29 kolejka: Torino - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: KoBa »

Raffał, wypij szklankę wody, ochłoń bo już zaczynasz wypisywać absurdy. Wszyscy jesteśmy rozczarowani, niestety, De Boer drogę na podium zostawił nam wąską jak lina i w końcu z niej wypadliśmy. Bez sensu w tym momencie obwiniać za to Candrevę, Perisica, Brozovica czy Piolego.

Drużyna ma prawo zremisować po walce z Torino na wyjeździe czy w derbach, nie miała prawa przegrac u siebie z Cagliari, Chievo czy zremisować z Palermo.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Czarson »

Trudno zaakceptować porażkę mając 2 czy 3 sytuacje bramkowe dość dobrej jakości w ostnich pięciu minutach spotkania.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Raffal »

KoBa pisze:Raffał, wypij szklankę wody, ochłoń bo już zaczynasz wypisywać absurdy. Wszyscy jesteśmy rozczarowani, niestety, De Boer drogę na podium zostawił nam wąską jak lina i w końcu z niej wypadliśmy. Bez sensu w tym momencie obwiniać za to Candrevę, Perisica, Brozovica czy Piolego.

Drużyna ma prawo zremisować po walce z Torino na wyjeździe czy w derbach, nie miała prawa przegrac u siebie z Cagliari, Chievo czy zremisować z Palermo.
A czy ja krytykuje nas za caly sezon czy pojedynczy mecz?
Krytykuje Candreve bo nie pamietam juz jego dobrej akcji w meczu. Jest skrzydlowym ktory z takich akcji wrecz slynal a od jakiegos czasu to same straty albo wycofanie sie z pilka do obrony. Nam trzeba skrzydlowego ktory zlamie akcje do srodka , wyprzedzi zawodnika lub przedrybluje. Za ta kase mysle ze mozna bylo tego oczekiwac po prawie 30latku. Remis jest rzecza normalna dlatego nie mam zalu do Perisica o sytuacje czy nawet do Kondogbii ktorzy od gry nie uciekali i ta gre brali na siebie. Jezeli Candreva tak ma grac to lepiej postawic na gowniarza ktory bedzie chcial sie pokazac. O jego powrotach nie wspomne bo prawie.ich nie ma.
Takie mecze sie zdazaja ale Candrevy dobrej akcji to juz nie pamietam a szkoda bo na poczatku jakos to wygladalo
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Orzeu »

Media twierdzą na odwrót: http://www.sempreinter.com/2017/03/15/g ... s-4-2-3-1/

moim zdaniem po okresie cieniowania Candreva Marzec miał już dużo lepszy i co prawda nie jest to to samo co z początku sezonu, to jednak poprawa jest.
O jego powrotach nie wspomne bo prawie.ich nie ma.
bo może takie są zalecenia trenera?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: IlCapitano »

Raffal jak zwykle się kompromituje swym brakiem pojmowania Calcio. Raffal jest to użytkownik powszechnie znany z wypisywania głupot, gdyż kompletnie nie rozumie futbolu. Przypominam, że użytkownik ten był przeciwny transferom Diego Milito i Thiago Motty w 2009 roku, twierdząc, że to nie są zawodnicy na Inter. Tutaj nie ma pola do jakiejkolwiek dyskusji niestety.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Raffal »

FCINTER BEZ CIEBIE JEST LEPSZY !! TROLU

Wypowiadaj się na tematy piłkarskie a nie o użytkownikach. Jak zwykle nie powiedziałeś nic w temacie.

Jeżeli chodzi o media to jestem zdziwiony bo oglądając każdy mecz Interu mam wrażenie że Candreva od dawna nie zrobił nic ciekawego, (nie zauważylem tych dwóch sytuacji stworzonych dla Banegi z Torino). Może coś umknęło natomiast nie zmienia to faktu że od skrzydłowego wymaga się udanych dryblingów (patrz Perisic), Przyśpieszania akcji. Candreva choć dał sobie na wstrzymanie z wrzucaniem z każdej piłki to miesza te zagrania z bieganiem po lini i wycofaniem się z nią 10m do tyłu.

Ogólnie słaby mecz naszych i choć takie mecze mogą się zdarzyc w całym sezonie to niestety wyglądało to słabo.
Nie mam poczucia że Torino postawiło tak wysoko poprzeczkę a jednak że zbyt dużo pewności siebie, brak zaangażowania a przede wszystkim poczucie że mecz sam się wygra na zgubiło.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Odet »

Raffal pisze: Ogólnie słaby mecz naszych i choć takie mecze mogą się zdarzyc
Ja aż tak nie uważam, po prostu poszliśmy z Bykami na wymianę ciosów (co oni lubią), trochę jak pięściarze bez gardy. Niewiele brakło nam do szczęścia (czyt 3 pkt).
Pozdr.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Orzeu »

Odet pisze:
Raffal pisze: Ogólnie słaby mecz naszych i choć takie mecze mogą się zdarzyc
Ja aż tak nie uważam, po prostu poszliśmy z Bykami na wymianę ciosów (co oni lubią), trochę jak pięściarze bez gardy. Niewiele brakło nam do szczęścia (czyt 3 pkt).
Pozdr.
Było widać, że chyba trochę za bardzo spięci byli przez co bardzo dużo kiksów zaliczaliśmy.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: miniu86 »

Pójście na wymianę z Torino na ich boisku to jest dokładnie to na co oni zawsze liczą.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Odet »

Stąd tylko punkt :(
ODPOWIEDZ