27 kolejka: Cagliari - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Imrahil »

VVujek pisze: D'Ambrosio ? Przeciez w tym sezonie to najpewniejszy punkt naszej defensywy mimo tego ze jest rzucany na różne pozycje.
Najpewniejszym punktem defensywy jest Medel.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: miniu86 »

Icardi potrzebuje dwóch lub trzech meczy na mega poziomie skuteczności by doścignąć Koguta Belottiego. Raczej mało prawdopodobne biorąc pod uwagę, że Toro gra ofensywną piłkę i jeszcze swoje natłuką. Dość powiedzieć, że tam Ljajic ma już 8 asyst.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Bart »

Imrahil Hitokiri pisze:
VVujek pisze: D'Ambrosio ? Przeciez w tym sezonie to najpewniejszy punkt naszej defensywy mimo tego ze jest rzucany na różne pozycje.
Najpewniejszym punktem defensywy jest Medel.
A bramkę z Cagliari zawinił nie kto inny, jak właśnie D'Ambrosio.

Bramkę z Chievo zawalił D'Ambrosio.

W obydwu przypadkach w ten sam sposób - przegrał pojedynek 1 na 1 przy dośrodkowaniach.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Czarson »

Bart pisze:
Imrahil Hitokiri pisze:
VVujek pisze: D'Ambrosio ? Przeciez w tym sezonie to najpewniejszy punkt naszej defensywy mimo tego ze jest rzucany na różne pozycje.
Najpewniejszym punktem defensywy jest Medel.
A bramkę z Cagliari zawinił nie kto inny, jak właśnie D'Ambrosio.

Bramkę z Chievo zawalił D'Ambrosio.

W obydwu przypadkach w ten sam sposób - przegrał pojedynek 1 na 1 przy dośrodkowaniach.
Obrazek
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: VVujek »

Tak zawalil z kievo i cagliari a medel zawalil nam mecz z roma.Pisanie ze przez niego tracimy bramki wynika z niewiedzy i przyzwyczajenia bo fakty sa takie ze ambrosio popelnia najmniej bledow z calej naszej defensywy.Ambrosio z cagliari owszem zawalil jedna bramke ale caly mecz gral solidnie i mial udzial przy 2 bramkach Interu (rzut wolny i bramka banegi,rzut karny bramka icara)Medel rozegral za malo meczy aby mowic ze to najpewniejszy punkt naszej defensywy.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Oglądałem ten mecz z wielką przyjemnością :) dawno nie widziałem tak dobrej odpowiedzi Interu na porażkę w poprzedniej kolejce. Plama została zmazana i zespół wrócił na właściwe tory. Miałem dobre przeczucia przed meczem jak tylko zobaczyłem składy i powrót do ustawienia z czwórka obrońców. Miejmy nadzieję że Pioli nie będzie więcej kombinowal z ustawieniem. Grający bliżej bramki przeciwnika Candreva i Perisic dają zespołowi zdecydowanie więcej niż gdy są ustawieni na wahadłach. Dobry mecz rozegrał także Banega. Moze nie był nie stop pod grą i nie brał każdej akcji na siebie ale w kluczowym momencie potrafił się obudzić i dać coś ekstra w postaci asysty i gola.
Osobny akapit dla Gagliardiniego :) Wczoraj dla mnie był po prostu kapitalny. Zachowuje duży spokój przy rozegraniu piłki. Nie traci przy tym głupio piłek jak Kondo i gra o wiele bardziej odpowiedzialnie. Az dziw bierze ze rozgrywa pierwszy sezon w poważnej piłce. Przed transferem nie słyszałem o nim kompletnie nic i bylem w szoku ze chcemy za niego zapłacić taka kasę. Po kilku meczach można odnieść wrażenie ze to była promocja :) oby tak dalej
Za tydzień bardzo ważny mecz z Atalanta. Musimy to wygrać bo warto zająć w tabeli 4 miejsce i uniknąć gry w eliminacjach do LE.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Czarson »

VVujek pisze:Tak zawalil z kievo i cagliari a medel zawalil nam mecz z roma.Pisanie ze przez niego tracimy bramki wynika z niewiedzy i przyzwyczajenia bo fakty sa takie ze ambrosio popelnia najmniej bledow z calej naszej defensywy.Ambrosio z cagliari owszem zawalil jedna bramke ale caly mecz gral solidnie i mial udzial przy 2 bramkach Interu (rzut wolny i bramka banegi,rzut karny bramka icara)Medel rozegral za malo meczy aby mowic ze to najpewniejszy punkt naszej defensywy.
Wynika z niewiedzy oraz przyzwyczajenia. Dobra Wujek pokaż mi 3-4 bramki, które zawalił ktoś inny z lini obrony, Badź konsekwentny. Wtedy będziesz miał racje. Ja ci dorzuce jeszcze coś na konto D'ambrosio.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Czarson pisze:
VVujek pisze:Tak zawalil z kievo i cagliari a medel zawalil nam mecz z roma.Pisanie ze przez niego tracimy bramki wynika z niewiedzy i przyzwyczajenia bo fakty sa takie ze ambrosio popelnia najmniej bledow z calej naszej defensywy.Ambrosio z cagliari owszem zawalil jedna bramke ale caly mecz gral solidnie i mial udzial przy 2 bramkach Interu (rzut wolny i bramka banegi,rzut karny bramka icara)Medel rozegral za malo meczy aby mowic ze to najpewniejszy punkt naszej defensywy.
Wynika z niewiedzy oraz przyzwyczajenia. Dobra Wujek pokaż mi 3-4 bramki, które zawalił ktoś inny z lini obrony, Badź konsekwentny. Wtedy będziesz miał racje. Ja ci dorzuce jeszcze coś na konto D'ambrosio.
VVujek jak zwykle trochę przesadza ;) co nie zmienia faktu że Danilo gra naprawdę dobrze,a momentami bardzo dobrze.Jest twardy,zdecydowany,fajnie współpracuje z Candrevą,asystuje,strzelił gola,z Cagliari soczyście pierdyknął z dystansu,na pewno jest jednym z odkryć Piolego.Amen
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Raffal »

głupie gadanie. DD jest przeciętniakiem który czasami zrobi coś fajnego a czasami zawali bramkę.
Nic więcej, nic mniej. Typowy zawodnik ma Inter AD2012-2016.

Jak sam powiedział "Nie jest i nie będzie Maiconem"
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Bart »

Oczywiście, że D'Ambrosio nie jest Ranocchią. To solidny przeciętniak, który co jakiś czas zawala bramki, ale też wcale nie za często. Problem w tym, że takimi zawodnikami nie zawojujemy Ligi Mistrzów.

Średnie noty La Gazzetta:

http://www.gazzetta.it/calcio/fantanews ... a-2016-17/

Sąsiadami Danilo w klasyfikacji są dobrze nam znani Juan Jesus oraz Wallace.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Orzeu »

Bart pisze:Sąsiadami Danilo w klasyfikacji są dobrze nam znani Juan Jesus oraz Wallace.
rozumiem Juana Jesusa, ale Bart, czemu Wallace niby jest nam dobrze znany?

Co do Danilo, to moim zdaniem gra dobry sezon, niektóre mecze (jak ten z Milanem) ma naprawdę dobre, jednak faktem jest, że ma wiele minusów, jak np. często przegrywa pojedynki główkowe. Mimo wszystko moim zdaniem jest to nasz najlepszy boczny obrońca. No i oczywiście dużo bardziej cenię Medela.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: Bart »

Jakoś byłem dziwnie przekonany, ze to nasz stary dobry Wallace "zmartwychwstał" w Lazio ;) mea culpa
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 27 kolejka: Cagliari - Inter

Post autor: VVujek »

Czarson :lol:
Miranda
Inter Bologna 1-1
Milan Inter 2-2
Inter Fiorentina 4-2
Napoli Inter 3-0
Medel
Roma Inter 2-1
Atalanta Inter 2-1
Inter Roma 1-3 tu medel x2
Czy jeszcze cos bys chcial ?

Zobacz ze wybralem tych niby najlepszych xd
ODPOWIEDZ