22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
ODPOWIEDZ
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Post autor: mathias »

Mecz zgodnie z planem, ale standardem było odpuszczenie na początku drugiej połowy.Dzisiaj najgorsi byli Brozo i Nagatomo - któż by się spodziewał.
Eder 200. występ w Serie A i gol. Pioli mógł wcześniej Barabasza wpuścić, ale grunt że trochę minut złapał i pokazał się z dobrej strony. Trochę niezrozumiała zmiana Santona za D'Ambrosio. Chyba że mi coś umknęło i Danilo z urazem schodził
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Post autor: Dzonyy »

Elegancko. Gladkie zwyciestwo. Nareszczie bez zadnych nerwowow i zmartwien.

Oby udalo sie Lazio odprawic w regulaminowym czasie zeby sie nie przemeczac przed Juve. Niestety tak latwo jak dzisiaj juz nie bedzie.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Post autor: Chuchu »

Jutro Roma może zgubić punkty na wyjeździe z Sampdorią, na to liczę. Napoli u siebie z Palermo raczej powinno gładko wygrać. 7 wygranych z rzędu to ostatnio w sezonie 2012/13 u nas było. Szkoda, że w międzyczasie czołówka też prawie punktów nie gubiła, więc za wiele nie podgoniliśmy, ale przynajmniej utrzymaliśmy z nimi jakiś kontakt, a dodatkowo wspięliśmy się o kilka ładnych miejsc, bo już nie dało się patrzeć już na nas w drugiej połowie tabeli.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Post autor: miko »

Nie ma na co narzekać to i na forum cisza :)

Wczoraj po meczu widziałem się na mieście ze znajomym, który małą sympatią darzy ligę włoską. Uważa ją za najnudniejszą lige świata (wierny kibic Barcy, z tego też tytułu często sobie "jedziemy"), ale po przywitaniu powiedział takie coś: Słuchaj Mati, jedziemy sobie bez końca. Ty po Barcy ja po Interze, ale oglądałem skrót meczu z Pescarą i powiem Ci że to się ku*** przyjemnie oglądało :) Chyba komentowanie tego jest niepotrzebne.

Ten klub obrał właściwy kurs. Bez kapitału z Chin pewnie by do tego nie doszło... Na bok trzeba odłożyć sentymenty, bo mimo że darzę Morattiego dużą sympatią to serce się krajało na widok nędzy prezentowanej przez ten zespół w ostatnich kilku latach. Teraz na mecze czeka się z niecierpliwością i zaczęły płynąć pozytywne emocje :)

Zaraz po ogłoszeniu Piolego trenerem nie byłem zachwycony, ale mój znajomy z Włoch (sympatyk Juve) powiedział, że to najlepsza opcja z tych dostępnych. Wygląda na to, że miał rację.

Oby cisza na forum panowała jak najdłużej :)
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Post autor: and1 »

Ja dodam od siebie ze Maurito przy podaniu Brozovica na 3:0 byl na ladnym spalonym ale to szczegol :D Pescara zagrala lepiej niz Chievo ale za to sprawili Interowi mniej problemow. Cieszy latwa wygrana bez spiny. Tego oczekiwalem po Piolim czyli zwyciestw ze sredniakami bez wiekszych problemow. Ciekawe czy pilkarze dostana ta premie ktora miala niby byc po 7 zwyciestwach :)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Post autor: Czarson »

Bramki typowo w stylu Barcelony. Pare podań i egzekucja z 3 metra. Miła odmiana po taktyce w stylu milion wrzutek z początku sezonu.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 22. kolejka Serie A: Inter - Pescara

Post autor: PioFCI »

Palermo ostatnio i wczoraj Pescara to ekipy na Serie B/C..ale pięknie patrzyć na to, jak pewnie z nimi wygrywamy. Jeszcze kilka miesięcy temu gubiliśmy punkty w identycznych meczach. Mentalnie jesteśmy nie do poznania! I obojętnie co będzie we wtorek, w niedzielę możemy wyjść i grać swoje jak równy z równym. Oby tylko Pioli się nie przestraszył domowej serii Juve.
ODPOWIEDZ