35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

W tym tygodniu Genoa wysłała jasny sygnał: niech Ci w Interze sobie nie myślą, że się przelamią na naszych śmieciach, walczymy o utrzymanie i zamierzamy odebrać smak życia wszystkim związanym emocjonalnie z tym klubem.


A tak na poważnie, to spodziewam się 7. z rzędu meczu bez wygranej i oczywiście braku czystego konta.
Czarodziej Czasu

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Czarodziej Czasu »

Zostały 4 kolejki i raczej nie będę ich oglądał. Włączę spotkanie tylko w przypadku gdy zobaczę Barbose w "11"- ot tak, z czystej ciekawości. Piłkarze i trenerzy doprowadzili do tego, że oglądać ich niestety się nie chce.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Mysle, ze nie przegramy, a nawet wygramy. Taka refleksja na dzis.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

A ja bardzo chętnie obejrzę ten mecz i skomentuję na shoutboksie. I wam polecam to samo - musimy się trzymać razem, bo przecież zwariujemy z tym Interem. Co innego nam zostało?

Poza tym to nie jest mecz o nic. W kontekście rankingu klubów awans do LE jest ważną sprawą. Milan gra z Romą, więc po tej kolejce możemy być na szóstym miejscu.

Jesteśmy Interem, musimy wygrać.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: IlCapitano »

Na shoutboxie będę na bank, gdyż szanuję tę społeczność i niebywale mnie ona ekscytuje, ale tych skurwysynów nie mam zamiaru oglądać. Tych wkładów w koszulki, hańbiących barwy. Miarka się przebrała, 6 sezonów otrzymywania precyzyjnych ciosów w twarz, dość. Albo w lecie CONTE/SIMEONE i wymiana 3/4 kadry, albo koniec. Dosyć tego, niestety.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Adriano_forever »

Bardzo obojętnie do tego meczu podchodzę. Obejrzeć, może obejrzę jak nie będzie burzy. Pod koniec spotkania będę zbierał się na koncert na który mam się jutro udać więc tym bardziej mi obojętny wynik. Serio.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Lopez »

Wróce z pracy,zobacze jaki skład będzie grał i wtedy ewentualnie włącze mecz.Nie mam już ochoty oglądać tej żenady jaką prezentują kopacze.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Stachoo »

Chyba jak każdemu ostatnio, mi również przebieg i wynik meczu spłynie jak po kaczce. Nie pierwszy raz w moim życiu przyszedł taki moment, że zostałem doprowadzony przez zawodników naszego klubu do takiego stanu, w którym wolę obejrzeć Master Chef Junior niż grę tych pseudo kopaczy.

Obstawiam 1 - 1 po nudnym i mało emocjonującym meczu.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Skepta »

Piekarz pisze:, więc po tej kolejce możemy być na szóstym miejscu.

Jesteśmy Interem, musimy wygrać.
dokladnie


Forza Inter per sempre
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Szykuje się wyrównany mecz bo patrząc na ostatnie 5 kolejek, ostatnia w tabeli Genoa podejmie 19 :o Inter...
Pisze się o możliwym występie Barbosy od pierwszej minuty i z tego względu mam ochotę obejrzeć ten mecz. Ale coś mi się wydaje, że jak poznamy składy to Gabiego tam nie zobacze.
iluminati
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: iluminati »

olać już ten sezon, żeby nie jeździć po kazachstanach i juch wie gdzie, tylko skupić się wygraniu seriea!!! a za dwa lata próbować, a myślę, że za trzy sezony - l.m nasza!!! a wtedy po rubentusie będzie już można wodę spuścić...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

http://www.betexplorer.com/soccer/italy ... /QNFiEDIm/
Od sezonu 2012/2013 widać wymianę punktów pomiędzy drużynami. Dzisiaj wypada wygrana Genoi.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: miniu86 »

Rachunek prawdopodobieństwa wskazuje, że Inter w końcu powinien wygrać. Niestety rachunek prawdopodobieństwa nie zdaje sobie sprawy z kim ma do czynienia.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: kachol »

iluminati pisze:olać już ten sezon, żeby nie jeździć po kazachstanach i juch wie gdzie, tylko skupić się wygraniu seriea!!! a za dwa lata próbować, a myślę, że za trzy sezony - l.m nasza!!! a wtedy po rubentusie będzie już można wodę spuścić...
Nie wiem co bierzesz, ale potrzebuje tego bardzo ... ;)

Te chujki powinny grać co 3 dni, bo potem uda im się zająć 4 miejsce i sezon później będzie pierdolenie, że nie dajemy rady bo meczy dużo i dlatego jesteśmy ostatni w grupie LM i 13 w seria A. Tak wielki klub jak Inter po prostu powinien grać w pucharach, żeby być w rytmie meczowym. Gra na 3 frontach to powinna być u nas normalność. Jakoś patrząc na największe ligi to sorry, ale poza Chelsea w Niemczech Bayern (1/4 LM), Real/Barcelona (1/2 i 1/4 LM), Monaco (1/2 LM), Włochy (Juventus 1/2 LM). Po prostu najlepsi walczą o puchary i takie są fakty. Więc ja wcale nie jaram się rokiem bez pucharów bo to nic dobrego dla nas.

btw

Stawiam, że Genoa dzisiaj sobie zapewni utrzymanie wygrywając z nami, bo jak nie z nami to z kim?
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Po mimo że mecz jest na Eleven nie mam ochoty tego oglądać. Ten sezon jest dla mnie skończony tak jak Pioli, wielkie dzięki za to co zrobił przez te kilka kolejek, ale widać do póki nie będzie trenera z ''jajami'' nic się w tym klubie nie zmieni !

Widzę po składach brak awizowanego Gabigola a nasza obrona to śmiech na sali...czuje kolejną porażkę
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: sampam »

Po takim meczu polecam wszystkim spacer:)
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Piekarz »

Jebane ścierwa.
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: meinenameislottar »

Oczywiście wieczna i permanentna BEKA z PJEKARA


Genoa ma patent na Mediolan u siebie
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

zoniek pisze:http://www.betexplorer.com/soccer/italy ... /QNFiEDIm/
Od sezonu 2012/2013 widać wymianę punktów pomiędzy drużynami. Dzisiaj wypada wygrana Genoi.

Jak tam panowie :) dalej wierzycie w czystość tego sportu, a w dodatku na takim poziomie :)?
Myślicie, że wymiana 3 punkty za 3 punkty pomiędzy Interem a Genoą od sezonu 2013 to przypadek :)? I ten nietrafiony karny Candrevy to również przypadek :)? Wiem wiem, Eder i Łamaga w wyjściowym, Palacio za Icara, sezon do dupy, betonowy Pioli, amatorzy bez ambicji itp... ja się z tym wszystkim zgadzam, ale otwórzcie oczy i zauważcie, że to nie przypadek. I tak sezon na straty, więc schemat wymiany można utrzymać...
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: KoBa »

Ciężko to coś skomentować. Może tym razem zarząd łaskawie przyjmie rezygnacje Piolego, skoro on już to ma w dupie. Nie jest dobrze, potrzeba trenera i 10 nowych piłkarzy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: IlCapitano »

Przecież porażka była oczywista. To, że nie strzelą tego karnego też.

Włoski odpowiednik Centralnego Biura Antykorupcyjnego powinien uważnie prześledzić ostatnie 6 meczów Interu.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

IlCapitano pisze:Przecież porażka była oczywista. To, że nie strzelą tego karnego też.

Włoski odpowiednik Centralnego Biura Antykorupcyjnego powinien uważnie prześledzić ostatnie 6 meczów Interu.
Dokładnie :) jak odgwizdał nam karnego to mogłem chate zastawić, że nie strzelimy.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: PioFCI »

To, że mecz był dzisiaj ustawiony wiedziało pół świata..ale to w jaki sposób to zrobiliśmy na boisku mnie zszokowało. Po takim czymś nasuwa się tylko i wyłącznie, wypierdolić wszystkich i zacząć wszystko od nowa.
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: doug »

Nie wierze, że można tak beznadziejnie grać samemu z siebie. Sprzedawczyki...
Czarodziej Czasu

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Czarodziej Czasu »

Co tu sie dzisiaj odkurwilo to.chyba nikt nie jest w stanie wytlumaczyc
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Bart »

zoniek pisze:
zoniek pisze:http://www.betexplorer.com/soccer/italy ... /QNFiEDIm/
Od sezonu 2012/2013 widać wymianę punktów pomiędzy drużynami. Dzisiaj wypada wygrana Genoi.

Jak tam panowie :) dalej wierzycie w czystość tego sportu, a w dodatku na takim poziomie :)?
Myślicie, że wymiana 3 punkty za 3 punkty pomiędzy Interem a Genoą od sezonu 2013 to przypadek :)? I ten nietrafiony karny Candrevy to również przypadek :)? Wiem wiem, Eder i Łamaga w wyjściowym, Palacio za Icara, sezon do dupy, betonowy Pioli, amatorzy bez ambicji itp... ja się z tym wszystkim zgadzam, ale otwórzcie oczy i zauważcie, że to nie przypadek. I tak sezon na straty, więc schemat wymiany można utrzymać...
Pierdolisz po każdym meczu tak jak ci akurat pasuje.

Raz zaprzeczasz że to piłkarze sprzedają mecze, tylko raczej sędziowie, a po tym jak sędzia dyktuje karnego w 87 minucie, to znowu wracasz do piłkarzy.

Raz podejrzane jest wygrywanie do przerwy a przegrywanie na koniec, a innym razem przegrywanie na wyjazdach przy jednoczesnym wygrywaniu u siebie.

Myślisz że Amerykę odkryłeś, że Inter dziś przegra? Większość osób się tego spodziewała. Inter nie jest obecnie drużyną. Ani fizycznie, ani mentalnie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: zoniek »

Bart pisze:
zoniek pisze:
zoniek pisze:http://www.betexplorer.com/soccer/italy ... /QNFiEDIm/
Od sezonu 2012/2013 widać wymianę punktów pomiędzy drużynami. Dzisiaj wypada wygrana Genoi.

Jak tam panowie :) dalej wierzycie w czystość tego sportu, a w dodatku na takim poziomie :)?
Myślicie, że wymiana 3 punkty za 3 punkty pomiędzy Interem a Genoą od sezonu 2013 to przypadek :)? I ten nietrafiony karny Candrevy to również przypadek :)? Wiem wiem, Eder i Łamaga w wyjściowym, Palacio za Icara, sezon do dupy, betonowy Pioli, amatorzy bez ambicji itp... ja się z tym wszystkim zgadzam, ale otwórzcie oczy i zauważcie, że to nie przypadek. I tak sezon na straty, więc schemat wymiany można utrzymać...
Pierdolisz po każdym meczu tak jak ci akurat pasuje.

Raz zaprzeczasz że to piłkarze sprzedają mecze, tylko raczej sędziowie, a po tym jak sędzia dyktuje karnego w 87 minucie, to znowu wracasz do piłkarzy.

Raz podejrzane jest wygrywanie do przerwy a przegrywanie na koniec, a innym razem przegrywanie na wyjazdach przy jednoczesnym wygrywaniu u siebie.

Myślisz że Amerykę odkryłeś, że Inter dziś przegra? Większość osób się tego spodziewała. Inter nie jest obecnie drużyną. Ani fizycznie, ani mentalnie.

Nie świruj typie, że po każdym meczu, raptem napisałem tak teraz trzeci raz - po meczu z Milanem pokazując kolejny schemat wymiany punktów i po meczu z Sampdorią kiedy równo rok wcześniej mecz miał identyczny przebieg - do przerwy wygrywał Inter, a całość rok wcześniej wygrało Torino, a teraz Sampdoria. Jak nie chcesz w tym widzieć niczego podejrzanego to spoko. Ja widzę i się wkurwiam.
Niby kazdy się spodziewał, ale jakoś nikt nic nie napisał. Ja wkleiłem link do statystyk h2h, a dzisiejszy wynik jest potwierdzeniem, że to nie przypuszczenia, ale jawna, skurwysyńska ustawka. I grzeczniej następnym razem chojraku bo tak jak Ciebie tak i mnie kurewsko boli patrzac na nasz Inter.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2017, 17:18 przez zoniek, łącznie zmieniany 2 razy.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Odet »

Dobrze że sobie odpuściłem ten mecz.
Ciekawe czy nasi artyści coś do końca sezonu wygrają.
Pozdr.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: PioFCI »

Bart, szanuj kolege po szalu bo naprawde glupot nie pisze.
Ktokolwiek siedzial w bukmacherce zna te tematy, kluby ustawiaja miedzy soba: My wam 3pkt, Wy nam 3pkt albo przejscie w pucharze. Od 5 lat schemat dziala na 100%. Dzisiaj Genoa potrzebowala 3pkt, my za wszelka cene nie chcemy LE, wiec wynik mogl byc tylko jeden. Na kazdej ukrytej grupie bukmacherskiej czy na forach kazdy polecal Genoe..i nie z powodu naszej formy ale z powodu H2H.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 35.-kolejka Serie A: Genoa - Inter

Post autor: Bart »

Wygląda to tak: za każdym razem ja przedstawiam argumenty, a zwolennicy spiskowej teorii dziejów piszą tylko o tym, że w grupach bukmacherskich się tak mówi.

Za każdym razem dowodem na sprzedawanie meczów jest coś innego, tak żeby pasowało do ostatniego meczu.

W meczu z Milanem widzisz rzeczy podejrzane, ale z Napoli już nie. No tak, bo z Napoli rok temu w kwietniu wygraliśmy 2-0 i to już nie pasuje do teorii.

Raz że piłkarze, raz że sędzia i tak na zmianę. Raz że 1/2, raz że H2H. To się kupy nie trzyma. Milan też mecze sprzedaje czy tylko Inter? Robimy to od 4 czy od 6 lat? Serio pytam.

Czyli rozumiem że od kilku lat wiecie jak każdy sezon się skończy i te wielomilionowe inwestycje w drużynę są dla picu? W kolejnym też będzie to samo? To po co piszecie na forum, skoro to wszystko takie jasne? :)
Ostatnio zmieniony 7 maja 2017, 17:31 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ