4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: MiRas. »

Zagraliśmy słabiutko, a wygraliśmy 2:0... Mecz, w którym nie wychodziło nam nic, ale na szczęście mamy najbardziej dzikiego z dzików - Skrinara! Trzeba przyznać, że na początku zlekceważyliśmy rywala i mogło się to źle skończyć, Handanović uratował nas co najmniej dwa razy.

Chciałbym też poznać tajemnicę dodania 7 minut... nawet przy zacinającym się na Windows 95 VAR-re nie mieliśmy tylu dodatkowych minut.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Piter »

Bardzo ważne 3 punkty, gdyby nie fart to crotone nie otworzyłoby się i zapewne byłby remis 0-0. Nie piszmy o genialnej paradzie Handanovicia, bo Joao Mario mógł dać nam prowadzenie w pierwszej połowie, więc to takie gdybanie bez sensu, a to jest pewne, że jakbyśmy strzelili wcześniej, to wygralibyśmy wyżej niż 2-0. Gratulacje dla chłopaków i teraz przygotować się lepiej na wyjazd do Bolonii. Forza !
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Straszne męki z pozytywnym zakończeniem. Katastrofalny był ten mecz ale najważniejsze że udało się wygrać. W okolicach 80 minuty przyszła mi do głowy myśl, że jeśli w tak złej dyspozycji mimo wszystko wygramy, to zagramy w lidze mistrzów. No i nawet handi mi weszło :D
Perisić jest w Interze bogiem i super że został. W każdym meczu dokłada coś ekstra. Oby tak dalej. Skriniar w 11 sezonu Serie A? Jestem co do tego przekonany po 4 kolejkach :)
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Michellaga »

Inter zagrał tragiczny i dramatyczny mecz, i go wygrał. Handa nasz ratownik dzisiaj, i wejście Juto godne pochwały. W ostatnich latach takie spotkanie na pewno byśmy przegrali. Gra słaba, ale ostateczne zwycięstwo napawa optymizmem.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Odet »

Męczarnia straszna, demony niemal wróciły. Niemal.
Są 3 pkty :)
Dobry mecz Rekinów.
Pozdr.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Alfa »

rok temu ujebalismy tam 2-1, wiekszosc np #majonec liczyla ze skoro wielki milan jebnal crotone z latwoscia (niewazne ze crotone gralo w 10 od 5 minuty po wykorzystanym karnym merd), a jednak za spala udalo sie wygrac 2-0. Meczarnie, ok, slaby mecz ok, widac bylo ze im nie idzie, sa o tempo za wolni, brakuje pomyslu, ale warto wziac pod uwage okolicznosci tego meczu, najwiekszy skwar, pod rażące slonce, daleki wyjazd z poludniowcami, kontuzje podczas meczu tylko obrazuja intensywnosc wysilku, w dodatku medialne pompowanie balonika w ostatnim tygodniu ze Inter walczy o skeduto itd swoje zrobiły, ale na przekór wszystkim jest 3 pkt i tylko to sie liczy


ps. takimi zwyciestwami juve od lat wygrywa skeduta ;)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Dzonyy »

Tragiczne spotkanie. Cieszy zwyciesto, ale absolutnie nie zaslugiwalismy na nic. Crotone bylo zespolem zdecydowanie lepszym i tylko Handzie zawdzieczamy to, ze nie przegrywalismy w tym spotkaniu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: TomHardy »

Alfa pisze:rok temu ujebalismy tam 2-1, wiekszosc np #majonec liczyla ze skoro wielki milan jebnal crotone z latwoscia (niewazne ze crotone gralo w 10 od 5 minuty po wykorzystanym karnym merd), a jednak za spala udalo sie wygrac 2-0. Meczarnie, ok, slaby mecz ok, widac bylo ze im nie idzie, sa o tempo za wolni, brakuje pomyslu, ale warto wziac pod uwage okolicznosci tego meczu, najwiekszy skwar, pod rażące slonce, daleki wyjazd z poludniowcami, kontuzje podczas meczu tylko obrazuja intensywnosc wysilku, w dodatku medialne pompowanie balonika w ostatnim tygodniu ze Inter walczy o skeduto itd swoje zrobiły, ale na przekór wszystkim jest 3 pkt i tylko to sie liczy


ps. takimi zwyciestwami juve od lat wygrywa skeduta ;)
Cieszą 3 pkty w tym meczu i 12 w 4 pierwszych kolejkach, ale na Boga nie bądź idiotą bo nie płakałem, że Milan tam wygrał 4-0 i są wielcy tylko wszyscy pisali przed meczem, że gładka i wysoka wygrana będzie. Mnie nie przekonuje póki co gra Interu. Niestety często gramy bez pomysłu, a 1 strzał w bramke na 80 minut i granie gorzej przez cały mecz z ostatnimi w tabeli to żenada. Nie wspominając o tym, że Crotone nie strzeliło jeszcze w tym sezonie gola. W Precampionato potrafiliśmy grać środkiem z lepszymi zespołami i fajnie kombinacyjnie, a tu znowu kopanie po czole. Ze Spal tez nie zagralismy wybitnie. Póki co nie podoba mi się styl, oczywiście, że najważniejsze są punkty i jeśli całe sezon mamy tak grać ale wygrywać to CHUY biore w ciemno, ale mam tylko obawy, jak w zeszłym sezonie po pięknej serii wygranych w większości na farcie przyszedł 1 remis z Toro i wszystko jebło jak ostatnio dźwig w Łodzi na roosvelta. Jako INTER i faworyt do pierwszej 4 należało by stworzyć kilka klarownych sytuacji, a nie jedna na 80 minut.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Alfa »

Dzonyy pisze:Tragiczne spotkanie. Cieszy zwyciesto, ale absolutnie nie zaslugiwalismy na nic. Crotone bylo zespolem zdecydowanie lepszym i tylko Handzie zawdzieczamy to, ze nie przegrywalismy w tym spotkaniu.
rownie dobrze mozna napisac ze krotone zawdziecza mario ze nie przegrywali do przerwy 1-0 bo nie zaslugiwali absolutnie na nic
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: miniu86 »

Myślę, że ze Spallettim styl też w końcu przyjdzie teraZ liczą się tylko wygrane i śróbowanie liczby punktów, nic więcej.

To był zdecydowanie mecz z serii "jakim cudem my to wygraliśmy", dość powiedzieć, że Icardi nie oddał strzału, tym bardziej cieszy taki pokaz charakteru i woli zwycięstwa. To bardzo ważne. Jest lider!
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: maniekfci »

UF
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: maverik »

Najsłabszy nasz mecz w tym sezonie bez wątpienia. Ze SPAL też było 2:0, ale tam w pełni kontrolowaliśmy mecz i byłem spokojny o wynik, wczoraj niestety nie, ale takie mecze się zdarzają i będą zapewne zdarzać, ale różnica jest taka, że w zeszłym sezonie z taka samą słabą grą przegraliśmy 2:1, a teraz ze słabą grą wygrywamy 2:0. Z przebiegu meczu Crotone było lepsze, ale co najważniejsze my byliśmy skuteczniejsi. Za tydzień nikt nie będzie pamiętał o stylu, tylko o punktach.

MVP meczu dla mnie Skriniar, ratował wynik z tyłu i z przodu, minimalnie za nim oczywiście Handanović, jego interwencje pozostawiły nas w meczu. No i na przyszłe lato musowo klasowa 10 z lepszym podaniem i zdecydowanie lepszym wykończeniem niż J.Mario, bo to co on prezentuje, to jestem przekonany, że Skriniar w jego sytuacjach by lepiej wykończył. Gra po jego golu na pewno byłaby prostsza.
Nie chce się bawić w wymówki ala Ćwielong, ale warunki nie były korzystne, ponad 30 stopni (z tego powodu w sierpniu są tylko mecze wieczorne) do tego podróż 1200km, zapewne autobusem pewnie sprawiły, że wyglądaliśmy na ociężałych czy zmęczonych.
Teraz trzeba zrobić kolejne 1000km, albo i nawet 1200km bo chyba wracamy do Mediolanu, a stamtąd dopiero do Bolonii. Obyśmy byli już gotowi, bo tam rywal nie będzie taki łaskawy.

Właśnie obejrzałem wywiad ze Spallettim i przyznam, że mnie uspokoił, że Dalbertowi i D'Ambrosio nic nie jest, to tylko zwykłe skurcze, także oby obaj byli w pełni formy na wtorek, zwłaszcza, że gramy z Bologna, która lubi straszyć skrzydłami.
Link jakby ktoś chciał: https://www.youtube.com/watch?v=MmOgktCULuo
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: Radek »

maverik pisze: (...) do tego podróż 1200km, zapewne autobusem (...)
Ekipa do Crotone raczej podróżowała samolotem: http://www.inter.it/en/news/59643/the-team-in-crotone

Jednak nic dodać, nic ująć, nienajlepsze warunki do gry, ambitna postawa gospodarzy, nasza dość mizerna dyspozycja dnia, na szczęście wywozimy 3 punkty.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No bo Crotone to ogórki do bicia nie są, końcówke minionego sezonu mieli udaną, odrobili straty, wyszli ze strefy spadkowej, na swoim boisku grają dobrze, bo jest mniejsze i łatwiej się bronić. Ja się łatwego meczu nie spodziewałem.

Na pewno zawiódł środek pola i Candreva, który po dobrym meczu ze Spal zagrał katastrofę z Crotone. Icardi niewidoczny, zagubiony. Dalbert ciąg na bramkę pokazał na początku spotkania, Nagatomo wypadł lepiej od niego, no ale też miał łatwiej, bo zrobiło się więcej miejsca w końcówce. Oby Cancelo rozwiązał sprawę na prawej stronie.

Skriniar wybitny, wielki Handanovic i solidny Perisic. Pierwszy słabszy mecz Valero. Naprawę możemy do derbów przystąpić z kompletem punktów.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: maverik »

Radek pisze:
maverik pisze: (...) do tego podróż 1200km, zapewne autobusem (...)
Ekipa do Crotone raczej podróżowała samolotem: http://www.inter.it/en/news/59643/the-team-in-crotone

Jednak nic dodać, nic ująć, nienajlepsze warunki do gry, ambitna postawa gospodarzy, nasza dość mizerna dyspozycja dnia, na szczęście wywozimy 3 punkty.
o to dobrze wiedzieć, ale wyglądali jakby naprawdę tyle km zrobi busem :P
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: KoBa »

A ja specjalnie z wpisem zaczekałem do teraz, bo o to moi drodzy koledzy, wobec bramkowego remisu Torino oficjalnie możemy poszczycić się na ten moment najlepszą defensywą w lidze :)
Nie zgadzam się z opiniami, że nie straciliśmy bramki wczoraj szczęśliwie, bo szczęście to można mieć w kartach, a my mamy kozaka na bramce, który jest częścią drużyny i wykonał wczoraj swoją robotę.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 4. kolejka Serie A: Crotone - Inter

Post autor: TomHardy »

KoBa pisze:...my mamy kozaka na bramce, który jest częścią drużyny i wykonał wczoraj swoją robotę.
Tu się zgodzę i potwierdzę w 100%.
ODPOWIEDZ