Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:Seryjne wygrane, pogromy na Atalancie i Cagliari. Potem strata szans na LM i seryjne porażki. Nagle brak szans na LE i dwa pewne zwycięstwa. Gardzę. Tak jawnego i świadomego przepierdalania meczów byle nie dostać się do LE jeszcze nie widziałem. Chciałbym aby miało to jakiś sens i w lecie nastąpi gruntowna przebudowa drużyny, a jak wiadomo FFP i gra w LE znacznie by to utrudniły. Teraz mają wolną rękę.
Otóż to, ale wielu powie, że to tylko przypadek i nie ma co się doszukiwać spisków :/
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: zoniek »

Stachoo pisze:
IlCapitano pisze:Seryjne wygrane, pogromy na Atalancie i Cagliari. Potem strata szans na LM i seryjne porażki. Nagle brak szans na LE i dwa pewne zwycięstwa. Gardzę. Tak jawnego i świadomego przepierdalania meczów byle nie dostać się do LE jeszcze nie widziałem. Chciałbym aby miało to jakiś sens i w lecie nastąpi gruntowna przebudowa drużyny, a jak wiadomo FFP i gra w LE znacznie by to utrudniły. Teraz mają wolną rękę.
Otóż to, ale wielu powie, że to tylko przypadek i nie ma co się doszukiwać spisków :/

No bo niby jak, Inter przecież nie został skazany w Calciopoli więc jest czysty i rywalizuje czysto sportowo ;)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Stachoo »

zoniek pisze:
Stachoo pisze:
IlCapitano pisze:Seryjne wygrane, pogromy na Atalancie i Cagliari. Potem strata szans na LM i seryjne porażki. Nagle brak szans na LE i dwa pewne zwycięstwa. Gardzę. Tak jawnego i świadomego przepierdalania meczów byle nie dostać się do LE jeszcze nie widziałem. Chciałbym aby miało to jakiś sens i w lecie nastąpi gruntowna przebudowa drużyny, a jak wiadomo FFP i gra w LE znacznie by to utrudniły. Teraz mają wolną rękę.
Otóż to, ale wielu powie, że to tylko przypadek i nie ma co się doszukiwać spisków :/

No bo niby jak, Inter przecież nie został skazany w Calciopoli więc jest czysty i rywalizuje czysto sportowo ;)
Calciopoli, a obecna sytuacja to dwie różne rzeczy. Płacić komuś za to, żeby ktoś podłożył mecz, a samemu z własnej woli przegrywać mecze to dwa różne bieguny.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: zoniek »

Stachoo pisze:Calciopoli, a obecna sytuacja to dwie różne rzeczy. Płacić komuś za to, żeby ktoś podłożył mecz, a samemu z własnej woli przegrywać mecze to dwa różne bieguny.
Ja to doskonale rozumiem, ale niektore osoby tutaj nie i używają właśnie takiego argumentu.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Bart »

Samemu z własnej woli przegrywać mecze bo nie chce się grać w Lidze Europy, a tworzyć wielosezonowe układy na oddawanie przysług i "przełamywanie" meczów z Genoą, Milanem i Udinese, to dwa różne bieguny.

Niektóre osoby tutaj tego nie rozumieją.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: zoniek »

Bart pisze:Samemu z własnej woli przegrywać mecze bo nie chce się grać w Lidze Europy, a tworzyć wielosezonowe układy na oddawanie przysług i "przełamywanie" meczów z Genoą, Milanem i Udinese, to dwa różne bieguny.

Niektóre osoby tutaj tego nie rozumieją.
Żebyś się kurwa nie zdziwił :)
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Bart »

Nie zdziwię się, bo nawet nie wiesz, o czym piszesz. Piszesz, że rozumiesz, że Calciopoli i przegrywanie meczów przez Inter to dwa rózne bieguny.

A tymczasem nawet nie pomyślisz, że manipulowanie sędziami oraz manipulowanie wynikami w celach korzyści bukmacherskich to w piłkarskim swiecie takie samo przestepstwo, bardzo podobnie karane.

Innymi słowy, wierzysz w to, że Inter robi przekręty na miare Calciopoli od kilku dobrych lat. Wierzysz w to na podstawie postów na forum bukmacherskim, mimo tego, że połowa tych typów jest nietrafiona.

Żelazna logika? "Kończ waść".
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Orzeu »

Bart pisze:Innymi słowy, wierzysz w to, że Inter robi przekręty na miare Calciopoli od kilku dobrych lat. Wierzysz w to na podstawie postów na forum bukmacherskim, mimo tego, że połowa tych typów jest nietrafiona.
idealne podsumowanie.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: zoniek »

Bart pisze:Nie zdziwię się, bo nawet nie wiesz, o czym piszesz. Piszesz, że rozumiesz, że Calciopoli i przegrywanie meczów przez Inter to dwa rózne bieguny.

A tymczasem nawet nie pomyślisz, że manipulowanie sędziami oraz manipulowanie wynikami w celach korzyści bukmacherskich to w piłkarskim swiecie takie samo przestepstwo, bardzo podobnie karane.

Innymi słowy, wierzysz w to, że Inter robi przekręty na miare Calciopoli od kilku dobrych lat. Wierzysz w to na podstawie postów na forum bukmacherskim, mimo tego, że połowa tych typów jest nietrafiona.

Żelazna logika? "Kończ waść".
A gdzie ja chłopaku napisałem, że Inter robi przekręty na miarę calciopoli :D? Czytaj ze zrozumieniem. I nigdzie nie napisałem też, że Inter manipuluje wynikami w celu korzyści bukmacherskich więc nie dopowiadaj sobie. Nadawalbys się do pracy w tefalenie i w wyborczej :D a gdybyś zobaczył wspomniane forum to byś się zesral :)
MasimmoRonaldini
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Kończ Waść czyli 38. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: MasimmoRonaldini »

Witam, znalazłem ciekawe statystyki Interu:
https://pl.fctables.com/wlochy/serie-a/inter-mediolan/
ODPOWIEDZ