1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: fcinter.pl »

Do meczu tak niewiele, a tu jeszcze brak tematu?

Jaram się w chuj tym sezonem, a na myśl o pierwszym meczu dostaje gęsiej skórki.

Z jednej strony początek sezonu mamy ciężki, ale Fiorentina po przebudowie i Roma z nowym trenerem i nowymi pomysłami, więc może się okazać, że wyjdziemy na tym dobrze. Mamy za sobą świetny okres przygotowawczy, graliśmy naprawdę fajną piłkę, obyśmy to przenieśli na ligę.

Liga Mistrzów to cel minimum, ale sądzę, że mówienie o celach wyższych nie jest przesadą, stać nas na walke o Scudetto do samego końca, choć Juventus po transferach Matuidiego i Costy wygląda imponująco pomimo straty Bonucciego i Daniego Alvesa.

Skład na pierwszy mecz raczej jasny, jedyna wątpliwość to czy zagra Vecino czy Gaglia, bo Dalbert ewidentnie się obsrał z Betisem i zbyt dużym ryzykiem będzie wystawianie go na ten mecz nawet jeśli alternatywą jest ktoś taki jak Nagatomo. Osobiście chciałbym, żeby zagrał jednak Gaglia.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: maniekfci »

3/4:0 dla nas, pioli z wyprzedaną violą, to przystawka dla Spalla. Nie oszukujmy się, żadne zagrożenie, 3 punkty dla nas lekko
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Mora »

Mateusz_Dusinski pisze:Liga Mistrzów to cel minimum, ale sądzę, że mówienie o celach wyższych nie jest przesadą, stać nas na walke o Scudetto do samego końca
:-D "Walkę o scudetto" skończymy pewnie w styczniu/lutym. 4 miejsce biorę w ciemno i z pocałowaniem ręki, a jak wskoczymy na podium, to będzie zajebiście.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Piekarz »

A ja się poniekąd zgodzę z Mateuszem_Dusinskim. Nie dawałbym nam więcej niż 10% szans na scudetto, ale 4. miejsce w ciemno? Jeszcze mnie tak nie posrało, jesteśmy INTEREM, ja jestem kibicem Interu, a mistrzostwo kraju wbrew absolutnie wszystkiemu potrafiło wygrać nawet jakieś Leicester. Wyobraźcie sobie że Leicester dwa lata temu bierze miejsce dające grę w LE w ciemno, a po sezonie przychodzi do nich panbóg wszechmogący i mówi, że jakby nie wzięli tego miejsca, to byliby teraz mistrzami Anglii. Przecież chyba by się zabili z tak ogromnego poczucia frajerstwa.

To taki przedskoczek z mojej strony, o meczu wypowiem się jutro lub w sobotę.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: KoBa »

Frekwencja ma być b. duża, czuć moc, Spaletti i precampionat zrobiły swoje. Wiadomo, że gramy o 3 pkt., ale równie ważne będzie pozostawienie dobrego wrażenia, zaprezentowanie stylu. Pewne zwycięstwo przyda nam się na wyjazd do Rzymu, a i Roma może na dzień dobry potknąć się w Bergamo. Weekend zapowiada się arcyciekawie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: sampam »

Obrazek

Potencjalna jedenastka Violi na mecz z Interem nie moze robic specjalnego wrazenia. Generalnie stany ponadprzecietne z potencjalem (Benassi, Chiesa, Simeone?). W klubie presji wyniku nie ma, a to juz atut dla gosci.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Sempre_Inter »

Badelj nie zagra z powodu kontuzji.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: ZnawcaCalcio »

Dokładnie Piekarz
Sami piłkarze nie mogą stawiać sobie celów jak 4 miejsce. Nasi w ten sezon powinni wyjść z myślą, że nie mamy jakichkolwiek limitów i ciężką pracą można osiągnąć dosłownie wszystko. O Scudetto będzie bardzo trudno, to prawda, ale juve wydaję mi się, że będzie najsłabsze od wielu lat za to Napoli chyba jest w gazie i mogą zaskoczyć i pogodzić wielką trójkę. Tak czy inaczej liczę na to, że nasi zaskoczą w tym sezonie, bo top 4 na pewno osiągniemy. Jestem mega spokojny przed tym sezonem, dawno chyba wśród kibiców nie było takiego optymizmu. Musi być dobrze, to jest na pewno ten przełomowy sezon.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Chuchu »

Fiorentina latem pożegnała prawie wszystkich swoich najlepszych zawodników, w ich miejsce nie kupili prawie nikogo ciekawego poza młodym Simeone. My się wzmocniliśmy, w końcu mamy trenera - tylko 3 punkty się liczą w tym meczu.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

sampam pisze:Obrazek

Potencjalna jedenastka Violi na mecz z Interem nie moze robic specjalnego wrazenia. Generalnie stany ponadprzecietne z potencjalem (Benassi, Chiesa, Simeone?). W klubie presji wyniku nie ma, a to juz atut dla gosci.
Szczerze powiedziawszy to znam tylko 8 zawodników z tego składu. To najlepiej świadczy o tym jak bardzo rozbrojona jest Viola przed tym sezonem. Zwycięstwo dla Interu jest więc obowiązkiem.

Też patrzę na ten sezon optymistycznie. Wyniki, ale i gra w przed sezonowych potyczkach na to pozwala. Obyło się bez zamieszania w przygotowaniach. Spal dostał tych zawodników co chciał, a może dostanie i kolejnych. Nie gramy w Europie i brak kwalifikacji do ligi mistrzów w obecnej sytuacji będę traktował jako kompromitację. Czwarte miejsce to minimum. Uważam, kolejny tytuł znów zgarnie Juventus, ale o drugie miejsce jesteśmy w stanie realnie walczyć.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Michellaga »

Jaszczu91 pisze:
sampam pisze:Obrazek

Potencjalna jedenastka Violi na mecz z Interem nie moze robic specjalnego wrazenia. Generalnie stany ponadprzecietne z potencjalem (Benassi, Chiesa, Simeone?). W klubie presji wyniku nie ma, a to juz atut dla gosci.
Szczerze powiedziawszy to znam tylko 8 zawodników z tego składu. To najlepiej świadczy o tym jak bardzo rozbrojona jest Viola przed tym sezonem. Zwycięstwo dla Interu jest więc obowiązkiem.

Też patrzę na ten sezon optymistycznie. Wyniki, ale i gra w przed sezonowych potyczkach na to pozwala. Obyło się bez zamieszania w przygotowaniach. Spal dostał tych zawodników co chciał, a może dostanie i kolejnych. Nie gramy w Europie i brak kwalifikacji do ligi mistrzów w obecnej sytuacji będę traktował jako kompromitację. Czwarte miejsce to minimum. Uważam, kolejny tytuł znów zgarnie Juventus, ale o drugie miejsce jesteśmy w stanie realnie walczyć.
Niech zgadnę, nie znasz Hugo, Eysserica i Veretouta.

Odnośnie meczu, w poprzednim sezonie Borha i Vecino przeciwko nam zdobyli 2 bramki i 4 asysty. Kto poza nimi może nam zagrozić?
Obstawiam spokojne 3:1.

Vecino w pierwszym składzie - Gags słabo w sparingach wyglądał.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Imrahil »

Z respektem,ale i z wiarą we własne umiejętności. Jeśli tak podejdziemy do pierwszych meczy, to będzie dobrze. Potencjał mamy ogromny, czas to przełożyć na wyniki. Sam troszkę się obawiam tego meczu, bo morale mamy wysokie, a szkoda by je było tracić już po pierwszym meczu z osłabionym przeciwnikiem.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Orzeu »

Kto poza nimi może nam zagrozić?
myślę, ze młody Simeone i młody Chiesa
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Czarson »

sampam pisze:Obrazek
Badelji z urazem, Chiesa pauzuje za kartki.

Fiorentina rozsprzedana, wyciągneliśmy od nich środek pola. Oprócz Simeone i Eysserica nic sprowadzili nikogo ciekawego. Ci dwaj i tak nie gwarantują poziomu Kalinicia i Bernardeschiego. Gramy u siebie przy wsparciu pewnie 55-60tysięcy ludzi. Forma w sparingach a przedewszystkim kultura gry naszych piłkarzy obliguje ich do dewastacji fioletowej drużyny. Niestety ale tylko 3pkt.
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Alabaa »

Tatarusanu, Bernardeschi, Valero, Vecino, Kalinic, Ilicic, Tello, Rodriguez. Odszedł cały trzon ich drużyny. To trzeba wygrać, innej opcji nie ma.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: KoBa »

Tuttosport podało, że zagramy 4-2-3-1 z Gaglią i Valero w środku za plecami Joao Mario.
Największą zagadką pozostaje więc lewa obrona.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: miniu86 »

Mecz z rozsprzedaną Fiorentiną u siebie na start sezonu - tutaj trzeba zacząć wygrywać od razu. Nie ma zmiłuj, wszyscy wiemy jakie średnie punktowe robiła w zeszłym sezonie pierwsza trójka. Teraz i o 4.msc będzie ciężki bój.

Oczekiwania. Top 4, koniec i kropka. Mocno liczę na Luciano Spallettiego, wierzę że to właściwy człowiek, potrafił robić świetne wyniki nie mając gwiazd za piłkarzy. Ma teraz szansę na coś więcej bo przygoda z Suning powinna być długa i obfitująca w $$$ na transfery.

Mistrz. Pewnie Juve, ale chciałbym się zdziwić.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Lopez »

Viola owszem osłabiona,ale to nie znaczy,że już można 3pkt.dopisywać.Zawsze mogą "postawić autobus"i wywieść remis.A obrona to formacja,którą akurat nie osłabili a wzmocnili.

Również nie moge się doczekać Ciekawi,mnie czy Dalbert wyjdzie w podstawie,czy Jojo lub Gabidol wejdą na zmiane.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: maverik »

U siebie obowiązkowo 3 punkty. Po rozlosowaniu terminarza byłem trochę niezadowolony z tak mocnego startu, ale patrząc na to jak Viola się rozsprzedała to nie ma innego wyjścia jak spokojnie wygrać. Liczę na jakieś 2:0/2:1. Raczej dużo bramek nie będzie, musimy się jeszcze rozkręcić.
Co do ligi to osobiście nie widzę nas niżej niż podium. Nie widzę powodów by stawiać Milan czy Romę ponad nas, bo niby dlaczego? Może ktoś zna powód to niech mi napiszę.
Dziwie się, że niektórzy tutaj chcą 4 miejsce w ciemno. Przypomnia mi się poprzedni sezon i temat przedmeczowy z Juve. Większość obsrana liczyła, że Juve okaże nam litość i może nie skończy się pogromem i brali remis w ciemno :lol:
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Lopez »

Ja nic nie chce w ciemno,trzeba grać,punktować i zobaczyć co z tego będzie,
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Raffal »

W tym przypadku poki kadra sie nie ustabilizuje i nie zgra ze soba kazde 3 pkt bedą cieszyc.

Do pazdziernika trzeba punktowac niezaleznie od stylu. Od pazdziernika poza punktami mam nadzieje ogladac ladna dla oka pilke oraz duza ilosc punktow.

Licze na wystem Gagliardiniego , J.Mario i Valero. Mam nadzieje rowniez zobaczyc po przerwie Jojo i moze Barbose.

Mnie tam ciekawi czy Icardi wyjdzie w pierwszym skladzie bo wcale nie jestem tego taki pewien.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Hanys »

A myślisz kto za Icardiego ? Eder? Pytania bez kpiny żeby nie było. Ja wiem że Icardi jeszcze nie w formie ale wydaje mi się że lepiej go dać od początku żeby łapał formę a później na zgnojenie Eder albo ( bardzo bym sobie tego życzył ) Pinamonti
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: DonDawido »

Pinamonti w wyjściowym składzie w pierwszym meczu sezonu? Brzmi świetnie, ale bardziej z jakiegoś ideologicznego punktu widzenia. Spodziewam się Edera, chociaż mam nadzieję, że nasz młody talent albo zacznie częściej grać albo pójdzie na wypożyczenie gdzieś, gdzie będzie miał ku temu okazje.

Lewa obrona to pewnie Nagatomo i mam ciarki jak to piszę. Z dwóch powodów - mam dość tego gracza i mam dość naszych transferów na lewą obronę. Gdyby zebrać wydatki z ostatnich 2-3 lat na naszych lewych obrońców, to pewnie jakiś Grimaldo czy Gaya biegałby w naszej koszulce.
(tak, pewnie przeszacowałem, ale wiecie o co mi chodzi)

W środku pola chciałbym Valero i Gagliardiniego, przed nimi Joao Mario.

No i czekam na 3 punkty i jakiś solidny zapas bramek.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Odet »

A ja w środku pomocy chciałbym zobaczyć razem Gagliardiniego z Vecino, a przed nimi Valero (J.Mario dopiero z ławki).

Ps. zna ktoś knajpę w okolicach Miechowa, Kazimierzy Wlk, Działoszyc czy Skalbmierza gdzie będzie można zobaczyć mecz?? bo jutro jadę na wioskę (oczywiście jade wtedy jak mi w domu w tv na tydzień eleven odblokowali)

Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: KoBa »

Sky podało, że od pierwszej minuty zobaczymy nie Nagatomo, a Dalberta.

Nasza 11 wg Sky: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Skriniar, Dalbert; Vecino, Borja Valero; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Minister »

I bardzo dobrze jeżeli tak się stanie, na tym poziomie chłop, który kosztuje tyle baniek, nazywany jest nowym Maiconem ma przyjść i grać. Co to kurwa ma być, że przeleciał kilka kilometrów samolotem i zapomniał jak się piłkę kopie? Bez jaj. Młody Skriniar wchodzi i gwałci napastników, aż miło i jemu zgranie jakoś nie przeszkadza. Jak będziemy się pieścić z Dalbertem to skończy jak Gbigol.

Oczekiwań względem meczu nawet nie chce mi się opisywać, bo po tym co widzieliśmy w okresie przygotowawczym w sparingach, po tym co zrobił Spaletti z najważniejszą rzeczą w piłkarskim świecie (atmosfera w drużynie), nasze oczekiwania są, a wręcz muszą być ogromne nie tylko na ten mecz, ale i na cały sezon!
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Raffal »

hanys%%% pisze:A myślisz kto za Icardiego ? Eder? Pytania bez kpiny żeby nie było. Ja wiem że Icardi jeszcze nie w formie ale wydaje mi się że lepiej go dać od początku żeby łapał formę a później na zgnojenie Eder albo ( bardzo bym sobie tego życzył ) Pinamonti
tak wydaje mi sie ze Eder przepracował bardzo dobrze okres przedsezonowy czym mógł zdobyć zaufanie trenera. Icardi nie zagrał chyba nawet 90minut. W sumie wystep Edera byłby logiczny choć ja tam wole ogladac Jojo jak już coś.
Oczywiście mówie o swoich przypuszczeniach a nie o tym że uwazam ze Icardi nie mpowinien grac.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: IlCapitano »

Gramy u siebie, Fiorentina rozsprzedana i 3/4 kadry wymienione. Dodatkowo nie zagrają jeszcze Chiesa i Badelj. Tutaj trzeba wygrać i nie ma innej możliwości. Musimy dobrze wejść w sezon.

Pierwszy raz od chyba 7 lat tak niecierpliwie czekam na inaugurację. Po prostu czuję, że to będzie ten przełomowy sezon i w końcu wrócimy do LM. Dokonaliśmy przemyślanych ruchów transferowych(a będą jeszcze przynajmniej 2) ale przede wszystkim zatrudniliśmy w końcu poważnego trenera. To właśnie osoba Spalla robi największą różnicę. Będzie dobrze mordeczki zrozumcie, zrobimy to i jest to pewne.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Piter »

Dajmy innym to, czego chcą, zróbmy show na Meazza, zgniećmy violę i wyślijmy ją do Fiorentiny na tarczy, aby roma była posrana przed drugą kolejką. Tylko zwycięstwo inaczej Spal out niestety :/
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Alabaa »

Chyba do Florencji jak już co
ODPOWIEDZ