34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Post autor: doug »

Lopez87 pisze:Widze,że nic nie straciłem nie oglądając tego meczu.Tego się właśnie spodziewałem.Nie wiem czemu Wy mieliście jakąś nadzieje,że z nimi wygramy widząc co się ostatnio dzieje.
Czar prysł, kiedy zobaczyłem w składzie sabotażystę
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Post autor: Mora »

Orzeu pisze:Ten mecz wczoraj to był policzek w stronę fanów.
Policzek? To były potworne bomby na ryj, dużo mocniejsze od tych, które powaliły Kliczkę na Wembley.

Amatorstwo tych skórokopów po prostu poraża. Żadnego pomysłu na grę, wyuczonych schematów (poza jednym - piłka na skrzydło do Candrevy, a ten lutuje na oślep w pole karne), zrozumienia, woli walki, zaangażowania, nic, po prostu kurwa nic. I jeszcze ten żółty pierdolony skurwiel robi kolejny prezent piłkarzom rywali. Karzełek, który w ogóle nie powinien pojawić się w tym klubie, w najlepszym wypadku powinien odejść po roku, gdy Japońce kupili wystarczająco jego koszulek.

Słowa Piolego po tym meczu to kolejna kompromitacja. Zamiast po męsku przyznać, że zagrali jak ostatnie pizdy, to on pierdoli o odpowiednim nastawieniu. Chyba jak w Milanie mamy "delikatny moment".

Dziękówa rafi za przetłumaczenie transparentu ultrasów. Curva Nord trafiła w punkt.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Post autor: IlCapitano »

Mora pisze: Dziękówa rafi za przetłumaczenie transparentu ultrasów. Curva Nord trafiła w punkt.
Myślisz Mora, że na tych gnidach jakiś transparent zrobi jakiekolwiek wrażenie i zmusi do refleksji nad sobą? Oni nie mają honoru, co udowadniają szósty sezon z rzędu.
Lepsze skutki przypuszczam wywołałaby wizyta kilkunastu nerwowych chłopaków z Curvy w Appiano.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Post autor: maniekfci »

IlCapitano pisze:
Mora pisze: Dziękówa rafi za przetłumaczenie transparentu ultrasów. Curva Nord trafiła w punkt.
Myślisz Mora, że na tych gnidach jakiś transparent zrobi jakiekolwiek wrażenie i zmusi do refleksji nad sobą? Oni nie mają honoru, co udowadniają szósty sezon z rzędu.
Lepsze skutki przypuszczam wywołałaby wizyta kilkunastu nerwowych chłopaków z Curvy w Appiano.


Amen
lelek65
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: 34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Post autor: lelek65 »

Mecz z Napoli był moją pierwszą wizytą na San Siro. Wyjazd organizowałem na początku marca z nadzieją, że bedę świadkiem batalii o 3 miejsce w tabeli (przed początkiem czarnej serii i po wygranych z Cagliari oraz Atalantą nie wydawało się to niemożliwe) ;) Po niespełna 2 miesiącach oczywistym było, że do tego nie dojdzie. Pocieszałem się tym, iż motywacją będzie sam rywal... Sympatyczny Włoch siedzący obok jeszcze przed meczem mówił, że nikt tu już na nic nie liczy i zmotywowane to będzie Napoli...
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Post autor: Mora »

IlCapitano pisze:
Mora pisze: Dziękówa rafi za przetłumaczenie transparentu ultrasów. Curva Nord trafiła w punkt.
Myślisz Mora, że na tych gnidach jakiś transparent zrobi jakiekolwiek wrażenie i zmusi do refleksji nad sobą? Oni nie mają honoru, co udowadniają szósty sezon z rzędu.
Lepsze skutki przypuszczam wywołałaby wizyta kilkunastu nerwowych chłopaków z Curvy w Appiano.
Nigdzie nie napisałem, że dzięki transparentowi te pachołki pokażą choć namiastkę zaangażowania, napisałem tylko że ultrasi trafili w punkt. A co mogłoby pomóc? Myślę, że tym wkładom do koszulek przydałaby się "przygoda", jaką miały inne wkłady po porażce 1:6 z Parmą jesienią 2000 roku.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 34. kolejka Serie A: Inter-Napoli

Post autor: Alfa »

Mora pisze:
IlCapitano pisze:
Mora pisze: Dziękówa rafi za przetłumaczenie transparentu ultrasów. Curva Nord trafiła w punkt.
Myślisz Mora, że na tych gnidach jakiś transparent zrobi jakiekolwiek wrażenie i zmusi do refleksji nad sobą? Oni nie mają honoru, co udowadniają szósty sezon z rzędu.
Lepsze skutki przypuszczam wywołałaby wizyta kilkunastu nerwowych chłopaków z Curvy w Appiano.
Nigdzie nie napisałem, że dzięki transparentowi te pachołki pokażą choć namiastkę zaangażowania, napisałem tylko że ultrasi trafili w punkt. A co mogłoby pomóc? Myślę, że tym wkładom do koszulek przydałaby się "przygoda", jaką miały inne wkłady po porażce 1:6 z Parmą jesienią 2000 roku.

ja proponuje po prostu wpierdol bez zbednego tchórzowskiego kombinowania. nabraliby troche pokory i szacunku dla kibicow dzieki ktorym badz co badz ich pensje sa tak wysokie jak sa
ODPOWIEDZ