23 kolejka: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

23 kolejka Serie A
Juventus - Inter
Niedziela 20:45


Inter (przewidywania wg La Gazetta):
Obrazek



Juventus (przewidywania wg La Gazetta):
Obrazek


Obrazek

Obrazek
więcej statystyk: https://sporticos.com/pl/juventus-fc-vs-inter-mediolan

mecz na żywo w Polskiej TV:
ELEVEN

Juventus ma imponującą serię zwycięstw u siebie, będzie bardzo trudno wywieźć jakiekolwiek punkty stamtąd. Nie mniej jednak mam nadzieję, że nasi po wczorajszej porażce zmobilizują się na 200% na ten mecz i uda nam się wywieźć chociaż punkt
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 24 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: maverik »

Juventus - Inter to 23. kolejka, w temacie jest 24. a w poście jest 25 :P

Co do meczu, byle nie było początku jak z Napoli, to myślę, że jesteśmy w stanie urwać co najmniej punkt.
Skład taki jak powyżej tylko Kondogbia za Brozovica.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 24 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: KoBa »

Juve musi, my możemy - presja po ich stronie, nikt psów za porażkę w Turynie nie powiesi.
Nasze szanse oceniam na 35%-40%.
W cieniu meczu z Juve Roma gra z Fiorentiną, a Napoli jedzie do zawsze niewygodnej Bologny, więc ew. porażka może aż tak bardzo nie skomplikować nam życia, a zwycięstwo dać coś ekstra.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: 24 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: MarcoPolo »

Jest to najcięższy dla każdej włoskiej drużyny mecz ligowy w sezonie, bowiem przychodzi ten czas, w którym trzeba podjąć walkę na stadionie od dawien dawna niezdobytym.Przychodzi się mierzyć z nie boję się tego powiedzieć najlepszą włoską drużyną ostatnich lat.Wypowiedzi Buffona ''Inter lepszy niz Barca...'',
czy Higuaina ''Inter jest w świetnej formie, a pokonanie ich da nam wielki krok do mistrzostwa'' nie traktuję zbyt poważnie.
Pamiętam pierwszy mecz tego sezonu kiedy pod skrzydłami De Boera, jakimś dziwnym trafem nie ustępowaliśmy Juventusowi, potrafiliśmy grać jak równy z równym, a w drugiej połowie wręcz dominować.
Mam nadzieje, że porażka z Lazio, nie podłamie chłopców i z podniesionymi głowami powalczą w Turynie.
Oczekuje świetnego widowiska i pełnego poświęcenia, ale boję się, że skoro Lazio tak wspaniale wyprowadzało szybkie kontry, po których Murillo i Miranda nie wiedzieli co jest grane, to co może z naszą obroną robić Juve ?
A moze to tylko taka mała wpadka i znowu zadziała skuteczność Mauro?
Jest wiele gdybania i przypuszczeń, a ja jako fan Interu od wielu lat przeżyłem już tyle samo zwycięstw z Juve co i porażek i na dzień dzisiejszy remis brałbym w ciemno, ale warto marzyć ;)
Niesamowicie by smakowało przerwanie ich serii i umocnienie własnej...forza.
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: meinenameislottar »

Ukradliście zapowiedź z rubePoland. Cóż za nieprawdopodobna kompromitacja.
Pedryllox
Posty: 9
Rejestracja: 6 lip 2009, 14:48

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Pedryllox »

Nie daję nam zbyt wielu szans w tym spotkaniu, mogliśmy poobijać puszki z konserwami typu Pescara, Palermo, ale Juve to jest inna liga. Od wielkiego dzwonu z nimi wygramy, ale na JStadium to drużyna nie do pokonania.

Obstawiam, że zesramy się na miękko i wrzucą nam trójkę.

Poszukajmy szczęścia na innych stadionach, porażkę w Turynie raczej każy ma wkalkulowaną w sezon.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

Dodam, że mam nadzieję na występ środka pola Kondogbia - Gagliardini - Joao Mario.

Jak i również nie chciałbym zobaczyć pojedynków Ansaldi - Cuadrado, więc zastanowiłbym się nad wystawieniem Nagatomo. No chyba, że na stronie Cuadrado byłaby duża asekuracja.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Czarson »

Nagatomo nie zagra drugi raz z Juventusem tak dobrego meczu, trzymałbym go zdala murawy jeśli ode mnie by to zależało.
elisz432
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:38

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: elisz432 »

A szkoda że nie zagra bo mógłby się pokazać :)
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Stwierdziłem dzisiaj rano że muszę pomóc Interowi w zdobyciu punktów i postawiłem na wygraną Juventusu 180 zł i do tego w Fantasy Serie A sprzedałem Icardiego i w jego miejsce kupiłem Higuaina i ustawiłem go na kapitanie. :) założyłem więc Juventusowi dwa kliny :) tak czy inaczej wyjdę z tego z większym lub mniejszym zadowoleniem.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: miko »

Jaszczu91 pisze:Stwierdziłem dzisiaj rano że muszę pomóc Interowi w zdobyciu punktów i postawiłem na wygraną Juventusu 180 zł i do tego w Fantasy Serie A sprzedałem Icardiego i w jego miejsce kupiłem Higuaina i ustawiłem go na kapitanie. założyłem więc Juventusowi dwa kliny tak czy inaczej wyjdę z tego z większym lub mniejszym zadowoleniem.
Mistrz :D
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Dzyl »

Jaszczu91 pisze:Stwierdziłem dzisiaj rano że muszę pomóc Interowi w zdobyciu punktów i postawiłem na wygraną Juventusu 180 zł i do tego w Fantasy Serie A sprzedałem Icardiego i w jego miejsce kupiłem Higuaina i ustawiłem go na kapitanie. :) założyłem więc Juventusowi dwa kliny :) tak czy inaczej wyjdę z tego z większym lub mniejszym zadowoleniem.
180zł wyrzuciłeś w błoto, bardziej realny wydaje się remis :)
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: lena182 »

Genialne :D zaklinanie rzeczywistości :D
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: PioFCI »

Jeśli sprawdzą się przewidywania prasy i zagramy 3 obrońców, z D'Ambrosio w pomocy...lub jeśli zagramy Medelem w pomocy..to oddajemy Juve piłkę i dostajemy 3-0 jak w Neapolu.

Jeśli Pioli zagra jak ostatnio ze środkiem Gaglia-Kondo-Joao to jestem spokojny o panowanie w środku pola i dobry wynik.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Imrahil »

meinenameislottar pisze:Ukradliście zapowiedź z rubePoland. Cóż za nieprawdopodobna kompromitacja.
Opisz. Czyżby plagiat?

Co do meczu, mogę napisać tylko jedno:
"may the force be with You, always"
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Orzeu jaki temat :O Częściej tak zakładaj :)

KoBa, widzę avatar ze Skilleta :) To przypadek czy jednak zamierzone? :)
neemeroosi
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2017, 13:32

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: neemeroosi »

Serce za Interem, ale rozum podpowiada, że Juventus.
Tak czy inaczej będzie świetny meczyk :) Z włoskich drużyn bardzo też lubię Juventus, więc będzie ciekawie.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: sempre_fci »

Gramy dobrze przegrywamy po strzale zycia śmiesznego chłopczyka :/
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę w ataku. Nic nie pokazaliśmy w tym aspekcie gry i mamy wynik jaki mamy. Niestety.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Chuchu »

Nasi dali z siebie wszystko, w pierwszej połowie to wyglądało, mecz był wyrównany, ale troche pecha bo strzał życia Cuadrado zabił mecz i w drugiej części już Juve grało bezbłędnie taktycznie, wykorzystało wszystkie nasze słabości. Szkoda, bo punkty nie były niemożliwe do wyciągnięcia, ale widać w tym meczu było jeszcze niestety różnicę w jakości. A najlepszy u nas Medel, pomimo poważniejszego błędu, powinien na stałe zagościć w linii obrony.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Honorowa, minimalna, ale mimo wszystko zasłużona porażka. Mamy dobry atak, ale jeszcze nie na tyle, żeby strzelić gola Juve na wyjeździe przy 1-0 dla nich, wykorzystali strzał życia Cuadrado doskonale. W przyszłym sezonie może być ciekawiej. Umówmy się co do jednego - w tym sezonie to my możemy być bardziej usatysfakcjonowani od nich z przebiegu dwumeczu, porażka i nieznaczna wygrana to dla nich mniej niż plan minimum.

Porażkę w Turynie po prostu trzeba wliczać w koszty, teraz wracamy do wygrywania z prowincjuszami i miejmy nadzieję że dokurwiamy Romie u siebie, co będzie dużo cenniejsze niż punkty na Juventus Stadium.

Nie chcę krytykować Piolego, bo robi świetną robotę, ale nigdy nie zaakceptuję wpuszczania Palacio...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Okazje mieliśmy, to czego zabrakło to pewności siebie pod bramką Juve.

Ta porażka niczego nie zmienia. Najważniejsze by już od następnej kolejki zacząć znowu wygrywać. W Turynie wtopią wszyscy.

I jeszcze o personaliach. Szkoda, że grał Brozo, a nie Kondogbia no i głupia ta kartka Perisicia.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2017, 23:47 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: KoBa »

Adriano_forever pisze:Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę w ataku. Nic nie pokazaliśmy w tym aspekcie gry i mamy wynik jaki mamy. Niestety.
Rozumiem rozgoryczenie, ale nie przesadzajmy. Graliśmy nieźle i de facto byliśmy gorsi o jeden strzał - kosmiczny strzał Cuadrado. Niestety, potem musieliśmy przebijać się przez jedną z najlepiej broniących się ekip w Europie, nie udało się, zabrakło w zasadzie szczęścia.

Zaangażowanie na plus, gra na plus i mimo wszystko trafne zestawienie Piolego. Ważne, aby wygrać w następnej kolejce z Empoli, nie będzie to łatwe po tej porażce, nie będzie to łatwe bez Perisica. Wcześniej jedna, trzymajmy kciuki za Fiorentinę - niestety, nie mamy już komfortu patrzenia tylko na siebie.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: MiRas. »

Każda passa się kiedyś kończy, nie ma co płakać, różnica klas była widoczna, juventus wygrał zasłużenie, a my zrobiliśmy co tylko mogliśmy.

W naszych szeregach najgorszy Brozović, dawno żaden piłkarz Interu nie irytował mnie tak, jak Chorwat. Wpuszczenie emeryta Palacio uznaję jako pomyłkę komunikacyjną na linii Pioli - sędzia techniczny, bo Argentyńczyk z poważną piłką ma już niewiele wspólnego.

Najważniejsze jednak by od następnego meczu wrócić na zwycięski tor.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Mecz bardzo słaby. Dla przeciętnego widza mega nudy i negatywna wizytówka Calcio. Inter niestety nic wielkiego nie pokazał i nie zasłużył na choćby punkt. Zawiódł mnie Pioli bo taktyka z trójka się nie sprawdziła. Candreva cofniety nie miał miejsca do pokazania się w ofensywie. Zmiana Palacio to już nawet bez komentarza.

Porażka w Turynie nic nie zmienia wiec walczymy dalej od następnego meczu.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

Mówiłem wcześniej, że Juventus gra w swojej własnej lidze. I tak jest.

Po zejściu Brozovica nie miał już kto rozgrywać (chaos i szarpanina zakończona stratami), tzn wziął się za to Murillo i czasem Joffre, no ale efekt ma(rn)my. Mógł rozrzucać piłki Joao Mario, ale Pioli chyba kazał mu stać w polu karnym. Liczyłem że na ostatnią zmianę wejdzie Banega i ogarnie bałagan, ale trener widać bardziej liczył na Rodrigo "w kwietniu rozmowy o nowym kontrakcie" Palacio.

Zasłużone, choć minimalne zwycięstwo Juventusu.

Pozdr.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: mikruzzo »

Bramka Cuadrado Nas załatwiła.
Podejrzewam że przy stanie 0:0 w drugiej połowie, nadal byśmy naciskali na Juve w bardziej kreatywny sposób, a nie desperacko szukali rozwiązania na wyrównanie. I jeszcze ta zmiana Palacio :(
Szkoda bo fajnie się zapowiadało
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

MiRas. pisze:
W naszych szeregach najgorszy Brozović, dawno żaden piłkarz Interu nie irytował mnie tak, jak Chorwat.
Póki CHorwat grał, było jako tako, jak zszedł było już po meczu. Taka prawda :(
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Szkoda, że nie udało się wywieźć choćby punktu, bo patrząc z perspektywy pierwszej połowy była taka możliwość. Jeśli jednak któraś z drużyn zasłużyła dziś na trzy oczka to byli to jednak gospodarze. Nie ma co się wstydzić tej porażki ani stylu. W Turynie każdej europejskiej drużynie gra się ciężko i taka jest prawda. Była walka i zaangażowanie, nie udało się - trudno. Nie ma co się oglądać tylko trzeba wrócić na zwycięski szlak już od kolejnej kolejki i znowu budować serię zwycięstw. Zabrakło mi trochę kreatywności i pomysłu w naszych poczynaniach ofensywnych. Miejmy nadzieję, że uda się nam jeszcze złapać kontakt z Romą i/lub Napoli.

Co do zmian wydawały się logiczne (poza wejściem Palacio). Brozo i Candreva nie grali najlepszych zawodów. Inna sprawa, że Eder to jednak nie ten poziom. Ta akcja w której mógł rozrzucić piłkę w kontrze, a ostatecznie nawet nie oddał strzału to kryminał ...

Forza Inter!
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Stachoo »

Adriano_forever pisze:Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę w ataku. Nic nie pokazaliśmy w tym aspekcie gry i mamy wynik jaki mamy. Niestety.
hmmm...chyba włączyłeś jakiś mecz z juventusem sprzed lat, bo ja dzisiaj całkiem inny mecz oglądałem i jakoś nie widziałem zespołu bez pomysłu w ataku. Sytuacji na bramkę mieliśmy tyle co zebry, a to, że się nie poszczęściło to inna bajka.
ODPOWIEDZ