23 kolejka: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Orzeu jaki temat :O Częściej tak zakładaj :)

KoBa, widzę avatar ze Skilleta :) To przypadek czy jednak zamierzone? :)
neemeroosi
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2017, 13:32

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: neemeroosi »

Serce za Interem, ale rozum podpowiada, że Juventus.
Tak czy inaczej będzie świetny meczyk :) Z włoskich drużyn bardzo też lubię Juventus, więc będzie ciekawie.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: sempre_fci »

Gramy dobrze przegrywamy po strzale zycia śmiesznego chłopczyka :/
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę w ataku. Nic nie pokazaliśmy w tym aspekcie gry i mamy wynik jaki mamy. Niestety.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Chuchu »

Nasi dali z siebie wszystko, w pierwszej połowie to wyglądało, mecz był wyrównany, ale troche pecha bo strzał życia Cuadrado zabił mecz i w drugiej części już Juve grało bezbłędnie taktycznie, wykorzystało wszystkie nasze słabości. Szkoda, bo punkty nie były niemożliwe do wyciągnięcia, ale widać w tym meczu było jeszcze niestety różnicę w jakości. A najlepszy u nas Medel, pomimo poważniejszego błędu, powinien na stałe zagościć w linii obrony.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Honorowa, minimalna, ale mimo wszystko zasłużona porażka. Mamy dobry atak, ale jeszcze nie na tyle, żeby strzelić gola Juve na wyjeździe przy 1-0 dla nich, wykorzystali strzał życia Cuadrado doskonale. W przyszłym sezonie może być ciekawiej. Umówmy się co do jednego - w tym sezonie to my możemy być bardziej usatysfakcjonowani od nich z przebiegu dwumeczu, porażka i nieznaczna wygrana to dla nich mniej niż plan minimum.

Porażkę w Turynie po prostu trzeba wliczać w koszty, teraz wracamy do wygrywania z prowincjuszami i miejmy nadzieję że dokurwiamy Romie u siebie, co będzie dużo cenniejsze niż punkty na Juventus Stadium.

Nie chcę krytykować Piolego, bo robi świetną robotę, ale nigdy nie zaakceptuję wpuszczania Palacio...
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Okazje mieliśmy, to czego zabrakło to pewności siebie pod bramką Juve.

Ta porażka niczego nie zmienia. Najważniejsze by już od następnej kolejki zacząć znowu wygrywać. W Turynie wtopią wszyscy.

I jeszcze o personaliach. Szkoda, że grał Brozo, a nie Kondogbia no i głupia ta kartka Perisicia.
Ostatnio zmieniony 5 lut 2017, 23:47 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: KoBa »

Adriano_forever pisze:Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę w ataku. Nic nie pokazaliśmy w tym aspekcie gry i mamy wynik jaki mamy. Niestety.
Rozumiem rozgoryczenie, ale nie przesadzajmy. Graliśmy nieźle i de facto byliśmy gorsi o jeden strzał - kosmiczny strzał Cuadrado. Niestety, potem musieliśmy przebijać się przez jedną z najlepiej broniących się ekip w Europie, nie udało się, zabrakło w zasadzie szczęścia.

Zaangażowanie na plus, gra na plus i mimo wszystko trafne zestawienie Piolego. Ważne, aby wygrać w następnej kolejce z Empoli, nie będzie to łatwe po tej porażce, nie będzie to łatwe bez Perisica. Wcześniej jedna, trzymajmy kciuki za Fiorentinę - niestety, nie mamy już komfortu patrzenia tylko na siebie.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: MiRas. »

Każda passa się kiedyś kończy, nie ma co płakać, różnica klas była widoczna, juventus wygrał zasłużenie, a my zrobiliśmy co tylko mogliśmy.

W naszych szeregach najgorszy Brozović, dawno żaden piłkarz Interu nie irytował mnie tak, jak Chorwat. Wpuszczenie emeryta Palacio uznaję jako pomyłkę komunikacyjną na linii Pioli - sędzia techniczny, bo Argentyńczyk z poważną piłką ma już niewiele wspólnego.

Najważniejsze jednak by od następnego meczu wrócić na zwycięski tor.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Mecz bardzo słaby. Dla przeciętnego widza mega nudy i negatywna wizytówka Calcio. Inter niestety nic wielkiego nie pokazał i nie zasłużył na choćby punkt. Zawiódł mnie Pioli bo taktyka z trójka się nie sprawdziła. Candreva cofniety nie miał miejsca do pokazania się w ofensywie. Zmiana Palacio to już nawet bez komentarza.

Porażka w Turynie nic nie zmienia wiec walczymy dalej od następnego meczu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

Mówiłem wcześniej, że Juventus gra w swojej własnej lidze. I tak jest.

Po zejściu Brozovica nie miał już kto rozgrywać (chaos i szarpanina zakończona stratami), tzn wziął się za to Murillo i czasem Joffre, no ale efekt ma(rn)my. Mógł rozrzucać piłki Joao Mario, ale Pioli chyba kazał mu stać w polu karnym. Liczyłem że na ostatnią zmianę wejdzie Banega i ogarnie bałagan, ale trener widać bardziej liczył na Rodrigo "w kwietniu rozmowy o nowym kontrakcie" Palacio.

Zasłużone, choć minimalne zwycięstwo Juventusu.

Pozdr.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: mikruzzo »

Bramka Cuadrado Nas załatwiła.
Podejrzewam że przy stanie 0:0 w drugiej połowie, nadal byśmy naciskali na Juve w bardziej kreatywny sposób, a nie desperacko szukali rozwiązania na wyrównanie. I jeszcze ta zmiana Palacio :(
Szkoda bo fajnie się zapowiadało
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

MiRas. pisze:
W naszych szeregach najgorszy Brozović, dawno żaden piłkarz Interu nie irytował mnie tak, jak Chorwat.
Póki CHorwat grał, było jako tako, jak zszedł było już po meczu. Taka prawda :(
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Szkoda, że nie udało się wywieźć choćby punktu, bo patrząc z perspektywy pierwszej połowy była taka możliwość. Jeśli jednak któraś z drużyn zasłużyła dziś na trzy oczka to byli to jednak gospodarze. Nie ma co się wstydzić tej porażki ani stylu. W Turynie każdej europejskiej drużynie gra się ciężko i taka jest prawda. Była walka i zaangażowanie, nie udało się - trudno. Nie ma co się oglądać tylko trzeba wrócić na zwycięski szlak już od kolejnej kolejki i znowu budować serię zwycięstw. Zabrakło mi trochę kreatywności i pomysłu w naszych poczynaniach ofensywnych. Miejmy nadzieję, że uda się nam jeszcze złapać kontakt z Romą i/lub Napoli.

Co do zmian wydawały się logiczne (poza wejściem Palacio). Brozo i Candreva nie grali najlepszych zawodów. Inna sprawa, że Eder to jednak nie ten poziom. Ta akcja w której mógł rozrzucić piłkę w kontrze, a ostatecznie nawet nie oddał strzału to kryminał ...

Forza Inter!
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Stachoo »

Adriano_forever pisze:Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę w ataku. Nic nie pokazaliśmy w tym aspekcie gry i mamy wynik jaki mamy. Niestety.
hmmm...chyba włączyłeś jakiś mecz z juventusem sprzed lat, bo ja dzisiaj całkiem inny mecz oglądałem i jakoś nie widziałem zespołu bez pomysłu w ataku. Sytuacji na bramkę mieliśmy tyle co zebry, a to, że się nie poszczęściło to inna bajka.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Chuchu »

Stachoo pisze:
Adriano_forever pisze:Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę w ataku. Nic nie pokazaliśmy w tym aspekcie gry i mamy wynik jaki mamy. Niestety.
hmmm...chyba włączyłeś jakiś mecz z juventusem sprzed lat, bo ja dzisiaj całkiem inny mecz oglądałem i jakoś nie widziałem zespołu bez pomysłu w ataku. Sytuacji na bramkę mieliśmy tyle co zebry, a to, że się nie poszczęściło to inna bajka.
Biorąc pod uwagę tylko 2 połowę to Adriano ma rację, ale w pierwszej mecz był wyrównany i mieliśmy swoje sytuacje i kilka groźnie wyglądających kontrataków. Jakichś daleko idących wniosków po porażce w Turynie z Juventusem 0-1 po strzale życia Cuadrado raczej nie ma co wyciągać, tym bardziej, że nie jest tajemnicą, że Juve gra na wyższym poziomie od całej reszty stawki i tak naprawdę dopóki Mediolan się nie odbuduje, dopóty będą seryjnie zgarniać mistrzostwa, bo nie wierzę, że nagle Roma bądź Napoli na ten poziom wskoczą.
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Gajdzik »

Szkoda, bo Juve było dzisiaj do ogrania, ale po bramce Cuardado nie potrafiliśmy się przebić przez obronę, do tego jeszcze groźne kontry, ale mamy na szczęście niesamowitego Hande w bramce. Palacio szanuję, ale chłop naprawdę się już wypalił i jestem przekonany, że nawet niedoświadczony Barbosa wniósł by dużo więcej do gry. Nigdy nie mamy szczęścia z tym nieszczęsnym Juve. fatalny bilans :/

Nie zostaje nic innego, jak szybko zapomnieć, trenować i walczyć w kolejnych meczach !!
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: MarcoPolo »

Pierwsza połowa na +, bo toczyliśmy wyrównany pojedynek w którym każda z ekip miała swoje szanse, było dużo walki zaangażowania i emocji...aż do 44 minuty.
Wtedy właśnie stało się to o czym smutno wspominać.Inter na drugą połowę wyszedł i właściwie tyle, spotkanie zaczęło przypominać pojedynek Handanovic vs Juve, albo Bezmyślny i bezradny Inter vs żelazne Juve.
Szkoda, że Icardi się dość miernie zaprezentował w oczach trenera Argentyny, bo zupełnie odwrotnie zaprezentował się Dybala..nie dośc, że super rozgrwał to jeszcze groźnie strzelał.
Zasłużone zwycięstwo lepszej drużyny, a Inter z tak słabo grającym Mario,Candrevą czy Brozoviciem oraz miernym dziś Ederem czy Palacio mógł conajwyżej jakimś cudem wyszarpać remis, który byłby i tak niezasłużony.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Absolutnie nie ma podstaw do paniki, ani do wysnuwania jakichś chorych hipotez czy wniosków pod wpływem nerwów, ewentualnie alkoholu. Juventus gra obecnie w innej lidze. Ich można obić u siebie, w Mediolanie, no i tak też było we wrześniu za kadencji tego amatora de Boera, co dodatkowo kompromituje Juventus. Rewanż w Coppa Italia rok temu również to pokazał i tylko Perisiciowi, który miał na nodze piłkę na 4:0, mogą zawdzięczać fakt, że nie padły im serwery na JuvePoland na kilka dni.

Dzisiaj pierwsza połowa wyrównana, chłopaki pokazali jaja i się postawili. Zależało mi mocno aby zejść na przerwę z wynikiem 0:0, no ale niestety Cuadrado strzałem życia załatwił sprawę. Wówczas mecz się dla nas skończył. To nie mogła być powtórka z listopada 2012.

My z Juventusem (jeszcze) nie rywalizujemy, bo to jest obecnie dla nas inny rozmiar kapelusza, dlatego porażka tam, tym bardziej w takim stylu i z takim wynikiem nie powoduje zbytniego zdenerwowania. Piękna bramka Cuadrado do szatni, a w drugiej połowie zabili mecz. To jest domena klasowych drużyn i z nostalgią wspominam czasy, kiedy robiliśmy to samo i wygrywaliśmy seryjnie mistrzostwa. Miejmy nadzieję, że niedługo z pomocą inwestorów sytuacja się odwróci.

Empoli, Bologna, roma, nasi najblizsi rywale. To są dla nas najważniejsze mecze i tutaj MUSI być 9 pkt, inaczej nie ma co myśleć o podium. Porażka w Turynie w tym sezonie po mnie spływa.

PS. Brozović od początku zamiast Kondogbii, a także wpuszczenie tego wraka Palacio zamiast Barbosy to jest kurwa kryminał i jak szanuję Piolego za to jak ogarnął burdel po holenderskim paranoiku, tak wybuchnąłem śmiechem i opadły mi ręce kiedy to zobaczyłem. Trzecie apogeum beki nastąpiło po zmarnowanej kontrze Edera.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

Inter Piolego zaliczył serię 7. wygranych z rzędu, ale serie zdarzały się też za Stramaccioniego i Ranieriego. Dlatego teraz wg mnie przed klubem jeszcze ważniejsze wyzwanie: pokazać, że stać nas na takie serie częściej.To jest warunek wskoczenia na wyższy level. Najlepiej zacząć już w następny weekend.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: sampam »

W glowie Piolego jest pewien pomyslunek to i zespol od razu zaczyna trybic. Po tylu latach posuchy ostatnie spotkania Interu sa wreszcie pewnymi wydarzeniami. Cos sie dzieje. I to na przyzwoitym poziomie. Trudno mowic o jakiejkolwiek deklasacji w konfrontacji z Juve aczkolwiek przebieg 2 polowy ciezko racjonalnie skomentowac. Krok po kroku i z tej maki bedzie chleb. No dobra, chociaz jakas angielka:)
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

W nadchodzących 8-10 kolejkach jest znowu szansa na dłuższą serię zwycięstw/meczów bez porażki. Jeśli to się uda to spokojnie cały czas będziemy w grze. Teraz tak naprawdę nadchodzi chwila prawdy dla drużyny. Forza Inter!
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: mathias »

Pierwsza połowa na remis, obie drużyny miały swoje szanse, ale to Cuadrado strzelił bramkę. Druga połowa to już impotencja Interu w ataku, granie na stojąco i bicie głową w mur Juve.
Teraz najważniejsze jak wyjdziemy z tego meczu. Oby tylko wyraźnie wkurzony Brozo nie narobił gnoju w szatni, bo musimy teraz się podnieść i gładko pyknąć Empoli i Bolognę a potem ważny mecz z Romą u siebie. Od wczorajszego meczu robią się schody, bo Ivan wyleci na parę kolejek,a zagrożony jest także Icardi. Dużo roboty teraz przed Stefanem w zjednoczeniu zawodników po tych dwóch porażkach
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: PepeBergomi »

Moj ulubieniec Epicki Brozovic znów dał wczoraj popis. Jeszcze będzie fochy w szatni stroił. Do tego dzielnie wtórował mu we wczorajszym meczy Boski Antonio. Mam nadzieje ze obaj usiądą na lawie w kolejnym spotkaniu.
Co do meczu było lepiej niż myslalem, szczegolnie w pierwszej połowie. Zal Gagliardiniego, miał dwie dobre sytuacje, strzelona brama mogła by go jeszcze bardziej podkrecić przed kolejnymi spotkaniami. Fajnie gdyby w nastepnym meczu obok wyszedł Kondogbia. Zdecydowania lepsza para.
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Adriano_forever »

No zdecydowanie chodzi mi o drugą połowę, w której przy naszych atakach pozycyjnych juve zamknęło dostęp do bramki na około 25 metrze i nasi podawali sobie od lewej strony na prawą, aż w końcu bezsensowna wrzutka tak jak ta Mario. Długie rozgrywanie piłki i zero pomysłu wtedy. Nie mówcie, że tego nie widzieliście bo to było bardzo widoczne.

Po raz kolejny połowa połowie nierówna.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

A swoją drogą to kiepski tydzień za nami. Co prawda PW mi wisiał, ale kolejny raz potwierdziła się reguła, że nie warto kalkulować i oszczędzać siły. Oba spotkania w plecy.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Nie popisał się Icardi. Rozumiem nerwy, bo Rizzoli był wczoraj wrzodem na dupie, ale kapitan nie powinien aż tak tracić nerwów, zostawmy to kibicom. Jakby Rizzoli dostał tą piłką w mordę*, a mało brakowało, to o trzecie miejsce moglibyśmy walczyć z półmartwym Palaciem na szpicy.

* z drugiej strony nie powiem, że nie chciałbym tego widoku zobaczyć
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: miniu86 »

No i tego zawsze w Interze nie znosiłem. Nie dość, że wjebaliśmy to jeszcze się osłabiliśmy na 2 mecze. Mamy problemy z tworzeniem i wykorzystywaniem okazji z Icardim na boisku, a teraz trzeba będzie spróbować pokonać Empoli i Bolonię bez niego i Perisicia. Well done.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: KoBa »

Najważniejsze, że będą na Romę, może uda się odwołać od zawieszenia na Bolognę. Wydaje mi sie, że bez Mauro i Ivana z Empoli zagramy: Candreva, Banega, Mario - Eder
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 23 kolejka: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Po zobaczeniu powtórki sytuacji z ciągniętym za koszulkę D'Ambrosio - umknęła mi jakoś wczoraj - cofam słowa o tym, że przegraliśmy zasłużenie. Juventus wygrał dzięki pomocy sędziego, kropka. No wkurwiłem się teraz.
ODPOWIEDZ