2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Alabaa »

Remis będzie niestety porażka. Trzeba pójść za ciosem i koniecznie wygrać ten mecz. Nie ma innej opcji.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Mora »

Spal zna Romę jak własną kieszeń, pewnie rozłoży ją na czynniki pierwsze i ma na rzymian jakiś pomysł. Ale mieć pomysł, a go zrealizować to dwie różne rzeczy, zresztą w Rzymie zawsze grało nam się ciężko. Po spacerku z Fiorentiną zapowiada się trudna przeprawa, ale liczę na zwycięstwo.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Stachoo »

Śmierdzi mi remisem. Ten kto mówił, że Roma ma słaby skład po tym okienku kompletnie nie ogarnia footballu.

Na papierze Roma nawet po sprzedaży Salaha, Rudigera wygląda groźnie i ten mecz nie będzie łatwą przeprawą.

Mój typ: 1 - 1.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Slepy »

Jestem zaskoczony składem, nie spodziewałem się po koncercie Valero z Violą, że Spaletti przydzieli mu inną pozycję. Mam nadzieję, że nie stracimy ciągu na bramkę i ruchliwości który dawał np. Jao Mario przez ten zabieg.

Ustawienie Gagliardini-Vecino w środku być może ma na celu zrównoważenie siły fizycznej Romy (Radja, De Rossi, Strootman), lub wygrywanie górnych piłek jeżeli wyjedziemy wysoko pressingiem (wtedy często piłka trafia w te rejony po wybiciach).

No nic, czekam na dobre widowisko i przynajmniej remis przy dobrej grze. Liczę, że Manolas będzie tylko czuł wiatr za Perisiciem, to na pewno nasza szansa.

Ciekawe, czy pojawi na placu się Cancelo i jak zaprezentuje się japoński konus w walce z Defrelem.

Trudne zadanie przed Interem. Forza
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ale ich odjebaliśmy osz kurwa xD
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Ljarro »

Nie ma się czym podniecać.
Należy jedynie zauważyć iż Janusz Mariusz po wejściu ma udział przy bramkach na 2 oraz 3-1. Według mnie, Vecino powinien walczyć o miejsce z Gagliardinim, pozostała dwójka pomocników to Valero oraz Mariusz i nikt inny.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Piter »

Wynik dobry, ale nie jestem zadowolony, ponieważ sromka miała niestety trzy ostre słupki i wydaje mi się, że powinni dostać karnego lub dwa (oglądałem mecz w słabej jakości więc mogę się mylić), a jeśli tak było, to pierwszy raz widziałem Inter, któremu pomógł sędzia.
Jednak progres jest ogromny, bo zazwyczaj jechaliśmy do rzymu w ostatnich latach, by wywalczyć remis i kończyło się srogim obiciem przez podrzędny klub oraz 3 lub 4 golami dla nich, a dziś zaprezentowaliśmy się w ataku bardzo dobrze i to my strzeliliśmy piękne trzy bramki.
Oceniając skład, to Candreva bardzo dobrze, Icardi niesamowity, a perisić obudził się pod końcem spotkania i gdyby nie dwie asysty, to dostałby u mnie ocenę najniższą, ponieważ wszystko psuł. Przeglądając kątem oka "czat kibiców" (w cudzysłowie wiadomo czemu) widziałem, że Candreva był mocno jechany przez debili, a to perisić był piątym kołem u wozu w naszej drużynie (chyba tak się to mówi). O dziwo Nagatomo dziś zagrał dobre zawody (uratował nas przed golem, bodajże przy strzale perottiego), a Dalbert dał bardzo dobrą zmianę. Nie chce mi się pisać za dużo, bo niektórzy redaktorzy FCI mogą mieć problem z przeczytaniem tego, ale dziś oprócz trzech punktów możemy sobie odznaczyć ciężki teren już na początku sezonu i skupić się obecnie na obiciu kilku ogórków.
Na koniec zacytuję wizję eksperta z FCI "Inter 5-7" xdd
elo
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: MiRas. »

Po 60 minutach zwątpiłem w Inter (gol dla Romy, brak szans Interu, 3 słupki Romy), ale to co oni zrobili w ostatnich 30-stu minutach to było mistrzostwo. Wybitny pokaz siły Interu. Mam wrażenie, że taka była strategia Interu... dać się wyszaleć Romie, a później zrobić to samo, co zrobiliśmy pod koniec mecz z Fiorentiną... po prostu siąść na nich i lać po mordzie do utraty świadomości rywala. I tak też był. Roma nie wiedziała co się dzieje.

Dalbert... wejście smoka, to jest ten człowiek, który pośle skośnookiego na trybuny.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Chuchu »

Piter nie było żadnych karnych.
Mecze na Olimpico zawsze nam szły jak krew z nosa, niezależnie od formy i pozycji obu ekip, więc cholernie ważne, że wywozimy bardzo cenne 3 punkty. Wielkie zespoły cechuje to, że wygrywają nawet wtedy, kiedy gra się nie klei. Ostry początek, ale do derbów w 8. kolejce mamy samych słabych bądź średnich przeciwników i bardzo ważne, aby nazbierać z nimi jak najwięcej punktów, żeby z Milanem były wysokie morale.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Piter »

Chuchu pisze:Piter nie było żadnych karnych.

Cieszy mnie to niezmiernie. Mecz oglądałem z włoskim komentarzem, gdzie komentatorami byli zapewne kibice sromki, bo przy tych dwóch sytuacjach z drugiej połowy (skriniar i perotti i coś tam jeszcze) to słyszałem tylko w słuchawkach rigore rigore, więc ich thrash-talking wywarł na mnie błędną opinię, jesteśmy wielcy masakra ♥♥♥♥

A no i takie przemyślenie na chłodno tego wszystkiego, mimo, że roma miała te trzy słupki, to perisić nie potrafił trafić dwa razy w piłkę (a co dopiero celnie), więc tymi sytuacjami "szczęśliwymi" możemy się licytować bez końca, więc niestety, ale jednak jestem w głębokiej ekstazie
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Raffal »

mecz mimo wszystko z lekka przewaga Romy natomiast szczescie nam dopisalo. Ostatnie 30min wychodzilo wszystko i pozwolilo to na zwyciestwo.
Valero MUSI grac w srodku a nie przodu!!
Co do Candrevy i Perisica to przeprazam ale ja od nich oczekuje znacznie wiecej niz 2-3 dobre zagrania w meczu!!
DAllbert bardzo fajne wejście - oby tak dalej!
Skriniar, super!
Do pazdziernika zbierac punkty i dobra gra jest dla mnie dodatkiem bo trzeba zbierac punkty!

Brawo Inter ! :)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Pierwszy raz od kilku lat wygrywamy w Rzymie z Romą, no ale już mamy jednego eksperta, który twierdzi, że to nic nadzwyczajnego.

Mecz nie był najlepszy, ale na pewno nie powiedziałbym, że był zły czy średni w naszym wykonanu. To był dobry występ, a mam wrażenie, że jednego czego zabrakło w tym meczu to trochę cierpliwości. Spalletti na początku drugiej połowy mocno poirytowany stał przy linii niezadowolony ze sposobu w jaki próbujemy rozwiązać ataki.

Granie Borja Valero jako 10 nie na najmniejszego sensu, dziś 10 to nie tylko rozgrywający, ale w dużej mierze zawodnik, który szuka wolnych sektorów do zajęcia miejsca w ataku i z całą pewnością lepiej na tę pozycję pasują Joao Mario, Brozovic czy Eder. Po zmianie pozycji Hiszpan grał lepiej. Icardi był magiczny, Perisic to Perisic, może cały mecz zanotować multum strat i złych zagrań żeby koniec końców zrobić 2 asysty. Ja dzisiaj wyróżniam Candreve, bo mam wrażenie, że jemu dzisiaj chciało się najbardziej, świetny mecz. Vecino rzetelny występ. Dobre zmiany Dalberta i Mario.

Niepokoi duża ilość strzałów przeciwników oddawanych zza pola karnego w tych dwóch meczach.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Bodzek »

Bez wątpienia w ustawieniu Joao Mario z przodu i Valero trochę z tyłu zyskujemy najwięcej. Ta dwójka powinna mieć w takiej formie pewne miejsce w każdym meczu.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Co tu dużo pisać?Zaczęło się dobrze,potem było źle,po przerwie tragicznie,a skończyło się fantastycznie :D Jak napisał MiRas ostatnie 30 minut to pokaz siły Interu.Nareszcie mamy trenera na ławce,a nie kukiełkę i głębię składu.Jeśli to prawda co piszą pismaki,że dojdzie Mustafi i Keita to nikt nas z TOP 3 nie zrzuci.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Slepy »

Brawa dla zespołu i sztabu, właśnie ograliśmy wicemistrza na jego terenie, co dla Interu lat 11-16 było rzeczą absurdalnie niewykonalną.

Ten mecz ułożył się dla nas znakomicie. Wypisz-wymaluj scenariusz idealny.

1. Inkasujemy trzy punkty mimo momentami słabszej dyspozycji zespołowej (25-40 minuta to jakiś koszmar) i indywidualnej (miękkie nogi D'ambrosio, niedokładność Gagliardiniego, chaos Candrevy, słabizna w pierwszej połowie Perisicia, drewniane nogi Vecino)

2. Dostajemy dowód pewnych spraw Czyli po pierwsze Valero musi grać przed obrońcami, bo nasi pozostali środkowi pomocnicy niestety nie potrafią grać z taką rozwagą (może prócz Brozovicia gdy jest w formie, czyli ostatnio kilka lat temu). Po drugie, Gagliardini jest bez formy, dziś Strootman przestawiał go jak dzieciaka.

3. Dalbert wyglądał na gracza z krwi i kości a nie brazylijską miernotę Zaprezentował przede wszystkim to, co się wydawało dla niego zbyt trudne w debiucie sparingowym czyli ustawienie (czego dowód dał dobrymi blokami)

4. Debiut Cancelo To, że mecz się tak ułożył pozwoliło nam wprowadzić następnego gracza do gry bez sytuacji stresowej / podbramkowej.

5. Skrzydłowi gwarancją asyst Dziś Candreva i Perisic mogli wziąć udział w turnieju na najgłupszego piłkarza meczu. Grali jak durnie. Zbiegali do środka, wymieniali pozycje bez ładu i składu, podawali niecelnie i nie w tempo. Efekt gry tej dwójki? Trzy asysty. I zawsze tak z nimi jest.


Suma summarum momentami nasza gra wołała o pomstę do nieba - Roma czasowo bawiła się z nami jak z dziećmi. Ale wygrywamy i to okazale (dobrze, że mieliśmy zaczarowaną bramkę magnesami w słupkach), co było planem maksimum.
Jest bardzo dobrze, najlepiej od kilku lat. Porządny początek sezonu pozwolił nam zatrzymać kilku piłkarzy i być może pozwoli jeszcze kogoś ściągnąć z dużym nazwiskiem.
Jeżeli projekt Spalettiego będzie się sprawdzał, to w sezonie Mistrzostw Świata gra w takim klubie jak Inter jest dla piłkarza w sumie najlepsza:
• Uznana marka zespołu
• Mniejsza liczba meczów w sezonie (lepiej jechać na MŚ z 40 meczami w nogach niż 60)
• Teoretyczna duża szansa na grę w LM w przyszłym roku (gdzie granie w pucharach w roku bez turnieju mistrzowskiego i właściwie eliminacji staje się dla graczy priorytetem).

Czekamy na Milan, Napoli i Lazio co pokażą jutro. Póki co jeszcze w sierpniu mamy na rozkładzie Fiorentinę i Romę - no czy mogło być lepiej?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze: Oceniając skład, to Candreva bardzo dobrze
Piciu to rzeczywiście miałem do dupy jakość, bo oglądałem mecz w klubie z 5 innymi Interistami i tyle kurw o tym pajacu nie poleciało nigdy. Drewniak jakich mało, strat to miał chyba tyle ile w całej swojej karierze, dla mnie dno.

Perisić dziś też dupy nie urywał, poza asystą.

Gracz meczu - Dalbert + Icardi.

Icardi wiadomo za co, Dalbert za dwukrotne uratowanie nam dupy.

Żółtek dziś nie tak źle.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Piter »

Stachoo pisze:
Piter9702 pisze: Oceniając skład, to Candreva bardzo dobrze
Piciu to rzeczywiście miałem do dupy jakość, bo oglądałem mecz w klubie z 5 innymi Interistami i tyle kurw o tym pajacu nie poleciało nigdy. Drewniak jakich mało, strat to miał chyba tyle ile w całej swojej karierze, dla mnie dno.

Perisić dziś też dupy nie urywał, poza asystą.

Gracz meczu - Dalbert + Icardi.

Icardi wiadomo za co, Dalbert za dwukrotne uratowanie nam dupy.

Żółtek dziś nie tak źle.
piciu to sobie mów do kogoś z tych co oglądaliście tam mecz co
perisić dupy nie urywał, ale candreva pajac i drewniak xddd beka z was teraz maksymalna
ekspert
Posty: 53
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: ekspert »

Stachoo pisze:
Piter9702 pisze: Oceniając skład, to Candreva bardzo dobrze
Piciu to rzeczywiście miałem do dupy jakość, bo oglądałem mecz w klubie z 5 innymi Interistami i tyle kurw o tym pajacu nie poleciało nigdy. Drewniak jakich mało, strat to miał chyba tyle ile w całej swojej karierze, dla mnie dno.

Perisić dziś też dupy nie urywał, poza asystą.

Gracz meczu - Dalbert + Icardi.

Icardi wiadomo za co, Dalbert za dwukrotne uratowanie nam dupy.

Żółtek dziś nie tak źle.
Candreva zrobił swoje, zaliczył asystę i dużo pomagał w obronie. Wyzywanie go dla zasady jest zwyczajnie żałosne. Perisić też parę razy nie trafił w piłkę w dobrych sytuacjach, ale na koniec pokazał na co go stać. Swoją drogą jeśli przy tych okazjach normalnie by sobie trafił w piłkę to też zapewne byłyby z tego bramki, także nie tylko nasi przeciwnicy mogą sobie mówić "co by było gdyby..."
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: maverik »

Stachoo pisze:
Piter9702 pisze: Oceniając skład, to Candreva bardzo dobrze
Piciu to rzeczywiście miałem do dupy jakość, bo oglądałem mecz w klubie z 5 innymi Interistami i tyle kurw o tym pajacu nie poleciało nigdy. Drewniak jakich mało, strat to miał chyba tyle ile w całej swojej karierze, dla mnie dno.

Perisić dziś też dupy nie urywał, poza asystą.
Tak oglądałeś mecz, że nawet nie widziałeś, że Perisic miał 2 asysty, a nie jedną. Uwielbiam przypierdalanie się do piłkarza dla zasady. Może jeszcze Nagatomo też był bluzgany? Akurat dziś nie miał za co ;)
No, ale widziałem Twoje zdziwienie jak Spalletti nie wystawił Barbosy w miejsce Candrevy w meczu z Violą ;-) Naprawdę Barbosa za Candreve? :D No, ale tak Lucek, podobnie jak pozostałych 5 czy 6 trenerów w ostatnim roku, nie zna się na piłce nie dajać maskotce z Brazylii pograć.

Candreva w 1 połowie troche słabiej, ale w drugiej już bardzo dobrze, kilka fajnych piłek oddał, aż jedna zakończyła się asysta, a poźniej gre na siebie wział duet Mario-Perisic i było po sprawie :) Do tego sporo pomaga w obronie, więc pracuje na całej długości boiska.
Dziś najgorzej D'Ambrosio i Gagliardini. Najlepiej Icardi i Skriniar. Bardzo dobra zmiana Dalberta, cieszy mnie ten fakt, bo to rokuje dobrze na przyszłość, że będą z niego ludzie. Cancelo równie poprawnie, ale za mało minut dostał, żeby go porządnie ocenić.
Spalletti poraz kolejny pokazuję, że umie wyciągać wnioski z wydarzeń na boisku, Valero słaby na 10, Gaglia nie daje rady? to 46 min i Mario za Gagliardiniego. Jedyne co jeszcze chciałem to zmiany D'Ambrosio na Cancelo, ale Danilo nawet ogarnął się w drugiej połowie.
Ten mecz na pewno da nam porządnego kopa, morale pójdą zdecydowanie w górę, co bardzo cieszy, bo piłkarzom jeszcze bardziej będzie zależało, widząc, że ciężka praca popłaca, a poprzedni sezon jest już do zapomnienia ;)
Wrzesień mamy na papierze dość lekki, więc nie powiem nic odkrywczego, że chciałbym komplet 12 punktów ;)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze: piciu to sobie mów do kogoś z tych co oglądaliście tam mecz co
Już się nie fochuj tak.
ekspert pisze:
Candreva zrobił swoje, zaliczył asystę i dużo pomagał w obronie.
Nie zrobił swojego, asysta go nie ratuje, a w porównaniu do tego jak potrafi pomagać w obronie, bo potrafi, w tym meczu nie pokazał nic. Szkoda, że jego nie trafienie czysto w piłkę z 5 metrów nie było na końcu meczu, bo byłoby podsumowaniem meczu.
maverik pisze:
Tak oglądałeś mecz, że nawet nie widziałeś, że Perisic miał 2 asysty, a nie jedną.
Tak, rzeczywiście nie zauważyłem kto asystował, ale potrafię się do tego przyznać. Mecz oglądałem w klubie pełnym ludzi, a byłem tak podjarany kunsztem Icardiego, że nie zwróciłem uwagi, że to Perisić podawał.
maverik pisze:Uwielbiam przypierdalanie się do piłkarza dla zasady.
Dla zasady to z reguły wy się przypierdalacie, ale do ocen odbiegających od waszego zdania. Ja się przypierdalam za to co widziałem, a moja opinia jest taka, że zagrał bardzo, ale to bardzo słaby mecz i takiej opinii się trzymam.
maverik pisze:Może jeszcze Nagatomo też był bluzgany? Akurat dziś nie miał za co ;)
Tym zdaniem poświadczyłeś, że nawet mojego komentarza nie czytałeś tylko oparłeś się na cytacie Pitera. Ja akurat nawet w swoim komentarzu napisałem, że występ Nagatomo na plus i sam się dziwiłem, że go zmienili.

Dobra nie chce mi się ogólnie dyskutować na ten temat, bo wy macie takie zdanie, ja osobiście inne akurat w tym meczu. Ogólnie dużo słabszy mecz w naszym wykonaniu niż tydzień wcześniej z Fiorentiną. Do 60 minuty Roma miała sporą przewagę. Chyba tylko kunszt Spalla uratował mecz. Mam nadzieję, że te pierwsze 60 minut to jednorazowa wpadka i teraz wykorzystamy serię meczy z teoretycznie słabszymi ekipami.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Odet »

Piękny wynik.

Tak bardzo forsowana przeze mnie formacja pomocy (Valero-Vecino-Gagliardini) nie zdała egzaminu, bo Valero był w 1 połowie za blisko Icardiego i dziura w pomocy była ogromna. Na szczęście widział to też Spal i interweniował (J.Mario).
Miętus klasa. Vecino posadzi na ławie Gagliardiniego, bo jest od niego po prostu lepszy (takie wbieganie na pole karne przy bramce na 3-1 zrobił też w meczu przeciwko nam).
Skrzydłowi zrobili swoje, asystowali a Miętus koczył. Świetne zawody Candrevy sporo gdy kombinacyjnej z jego strony (z DD i Valero), asystą zaskoczył, bo myślałem że strzeli zamast podawać. Nic dziwnego że Spal go ceni.
Stachoo pisze:Śmierdzi mi remisem. Ten kto mówił, że Roma ma słaby skład po tym okienku kompletnie nie ogarnia footballu.


Mój typ: 1 - 1.
Oooo. To nie ogarniam. Roma osłabiła się najbardziej z czołówki, a przede wszystkim straciła gościa co dał jej 87pkt w zeszłym sezonie.

Pozdr.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Stachoo pisze:
Piter9702 pisze: piciu to sobie mów do kogoś z tych co oglądaliście tam mecz co
Już się nie fochuj tak.
ekspert pisze:
Candreva zrobił swoje, zaliczył asystę i dużo pomagał w obronie.
Nie zrobił swojego, asysta go nie ratuje, a w porównaniu do tego jak potrafi pomagać w obronie, bo potrafi, w tym meczu nie pokazał nic. Szkoda, że jego nie trafienie czysto w piłkę z 5 metrów nie było na końcu meczu, bo byłoby podsumowaniem meczu.
maverik pisze:
Tak oglądałeś mecz, że nawet nie widziałeś, że Perisic miał 2 asysty, a nie jedną.
Tak, rzeczywiście nie zauważyłem kto asystował, ale potrafię się do tego przyznać. Mecz oglądałem w klubie pełnym ludzi, a byłem tak podjarany kunsztem Icardiego, że nie zwróciłem uwagi, że to Perisić podawał.
maverik pisze:Uwielbiam przypierdalanie się do piłkarza dla zasady.
Dla zasady to z reguły wy się przypierdalacie, ale do ocen odbiegających od waszego zdania. Ja się przypierdalam za to co widziałem, a moja opinia jest taka, że zagrał bardzo, ale to bardzo słaby mecz i takiej opinii się trzymam.
maverik pisze:Może jeszcze Nagatomo też był bluzgany? Akurat dziś nie miał za co ;)
Tym zdaniem poświadczyłeś, że nawet mojego komentarza nie czytałeś tylko oparłeś się na cytacie Pitera. Ja akurat nawet w swoim komentarzu napisałem, że występ Nagatomo na plus i sam się dziwiłem, że go zmienili.

Dobra nie chce mi się ogólnie dyskutować na ten temat, bo wy macie takie zdanie, ja osobiście inne akurat w tym meczu. Ogólnie dużo słabszy mecz w naszym wykonaniu niż tydzień wcześniej z Fiorentiną. Do 60 minuty Roma miała sporą przewagę. Chyba tylko kunszt Spalla uratował mecz. Mam nadzieję, że te pierwsze 60 minut to jednorazowa wpadka i teraz wykorzystamy serię meczy z teoretycznie słabszymi ekipami.
Caner Erkin
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Orzeu »

Nie zrobił swojego, asysta go nie ratuje
:O
Perisić dziś też dupy nie urywał, poza asystą.
:O

na pewno mówimy o tym samym meczu? Przecież Perisić robił wczoraj z Jesusem co chciał
Chyba tylko kunszt Spalla uratował mecz
ja bym powiedział, że chyba w dużej mierze kunszt naszych skrzydłowych ;)
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: bobogol »

Orzeu pisze:Roma nie powala ostatnimi wynikami, poza tym pozbyli się Salaha, który robił u nich najwięcej szumu - stawiam na zwycięstwo 3:1.
To szlachetne, że sie sam nie pucujesz Orzeł. Wiedz jednak, że nie pozostało niezauważone.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Orzeu »

bobogol pisze:
Orzeu pisze:Roma nie powala ostatnimi wynikami, poza tym pozbyli się Salaha, który robił u nich najwięcej szumu - stawiam na zwycięstwo 3:1.
To szlachetne, że sie sam nie pucujesz Orzeł. Wiedz jednak, że nie pozostało niezauważone.
dziękuję ;), szanuję :cool:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Piekarz »

Bardzo ważne zwycięstwo. To dużo więcej niż trzy punkty, to demonstracja siły, zjednoczenie grupy i pokazanie Romie miejsca w szeregu. Pierwsza połowa wyglądała nieobiecująco, w ogóle trzeba przyznać, że delikatnie mówiąc pecha wczoraj nie mieliśmy pod własną bramką, ale ostatecznie Spalletti z mądrymi zmianami i Icardi wyjaśnili i tylko to się liczy. Argentyńczyk już jest tak znakomity, że ja się boję kim on będzie w wieku powiedzmy 28 lat. Dalbert zamknął mordy i otworzył je na nowo, tylko tym razem po to, żeby go wychwalały. Cancelo też dał dobrą zmianę. Napisałbym, że obrona dzisiaj nie była bardzo przekonująca, ale z drugiej strony graliśmy przecież z Romą na Olimpico, to był jeden z trzech najtrudniejszych sprawdzianów w sezonie i straciliśmy tylko jedną bramkę. Perisić jak zawsze. Candreva też jak zawsze - psy szczekają, karawana jedzie dalej i nakręca sobie staty.

Roma niech się nie ośmiesza z tym karnym. Lata mijają a w tym klubie ciągle tendencja do przypisywania sobie niewidzialnych rzeczy, jak nie wyskoczy z mistrzostwem Włoch 2008 Mexes, to z karnym jakiś Perrotta czy jak mu tam.

Teraz piłeczka po stronie Zhanga, Sabatiniego i Ausilio, środek obrony jest w skandalicznym stanie.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Fakt jest taki, że błędów trochę popełniliśmy, szczególnie w pierwszych 45 minutach. Szczęście też nam dopisywało, ale najważniejsze, że w tabeli to Inter ma 6 pkt., a nie Roma. Można się spierać o ocenę niektórych piłkarzy, ale należy pamiętać, że mecz nie trwa 45 czy 60 minut, a 90 + to co doliczy arbiter. Po tych 90 kilku minutach (znowu) można wyróżnić naszych skrzydłowych za piękne asysty. Eksperyment z Valero nie wypalił i liczę na to, że Luciano już go nie będzie powtarzać. Wypadałoby napisać kilka słów o kapitanie, ale aż brakuje komplementów. Icardi w polu karnym to zabójca. Bardzo się cieszę, że mamy tego gościa w kadrze i mam nadzieję, że będzie z nami jeszcze bardzo, bardzo długo.

Teraz teoretycznie łatwiejszy terminarz. Mam nadzieję, że mobilizacji nie zabraknie i będziemy inkasować 3pkt w każdym kolejnym meczu żeby później spektakularnie obić Milan w derbach :) Forza Inter!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu 26.08.2017, 12:31
Roma 0 - 3 Inter (Icardi, Gabigol x2)

// to akurat beka była :P Orzeu
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: TomHardy »

Piekarz pisze: środek obrony jest w skandalicznym stanie.
Nie wiem co masz na myśli tym stwierdzeniem ale mniemam, że chodzi Ci o to, że nie mamy nikogo poważnego na zmiamę z SO bo sama para Skriniar-Miranda nie wygląda jak skandal.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: 2 kolejka Serie A: Roma - Inter

Post autor: Yascarr »

Jak widzę że ktoś na Candrevę narzeka po takim meczu to można to skwitować tylko w ten sposób - oczy w dupie. Gość gwarantuje poziom na prawej stronie, strasznie się cieszę że do nas dołączył.
ODPOWIEDZ