1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: KoBa »

Tuttosport podało, że zagramy 4-2-3-1 z Gaglią i Valero w środku za plecami Joao Mario.
Największą zagadką pozostaje więc lewa obrona.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: miniu86 »

Mecz z rozsprzedaną Fiorentiną u siebie na start sezonu - tutaj trzeba zacząć wygrywać od razu. Nie ma zmiłuj, wszyscy wiemy jakie średnie punktowe robiła w zeszłym sezonie pierwsza trójka. Teraz i o 4.msc będzie ciężki bój.

Oczekiwania. Top 4, koniec i kropka. Mocno liczę na Luciano Spallettiego, wierzę że to właściwy człowiek, potrafił robić świetne wyniki nie mając gwiazd za piłkarzy. Ma teraz szansę na coś więcej bo przygoda z Suning powinna być długa i obfitująca w $$$ na transfery.

Mistrz. Pewnie Juve, ale chciałbym się zdziwić.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Lopez »

Viola owszem osłabiona,ale to nie znaczy,że już można 3pkt.dopisywać.Zawsze mogą "postawić autobus"i wywieść remis.A obrona to formacja,którą akurat nie osłabili a wzmocnili.

Również nie moge się doczekać Ciekawi,mnie czy Dalbert wyjdzie w podstawie,czy Jojo lub Gabidol wejdą na zmiane.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: maverik »

U siebie obowiązkowo 3 punkty. Po rozlosowaniu terminarza byłem trochę niezadowolony z tak mocnego startu, ale patrząc na to jak Viola się rozsprzedała to nie ma innego wyjścia jak spokojnie wygrać. Liczę na jakieś 2:0/2:1. Raczej dużo bramek nie będzie, musimy się jeszcze rozkręcić.
Co do ligi to osobiście nie widzę nas niżej niż podium. Nie widzę powodów by stawiać Milan czy Romę ponad nas, bo niby dlaczego? Może ktoś zna powód to niech mi napiszę.
Dziwie się, że niektórzy tutaj chcą 4 miejsce w ciemno. Przypomnia mi się poprzedni sezon i temat przedmeczowy z Juve. Większość obsrana liczyła, że Juve okaże nam litość i może nie skończy się pogromem i brali remis w ciemno :lol:
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Lopez »

Ja nic nie chce w ciemno,trzeba grać,punktować i zobaczyć co z tego będzie,
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Raffal »

W tym przypadku poki kadra sie nie ustabilizuje i nie zgra ze soba kazde 3 pkt bedą cieszyc.

Do pazdziernika trzeba punktowac niezaleznie od stylu. Od pazdziernika poza punktami mam nadzieje ogladac ladna dla oka pilke oraz duza ilosc punktow.

Licze na wystem Gagliardiniego , J.Mario i Valero. Mam nadzieje rowniez zobaczyc po przerwie Jojo i moze Barbose.

Mnie tam ciekawi czy Icardi wyjdzie w pierwszym skladzie bo wcale nie jestem tego taki pewien.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Hanys »

A myślisz kto za Icardiego ? Eder? Pytania bez kpiny żeby nie było. Ja wiem że Icardi jeszcze nie w formie ale wydaje mi się że lepiej go dać od początku żeby łapał formę a później na zgnojenie Eder albo ( bardzo bym sobie tego życzył ) Pinamonti
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: DonDawido »

Pinamonti w wyjściowym składzie w pierwszym meczu sezonu? Brzmi świetnie, ale bardziej z jakiegoś ideologicznego punktu widzenia. Spodziewam się Edera, chociaż mam nadzieję, że nasz młody talent albo zacznie częściej grać albo pójdzie na wypożyczenie gdzieś, gdzie będzie miał ku temu okazje.

Lewa obrona to pewnie Nagatomo i mam ciarki jak to piszę. Z dwóch powodów - mam dość tego gracza i mam dość naszych transferów na lewą obronę. Gdyby zebrać wydatki z ostatnich 2-3 lat na naszych lewych obrońców, to pewnie jakiś Grimaldo czy Gaya biegałby w naszej koszulce.
(tak, pewnie przeszacowałem, ale wiecie o co mi chodzi)

W środku pola chciałbym Valero i Gagliardiniego, przed nimi Joao Mario.

No i czekam na 3 punkty i jakiś solidny zapas bramek.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Odet »

A ja w środku pomocy chciałbym zobaczyć razem Gagliardiniego z Vecino, a przed nimi Valero (J.Mario dopiero z ławki).

Ps. zna ktoś knajpę w okolicach Miechowa, Kazimierzy Wlk, Działoszyc czy Skalbmierza gdzie będzie można zobaczyć mecz?? bo jutro jadę na wioskę (oczywiście jade wtedy jak mi w domu w tv na tydzień eleven odblokowali)

Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: KoBa »

Sky podało, że od pierwszej minuty zobaczymy nie Nagatomo, a Dalberta.

Nasza 11 wg Sky: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Skriniar, Dalbert; Vecino, Borja Valero; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Minister »

I bardzo dobrze jeżeli tak się stanie, na tym poziomie chłop, który kosztuje tyle baniek, nazywany jest nowym Maiconem ma przyjść i grać. Co to kurwa ma być, że przeleciał kilka kilometrów samolotem i zapomniał jak się piłkę kopie? Bez jaj. Młody Skriniar wchodzi i gwałci napastników, aż miło i jemu zgranie jakoś nie przeszkadza. Jak będziemy się pieścić z Dalbertem to skończy jak Gbigol.

Oczekiwań względem meczu nawet nie chce mi się opisywać, bo po tym co widzieliśmy w okresie przygotowawczym w sparingach, po tym co zrobił Spaletti z najważniejszą rzeczą w piłkarskim świecie (atmosfera w drużynie), nasze oczekiwania są, a wręcz muszą być ogromne nie tylko na ten mecz, ale i na cały sezon!
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Raffal »

hanys%%% pisze:A myślisz kto za Icardiego ? Eder? Pytania bez kpiny żeby nie było. Ja wiem że Icardi jeszcze nie w formie ale wydaje mi się że lepiej go dać od początku żeby łapał formę a później na zgnojenie Eder albo ( bardzo bym sobie tego życzył ) Pinamonti
tak wydaje mi sie ze Eder przepracował bardzo dobrze okres przedsezonowy czym mógł zdobyć zaufanie trenera. Icardi nie zagrał chyba nawet 90minut. W sumie wystep Edera byłby logiczny choć ja tam wole ogladac Jojo jak już coś.
Oczywiście mówie o swoich przypuszczeniach a nie o tym że uwazam ze Icardi nie mpowinien grac.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: IlCapitano »

Gramy u siebie, Fiorentina rozsprzedana i 3/4 kadry wymienione. Dodatkowo nie zagrają jeszcze Chiesa i Badelj. Tutaj trzeba wygrać i nie ma innej możliwości. Musimy dobrze wejść w sezon.

Pierwszy raz od chyba 7 lat tak niecierpliwie czekam na inaugurację. Po prostu czuję, że to będzie ten przełomowy sezon i w końcu wrócimy do LM. Dokonaliśmy przemyślanych ruchów transferowych(a będą jeszcze przynajmniej 2) ale przede wszystkim zatrudniliśmy w końcu poważnego trenera. To właśnie osoba Spalla robi największą różnicę. Będzie dobrze mordeczki zrozumcie, zrobimy to i jest to pewne.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Piter »

Dajmy innym to, czego chcą, zróbmy show na Meazza, zgniećmy violę i wyślijmy ją do Fiorentiny na tarczy, aby roma była posrana przed drugą kolejką. Tylko zwycięstwo inaczej Spal out niestety :/
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Alabaa »

Chyba do Florencji jak już co
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Piekarz »

Tak jak napisał Il Capitano, od siedmiu lat optymistyczne spojrzenie na sezon nie było równie uzasadnione co teraz. Zatrudniliśmy zdecydowanie najciekawszego i najbardziej charyzmatycznego trenera od tamtego czasu, który robił z Romą istne cuda, a i udowodnił swoją wartość w innym klubie i innej lidze; przeprowadzamy dość powolne, ale bardzo roztropne mercato, zdecydowanie najlogiczniejsze od 2009 roku - pomoc została uzupełniona dokładnie tak jak trzeba, obrona jest w przebudowie, ale skoro zostało nam tylko trzech ŚO, to możemy być praktycznie pewni, że spełni się nasz postulat o wymianie całej podstawowej obrony. No i w końcu - zatrzymaliśmy wszystkich najważniejszych graczy, co imponuje szczególnie w przypadku wytrącenia Perisiciowi z głowy fantazji o Manchesterze. Okres przygotowawczy szczerze mówiąc był zdecydowanie najprzyjemniejszym w odbiorze ze wszystkich, odkąd kibicuję Interowi, nie tylko wygraliśmy wszystko poza jednym meczem, ale co dużo ważniejsze gra wyglądała na poukładaną i nawet miłą dla oka. Lest bat not list, tym razem nie trzy, a cztery pierwsze miejsca nas satysfakcjonują. Ba, nawet czwarte w tym sezonie > trzecie w poprzednich, bo bezpośredni awans. Chociaż ja będę odrobinę zawiedziony czwartym, uważam że powinniśmy zwalczyć każdego poza Juve i Napoli.

Nie chcę tu zasłodzić, bo nic nie jest pewne; martwi szczególnie, że obrona będzie niezgrana na początku, martwi brak jakiegokolwiek sensownego zmiennika na skrzydło (liczę jednak na elastyczność Spallettiego i możliwość gry dwójką napastników, skoro poza Icardim mamy dwóch zupełnie sensownych graczy na tę pozycję), no i wiadomo - to są w większości te same mordy co w zeszłym sezonie, to znaczy piłkarze o niepowalającej mentalności, więc trzeba liczyć, że Spal zrobi z nich mężczyzn, bo jak widzieliśmy sami z siebie na pewno się nimi nie staną. Mimo wszystko po raz pierwszy od tak długiego czasu myślę, że się uda.

Fiorentina mocno zeszła na psy, myślę że będzie im ciężko zająć miejsce w pierwszej połowie tabeli, a zatem nie mamy prawa nie wygrać, co nie znaczy że będzie łatwo, bo jak wiemy Pioli potrafi ukręcić tymczasowy bat z gówna. Z niepewnych wystąpień liczę na występ Dalberta, natomiast czy Vecino czy Gagliardini obok Borjy to już mi wszystko jedno, chętnie zobaczę jednego jak i drugiego.

Sam sezon Serie A też zapowiada się najciekawiej od dawna. Baardzo wątpię, ale przez odejście Bonucciego po raz pierwszy od lat nie wykluczam, że Juve straci mistrzostwo.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Stachoo »

Chociaż chuj* rozumiem, ale styl mowy, gestykulacja, tonacja sprawia, że jestem pewny wygranej w jutrzejszym meczu.

https://youtu.be/2_IvHTlHC4k
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: zoniek »

06.01.2018
Fiorentina - Inter 2/1?

20.08.2017
Inter - Fiorentina ?

22.04.2017
Fiorentina - Inter 5:4 (1:2 ht, 4:2 ft)

14.02.2016
Fiorentina - Inter 2:1 (0:1 ht, 2:0ft)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: fcinter.pl »

Zoniek daj no pewniaczka jakiegos na dzis bo hajsu potrzebuje fast
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: marcinek91081 »

Nareszcie!!!! Jestem mega ciekawy jak Spaletti to wszystko poukładał. Oczekiwania są duże... 3 pkt na bank...Forza Inter

Tyle w temacie wszystko zostało już napisanie :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Piekarz »

No trzeba przyznać, że Spalletti wystawia nas na ciężką próbę na samym początku. Dwóch "piłkarzy", których nie powinno być w Interze od 1 lipca, w wyjściowym składzie już w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że wie co robi...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Lopez »

Mi się wydaje,że chcą sprzedać Brozovicia dlatego go wystawia Spal.Chociaż jak zagra tak jak zwykle to nawet go SPAL nie będzie go chciało.Tak się domyślam tylko.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Piter »

Jprd geniusz Spallettiego mnie rozbraja i podnieca. Wiadomo, że element zaskoczenia jest bardzo ważny, a on nie dość, że zaskoczył Fiorentinę i nas-kibiców, to również zapewne zaskoczył samego siebie wystawiając Brozovicia. Czasami myślę, że Luciano to trener z zupełnie innej epoki, obym się nie pomylił i dziś ostro Fiołków bijemy do zera elo
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: rumcyk »

Dwóch najgorszych tego meczu już mamy, szkoda że po naszej stronie:(
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: MiRas. »

Bez większego wysiłku pokonujemy Fiorentinę. Podobał mi się ten Inter, gdy trzeba było nacisnąć, to Fiorentina był na dyskach, gdy nie widzieliśmy sensu by się wysilać, bo Fiorentina była na kolanach, to nie wysilaliśmy się, gdy Fiorentina próbowała pokazać pazur, to my ich przycisnęliśmy i dobiliśmy.

Widać rękę Spalettiego, na ławce mamy w końcu kogoś, kto żyje meczem.

Na plus... Borja Valero, Skriniar, Icardi, Perisić i... (jak na swój zwyczajowy poziom) Nagatomo. Po wejściu podobał mi się również Joao Mario.
Minus: (bez zaskoczenia) Brozović.

Pierwszy mecz ale pozwala mi patrzeć z lekkim optymizmem w przyszłość. Do Rzymu po 3 punkty, nie widzę innej możliwości.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: maniekfci »

maniekfci pisze:3/4:0 dla nas, pioli z wyprzedaną violą, to przystawka dla Spalla. Nie oszukujmy się, żadne zagrożenie, 3 punkty dla nas lekko

Dobranoc.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: IlCapitano »

Koncertowo ich opierdoliliśmy, ale tak być musiało. Czekamy na poważniejsze wyzwania co
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: fcinter.pl »

Osz kurwa alez Spalletti zaoral piolego, niesamowity wystep naszych pilkarzy I przekonujace zwyciestwo, czas na podrzedna rome co
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Ljarro »

Janusz Mariusz musi grać, odganiacz much niech idzie do Anglii.

Nie wiem czemu się panowie komentatorzy podniecali Nagatomo, tyle razy ile się źle ustawił w obronie, nie wyszedł do przeciwnika...tylko nas ratowało to, że Fiorentina nie ma kim grać. Gość jest nadal daremny.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1 kolejka Serie A: Inter- Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

Taki Inter chce oglądać. Pokonujemy Fiorentine bez większego wysiłku. Mocny początek, szybkie prowadzenie a następnie kontrola meczu. Bylem zupelnie spokojny o wynik tego spotkania. Nawet gdy włączyliśmy tryb ekonomiczny wiedzialem ze gola nie stracimy a predzej strzelimy na 3:0 po kontrze. Teraz wyraźnie widać gdzie tkwił nasz największy problem w poprzednim sezonie. Chodzi mi oczywiście o środek pola. Para Valero-Vecino dzisiaj pełna profesja. Tak jak się spodziewałem Valero będzie dla Interu kimś w rodzaju Pirlo dla Juventusu. Przyszedł wziął kierownicę w dłoń i kieruje. Oby zaprowadził Inter do ligi mistrzów .
Dzisiaj w zasadzie nie było kogoś kto by mnie rozczarował. Nie irytował Brozovic, Candreva nie wrzucałem na oślep a i nasz ulubiony samuraj dał dzisiaj rade i nawet gdyby był piłkarzem to mógłby zaliczyć asystę.
Jeszcze jedno. Ivan dobrze ze jesteś :)
Ostatnio zmieniony 20 sie 2017, 22:55 przez Jaszczu91, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ