3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Piter »

https://www.youtube.com/watch?v=9VDoD25m1CE

Mozna oglądać w kółko. Bajka a co
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: maverik »

maverik pisze: Co do meczu to podejrzewam, że będzie to cięższa przeprawa niż mecz z Violą. Nie tylko dlatego, że SPAL bardzo dobrze weszło w sezon (remis z Lazio i wygrana z Udinese), ale także to, że im przede wszystkim będzie zależało na urwaniu punktu, więc będa się bronić, a z takimi drużynami nam różnie szło. Viola grała bardziej otwartą piłkę, taka jaką lubimy i na pewno grali o 3 punkty.
Typuję 2:0, oba gole w drugiej połowie. Myślę, że Ivan po podpisaniu nowego kontraktu coś ukłuje ;)
No i moje przedmeczowe przypuszczenia okazały się trafne. Wygraliśmy 2:0 i jest gol Perisica. Było nam sporo ciężej niż z Violą, a SPAL ustawiało autobus.
Pierwsza połowa bardzo dobra, totalna dominacja, beniaminek obsrany nie umiał wymienić kilku podań, już nie mówiąc o wyjściu z własnej połowy. Druga niestety zupełnie inna, zwłaszcza początek. SPAL doszło do głosu i lekko nas przycisnęło, ale dalej mimo to kontrowaliśmy mecz. Dobrze, że Ivan przypieczętował zwycięstwo piękna bramką, oszczędził nam nerwów w końcówce. Szkoda, że Mora nie wyleciał za ewidentne 2, a dla upartego nawet 3 żółte kartki. Spalletti jeszcze musi naszych nauczyć jak grać ze słabszymi, bo z tym mamy problem, gdy drużyna się muruje. Możliwe, że przerwa reprezentacyjna też miała na to wpływ.
Teraz przed nami dwa wyjazdy, nie będą to łatwe mecze, a zwłaszcza w Bolonii, ale trzeba liczyć na komplet punktów.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2017, 15:07 przez maverik, łącznie zmieniany 1 raz.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Mora »

Ljarro pisze:
Mora pisze:Trochę niepotrzebnie chłopaki zagrali "ekonomicznie" w drugiej połowie, przy wyniku 1:0 nie powinni tak robić. W każdym razie dość pewna wygrana z beniaminkiem, a bramka Perisicia palce lizać. Szkoda, że nie wpadła bomba Skriniara, zasłużył chłopak na tą bramkę bardzo dobrą grą w obronie.

Komicznie w tym meczu zadziałał VAR, zastanawianie się przez 4 minuty to jakaś farsa. Sędzia miał niby mieć decyzję podaną przez słuchawkę, a ostatecznie sam musiał zapieprzać przez pół boiska, żeby popatrzeć w monitorek. Muszą to Włosi poprawić.
Ty to nie filozuj, bo chciałeś dzisiaj karnego wymusić i powinieneś wylecieć z boiska za 2 żółtą. Zetnij te pióra.
Nic nie chciałem wymusić, karny był ewidentny. Moratti z Zhangiem jak zwykle kupili sędziego, w wirtualnej tabeli moje SPAL jest miszczem.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: miniu86 »

Generalnie cieszy kolejne zwycięstwo i pięknie wyglądający komplet punktów.
Wiem, że to mecz po reprezentacjach, ale mam nadzieję, że Spalletti nauczy Inter tego co Romę czyli zabijania takich meczy w pół godziny. Dzisiaj zagraliśmy w swoim starym stylu czyli gol na 1-0 i dobicie rywala po 80 minucie. Szkoda nerwów.

Zwraca uwagę przemiana Perisicia, który gra z zajebistą pewnością siebie. Wie, że jest gwiazdą tej drużyny. Pełnoprawną gwiazdą razem z Icardim.
Cieszy również fajny mecz Candrevy, który sporo robił. Gra inaczej niż w zeszłym sezonie. Spalletti.

Co do VAR. To wolę czekać 5 minut niż to co było do tej pory.

Forza Inter!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Seba »

Brozovic w swoim stylu. Milion strat i wieczny foch na mordzie.
Obrazek
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: TomHardy »

Mecz przypominający padake z zeszłego sezonu, jedyny i najważniejszy progress jest taki, że wygrany. W zeszłym sezonie tego typu spotkania potrafiliśmy przegrać czy też zremisować (cagliari, palermo). Na wyróżnienie zasługuje Skriniar i... to by było na tyle. Przeciętne występy każdego zawodnika, z tych przeciętnych na uwagę zasługuje Candreva, który zaczyna znajdować inne możliwości rozegrania niż tylko wrzutki (których w pierwszych minutach nie brakło). Mario poza wywalczeniem karnego słabo. Perisic cały mecz słaby, razem z DD pierwszy do zniany, jednak bramka palce lizać i stadiony świata, a asysta DD raczej przypadkowa na wstrzelenie piłki w pole karne i może ktoś dojdzie. Na szczęście Ivan pierdolnął aż miło. Najgorszy oczywiście parodysta D'ambrosio który przejmuje pałeczke po Fjuto. No i machacz Brozovik, który nie nadaje sie do niczego.

Kibice pokazali, że są z zespołem i 60 tys. osób zjawiło się o 12:30 w niedziele na GM. Aż szkoda, że nie zobaczyli konkretnego pojedynku tylko przepychanke.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Kredence »

Mocno średni mecz w naszym wykonaniu . Widać ewidentnie że Spallettiemu nie udało się jeszcze wyplewić starych przyzwyczajeń z ostatnich lat , potrzeba zapewne więcej czasu. Znakomitą większość meczu graliśmy mecz na stojąco niestety.Mimo tego jednak mecz w 100 % pod kontrolą . Raziła strasznie momentami niedokładność , niedbałość jakby naszym panom nie chciało się grać. Zapewne w next meczach będzie wyglądało to zdecydowanie lepiej. Co do poszczególnych zawodników to najgorszy na boisku Dambrosio tutaj zgadzam się z majonecem. Tragiczny jest ten człowiek , potrafi w 1 akcji z 3 razy stracić kontrolę nad piłką ... Niesamowicie szkoda kontuzji Cancelo, wracaj szybko Joao. Kolejny tragiczny na boisku to niestety Gagliardini , nie wiem co się dzieje z tym chłopakiem. W tej chwili prezentując to co obecnie nie powinien grać . Licze że szybko się ogarnie bo jest nam niezbędny. Co do plusów to dla mnie najlepszy na boisku pan Skriniar. Niesamowity zawodnik. On już w tej chwili z taką formą jest top 5 środkowych obrońców w lidze moim zdaniem . Musimy na gwałt pozyskać partnera dla niego bo Miranda niestety odstaje mocno i oby nam się Słowak nie zgównił przy nim. Świetny mecz Valero , czyli norma można rzec. Nie ma co podniecać się kompletem punktów po 3 kolejkach bo wciąż mamy duuuużo do poprawy jednakże wszystko idzie w dobrą strone .
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: IlCapitano »

Niby słabszy występ w porównaniu do mocnego obicia Fiorentiny i Romy, ale mecz ani na chwilę nie wypadł nam spod kontroli. Takich wygranych brakowało w poprzednich latach i zapewne skończyłoby się na kompromitacji, gdyby nie Spalletti. Nadchodzą w końcu dobre czasy, to jest pewne.
Dziś najlepiej u nas: 1. Candreva, 2. Skriniar, 3. Gagliardini. Najgorzej oczywiście Brozowicze amator pierdolony chorwacki machacz łapami i spacerowicz bez pomyślunku, ależ gardzę tą łajzą. Perisić również słabiutko, ale kapitalna bramka go ratuje.

PS. Spalletti ponoć stracił głos i nie polazł na konferencje, zastąpił go asystent. Zgodnie z przewidywaniami moimi zdarzył się więc mocny opierdol w szatni, ależ szanuję. Lucjan Królu prowadź nas mordeczko błagamy.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: PioFCI »

Mecz wygrany przez mental Spalettiego.To jest ten Inter, jaki chce się oglądać przeciwko frajerom.
Ekonomiczność jak najbardziej wskazana, zaraz nas czekają 2 wyjazdy w przeciągu 3 dni.
A do tego przyda się niestety i ogrywany Brozo.
Skriniar za chwilę będzie wart 50mln.

Forza INTER !
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: MiRas. »

Gdyby tylko wpadł strzał Skriniara to już we wrześniu mielibyśmy gola sezonu, cóż to był za bomba... bramka wpadła w rezonans po jego poprzeczce... i do teraz się trzęsie ;)

Co do meczu, ani przez sekundę zwycięstwo nie było zagrożone. Kolejne zasłużone 3 punkty, aż morda się cieszy, gdy się patrzy na ten Inter. W tym sezonie naszymi najgroźniejszymi rywalami będą kontuzję i my sami.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Michellaga »

Niestety jestem na urlopie w Gruzji i zmuszony byłem oglądać spotkanie w tragicznej jakości. Inter dzisiaj nie porywał, a mimo tego spokojnie wygrał, brawo Panie Spalletti.

No i beka z Milanu, co tam się stało?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Stachoo »

Mecz pewny, wynik nie był zagrożony, ale w ogóle nie wywołał we mnie ekscytacji. Powinniśmy zamknąć ten mecz już w pierwszej połowie 2,3 bramkami wiecej.

Bomba Skriniara, fantastyczne uderzenie Perisicia...miód malina.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Chuchu »

Spokojne zwycięstwo nad beniaminkiem, mecz cały czas pod kontrolą, 9 punktów po 3 kolejkach z bilansem bramek 8-1, a mamy już za sobą trudny wyjazd z Romą. Oby tak dalej panowie. A SPAL na pewno od początku sezonu nie sprawia wrażenia drużyny, która miałaby spaść.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Alfa »

Stachoo pisze:Mecz pewny, wynik nie był zagrożony, ale w ogóle nie wywołał we mnie ekscytacji. Powinniśmy zamknąć ten mecz już w pierwszej połowie 2,3 bramkami wiecej.

Bomba Skriniara, fantastyczne uderzenie Perisicia...miód malina.

wszystko pieknie, ale trzeba wziac pod uwage ze wiekszosc tych chlopakow tydzien temu gralo 2 mecze w weekend na najwyzszym poziomie w kadrze, nie tylko my mamy syndrom kadrowy, takze nawet w takiej mece wazne 3 pkt, niewazne jaki styl i jaki wynik.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Piekarz »

Styl wam się nie podoba? Pooglądajcie sobie mecze Juventusu w lidze, tak u nich wygląda większość i od 5 lat co roku wygrywają scudetto (i zazwyczaj tak to we Włoszech wygląda z wygrywaniem ligi, to nie jest Hiszpania). To nie było wymęczone zwycięstwo na stojąco jak często w ostatnich latach, tylko zwycięstwo na spokojnie, rywal zgnieciony po cichu - niby 2-0, ale SPAL ani pierdnąć nie mogło, mógł ich uratować tylko szczęśliwy przypadek, co się oczywiście zdarza, ale rzadko.

Dzisiaj zdecydowanie najbardziej ucieszyła mnie dwójka zawodników z obrony - Skriniar i Dalbert. Nie chcę zapeszać, bo taki Jesus czy Ranocchia też mieli bardzo obiecujące początki (chociaż chyba nie aż tak), ale jak tak dalej pójdzie to Skriniar będzie naszym najlepszym strzałem transferowym od Icardiego. Dalbert natomiast w niczym nie przypomina nie tylko tego gówniaka z meczu z Betisem, ale też jeźdźca bez głowy z kompilacji z Nicei - przeciwnie, gra zaskakująco racjonalnie, a jednocześnie naprawdę zdradza spory talent defensywny.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze:Styl wam się nie podoba? Pooglądajcie sobie mecze Juventusu w lidze, tak u nich wygląda większość i od 5 lat co roku wygrywają scudetto
Piekarz, bez urazy, ale w dupie mam Juve.

A co do tego, że styl się nie podobał. No nie podobał, bo powinni zamknąć mecz już w pierwszej połowie, a nie ciągnąć prawie do końca meczu z 1 bramkowym prowadzeniem po karnym, bo mogło się to odbić czkawką m.in. po zjebanej akcji Palucha.

Nie zmienia to jednak faktu, że 3 punkty to 3 punkty i tak jak Afa wspomniał styl jak najbardziej do wybaczenia mając w głowie fakt, że kilku grajków ma za sobą kilka reprezentacyjnych dni i meczów. Lucek wie co robi, więc wybaczam styl. Wydaję mi się, że tak będzie wyglądać kilka najbliższych meczy. Ekonomiczna, ale w ostatecznym rozliczeniu efektywna gra.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Klinsi64 »

Stachoo pisze:...i tak jak Afa wspomniał
Afa = małpa = nosacz...wszystko się zgadza :D

co do meczu to dawno nie byłem tak poddenerwowany jak wczoraj,każde wyjście SPAL za linię środkową przyprawiało mnie o palpitacje,takie mecze jak wczorajszy trzeba kończyć wcześniej ;)
DonDawido
Posty: 106
Rejestracja: 5 maja 2010, 12:24

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: DonDawido »

Słaby występ, dobre 3 punkty.
Karny się nam należał, ale SPAL też powinno mieć swoją jedenastkę - po faulu (jeśli dobrze pamiętam) Dalberta na Schiattarelli. Trochę szczęścia mieliśmy, że przy naszej sytuacji użyli VAR, a przy naszym faulowaniu już nie.
Z zawodników do wyróżnienia wspomniałbym o Handanovicu, który mimo braku zajęcia przez większą część meczu, zachował jednak koncentrację; Skriniarze, który wyrasta nam na czołowego obrońcę Serie A (przyznaję, że wcześniej widziałem tylko niecałe dwa mecze z jego udziałem), Gagliardiniego, który zrobił chyba najwięcej kilometrów i wymienił najwięcej podań z całej drużyny... i to chyba tyle. Reszta miała na zmianę momenty szarpania i chrapania.
Cieszy komplet punktów, ale gra momentami była niczym powracający horror z poprzednich sezonów. Widziałem parę komentarzy, że zagrali "po profesorsku, trzymając kontrolę meczu" i załamuję ręce przy takich wpisach. Mógłbym się na takie określenie zgodzić przy dwubramkowej przewadze, ale nie po 1:0 z karnego.

PS. Kto jeszcze odrobinę wyłysiał po tym jak Skriniar leżał przy linii bramkowej?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3 kolejka Serie A: INTER - Spal

Post autor: Jaszczu91 »

Trzeci raz w tym sezonie nie grając fenomenalnie, pewnie zdobywamy kolejne trzy punkty. Bije od ten drużyny pewność, którą wprowadził trener. Ja byłem przekonany że nie stracimy głupio bramki tylko kwestią czasu było zdobycie kolejnego gola zabijającego mecz. Zgodzę się że można to było zrobić wcześniej, ale to nie zmienia faktu, że nawet na moment ten mecz nie wymknął nam się z pod kontroli. Fajnie się na to wszystko patrzy :)

Jeśli chodzi o personalia to jestem zafascynowany Skriniarem. Nie bez przyczyny Marco Gianpaolo już w styczniu tamtego roku mówił, że nie ma szans by następny sezon Milan dalej grał w Sampie... Gość wszedł sobie do Interu jak by grał tutaj całe życie a nieco ponad rok temu grał w Żylinie... Niesamowity dzik :P

Duet Perisić- Icardi jest w tym sezonie jeszcze bardziej zabójczy. Myśle, że Mauro powinien się zakręcić około 30 goli. Jest mega skuteczny. Nie potrzeba mu trzech sytuacji na gola. Perisić po w sumie nie udanym dla niego oknie, nie rozpacza, nie ma fochów, tylko jest liderem drużyny. Widać, że jest w pełni świadomy swojej wartości i pokazuje na boisku co ma najlepszego. A gdy jeszcze częściej będzie schodził z akcjami na prawą nogę do środka, to będzie jeszcze lepiej.

Za nami tylko trzy mecze ale wiele wskazuje na to, że nasze mercato będzie dużo lepsze od Milanu. Każdy zawodnik przyszedł do nas z inicjatywy trenera i póki co bardzo dobrze to wygląda. :) zapowiada się bardzo dobry sezon.
ODPOWIEDZ