25 kolejka: Bolonia Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Chuchu »

Bardzo ważne, choć wymęczone zwycięstwo. Czas całą koncentrację skupić na Romie bo z nimi trzeba wygrać, jeśli mamy nadal się na poważnie liczyć w walce o podium.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Klinsi64 »

Nie był to oszałamiający spektakl,jednak dla samej atmosfery Serie A nie pisząc już o golu Gabidola było warto poświęcić trochę grosza i wybrać się na ten mecz.Muszę przyznać że dość dziwnie się czułem gdy do ucha krzyczano mi " Interista pezzo di merda" ale w 81 minucie to ja miałem swój moment satysfakcji,aczkolwiek ze zrozumiałych względów tłumionej.Najlepsze wrażenie zrobił na mnie...Danilo,Medel genialny w 3 z tyłu potem popełnił błąd i się pogubił.Gaglia najsłabszy mecz w Interze a szkoda bo Ventura miał być na meczu,ze zmianami trafił w punkt Stefano,chociaż na dobrą sprawę rzucił wszystko co mamy wartościowego na boisko i wypaliło
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Odet »

Ważne 3 pkty. Przynajmniej w 2 połowie lepiej niż w beznadziejnej pierwszej.
I to się liczy.
Pozdr.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: MiRas. »

Wygrana po męczarniach, niemniej jednak bardzo ważna. W końcu strzelił Barbosa, radość w sektorze Interu, jakbyśmy co najmniej strzelali jufentusowi w 90 minucie :) Wątpię by ten gol był przepustką do częstszych występów Gabiego...

W naszych szeregach słabo wypadł Gagliardini, kiedyś ten słabszy mecz musiał nadejść... Candreva wręcz irytująco bezproduktywny, Palacio przemilczę...

Podobał mi się za to nasz demon obrony - Medel.

Pioli, brawa za zmiany. Idziemy dalej, teraz czas przejechać się po Romie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: VVujek »

Klinsi64 pisze:Nie był to oszałamiający spektakl,jednak dla samej atmosfery Serie A nie pisząc już o golu Gabidola było warto poświęcić trochę grosza i wybrać się na ten mecz.Muszę przyznać że dość dziwnie się czułem gdy do ucha krzyczano mi " Interista pezzo di merda" ale w 81 minucie to ja miałem swój moment satysfakcji,aczkolwiek ze zrozumiałych względów tłumionej.Najlepsze wrażenie zrobił na mnie...Danilo,Medel genialny w 3 z tyłu potem popełnił błąd i się pogubił.Gaglia najsłabszy mecz w Interze a szkoda bo Ventura miał być na meczu,ze zmianami trafił w punkt Stefano,chociaż na dobrą sprawę rzucił wszystko co mamy wartościowego na boisko i wypaliło
Serio ? A niektórzy twierdza ze danilo to zawodnik bardziej pasujacy do seriec:D
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: BAGGIO1 »

No nie był to najlepszy mecz w ostatnim czasie. Pierwsza połowa to jakaś tragedia, pomijając przeraźliwe pudło Palacio to zupełnie niewidoczny był Eder, słaby Candreva i Galiardini, bezproduktywny J. Mario, wyglądało to źle, bardzo źle. Druga połowa również nie porwała, ale na szczęście Banega błysnął tym czego pomimo nie najlepszej formy nigdy się nie traci, a Barbosie pozostało "tylko" wbić piłkę do bramki (Palacio pewnie by nie trafił :P). Ważne trzy punkty, ale niestety nie sposób zauważyć, że brakuje nam tego "czegoś". Żeby wygrać z Romą i skończyć ostatecznie w top3 trzeba wskoczyć poziom wyżej. Oby się udało. Forza Inter!
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Michellaga »

Warto zwrócić uwagę, że nasza obrona mocno sie polepszyła. Na ostatnie 10 spotkań aż 7 razy mieliśmy czyste konto, 3 stracone brami w tym okresie, to najmniej w całej lidze.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: miniu86 »

No Banega pokazał po prostu to z czego słynął w Sevilli. Prostopadłe, przecinające obronę(jak nóż) podanie, które otwiera cały szereg dostępnych rozwiązań dla skrzydłowego i napastnika. Napoli i Roma mają to na co dzień dlatego stale utrzymują średnią ponad 2 goli na mecz.

Antonio Candreva to przydatny gracz, ale tylko gdy gra skrzydłowego. Jako boczny pomocnik nie robi żadnej różnicy. Oczekuję od niego zwłaszcza strzałów zza pola karnego, ale nie może tego pokazać gdy jest tak bardzo wyrzucony na bok.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Imrahil »

Medel robi robotę w obronie. Jednak gwiazdą meczu bezsprzecznie był Rodrigo Palacio. Te podania, ten sprint, te strzały, przegląd pola, wszystko perfekcyjnie. Myślę, że każdy się zgodzi - to był mecz na podwyżkę.
Przyznaję, chciałem sprzedać Banegę, jednak dziś mi udowodnił, że do końca sezonu warto go mieć w składzie.
Cieszy gol Gabriela. To mu da chęci do dalszych treningów i gry dla Przenajświętszego Interu Błogosławionego.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: miniu86 »

W sumie to Banega uratował nam już przynajmniej 2 mecze: dzisiaj i w grudniu z Lazio kiedy to najpierw kapitalnie strzelił na 1-0, a potem asystował przy golu Icardiego.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Raffal »

pomysł ze sprzedażą Banegi jest głupi. Banega jest bardzo dobry zawodnikiem i dla mnie kwestią czasu jest jak wystrzeli, musi grać. Dla mnie lepiej dawać jemu szanse a nie Brozovicowi.

Co do Candrevy , gosc jest irytujacy, sposob w jaki rozwiazuje akcje, zbyt wolne rozgrywanie pilki, dążenie do wrzutek w sytuacji kiedy trzeba akcje złamać czy wrecz wyprzedzic przeciwnika. Nie podoba mi sie styl w jakim gra. Trzeba mu oddać ze czesto uczestniczy w bramkowych sytuacjach ale wyglada to tak ze raz na dziesięć prób coś sie wydarzy ale z normalnej gry to nie wiele wynika. Poza tym warto zobaczyc jak reaguje np J.Mario na akcje Candrevy.

O Palacio czy Ederze nie ma co pisać bo żaden nie powinien grać już w Interze.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Piekarz »

Raffal pisze:pomysł ze sprzedażą Banegi jest głupi. Banega jest bardzo dobry zawodnikiem i dla mnie kwestią czasu jest jak wystrzeli, musi grać. Dla mnie lepiej dawać jemu szanse a nie Brozovicowi.

Co do Candrevy , gosc jest irytujacy, sposob w jaki rozwiazuje akcje, zbyt wolne rozgrywanie pilki, dążenie do wrzutek w sytuacji kiedy trzeba akcje złamać czy wrecz wyprzedzic przeciwnika. Nie podoba mi sie styl w jakim gra. Trzeba mu oddać ze czesto uczestniczy w bramkowych sytuacjach ale wyglada to tak ze raz na dziesięć prób coś sie wydarzy ale z normalnej gry to nie wiele wynika. Poza tym warto zobaczyc jak reaguje np J.Mario na akcje Candrevy.

O Palacio czy Ederze nie ma co pisać bo żaden nie powinien grać już w Interze.
Chyba się zgadzam generalnie ze wszystkim

Chociaż co do Edera mam ambiwalentne odczucia. Z jednej strony strasznie partaczy, ale jednak pokazuje co jakiś czas, że ma niemałe umiejętności. Nie miałbym chyba wiele przeciwko, żeby został z nami, tylko jako jeszcze głębszy rezerwowy niż obecnie. Drugi zmiennik Icardiego czy coś.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Czarson »

Eder jest odpowiednim zawodnikiem na ławkę. Rozumiem, że oszaleliście na punkcie nazwisk z nami łączonych oraz pieniędzy, które Chińczycy mają zainwestować w mercato ale nikt znaczący nie przyjdzie do nas akceptująć role zmiennika. Tym bardziej, że gra w przyszłorocznej LM jest narazie dalej nas niż bliżej.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: mathias »

Nie ma co się czepiać Edera, wczoraj grał za plecami Palacio. Tak na prawdę Eder od momentu transferu jest rzucany po każdej pozycji w ataku i jak widzimy w tym sezonie, jakoś sobie radzi. Jednocześnie jest piłkarzem, który średnio pasuje do gry na skrzydle a także jako osamotniona 9. To bardziej zawodnik do gry dwójką w ataku.
Jako napastnik wchodzący pierwszy z ławki, na pewno się jeszcze przyda.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Orzeu »

ciężko żeby środkowy napastnik grał dobrze jako ofensywny pomocnik
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 25 kolejka: Bolonia Inter

Post autor: Raffal »

Eder sobie jakoś radzi ? Jego dobre akcje jestem wstanie wymienić na palach jednej ręki.
2 bramki nie zmienią mojej opinii o nim a oceniać go będe po pozycji na jakiej gra. To ze gra na innej niz dotychczas nic nie zmienia. Najwyraźniej nie jest tam widziany przez trenera..

Dlaczego Barbosa hejtujecie choć mało gra twwierdzac ze najwyraźniej jest słaby a Edera bronicie że niby trener go nie wpuszcza. Swoją drogą uważam ze powinniśmy szukać napastnika do rywalizacji z Icardim a nie rezerwowego.

PS. Przykład Edera i Palacio jest typowy dla włoskich trenerów. Dlatego ich nie lubię i choć Pioli ma dobre wyniki co oczywiście cieszy to każda minuta Palacio jest minutą straconą. Wole w jego miejsce oglądać Barbose , Pinamontiego.

PS2. MBayie wyglądał naprawdę bardzo przyzwoicie.
Czasami szkoda mi że Mbayie, Dancun , Benassi nie są u nas na ławce.
Tacy zawodnicy przy dobrym pierwszym składzie mogliby sie naprawdę fajnie rozwinąć.
Oddanie na wypożyczenie to bez sens bo automatycznie obniżają swoję loty do zawodników z którymi grają.
Mówiąc inaczej dostosowują się do ich poziomu.
ODPOWIEDZ