30 kolejka: Inter - Sampdoria

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Orzeu »

30 kolejka
Inter - Sampdoria
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Stachoo »

O meczu mogę powiedzieć, że wkurzyłem się, że jest w poniedziałek, bo myślałem, że sobie przy niedzieli calcio w najlepszym wydaniu obejrzę.
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: marcinek91081 »

Stachoo pisze: O meczu mogę powiedzieć, że wkurzyłem się, że jest w poniedziałek, bo myślałem, że sobie przy niedzieli calcio w najlepszym wydaniu obejrzę.
Mam tak samo... chujowa pora, ale to pewnie przez reprezentacje, szkoda że po dwóch tygodniach gramy w nijak poniedziałek :x Trudno mam nadzieję na 3 pkt ... każdy mecz ja finał :szal: GRANDE INTER
Czarodziej Czasu

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Czarodziej Czasu »

My nie tracimy do Napoli 9 punktów, ale 10 punktów. 10, ponieważ w pierwszym meczu przegraliśmy 3:0 i nie sądzę bysmy w rewanżu byli wstanie to odrobić. Jeśli dziś wygramy, pozostanie 7.

Bądźmy szczerzy, tylko kataklizm odbierze to 3 miejsce Napoli. Musielibyśmy wygrać wszystkie mecze, a Napoli w kilku potracić punkty. Zbyt dużo trudnych meczów przed nami i zbyt regularne jest Napoli, żeby oddać nam podium w końcówce.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to mam nadzieje, że zagra dziś Joao Mario kosztem Banegi. W reprezentacji zagrał ostatnio bardzo dobrze i widać, że jest w formie. Ostatnio spotkania z Sampą nam nie wychodzą, więc może byc ciezko.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: mikruzzo »

No dobra to 4 do przerwy, a po przerwie jedziemy dalej :-D
A tak na poważnie to tylko 3pkt innego scenariusza nie biorę pod uwagę, zwłaszcza że wciąż liczymy się w walce o 3 miejsce
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: BAGGIO1 »

Oczywiście, że szanse są iluzoryczne, ale trzeba wierzyć, że jeszcze może się udać. Można też spojrzeć na to w inny sposób. Jeśli wygramy dziś i następny z Crotone, a Lazio ogra u siebie Napoli to będziemy mieli do nich odpowiednio 2 i 3 pkt straty. W każdym razie począwszy od meczu z Sampdorią trzeba wygrywać, nie ważne czy 1-0 czy 5-0. Do póki piłka w grze...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Orzeu »

Idealny scenariusz: wygrywamy dzisiaj 3:1, w środę szalony mecz w którym Napoli wygrywa w dogrywce z Juve i przechodzi dalej w Pucharze, następnie zmęczone Napoli jedzie do Rzymu gdzie traci punkty, a my wygrywając z Crotone zbliżamy się na 3 punkty do Napoli.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Klinsi64 »

dajcie już spokój z tą LM,swoje szanse zaprzepaściliśmy przegrywając z Romą i remisując z Torino,po prostu zakończmy ten sezon w dobrym stylu na 4 miejscu i koroną dla Mauro
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Piekarz »

Nie będzie żadnego spokoju, walczymy o trzecie miejsce.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Klinsi64 »

Piekarz pisze:Nie będzie żadnego spokoju, walczymy o trzecie miejsce.
chyba Ty
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Adriano_forever »

Piszę z tego meczu relacje.

Tyle mogę powiedzieć.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Czarson »

Po 3 punkty! Forza!
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: BAGGIO1 »

No to Pioli i jego pupil nie dali nam szansy emocjować się sezonem jeszcze przez kilka kolejek. O dzisiejszym meczu śmiało można powiedzieć - KOMPROMITACJA!
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Jaszczu91 »

Światła zgasły, sezon skończony. Czekamy do sierpnia...
Mam nadzieje ze chociaż Milan ogramy :)
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: miniu86 »

Nie ma się co czarować. Niebywała kompromitacja Interu, niewybaczalna jest ta porażka z Sampą u siebie.
Klasyczny blackout Interu po przerwie na reprezentacje. W tym momencie jest już po wszystkim i oszczędzi nam to rozczarowania po meczu z Napoli czy Lazio.

Porażka na własne życzenie. Wielkie pudła Icardiego i Candrevy. Pioli chyba zaczyna pracować na swoje zwolnienie. Na siłę chciał kombinować to ma. Zamiast wyjść żelaznym środkiem pola, czymś co mamy przepracowane, to on upierdolił sobie, że ożywi Brozovica i ten mu się za to pięknie odpłacił. Zakochał się w tym gamoniu. Dalej, ściąga Banegę i Perisicia, a zostawia beznadziejnego Candrevę.

Suning będzie chciało documować do LE, ale przy tak wściekle grającym Lazio i Atalancie i to może się nie udać.
Z nieba do piekła.
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: meinenameislottar »

Ależ beka z Inda co
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Bart »

Druga połowa - piłkarski kryminał. Lepiej, że teraz, bo drużyna zdolna do takich występów nie zasługuje na LM.

Ale przecież Brozo jest zaangażowany w grę, a jego machanie rękami wcale nie przeszkadza. ;)
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Piekarz »

Brozović nie jest do sprzedaży, ale do WYJEBANIA z tego klubu. Teraz, natychmiast trzeba dać Piolemu odgórny zakaz wystawiania śmiecia na boisko. Ostatnim równie nieprofesjonalnym graczem w Interze był Adriano, przy czym on był o tyle lepszy, że odpierdalał poza boiskiem i nie psuł wyników. To jest amator w pełnym tego słowa znaczeniu.

Koniec sezonu, szkoda że przed derbami i meczem ze śmieciarzami.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Adriano_forever »

Napisałem relacje, i tyle chciałem napisać o tym meczu.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: zoniek »

A ja Wam panowie powiem tak... proszę o chwilę uwagi...
W bukmaherce bardzo opłacalne są zakłady typu HT/FT czyli zdarzenia, w których połowę meczu wygrywa jedna drużyna, a całość wygrywa drużyna przeciwna.
Drużyną, która wyróżnia się w ilości tak rozegranych meczów jest m.in. DC United naszego kochanego indora.
Dzisiejszy mecz Interu to kopia meczu rozegranego DOKŁADNIE rok temu z Torino.
Ostatnio słyszeliśmy o tym, że Thohir był wymieniany wśród podejrzanych w jakiejś aferze korupcyjnej w Indonezji, ale podobno jest czysty... tak więc część z Was może uznać to za przypadek, a ja uważam, że indor kurwa chce sobie dorobić ustawiając mecze nie tylko w DC United, ale i w naszym Interze... dziękuję, dobranoc...


https://s13.postimg.org/5el0o9zbb/image.jpg
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: sempre_fci »

Szkoda strzempić ryja :/
Zobaczymy co w derbach pokarzą...
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Chuchu »

Nigdy więcej Brozovicia.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Piekarz »

Po namyśle zmieniam zdanie. Wciąż mamy szansę zakwalifikować się do LM. Po prostu należy wygrać wszystko do końca sezonu. To z kolei może być osiągnięte poprzez natychmiastowe wyeliminowanie osób, które nie wierzą w Inter. Takie to właśnie osoby ponoszą pełną odpowiedzialność moralną za dzisiejszą porażkę,
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Stachoo »

zoniek pisze:A ja Wam panowie powiem tak... proszę o chwilę uwagi...
W bukmaherce bardzo opłacalne są zakłady typu HT/FT czyli zdarzenia, w których połowę meczu wygrywa jedna drużyna, a całość wygrywa drużyna przeciwna.
Drużyną, która wyróżnia się w ilości tak rozegranych meczów jest m.in. DC United naszego kochanego indora.
Dzisiejszy mecz Interu to kopia meczu rozegranego DOKŁADNIE rok temu z Torino.
Ostatnio słyszeliśmy o tym, że Thohir był wymieniany wśród podejrzanych w jakiejś aferze korupcyjnej w Indonezji, ale podobno jest czysty... tak więc część z Was może uznać to za przypadek, a ja uważam, że indor kurwa chce sobie dorobić ustawiając mecze nie tylko w DC United, ale i w naszym Interze... dziękuję, dobranoc...


https://s13.postimg.org/5el0o9zbb/image.jpg
Dziwnie podejrzana ewidentna ręka, po której żaden z graczy nie był zdziwiony, ani się nie buntował.

Dziwne odgwizdywanie spalonych. Coś może w tym być.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Ljarro »

Standardowo, kopacze którzy ostatnio znajdują się w kadrze Interu (bo nie można ich nazwać zespołem) zawiedli w kluczowym momencie.Jeśli nie trafia się na pustą bramkę z dwóch metrów to może trzeba się zastanowić nad zmianą zawodu.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: zoniek »

Stachoo pisze:
zoniek pisze:A ja Wam panowie powiem tak... proszę o chwilę uwagi...
W bukmaherce bardzo opłacalne są zakłady typu HT/FT czyli zdarzenia, w których połowę meczu wygrywa jedna drużyna, a całość wygrywa drużyna przeciwna.
Drużyną, która wyróżnia się w ilości tak rozegranych meczów jest m.in. DC United naszego kochanego indora.
Dzisiejszy mecz Interu to kopia meczu rozegranego DOKŁADNIE rok temu z Torino.
Ostatnio słyszeliśmy o tym, że Thohir był wymieniany wśród podejrzanych w jakiejś aferze korupcyjnej w Indonezji, ale podobno jest czysty... tak więc część z Was może uznać to za przypadek, a ja uważam, że indor kurwa chce sobie dorobić ustawiając mecze nie tylko w DC United, ale i w naszym Interze... dziękuję, dobranoc...


https://s13.postimg.org/5el0o9zbb/image.jpg
Dziwnie podejrzana ewidentna ręka, po której żaden z graczy nie był zdziwiony, ani się nie buntował.

Dziwne odgwizdywanie spalonych. Coś może w tym być.
Według mnie Indor ustawia mecze. DC United jest znane z tego, że często kręci waly w schemacie HT/FT. Dokładnie rok temu z Torino i wczoraj mieliśmy taką samą akcje w Interze. Wygrywalismy połowę, ale cały mecz w dupę. Nie pamiętam jednak przebiegu tamtego spotkania. Zapewne wtedy jak i wczoraj Thohir widział, że do LM i tak się nie dostaniemy więc postanowił dorobić. Wątpię by miał korumpowac naszych piłkarzy bo mają i tak duże kontrakty, ale sędziów co chujowo gwiżdżą jak najbardziej. A ręka Brozovica mogła, ale nie musiała być ustawiona bo on jest po prostu pierdolonym kretynem i mógł to odjebac sam z siebie.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Odet »

zoniek pisze:A ja Wam panowie powiem tak... proszę o chwilę uwagi...
W bukmaherce bardzo opłacalne są zakłady typu HT/FT czyli zdarzenia, w których połowę meczu wygrywa jedna drużyna, a całość wygrywa drużyna przeciwna.


https://s13.postimg.org/5el0o9zbb/image.jpg
Jak się temu tak na spokojnie przyjrzeć to zaczyna mieć to sens. Trudno nie strzelić nawet w światło bramki gdy ma się takie sytuacje jak Icardi czy Candreva, a im się ta sztuka udała.
Jeśli to okazałaby się prawda to...

Oby Sunning w całości przejął ten nasz klub.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: miniu86 »

Piłkarze zawiedli, ale nie mniejszą winę ponosi Pioli, który to poczuł się pewnie i niepotrzebnie eksperymentuje. Porażki z Romą i Sampą idą na jego konto. I teraz jeśli znowu nie zachwyci wszystkich i nie zajmie 4. miejsca to jestem w stanie uwierzyć, że Suning bez żalu pogoni go latem.

Inter wczoraj był całkowicie rozstrojony bo ani nie mieliśmy znaczącej przewagi w posiadaniu piłki, ani nie stworzyliśmy więcej okazji od Sampy. Ba mam wrażenie, że to Sampa miała ich więcej. Jeśli tak się gra walcząc o top 3, to ja nie mam wątpliwości gdzie jest nasze miejsce. Jeszcze nam daleko to Napoli czy Romy. Smutne bo wydawało się, że w końcu się uda, a tu znowu trzeba czekać do nowego sezonu.

Pocieszające, że Suning to poważni ludzie z poważnymi planami więc powinno być tylko lepiej.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: zoniek »

Odet pisze:
zoniek pisze:A ja Wam panowie powiem tak... proszę o chwilę uwagi...
W bukmaherce bardzo opłacalne są zakłady typu HT/FT czyli zdarzenia, w których połowę meczu wygrywa jedna drużyna, a całość wygrywa drużyna przeciwna.


https://s13.postimg.org/5el0o9zbb/image.jpg
Jak się temu tak na spokojnie przyjrzeć to zaczyna mieć to sens. Trudno nie strzelić nawet w światło bramki gdy ma się takie sytuacje jak Icardi czy Candreva, a im się ta sztuka udała.
Jeśli to okazałaby się prawda to...

Oby Sunning w całości przejął ten nasz klub.

Pozdr.
Kurs na to, że Inter wygra 1sza połowę, a Sampa cały mecz wynosił 81zl... W przerwie na Sampe było niewiele mniej.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 30 kolejka: Inter - Sampdoria

Post autor: Bart »

Podsumowanie tego tematu:

-6 punktów do Napoli? 9 punktów? Nie do odrobienia, nie ma szans! Scenariusz sci-fi!

-Klub pełen młodych perspektywicznych zawodników zatrudnionych na wielomilionowe kontrakty, w który zostały zainwestowane miliony przez Chińczyków póki co ma słabsze mecze... chwila chwila, na pewno to sprawka korupcji, przekupionych piłkarzy i sedziów, a wszystkim steruje odstawiany na margines Thohir. Całkiem spora szansa, że tak właśnie jest, to możliwy scenariusz!


Ekhm.
ODPOWIEDZ