29 kolejka: Torino - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Orzeu »

29 kolejka
Torino - Inter


Moim zdaniem najcięższe spotkanie od meczu z Romą. Trzeba uważać na Belottiego, Falque i Ljajicia. Szykuje się ciężka przeprawa, Torino przegrało u siebie tylko raz - jeśli tam wygramy uwierzę ponownie w LM

Obrazek

mecz w sobotę o 18:00.
Transmisja na Eleven
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: KoBa »

To prawda, pisałem przed i po meczu z Atalantą, że wyjazd do Turynu będzie cięższym z tych dwóch pojedynków. Komplet stamtąd jak dotąd w tym sezonie wywiozło jedynie Juve, a dla nas każdy remis to porażka. Fajerwerków jak z Cagliari i Atalantą raczej nie ma się co spodziewać, mimo, że Torino skalnej obrony nie posiada. Sinisa na pewno wyciągnął wnioski. Jednakże, mamy dobrą formę, jest morale i sen o LM - jesteśmy faworytem.
No i mieliśmy 1 dzień więcej od Toro, które przegrało z Lazio w poniedziałek.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Oglądałem ich mecz z Lazio. Nic dobrego o ich grze nie mogę napisać. Jeden wielki chaos i bałagan, ale zdaję sobie sprawę, że u siebie są groźniejsi. W każdym razie jeśli zagramy na pełnej piźd*e (jak 2 połowę z Cagliari czy pierwszą z Atalantą) to nie będzie co z nich zbierać. Trzeba wygrać i tyle. Forza Inter!
Czarodziej Czasu

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Czarodziej Czasu »

Kto uważnie obserwuje rywali to wie, że Torino na wyjazdach to zupełnie inny zespół niż w domowych spotkaniach. O wiele bardziej obawiam się tego meczu aniżeli tego poprzedniego z Atalantą. Musimy zagrać na naprawdę wysokim poziomie żeby te punkty wyrwać.

10 kolejek spotkań do końca rozgrywek, trudno mi uwierzyć, że wygramy wszystkie. Bardziej skłonny jestem uwierzyć w obniżkę formę Napoli. Roma raczej obronie drugie miejsce, wszak na rozkładzie mają najłatwiejszych rywali.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Stachoo »

Jedno przychodzi mi na myśl patrząc na oba zespoły. Over 3,5 wchodzi bankowo :D

Torino jak to Torino, niby przeciętniak, ale bardzo solidny zespół z włoską "gwiazdą" w ofensywie.

Zwycięstwo nie jest takie pewne, ale jak najbardziej możliwe.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Piekarz »

Mam złe przeczucia : /
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Alabaa »

Pescara im strzeliła 3 bramki, to my z 5 na luzie wbijemy, i chyba więcej niż 4 nie stracimy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Czarson »

Nie mam złego przeczucia, Jeśli nie ogramy Torino to jakim prawem widzimy się w nastepnej edycji LM?
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Dzyl »

Wbijemy ze 4 bramki na luzaku i wracamy do Mediolanu, nie ma co ich karcić jak Atalanty :D Strasznie ciekawie się zapowiada ten mecz, szkoda, ze nie będę mógł obejrzec, nic innego jak zwycięstwo nie biorę pod uwagę.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Widzę spory entuzjazm po ostatnich dwóch spotkaniach :D
Ja tam spodziewam się bardzo trudnego spotkania, w którym padnie sporo bramek. Dla nas to ważny test. Torino u siebie jest kozackie i wygrana tam pozwoli mi na nowo uwierzyć w szczęśliwy koniec tego sezonu. :)
Mam nadzieje że Stefano nic nie będzie kombinował przy składzie i znów zobaczymy klasyczne 4-2-3-1. Icardi musi pokazać kto zasługuje na koronę króla strzelców.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: KoBa »

Jak się nie wykorzystuje 4 patelni przy stanie 2:2 to się nie wygrywa. Koniec marzeń o LM i skomplikowana sytuacja w walce o LE.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Piekarz »

No i przeczucie mnie nie zawiodło. Game over. Remis z tym pojebanym Torino Mihajlovicia na wyjeździe to żadna ujma, ale w naszym wypadku oznacza to, że w następnym sezonie zagramy raczej w LE.

Perisić......................
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Chuchu »

Z przebiegu meczu remis raczej zasłużony, ale Perisić miał piłę meczową i spieprzył koncertowo. Generalnie nic nowego - obrona latem do wymiany. Szkoda tej straty punktów.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: mathias »

Najgorsze jest to że mimo 1 pkt na trudnym terenie (mogliśmy to wygrać, ale Torino u siebie to nie jest taka znowu słaba drużyna) prawdopodobnie Lazio nam odjedzie na 4 pkt i zrównamy się punktami z Atalantą. Niesamowite jak w tym sezonie regularnie punktują zespoły z miejsc 1-5.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Odet »

To zdecydowanie nie był mecz Perisica :( i już nie chodzi mi o zawalone sytuacje, bardziej ta 1 bramka byków :(
Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Klinsi64 »

po zjebanym początku sezonu i porażkach z bezposrednimi rywalami do LM nasz margines błędu był maciupeńki,nie ma co płakać,mleko się wylało,ale trzeba dalej grać swoje i wygrywać co się da
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Czarson »

Taka prawda Klisni. Szkoda, ze Perisic tym razem nie pomogl a nawet zaszkodzil.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: mikruzzo »

Wiadomo było że ciężko będzie wywieść trzy oczka, ale szans nam nie brakowało zwłaszcza Ivanowi.
Tak jak kolega powyżej napisał nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...
Może będę niepoprawnym optymistą, ale uważam że możemy jeszcze zająć tą 3 lokatę, tym bardziej że jesteśmy w gazie, zostało 9 kolejek do końca, a wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.
Trzeba być dobrej myśli :love:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: miniu86 »

Nie jestem rozczarowany bo wygrać na Torino jest bardzo ciężko. Trzeba grać dalej i strzelać dalej. Forza
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

No cóż, szkoda. Oglądałem mecz niestety dosyć "wyrywkowo", ale wydaje mi się, że trochę przespaliśmy początek drugiej połowy. Gdyby wpadła trzecia po którejś z końcowych akcji byłoby super, ale niestety nic z tego. Nie ma się co podłamywać, to nie był zły mecz w naszym wykonaniu. Tym razem zabrakło nieco szczęścia. Szkoda, że teraz przerwa na reprezentacje, ale mam nadzieję, że po niej drużyna będzie w równie dobrej formie.

Zdaje się, że Kondo kolejny raz zagrał naprawdę super zawody. Może być z niego jeszcze sporo radości.

Forza Inter!
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Niestety chyba sen o LM się skończył :( Cholernie szkoda sytuacji Perisicia... a mogło być tak pięknie, Dziś był mega irytująco nie skuteczny! Czas pomału pogodzi się z myślą że z elitą europejską powalczyć będzie Nam za 2 lata. Ale dopóki matematyczne szanse są trzeba wierzyć!!!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Imrahil »

Gwoździem do trumny był wynik 1-3 z Romą. Teraz to walczymy o te zasrane czwarte miejsce. Trzeba grać do końca - zgadzam się. Jednak cudu nie będzie.
Co do wczoraj, mogliśmy spokojnie oklepać te Torino, szkoda tylko, że część piłkarzy myślami już na wakacjach.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: miniu86 »

To co mi się podoba w tym Interze to łatwość z jaką zaczęliśmy strzelać gole. To ważne bo często wystarczal jeden gol przeciwnika i już można było być pewnym, że o wygraną będzie bardzo ciężko.

Wczoraj antybohaterem został Perisic, który zawalił gola, a potem spalił się w kilku okazjach na piłkę meczową. Nie wiem czy to nie pokłosie ostatniego lania Atalanty kiedy to Ivan musiał się pogodzić z rolą najslabszego w ataku.

Wiem jedno, nie można już odpuścić do końca i starać się jak tylko można utrudnić sprawę bydlęciom delaurentisa i pajaca maradony. Trzeba też skończyć sezon przed irytujacym Lazio.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: magneto86 »

Szkoda tego meczu, zwłaszcza sytuacji Ivana, ale szczerze powiedziawszy nie byliśmy lepsi, więc remis jest sprawiedliwy.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Raffal »

nie da sie wygrać meczu jeżeli po nim nie potrafie pochwalić ŻADNEGO zawodnika.

Kondogbia zanotował słabszy występ ale mimo tego coś się po jego akcjach działo.
PS. Czy on nie potrafi na sprincie wrócić za zawodnikiem ? Wg mnie bramka na jego konto./
Perisic mmimo nie wykorzystanych sytuacji potrafił stworzyć zagrożenie, przedryblować przeciwnika.

Po wiekszosci zawodnikow widac bylo ze potrafią ale to nie ich mecz.
W wiekszości poza Candrevą który jest kolejny mecz beznadziejny,
25 min kontra 2:2 a on nie potrafi ani dokładnie podać ani wyprzedzić zawodnika.
Ogólnie poza bramką i jedną wrzutką z stałego fragmentu facet był tragiczny i na pewno bramka nie usprawiedliwia go.
PS. Jego strzał głową z 7 m też dramat.

Po niektórych zagraniach bez piłki Icardiego kiedy wyblokował przeciwnika to az mi zaimponował , szkoda że technicznie jest mocno przecietny bo instynkt w polu karnym ma swietny.

Co do Banegi to wg mnie przyzwoity wystep choć również bez błysku, kilka ciekawych prób prostopadłej pilki a to chyba u nas jedyny zawodnik co probuje takich pilek.

Co do Pioliego dramat zmiany, choć Eder całkiem całkiem to wpuszczanie w tak trudnym momencie zawodnika tak słabego jak Brozovic który jeszcze miesiac w pilke nie grał a J.Mario na ławce?!?

Wnioski:
Pioli gra na wynik tu i teraz nie podejmuje proby ogrania druzyny na przyszlosc
Pioli ma swoich ulubienców i jest nim Brozovic
Candreva po sezonie moze odchodzic a jezeli tak jest to mozna juz go posadzic na lawce.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Bart »

Wolę grę w ataku opierać na zawodnikach takich jak Candreva, który popełnia sporo błędów, gubi się, ale regularnie notuje bramki, asysty i kluczowe podania.

Banega potrafi zagrać znakomite spotkania, ale co najmniej w połowie meczów jest kompletnie niewidoczny i bezproduktywny. Tak też było wczoraj.

Jedyny zawodnik, który próbuje prostopadłych piłek? Równie dobrze można powiedzieć, że Candreva jest jedynym piłkarzem, którego dośrodkowania powodują zagrożenie bramce przeciwnika.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Raffal »

Gre druzyny opiera się na zawodnikach którzy coś grają.
Candreve bronią bramki które wypracowywują mu koledzy.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Raffal »

Gre druzyny opiera się na zawodnikach którzy coś grają.
Candreve bronią bramki które wypracowywują mu koledzy.
Swoją drogą co to za zagrożenie bramki jeżeli 90% jego dosrodkowań jest zablokowana przez obrońce. Koleś jest jedno wymiarowy a od skrzydłowego wymaga sie jednak chyba zrobienia przewagi , juz DD jest skuteczniejszy w ofensywie niż on.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Stachoo »

Candreva popełnił wczoraj B-klasowy błąd, który mógł zabić ten mecz. Podanie wszerz boiska do przeciwnika. Jak dla mnie gość jest pod formą i nawet bramka go nie ratuje.

Perisić wczoraj kryminał pod względem nieskuteczności. Icardi tam już kur...cy dostawał po tych jego strzałach.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 29 kolejka: Torino - Inter

Post autor: Raffal »

Eder mimo dobrej zmiany to wyszedł sam na 25m i powinien zakończyć ta akcje samemu a nie podawac do Perisica.
ODPOWIEDZ