7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Raffal »

póki co punktujemy ale....

Terminarz nam sprzyja obecnie bo poki co graliśmy z....
Benevento(20)
Genoa(19)
Bologna(10)
Crotone(16)
Spall(15)
Roma(5)
Fiorentina(12)

W nawiasie obecna pozycja w tabeli czyli poza 5 Romą nie gralismy jeszcze z rzadnżadną drużyną z pierwszej połówki tabeli....Z taką grą nie mamy czego szukać z mocniejszymi rywalami....Powody takiej gry moga być dwa, albo jesteśmy slabi albo Spal szykuje się na trudny pazdziernik i nasi dostaja mocny wycisk na treningach. Inna sprawa że nie po to czekam cały tydzień na mecz aby pozniej usypiać w trakcie meczu. Musimy przyśpieszyć , musimy szybciej wymieniać pilke w trójkącie Valero , Vecino , Ofensywny pomocnik. Skrzydła dziś dramat....Poza Skriniarem i dwoma dramkami Brozovica jak zwykle ciężko kogoś pochwalić.

PS. Nagatomo przy takiej grze można spróbować na PO i DAlbert na lewej.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Mora »

BAGGIO! pisze:O meczu nie ma co pisać. Mamy kolejne 3 pkt i to jest bardzo ważne, bo patrząc na Rzym to wygląda na to, że trzeba zagrać bardzo dobry sezon żeby załapać się na top4.
Zgadzam się. Mecz do zapomnienia, plan został wykonany i tyle. Roma prezentuje się świetnie, w dodatku mają mecz zaległy. Sezon będzie bardzo wymagający i dobrze - nie ma srania po agreście. Posiadacze najgłupszego herbu w historii piłki nożnej tylko zremisowali w Bergamo, nawet karny w 84 minucie im nie pomógł. Napoli samodzielnym liderem, bilans bramkowy +20. Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek w Serie A miał równie imponujący start.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: maverik »

No ok Raffal, ale pamiętaj, że my zawsze ze słabymi drużynami gramy słabiej, bo one stawiają autobus, a nam ciężko się gra atakiem pozycyjnym. Fiorentina i Roma grały odważną piłke i z nimi graliśmy najlepiej. Milan na pewno autobusu nie postawi, więc dodając ich forme powinno być bardzo dobrze ;)

Co do meczu, kolejne odhaczone 3 punkty. Mi to pasuje, szkoda tej straconej bramki, ale trudno. Brozovic jedyny do pochwalenia, pomijając te dwie bramki zagrał bardzo dobrze, widać że mu się najbardziej chciało. Zauważyłem, że nasi środkowi pomocnicy chętniej podchodzili bliżej bramki przeciwnika, zwłaszcza Marcelo, dzięki temu Perisic i Candreva nie musieli bezradnie rozkładać rąk, bądź niepotrzebnie grać tylko wrzutki na Icara. Zreszta pierwszy gol jest tego dowodem. W poprzednich meczach w tym miejscu by Brozo nie było.
Przyznam, że Benevento mi zaimponowało. Zagrali naprawdę fajne zawody. Chyba im bardzo zależy, żeby trenera nie zwolinili, po tym jak niespodziewanie ich poprowadził do Serie A.

Przed meczem, miałem małą rozkminę, mianowicie zaużmy, że zmieniamy ustawienie na dwóch napastników, gramy z Bevenento, gramy cudownie wygrywamy dość pewnie, panuje optymizm, że nasz atak został uleczony. Wychodzimy na Milan tym samym ustawieniem i dostajemy w pape, bo Milan gra ofensywniej i brak jednego zawodnika w środku pola się odbił negatywnie.
Co mam na myśli, to to, że Milan grał slabo, a grali 4-3-3. Montella zmienił ustawienie na 3-5-2 w meczu LE z Austrią Wiedeń. Rozpykali ich aż miło, no i Montella uwierzył, że 3-5-2 to jest właśnie to ustawienie. Przyszły mecze z Sampdoria, Roma czy nawet Rijeka i dostali w papę, bądź wymęczyli zwycięstwo. Z tego co oglądam to grają jeszcze gorzej niz 4 z tyłu, więc może dobrze że nie zmieniliśmy ustawienia, czy po prostu nic nie kombinowaliśmy bo Benevento to nie jest miarodajny przeciwnik, a jeszcze by się to źle skończyło, bo by trzeba było inaczej grać. Ja sam chciałem dziś zobaczyć Edera obok Icara i byłem lekko zawiedziony składem, ale po prostu zaufałem Spallettiemu i jak widać sie opłaciło.

Mam nadzieję, że Candreva jest w pełni zdrowy i będzie na derby, bo potrzebujemy całej kadry do dyspozycji, tyczy się też to Cancelo. Teraz tylko czekać aż dwa tygodnie na derby :(
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: IlCapitano »

Inter Spallettiego odnotował najlepszy start od sezonu 2002/2003. Wtedy za Cupera również ugraliśmy 19 pkt w pierwszych 7 kolejkach.

Czekać 2 tygodnie na Derby, ależ gardzę tymi przerwami na reprezentacje. Oby tylko wszyscy wrócili zdrowi.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: maniekfci »

witam.
meczu nie oglądałem, więc się nie wypowiem na ten konkretny temat, ale wypowiem się ogólnie.
19 punktów w pierwszych 7 meczach, wynik imponujący. lepiej zaczęło tylko Naples Sarriego, kto by stawiał na taki wynik przed sezonem?
beka ze słabego stylu. jak dla mnie, to możemy wygrywać 2:1 po słabym meczu do końca sezonu, bo przypominam, że punktów nie dają za styl :)
skończył się "łatwy" terminarz, po przerwie na reprezentacje zaczynamy prawdziwy futbol. Milan, Napoli i robi się ciekawie. teraz wyjdzie kunszt Spalla, jestem tego pewien. przez wrzesień doje bać jeszcze w przygotowanie fizyczne, a przed rywalami z góry i środka tabeli ( jak to w przypadku Milanu przy. red.) skupić się na taktyce i regeneracji, co przyniesie ze sobą nie tylko wyniki, ale i styl.
cieszy mnie spokój Spallettiego. widać, że wie co robi, w wywiadach chłodna głowa, wypowiedzi dyplomatyczne i mimo tego stylu gry, nie kombinuje ze składem i pozwala się zgrywać ( mówię o tym, bo już były głosy, że Spall to beton XD ), a przy tym robi to, co ma robić - punktuje.
fascynuje mnie sezon, fascynuje mnie Spalletti, dawno nie było na ławce kogoś, kto pojmuje i daje realne szanse na LM, bo to jest nasz nadrzędny cel w tym sezonie, dopiero potem pozycja w tabeli.
z Milanem wygramy, jakikolwiek punkt w Napoli będzie dobrym wynikiem. zostajemy w TOP3, maurdy odsyłam do przejrzenia tabeli z zeszłych sezonów, tam dostaniecie to, co chcecie - Inter w środku tabeli. te czasy się skończyły. Forza Inter.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze:witam.
meczu nie oglądałem, więc się nie wypowiem na ten konkretny temat, ale wypowiem się ogólnie.
19 punktów w pierwszych 7 meczach, wynik imponujący. lepiej zaczęło tylko Naples Sarriego, kto by stawiał na taki wynik przed sezonem?
beka ze słabego stylu. jak dla mnie, to możemy wygrywać 2:1 po słabym meczu do końca sezonu, bo przypominam, że punktów nie dają za styl :)
skończył się "łatwy" terminarz, po przerwie na reprezentacje zaczynamy prawdziwy futbol. Milan, Napoli i robi się ciekawie. teraz wyjdzie kunszt Spalla, jestem tego pewien. przez wrzesień doje bać jeszcze w przygotowanie fizyczne, a przed rywalami z góry i środka tabeli ( jak to w przypadku Milanu przy. red.) skupić się na taktyce i regeneracji, co przyniesie ze sobą nie tylko wyniki, ale i styl.
cieszy mnie spokój Spallettiego. widać, że wie co robi, w wywiadach chłodna głowa, wypowiedzi dyplomatyczne i mimo tego stylu gry, nie kombinuje ze składem i pozwala się zgrywać ( mówię o tym, bo już były głosy, że Spall to beton XD ), a przy tym robi to, co ma robić - punktuje.
fascynuje mnie sezon, fascynuje mnie Spalletti, dawno nie było na ławce kogoś, kto pojmuje i daje realne szanse na LM, bo to jest nasz nadrzędny cel w tym sezonie, dopiero potem pozycja w tabeli.
z Milanem wygramy, jakikolwiek punkt w Napoli będzie dobrym wynikiem. zostajemy w TOP3, maurdy odsyłam do przejrzenia tabeli z zeszłych sezonów, tam dostaniecie to, co chcecie - Inter w środku tabeli. te czasy się skończyły. Forza Inter.
Też meczu nie widziałem, jedynie skrót. Świetne podsumowanie, lepiej tego wszystkiego nie dało się przedstawić :)
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: TomHardy »

maniekfci pisze:witam.
meczu nie oglądałem, więc się nie wypowiem na ten konkretny temat, ale wypowiem się ogólnie.
19 punktów w pierwszych 7 meczach, wynik imponujący. lepiej zaczęło tylko Naples Sarriego, kto by stawiał na taki wynik przed sezonem?
beka ze słabego stylu. jak dla mnie, to możemy wygrywać 2:1 po słabym meczu do końca sezonu, bo przypominam, że punktów nie dają za styl :)
skończył się "łatwy" terminarz, po przerwie na reprezentacje zaczynamy prawdziwy futbol. Milan, Napoli i robi się ciekawie. teraz wyjdzie kunszt Spalla, jestem tego pewien. przez wrzesień doje bać jeszcze w przygotowanie fizyczne, a przed rywalami z góry i środka tabeli ( jak to w przypadku Milanu przy. red.) skupić się na taktyce i regeneracji, co przyniesie ze sobą nie tylko wyniki, ale i styl.
cieszy mnie spokój Spallettiego. widać, że wie co robi, w wywiadach chłodna głowa, wypowiedzi dyplomatyczne i mimo tego stylu gry, nie kombinuje ze składem i pozwala się zgrywać ( mówię o tym, bo już były głosy, że Spall to beton XD ), a przy tym robi to, co ma robić - punktuje.
fascynuje mnie sezon, fascynuje mnie Spalletti, dawno nie było na ławce kogoś, kto pojmuje i daje realne szanse na LM, bo to jest nasz nadrzędny cel w tym sezonie, dopiero potem pozycja w tabeli.
z Milanem wygramy, jakikolwiek punkt w Napoli będzie dobrym wynikiem. zostajemy w TOP3, maurdy odsyłam do przejrzenia tabeli z zeszłych sezonów, tam dostaniecie to, co chcecie - Inter w środku tabeli. te czasy się skończyły. Forza Inter.
Maniuś podziwiam i wierze w twoje słowa. Jestem sceptykiem, ale to nie znaczy, że nie wierze. Postokroć wolałbym się mylić co do słabego stylu Interu jak i Candrevy byle by tylko osiągnąć cel nadrzędny. Jestem z natury krytykiem i tego sie nie przeskoczy, natomiast w tym wypadku oczywiście nie chce mieć racji i zaskoczyć się tym, że wszyscy sie ogarną i zamkną mi gębę.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: maniekfci »

majonez87 pisze:
Maniuś podziwiam i wierze w twoje słowa. Jestem sceptykiem, ale to nie znaczy, że nie wierze. Postokroć wolałbym się mylić co do słabego stylu Interu jak i Candrevy byle by tylko osiągnąć cel nadrzędny. Jestem z natury krytykiem i tego sie nie przeskoczy, natomiast w tym wypadku oczywiście nie chce mieć racji i zaskoczyć się tym, że wszyscy sie ogarną i zamkną mi gębę.
jasna sprawa kuzynku, nikt nie mówi, że wygramy wszystko do końca sezonu, przed nami niejeden kryzys, ale jesteśmy w dobrych rękach. w końcu ktoś poważny na ławce i wraca normalność w strukturach i budżecie po rozbiorze Interu dokonanym przez jegomość Morattiego i kolejnego raka rodem z Indonezji.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: MiRas. »

Nie oglądałem meczu, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie (akurat mi się córka rodziła :D), więc ciężko mi napisać cokolwiek odnośnie samego spotkania. Jedynie może tyle, że takimi meczami i takimi wynikami wygrywa się ligę ;) Styl wypracowuje się przez miesiące, a wyniki robi się tu i teraz.

Następny mecz z Milanem, będzie arcyciężki, oby tylko z reprezentacji wrócili wszyscy cali i zdrowi, bo z tym zawsze był problem.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: bobogol »

MiRas. pisze:Nie oglądałem meczu, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie (akurat mi się córka rodziła :D)
to i tak cud, że umiesz coś napisać :piwko: :piwko: :piwko:
Gratulacje i w pełni popieram: zawsze narzekaliśmy, że na Juve nie da się patrzeć i nędznie gniotą słabszych w koszmarnym stylu. No i fajnie, biore w ciemno taki obrót spraw.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Klinsi64 »

MiRas. pisze:Nie oglądałem meczu, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie (akurat mi się córka rodziła :D),.
Gratulacje :D pewnie imiona już macie,jeśli nie to proponuję Marcelina lub Antonina ewentualnie bardziej nietypowe Candreva :D
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Lopez »

[quote="MiRas."]Nie oglądałem meczu, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie (akurat mi się córka rodziła :D), więc ciężko mi napisać cokolwiek odnośnie samego spotkania. Jedynie może tyle, że takimi meczami i takimi wynikami wygrywa się ligę ;) Styl wypracowuje się przez miesiące, a wyniki robi się tu i teraz.

Również Gratuluje :-) Marcelnia,Antonina wszystko pięknie tylko za wszelką cene nie zgadzaj się na Wande ;) ;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: MiRas. »

bobogol pisze:
MiRas. pisze:Nie oglądałem meczu, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie (akurat mi się córka rodziła :D)
to i tak cud, że umiesz coś napisać :piwko: :piwko: :piwko:
Gratulacje i w pełni popieram: zawsze narzekaliśmy, że na Juve nie da się patrzeć i nędznie gniotą słabszych w koszmarnym stylu. No i fajnie, biore w ciemno taki obrót spraw.
Klinsi64 pisze:
MiRas. pisze:Nie oglądałem meczu, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie (akurat mi się córka rodziła :D),.
Gratulacje :D pewnie imiona już macie,jeśli nie to proponuję Marcelina lub Antonina ewentualnie bardziej nietypowe Candreva :D
CarlitosLopez pisze:
MiRas. pisze:Nie oglądałem meczu, bo miałem ważniejsze sprawy na głowie (akurat mi się córka rodziła :D), więc ciężko mi napisać cokolwiek odnośnie samego spotkania. Jedynie może tyle, że takimi meczami i takimi wynikami wygrywa się ligę ;) Styl wypracowuje się przez miesiące, a wyniki robi się tu i teraz.

Również Gratuluje :-) Marcelnia,Antonina wszystko pięknie tylko za wszelką cene nie zgadzaj się na Wande ;) ;)
Dziękuję bardzo :D

Imię już miała dawno wybrane - Nikola :P
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Lepsze by było Ola
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Nasir »

Mati dlaczego nie odbierasz co? odpisz fast
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: maniekfci »

Randi musisz okazać dominację
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Mam dola Nasir, ale za godzinebmoze sie to zmienic co
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Nasir »

Mati, glowa do gory, cycki do przodu, to moje motto. Nie pozwol zeby niepowodzenia w podbojach milosnych zanizyly twojego ego. pzdr
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 7. kolejka Serie A: Benevento - Inter

Post autor: Skepta »

Randaman nie przejmuj sie nie kazdy rodzi sie ładnym, ale ty masz do zaoferowania cos wiecej
ODPOWIEDZ