36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Dzonyy »

Yascarr pisze:Czyli sprawdza się to co pisałem, przecienieni piłkarze. Do tego Sabat o którego tyle lat się dopominałem. Będzie dobrze w przyszłym sezonie jak ten facet zajmie się transferami z nowym trenerem.
To sezon przejsciowy i walczymy o LM !
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Klinsi64 »

Jakby nie patrzeć to następny sezon będzie takim naprawdę pierwszym pod rządami Suning,wiedzą już z czym mają do czynienia,nie muszą się krygować i udawać dobrych VVujków ;)
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: hbk »

Klinsi64 pisze:Jakby nie patrzeć to następny sezon będzie takim naprawdę pierwszym pod rządami Suning,wiedzą już z czym mają do czynienia,nie muszą się krygować i udawać dobrych VVujków ;)
Nadchodza mistrzowie! :brawo:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Klinsi64 »

hbk pisze:
Klinsi64 pisze:Jakby nie patrzeć to następny sezon będzie takim naprawdę pierwszym pod rządami Suning,wiedzą już z czym mają do czynienia,nie muszą się krygować i udawać dobrych VVujków ;)
Nadchodza mistrzowie! :brawo:
mi wystarczą wicemistrzowie ;)
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miniu86 »

Obecna seria meczów bez zwycięstwa to mieszanka przypadku, braku szczęścia i w największej mierze postawy zawodników. Myślę, że największy wpływ na doszczętny upadek morale miały 3 mecze. Baty od Romy na Meazza, 1-2 z Sampdorią na Meazza i na koniec prawdziwy i najbardziej bolesny gwóźdź do trumny czyli 97. minuta z Milanem. Od tego czasu zawodnicy już nawet nie pamiętają jak smakuje wygrana.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: PepeBergomi »

Skoro nie radzą sobie z presja zarabiając miliony to może czas by rozpocząć karierę na kasie w biedronce.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: KoBa »

Odnośnie presji w futbolu to niejaki Jose Mourinho kiedyś wypowiedział się niezwykle trafnie na ten temat.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Czarson »

Proby tlumaczenia tego co sie u nas ostatnio wyprawia mijaja sie z celem. Slabe nastroje po zremisowanych derbach czy meczu z Sampa nie usprawiedliwiaja postawy naszych kopaczy. Jesli pilkarz zarabiajacy 4mln€/sezon zapierdala tylko w 4-5meczach na 30, ktore rozgrywa to jest do wyjebania. Idac tym tokiem myslenia, smialo powinnismy wymienic wiekszosc pierwszego sladu. Lawke pomijam bo tam i tak nie ma nikogo konkretnego.
W klubie nadal panuje balagan, ciagle zmiany sa pretekstem do zdobycia wiekszej ilosci czasu. Jesli kolejny sezon nie przyniesie efktow w postaci miejsca premiowanego gra w LM to mozemy sie przyzwyczaic do roli ligowego sredniaka.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Raffal »

Czarson pisze:Proby tlumaczenia tego co sie u nas ostatnio wyprawia mijaja sie z celem. Slabe nastroje po zremisowanych derbach czy meczu z Sampa nie usprawiedliwiaja postawy naszych kopaczy. Jesli pilkarz zarabiajacy 4mln€/sezon zapierdala tylko w 4-5meczach na 30, ktore rozgrywa to jest do wyjebania. Idac tym tokiem myslenia, smialo powinnismy wymienic wiekszosc pierwszego sladu. Lawke pomijam bo tam i tak nie ma nikogo konkretnego.
W klubie nadal panuje balagan, ciagle zmiany sa pretekstem do zdobycia wiekszej ilosci czasu. Jesli kolejny sezon nie przyniesie efktow w postaci miejsca premiowanego gra w LM to mozemy sie przyzwyczaic do roli ligowego sredniaka.
Czasaami mam wrażenie że u nas na ławce wiekszy potencjał niż w pierwszym składzie.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: MiRas. »

Nie oglądałem wczoraj meczu, wolałem małpy w ZOO... poziom dyscypliny, zachowania i zorganizowania praktycznie ten sam, też maja w dupie widzów podobnie jak "nasze" grajki swoich kibiców. Nikt, kto zarabia taką kapuchę, nie dając w zamian kompletnie nic, drwiąc z ludzi, z których się utrzymuje nie zasługuje na gram szacunku, NIKT.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: Dzyl »

Grę Candrevy mogę skomentować tak: każda akcja to CTRL+C CTRL+V
gość jest mega schematyczny, nie chcę go już oglądać, Barbosa w kilkanaście minut pokazuje więcej niż ta miernota przez cały mecz, a mimo to i tak gra cały czas ten sam skład.
W przyszłym sezonie postawiłbym na młodość i zaangażowanie w ataku czyli Barbosa-Icardi-Berrardi (jeśli przyjdzie)a Perisic czy Candreva jako zmiennicy, może wtedy zaczną się starać i angażować by grać w pierwszym składzie.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 36. kolejka Serie A: Inter - Sassuolo

Post autor: miniu86 »

Vecchi tez juz niech nie swiruje bo nie po to wywalono Piolego by ten dalej promowal slaba gre Perisicia czy Candrevy. Czasem odnoszę wrażenie, że zarówno piłkarze jak i trenerzy przechodzący do Interu nagle tracą wszystkie swoje atuty.
ODPOWIEDZ