetu Icardi - Perisic, ale do tego już zdążyliśmy się przyzwyczaić :)

Wszystko idzie w dobra stronę, jestem bardzo zadowolony. Gagliardini będzie fantastycznym wzmocnieniem, a malkontenci jeszcze w tym sezonie będą odszczekiwać swoje słowa o tym, że jest niepotrzebny. Poćwiczymy w obronie i możemy grać jak równy z równym z Juve :)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Odet »

Totalna dominacja.
Jestem zadowolony ze wszystkich naszych piłkarzy, szkoda tylko 1 błędu D'Ambrosio przy kryciu.
Fantastycznie wygląda Gagliardini. To wydaje się transfer przemyślany, chciał go trener, zespół, no i nie ma duzych kłopotów z aklimatyzacją.

Pozdr.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Damiano »

Mecz bardzo dobry. Na plus dla mnie szczególnie kondogbia, mam nadzieję, że się odbuduje. Na minus po raz kolejny Candreva i szczególnie d'ambrosio mnóstwo niedokładnosci z ich strony. Swoją drogą gdzie oni latem chcą upchnac Verattiego w tym składzie... Dochodzę też do wniosku że mega przeplacilismy Joao Mario, za taką kasę powinien robić mega różnicę a jest przeciętny on i Candreva byliby miazdzeni krytyką na szczęście icardi i perisic to ciągną
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: ★Intero★ »

Nie rozumiem, jak można mieć jakiekolwiek pretensje do Antonio Candrevy. Jego asysta przy golu Icardiego mówi sama za siebie.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Orzeu »

★ Intero ★ pisze:Nie rozumiem, jak można mieć jakiekolwiek pretensje do Antonio Candrevy. Jego asysta przy golu Icardiego mówi sama za siebie.
Poza tym grał bardzo przeciętnie. Myślę, że korzyścią dla Interu byłaby wcześniejsza zmiana za Gabigola, czy ... nawet Palacio. Ale z drugiej strony rozumiem Poliego, bo Candreva nawet jak gra piach to nie wiadomo kiedy może odpalić dobrym podaniem czy strzałem z dystansu.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: KoBa »

Ciężko się przyczepić do czegokolwiek poza ustawieniem się przy rożnym D'Ambrosio. Bramka powinna paść dużo wcześniej, ale Sorrentino wyczyniał wczoraj cuda. Swoją drogą, to powinien być nasz drugi bramkarz bo Carrizzo jest za słaby nawet na trzeciego - latem trzeba się zająć też tym oprócz polowania na gwiazdy i przebudowy obrony.

Środek i atak zostały już omówione, ale bardzo dobrze zagrała też dzisiaj obrona. Handanovic miał niewiele roboty, jedyny fuckup to wsponiana sytuacja brankowa. Murillo efektownie i skutecznie, fajnie, że wraca do formy u Piolego, Miranda rajdował w stylu Lucio, Ansaldi jest bardzo silny, pewny w pojedynkach. Nawet D'Ambrosio w systemie z 3 z tyłu dawał później radę.

Pioli dał dobre i przemyślane zmiany. Chievo zagęściło niemiłosiernie okolicę swojej 16, Icardi był wręcz wypychany. Słusznym było zatem wprowadzenie Edera i Banegi z dobrym uderzeniem z daleka. Eder kilka razy bardzo fajnie spróbował, ale bramkarz był na posterunku. Palacio jest wyższy, silniejszy i bardziej doświadczony od Gabie, bardziej nadawał się do tego werońskiego ścisku.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu pisze:
★ Intero ★ pisze:Nie rozumiem, jak można mieć jakiekolwiek pretensje do Antonio Candrevy. Jego asysta przy golu Icardiego mówi sama za siebie.
Myślę, że korzyścią dla Interu byłaby wcześniejsza zmiana za Gabigola, czy ... nawet Palacio..

:-D gdyby do tego doszło,dzisiaj zamiast euforii na forum panowałaby żałoba ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Czarson »

Praca jaka wykonal Icardi przy trafieniu Perisicia swiadczy o jego wielkosci. Perisic i Candreva sa trudnymi zawodnikami bo mimo tego, ze nic nie wnosza do gry przez lwia czesc meczu to odplacaja sie zazwyczaj golem albo asysta. Nic wiec dziwnego, ze sa trzymani na boisku mimo, ze czesto az prosi sie o zmiane.

Jesli ktos mysli, ze Gabigol dalby nam cos wiecej niz Chorwat czy Antonio to znaczy, ze nie rozumie calcio.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: Mora »

Meczu nie oglądałem, więc ciężko wypowiadać mi się na temat gry, ale cieszy kolejne zwycięstwo, Pioli tchnął w ten zespół wiarę we własne umiejętności, a wraz z ambicją i wolą walki przychodzą również punkty. Szkoda tylko, że Napoli, Roma i Lazio solidarnie wygrały swoje mecze, trzeba liczyć na to, że jutro Milan straci punkty w Turynie...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
pauladen
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2017, 12:15

Re: 20 kolejka Serie A: Inter - Chievo

Post autor: pauladen »

:inter: :inter:
ODPOWIEDZ