32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Mora »

Inter sam jest sobie winien. Bronili się niemal przez całą drugą połowę, minimalizm ich zgubił. Milan był już w zasadzie na łopatkach, trzeba go było tylko dobić. My natomiast kompletnie oddaliśmy inicjatywą i patrzyliśmy jak PRZECIĘTNY Milan tworzy kolejne sytuacje. Pioli w dużej mierze zawalił ten mecz i nie ma co ukrywać. Zmiany totalnie niezrozumiałe, morale w drugiej połowie były na zasadzie "gramy na stojąco, chuj - jakoś to będzie". Szkoda straconych punktów, bo sfrajerzyliśmy strasznie. Największym plusem tego meczu jest dla mnie oprawa na Curva Nord. Sorry, ale po takiej drugiej połowie ciężko mi wyróżnić jakiegoś piłkarza.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Jak to w sieci dobrze ujęto rozpoczął się "kaleki wyścig do LE w Serie A" i tylko dlatego Inter wciąż ma szanse na przyzwoite miejsce na koniec sezonu.

Nie trzeba było długo czekać na komentarze po meczu. Włoscy kibice pytani pod stadionem największe pretensje mają do sędziego i Piolego za, cytuje: "prowincjonalne zmiany i zawalenie kolejnego meczu".
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

Bycie betonem zobowiązuje.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Odet »

W mojej opinii remis sprawiedliwy, choć pechowy.
Mogliśmy zamknąć ten mecz wcześniej, a zamknął Zapata.

Nie będę się też czepiać zmian Pioliego, wszak Mou też kiedyś gdy gonił wynik wprowadził Materazziego :-) Wprowadzeni przez Pioliego mieli okazje (kontra Edera, seta Bimbałka), ale dali ciała, Pioli za to zapłaci.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Wg mnie Pioli byłby się w stanie wybronic osiągając dobre rezultaty z Milanem, Fiorentina i Napoli. Mecz z Milanem spieprzyl sobie sam, ale gdyby stał się cud i wygrał pozostałe dwa mecze, a na koniec zajął 4 lub 5 miejsce to utrudni suning decyzje.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

miniu86 pisze:Wg mnie Pioli byłby się w stanie wybronic osiągając dobre rezultaty z Milanem, Fiorentina i Napoli. Mecz z Milanem spieprzyl sobie sam, ale gdyby stał się cud i wygrał pozostałe dwa mecze, a na koniec zajął 4 lub 5 miejsce to utrudni suning decyzje.
Dokładnie. Mało to prawdopodobne, ale jeśli chce dupę uratować to niech da nam zwycięstwa w najbliższych dwóch meczach. Inaczej wypad.

Uważam, że to dobry trener, ale trochę za bardzo betonowy - jak sobie wbije do głowy, że zawsze Eder pierwszy do wejścia to bez względu na sytuację zawsze go wpuści. Wymieniłbym go, ale tylko na kogoś z trójki Spal, Simeone, Conte.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

mnie nawet seria zwyciestw nie przekona.
Czasami wynikow nie ma ale podejmuje sie słusznę decyzje w przypadku Pioliego nie ma ani wyników ani słusznych decyzji.
Gdyby wyników nie było ale decyzje byłyby zrozumiałe to można sie zastanawiać ale tutaj brak i jednego i drugiego.

Nie chodzi o wyniki a jego mentalnosc. Szkoda że tak ciężko o odważnego trenera.
Tyle się mówi o zaangażowaniu a pózniej przychodzi selekcja a i tak grają Ci sami.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein

Co do samego meczu wczoraj sam Pioli zmianą Murillo dał sygnał do obrony czyli oparł nadzieję w naszym najsłabszym ogniwie - gdzie tu logika. Rozumiem taką zmiane w 85 min a nie na tym etapie gry.

Swoją droga Barbosa juz w tej rundzie nie zagra bo coby się okazało że nagle stzreli 3 bramki ? Nagle wszyscy powiedzieliby że to jego brak spowodował brak wyników.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mikruzzo »

Raffal pisze:Swoją droga Barbosa juz w tej rundzie nie zagra bo coby się okazało że nagle stzreli 3 bramki ? Nagle wszyscy powiedzieliby że to jego brak spowodował brak wyników.
Też tak uważam. Gabriela już nie ujrzymy na boisku, bo gdyby się okazało że potrafi strzelać (a zapewne tak jest), to Stefan przybił by sobie gwóźdź do trumny
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Barbosa nie zagra głównie dlatego, że Pioli będzie szukał punktów jak tlenu w ostatnich kolejkach, a wg niego Gabriel nadaje się do cyrku, a nie na boiska Serie A.

Nie wiem co bym zrobił w przypadku dobrego zakończenia tego sezonu. Z jednej strony Pioli ma niezłą średnią 2 pkt na mecz, a przyszedł w trakcie sezonu. Z drugiej te jego niezrozumiałe decyzje i sufit, którego chyba nigdy nie przebije.

Oczywiście na miejscu Suning zrobiłbym wszystko, żeby latem zatrudnić Simeone czy Conte bo to są trenerzy, którzy GWARANTUJĄ nam top 3 i walkę o majstra.


Jeszcze trochę włoskiej prasy:

Ciao Pioli

- to jest narracja prawie wszystkich gazet. Pisze się, że los Stefano wisi na włosku, że jego przyszłość jest już praktycznie przesądzona i maszyna Suning zaczęła już szukać następcy. Pisze się też, że sędzia Orsato tym przedłużeniem czasu, przedłużył de facto cierpienie tej drużyny, która miała doskonałą okazję na otrząśnięcie się z marazmu ostatnich niepowodzeń i wkroczenie na ścieżkę wygranych. I to jest dokładnie to co czułem wczoraj po meczu.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Piekarz »

miniu86 pisze: Nie wiem co bym zrobił w przypadku dobrego zakończenia tego sezonu. Z jednej strony Pioli ma niezłą średnią 2 pkt na mecz, a przyszedł w trakcie sezonu. Z drugiej te jego niezrozumiałe decyzje i sufit, którego chyba nigdy nie przebije.
Jak zawsze - kwestia alternatywy. Jeśli byłaby możliwość zaklepania topowego trenera, to nie ma się nad czym zastanawiać i trzeba to zrobić. Ale jeśli zastąpić Piolego miałby kolejny włoski trener drugiego sortu albo zagraniczny wynalazek pokroju de Bura, to już lepiej chyba skorzystać z korzyści stabilizacji na ławce.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Lopez »

Dla mnie to była ich ostatnia szansa na wyjście z twarzą z tego straconego sezonu,a oni po prostu dali dupy.Brak koncentracji do ostatniej sekundy.Za to mam największy żal.Mam nadzieje,że im się lał ciurkiem pot z dupy na dzisiejszym porannym treningu.

Pioli musi odejść zwłaszcza,że można go zastąpić Spallettim,któremu się kończy kontrakt po sezonie.Myśle,że była by to wartościowa zmiana na ławce trenerskiej.W chwili obecnej nie wierze w przyjście kogoś z dwójki Simeone czy Conte.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Orzeu »

w przypadku Pioliego nie ma ani wyników ani słusznych decyzji.
no właśnie akurat Piolego bronią wcześniejsze wyniki. To jest jedyna rzecz, która go jeszcze na ławce Interu utrzymuje. Zamieniać Piolego na jakiegoś ogórka - bez sens. Tylko i wyłącznie wymieńmy go na kogoś sensownego, jeśli nie to go zostawmy.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Imrahil »

Nie będę się rozpisywać, szkoda nerwów na ten cyrk.
Łzy miętusa po ostatnim gwizdku dość wymowne, wygląda że tylko mu z całego zespołu zależało na zwycięstwie, no może też Medelowi co po meczu zaczął coś sapać do arbitra. Duża większość to banda najemników.
Pioli geniusz niszczenia reputacji (jak Ranieri), a ta zmiana Candreva - Biabiany w 90` to czysty liść w kierunku Barbosy. Powolutku lecimy w standard. Dwóch trenerów na jeden sezon ( aktualnie to na 3 jedziemy, jest jeszcze wstęp - okres przygotowawczy z Mancinim). Bardzo stabilnie :cool:
Inter wyznacza nowe standardy, nowe trendy, nowe kompromitacje.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

No ta niestabilność jest tak wielka, że po chwili zastanowienia aż ciężko oczekiwać od tej drużyny wyników.

Jeszcze odnośnie wczorajszego meczu to podobał mi się Jao Mario. Mam nadzieję go zobaczyć w meczu z Fiorentina.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Lopez »

Pioliemu trzeba też oddać,że postawił na nogi Kondogbie.

Mi się gol Candrevy podobał.Tak na marginesie
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: mikruzzo »

Lopez87 pisze:Pioliemu trzeba też oddać,że postawił na nogi Kondogbie.
Ale odstawił od pierwszego składu Joao Mario kosztem Banegi.
W mojej ocenie J. Mario jest bardziej kompletnym zawodnikiem niż Argentyńczyk.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Stachoo »

Imrahil Hitokiri pisze:zmiana Candreva - Biabiany w 90` to czysty liść w kierunku Barbosy.
Dokładnie tak samo to wszystko skwitowałem.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: Raffal »

Akurat choc nie uwazam to za dobrej zmiany to Biabianiemu zdazali sie pracowac mocno w obronie a przy szybkim "defule" mialo to sens. Choc lepiej bylo juz dac obronce bo po wejsciu zawodnik Milanu zmienil strone.
Zastanawiajace jest ze przychodza derby i magle odkurzamy Murillo, Biabianiego, Nagatomo.
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: miniu86 »

Te zmiany nie byłyby takie złe gdyby nie fakt, że Inter w bardzo debilny sposób stracił te dwa gole.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: sempre_fci »

MiRas. pisze:Śmiechłem.

90+5=98...
Warto jednak poznać przepisy zanim się zacznie wypowiadać.
malyinterista
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2017, 07:45

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: malyinterista »

https://www.youtube.com/watch?v=Z0WkIYi7G3E

2 polowa do dupy . pozdro z Wloch
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 32. kolejka Serie A: Inter - Milan

Post autor: MiRas. »

sempre_fci pisze:
MiRas. pisze:Śmiechłem.

90+5=98...
Warto jednak poznać przepisy zanim się zacznie wypowiadać.
Dobra, cytuj z google, bo się nie znam, a szukać mi się nie chce.
ODPOWIEDZ