9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: maverik »

Dwa dni do meczu z Napoli o lidera w Serie A, a tu nadal brak tematu? Chyba wszyscy jeszcze na kacu po derbach co.

Pierwszy mecz w lidze w którym nie będziemy faworytem, więc możliwe, że przegramy pierwszy raz od maja, ale jedziemy tam bez presji. My nie musimy, a możemy ugrać remis. Przy dobrej grze oczywiście jest szansa na 3 punkty. Napoli wiecznie wygrywać nie będzie, więc kto wie może w sobotę będzie strata punktów ;)
Myślę, że mecz będzie przypominał trochę ten z Romą, tylko tutaj Napoli będzie lepiej grało w ataku, a co za tym idzie więcej groźnych sytuacji niż obijanie słupków z 30 metrów w wykonaniu Romy.
W Neapolu bardzo poważnie podchodzą do meczu, nawet olali LM z Manchesterem City z tego powodu, w sumie nie dziwie się im.

Przypuszczalne składy:

Napoli (4-3-3): Reina - Hysaj Albiol Koulibaly Ghoulam - Allan Jorginho Hamsik - Callejon Mertens Ounas

Inter (4-2-3-1): Handanovic - D'Ambrosio Skriniar Miranda Nagatomo - Gagliardini Vecino - Candreva Valero Perisic - Icardi

Mam nadzieję, że zagra Dalbert, bo Callejon to nie Borini. Reszta raczej pewna. Brozovic nie zdąży z powołaniem, a J.Mario ma małe szanse na podstawę. Insigne raczej jest 50/50, że zagra, choć według mnie Sarri nie będzie ryzykował. Ounas dał dobra zmianę z City, więc to pewnie jego zobaczymy.

:szal:
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

w tym meczu wszystko jest możliwe, ale odnoszę wrażenie, że wygramy i jest to pewne.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: IlCapitano »

Ja to myślę, że Pan Spalletti Łysa Główka Lucuś Opalona Glaca Zjawiskowym Słońcem Toskanii jak zwykle wzorowo przygotuje się do tego meczu od strony taktycznej i zneutralizuje Sarriego w sposób niesamowity, przez co Sarri sprowokuje odesłanie go przez sędziego na trybuny stadionu San Paolo aby mógł w spokoju palić dwa papierosy na minutę.
Ponadto nasza drużyna będzie wyśmienicie zmotywowana i neapolitańskie karakany podrabiańce pomagiery camorrowe nie będą miały na boisku nic do powiedzenia, taka jest prawda masakra jakaś.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Ja zaś mam wrażenie, że Napoli szybko sprowadzi nas na ziemię. To będzie prawdziwy test dla naszej obrony. Liliputy z Napoli prezentują znacznie inny styl niż ,,drewniany" Dzeko czy Silva. Skriniar i Miranda to silne byki i dobrze sobie radzą takimi klasycznymi dziewiątkami ale z Mertensem czy Insignie tak łatwo im się grało nie będzie. Bardzo ważne będzie to jak wejdziemy w mecz. W zasadzie ostatnio regułą stało się, że szybko jako pierwsi tracimy gola w Neapolu. Jeśli tego uda się uniknąć to może jakoś remis urwiemy. Naszym atutem z pewnością jest dobra atmosfera w zespole po wygranych derbach no i brak ligi mistrzów w tygodniu.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

Jaszczu91 pisze: Skriniar i Miranda to silne byki i dobrze sobie radzą takimi klasycznymi dziewiątkami ale z Mertensem czy Insignie tak łatwo im się grało nie będzie.
pomijając resztę posta, za którego powinien być ban przez brak wiary, odniosę się do tego fragmentu. nie zdziwię się, jak Spalletti vel Jarosław Kaczyśnki włoskiej Calcio wystawi szybkiego Dalberta zamiast Yuto. wtedy boki Dalbert-amator DD wspierane przez tyrających od bramki do bramki Ivana i Antka lekko poradzą sobie z tymi pomagierami typowymi kutnaplesowymi, jak to było w derbach, gdzie na bokach obrony pracowało 4 typa.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: KoBa »

Przeanalizowałem Napoli z tego sezonu i uważam, że jest to drużyna groźna, ale nie przez 90 minut .Mają swoje momenty, w których szaleją i okresy, w których zbierają siły i są odsłonięci na ataki. Wydaje mi się, że z nami będą chcieli powtórzyć strategię z meczu z Romą (tym bardziej po morderczym wtorku w Manchesterze) - czyli siąść na przeciwnika od 1 do 60-70 minuty i w tym okresie zamknąć mecz. Jestem pewien, że jeżeli przetrwamy pierwsza połowę i kwadrans drugiej to wyjaśnimy ich mniej więcej tak samo jak Romę na Olimpico. Mertnensy i Insigne są szybkie, ale nie panikujcie, bo po co się z nimi ścigać, jak prostszym rozwiązaniem jest zdominowanie środka pola przez naszych byków i odcięcie strumienia podań za plecy obrońców, bez których atak Napoli traci połowę jakości. Wiem, że Lucianio wie.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: maniekfci »

KoBa pisze:Przeanalizowałem Napoli z tego sezonu i uważam, że jest to drużyna groźna, ale nie przez 90 minut .Mają swoje momenty, w których szaleją i okresy, w których zbierają siły i są odsłonięci na ataki. Wydaje mi się, że z nami będą chcieli powtórzyć strategię z meczu z Romą (tym bardziej po morderczym wtorku w Manchesterze) - czyli siąść na przeciwnika od 1 do 60-70 minuty i w tym okresie zamknąć mecz. Jestem pewien, że jeżeli przetrwamy pierwsza połowę i kwadrans drugiej to wyjaśnimy ich mniej więcej tak samo jak Romę na Olimpico. Mertnensy i Insigne są szybkie, ale nie panikujcie, bo po co się z nimi ścigać, jak prostszym rozwiązaniem jest zdominowanie środka pola przez naszych byków i odcięcie strumienia podań za plecy obrońców, bez których atak Napoli traci połowę jakości. Wiem, że Lucianio wie.
święte słowa masakra, jak szanuję taki ponadprzeciętny poziom absorbowania najskrytszych tajników Calcio niedostępny dla każdego pozdrawiam sztywniutko z farcikiem
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: IlCapitano »

KoBa pisze:Przeanalizowałem Napoli z tego sezonu i uważam, że jest to drużyna groźna, ale nie przez 90 minut .Mają swoje momenty, w których szaleją i okresy, w których zbierają siły i są odsłonięci na ataki. Wydaje mi się, że z nami będą chcieli powtórzyć strategię z meczu z Romą (tym bardziej po morderczym wtorku w Manchesterze) - czyli siąść na przeciwnika od 1 do 60-70 minuty i w tym okresie zamknąć mecz. Jestem pewien, że jeżeli przetrwamy pierwsza połowę i kwadrans drugiej to wyjaśnimy ich mniej więcej tak samo jak Romę na Olimpico. Mertnensy i Insigne są szybkie, ale nie panikujcie, bo po co się z nimi ścigać, jak prostszym rozwiązaniem jest zdominowanie środka pola przez naszych byków i odcięcie strumienia podań za plecy obrońców, bez których atak Napoli traci połowę jakości. Wiem, że Lucianio wie.
Tego posta propsuję z miłą chęcią, KoBa za mnie ręczy, ja za niego FCInter.pl, ziomki z zasadami niech tak będzie, pomiędzy dobrymi chłopakami, a ten kto szkaluje Inter niech spierdala, hardkor nagrywamy, Sarri uważaj na więzienne ściany bo tam są tacy jak my, mordy pojmujący Calcio z zasadami, ludzie sterujący pomagierami.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Maniek wiarę w Inter mam zawsze bo inaczej nie wytrzymał bym tutaj długo... A co do zmiany Yuto na Dalberta to sądzisz że Brazylijczyk jest szybszy?? nie wydaje mi się. Widziałem gdzieś ostatnio statystykę sprintów w Interze i oprócz Turbo Perisicia najszybszy u nas był Skriniar i Nagatomo.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

A ja mam ogromne obawy, właściwie to nie wierzę w dobry rezultat (bez szykan).
Napoli jest od nas piłkarsko dużo lepsze. Grają niesamowicie szybko, wymiana pozycji i podań na poziomie nieosiągalnym w naszej lidze. Są zgrani i co gorsza już cwani. Potrafią uśpić mecz, żeby jak pięściarz szybko wyjść z ciosem.
I do tego mecz na San Paolo.

Nie wiem co Luciano wymyśli, bo tylko w tym jest nadzieja. Może trzeba wyjść na nich odważnie, siąść od początku (tak na 15 min), zdominować fizycznie i przede wszystkim odcinać/presować Hamsika (żeby nie rzucał tych prostopadłych piłek), bo już MC pokazał że to nawet łatwe.

Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze:Ja to myślę, że Pan Spalletti Łysa Główka Lucuś Opalona Glaca Zjawiskowym Słońcem Toskanii jak zwykle wzorowo przygotuje się do tego meczu od strony taktycznej i zneutralizuje Sarriego w sposób niesamowity, przez co Sarri sprowokuje odesłanie go przez sędziego na trybuny stadionu San Paolo aby mógł w spokoju palić dwa papierosy na minutę.
Ponadto nasza drużyna będzie wyśmienicie zmotywowana i neapolitańskie karakany podrabiańce pomagiery camorrowe nie będą miały na boisku nic do powiedzenia, taka jest prawda masakra jakaś.
Lepiej tego określić nie można, sama prawda. Amen 10/10. To typowe.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Imrahil »

Skriniar szybko wyjaśni te karakany ze śmietniska to im się odechce atakować. Dostaną raz z bara to się przeturlają pod trybuny. Niestety taka prawda to pewne. Kluczem będą podania ze skrzydła i tu niestety nasze boczne kmioty mogą mieć problem, bo o środek pola jakoś jestem spokojny. Będzie to ciężki mecz, ale do wygrania.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: sampam »

Napoli nie moze grac swojej gry, narzucic stylu. Najlepiej odebrac im pilke i rozgrywac, ale...kto to umie:) Obrona poludniowcow miewa slabsze momenty, z Reina wlacznie. Wlasciwie tam od czasow Waltera wiele sie nie zmienilo. Imponuja w ofensywie, ale "tyly" to jednak inna polka. Nie wiadomo ponadto czy zagra Insigne. Niby kontuzja niegrozna, ale Wloch moze grac bardziej asekuracyjnie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Beka ktos mnie straszyl ze mirinda zawieszony, ze maria ty hultaju. Wygramy to lekko I pewnie, napierdolimy ze 3 bramki leciutko, Inter same postawne byki z luciano wybitnym na czele a w neapolu same karakany, kurwa, z czym do ludzi. #interiscoming
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piter »

Byłem prawie przekonany, że Napoli to drużyna ostro nie do ogrania przez nas, ale randama zmienił moje myślenie o 180 stopni tym postem, dziękuję
Co do meczu to nie stoimy na straconej pozycji PONIEWAŻ:
- Środek pola Napoli często kuleje, a my mamy świetnego Vecino i Borje Valero, a do tego zagra również Gaglia (tak sądzę), więc możemy zdominować linię pomocy i bardzo ułatwić sobie mecz, ale wiadomo, że najgroźniejsza linia naplesów to atak
- Insignie kontuzja mięśnia, więc ich atak jest osłabiony o 33%
- Wydaje mi się, że Skriniar bardzo dobrze "zaopiekuje" się Mertensem
- Bardzo duża motywacja. W niedziele zrobiliśmy coś nieprawdopodobnego można powiedzieć, Icardi strzelił hat-tricka na GM przy publiczności 80k+ i cały zespół na pewno czuje, jak ludzie im ufają. Tak szalony mecz daje wiarę we własne umiejętności
- Mecz nie tylko o trzy punkty, ale o fotel lidera
- Nie występujemy w roli faworyta, czyli to presja leży po stronie gospodarzy, a my możemy zagrać sobie na pełnym luzie tak, jak np. Bolonia z nami
- Napoli miało we wtorek ciężki wyjazd do Manchesteru, który w dodatku przegrali
- Mieliśmy więcej czasu na przygotowanie się do meczu. Napoli w sobotę grało również ciężki wyjazd z Romą, a niedzielę i poniedziałek zapewne poświęcili na przygotowanie się do spotkania w Lidze Mistrzów. My graliśmy swój mecz u siebie, czyli wykluczamy zbędne podróże, a czasu mieliśmy prawie dwa razy tyle, co obecny lider

Chyba tyle ode mnie, kilka się tych argumentów nazbierało. Szanse oceniam na 60 do 40 dla gospodarzy, ale wiadomo, że nie takie rzeczy się już działy w futbolu. Przypominam, że Napoli przegrało z szachtarem 2:1 na Ukrainie, a następny mecz (4 dni później) potrafili wygrać 6:0 z Benevento u siebie, więc domyślam się, że i tym razem Sarri nie zawiódł i naples będzie gotowe w 100% na nas i my bodajże nie wygraliśmy ligowego meczu na San Paolo od 20 lat.

Randama - wierzę
Amen
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Piter »

odświeżam bo jakiś plebs zaspamował forum i nie ma na fcinterze linku do tematu elo
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Krótkie podania w naszym polu karnym. Wyciągnięcie Napoli pod nasze pole karne i potem piła. Spal tak to widzi, a zespół jak na razie to dobrze realizuje. Oby tak dalej
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Candreva, Nagatomo, Vecino no i król Skriniar. Jak wy mi zaimponowaliście.

Kunszt taktyczny Spalla. Bóg, zbawca, KRÓL przez duże K!!!

Mimo przewagi Napoli zniszczyliśmy ich taktycznie.

Duch Mourinho patrzył na nas z nieba.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: fcinter.pl »

A ja jestem rozczarowany. Napoli byli dzisiaj do ogrania i, mam wrazenie ze nie pokazalismy dzis wszystkich atutow
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Odet »

Spalletti jest niesamowity, bo to wręcz niesamowite co on zrobił z naszymi piłkarzami.

Kapitalna dyscyplina, wykorzystywanie każdego fragmentu boiska (wciąganie graczy Napoli), przewidywanie ruchu przeciwnika (doskonałe czytanie gry). Insigne, Mertens, Callejon właściwie (mieli tylko momenty) zgaszeni jak papieros w popielniczce.

Królu prowadź !!!
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: magneto86 »

Taktycznie zrobiliśmy genialną robotę, Napoli zostało zatrzymane, Skriniar i Handa pozamiatali :-) Dobry mecz i dobry wynik
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: NdOrom »

No musialem wrocic do logowania. To ze Skriniar jest rewelacja to juz wszyscy wiemy. Ale to co zrobil Spal z Danilo i Yuto to poezja. Tak Dambrosio stal sie naprawde bardzo dobrym prawym obronca (i wreszcie mam nadzieje ze zaczniecie go tutaj doceniac) a jego współpraca w tym meczu z Candreva to byla poezja.
Atseif
Posty: 27
Rejestracja: 28 lip 2009, 22:53

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Atseif »

Karakany z Napoli zneutralizowane, nie było ich widać, jedynie jakieś strzały daleko od bramki. Trzeba docenić DD i Nagatomo, bo dziś oboje zagrali bezbłędnie. Napoli było do ogrania, ale co ma wisieć nie utonie. Forza!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: MiRas. »

Fantastyczny mecz Interu, taktycznie po prostu miazga. Dyscyplina na najwyższym poziomie. Delektowałem się każdą sekundą tego meczu. Nie było bramek, ale ten fakt nie specjalnie mi dzisiaj przeszkadzał. Zero paniki w oczach, wychodzimy i po prostu gramy.

Skriniar, D'Ambrosio, Candreva, Handanović - fantastyczni. Reszta zawodników również zasługuje na duże słowa uznania.

Nagatomo... chyba najlepszy jego mecz w całej karierze w Interze.

Jestem pod wrażeniem tego, co wyprawia Spalletti. Geniusz.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Chuchu »

23 punkty po 9 kolejkach, 2. miejsce w tabeli, a za nami już wyjazdowe mecze z Romą i Napoli. Spalletti znakomicie przygotował zespół taktycznie znając atuty gospodarzy i wiedząc na jakim są obecnie poziomie. Nie było rozpaczliwego wybijania piłek przed siebie, tylko bardzo mądra gra w defensywie, a i kilka groźnych kontrataków wyprowadziliśmy.

We wtorek na Meazza z Sampdorią w dobrej formie, bez Mirandy w obronie, więc jest duża szansa, że zobaczymy na boisku Ranocchię. Ale kto wie, skoro Spallettiemu udało się wycisnąć przyzwoitą grę z Nagatomo, to może i nasz Andrea ogarnie.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: VVujek »

Świetny mecz Napoli zatrzymane ,mam nadzieję że szerokie grono osób hejtujecie DD w końcu przyjmie do wiadomości ,że DD jest dobrym obronca. Gdybym miał wybrać motm to byłby to właśnie Danilo.W następnym meczu zagra nielubiany Ranokia .:D jestem podekscytowany
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Stachoo »

Chuchu pisze:bez Mirandy w obronie, więc jest duża szansa, że zobaczymy na boisku Ranocchię. Ale kto wie, skoro Spallettiemu udało się wycisnąć przyzwoitą grę z Nagatomo, to może i nasz Andrea ogarnie.
Potwierdźcie to info, bo wielu włochów na forach pisze, że od tego sezonu jest 5 kartek do zawieszenia, ale ja nie wiem, więc nic nie mówię.

A co do Ranocchi. Przy zawieszeniu Mirandy widzę Yuto - Skriniar, DD - Cancelo w obronie.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Ciekawe co wymyśli na następny mecz Spalletti, bo nie ma Mirandy, a Sampa to bardzo groźny rywal. Pewnie Ambroży do środka pójdzie. Jestem pod mega wrażeniem Interu, ale od czerwca twierdziłem, że będziemy grać wybitnie w tym sezonie i się nie pomyliłem. Widać, że Lucek mocno kazał im napjerdalać na siłce we wrześniu, bo Antek i cała reszta coraz lepiej wyglądają fizycznie i są bardzo dynamiczni i przygotowani na 90 minut gry.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: ZnawcaCalcio »

Stachoo pisze:
Chuchu pisze:bez Mirandy w obronie, więc jest duża szansa, że zobaczymy na boisku Ranocchię. Ale kto wie, skoro Spallettiemu udało się wycisnąć przyzwoitą grę z Nagatomo, to może i nasz Andrea ogarnie.
Potwierdźcie to info, bo wielu włochów na forach pisze, że od tego sezonu jest 5 kartek do zawieszenia, ale ja nie wiem, więc nic nie mówię.

A co do Ranocchi. Przy zawieszeniu Mirandy widzę Yuto - Skriniar, DD - Cancelo w obronie.
To gitara. Miranda gra dalej :)
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 9. kolejka Serie A: Napoli - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Popis gry obronnej Interu. Kto po zakończeniu mercato by pomyślał że ta formacja będzie nasza najsilniejsza w tym sezonie. O meczach na 0:0 przekornie mówi się że to był mecz dla koneserów. Ten mecz właśnie taki był naprawdę ! Delektowalem się każdą minuta patrząc na to jak męczy się z Interem zewsząd chwalone Napoli. W drugiej połowie byłem więc pewien że nie stracimy gola. Szkoda tylko że nie próbowaliśmy zaatakować większą liczba graczy bo Napoli było do ogrania. Jestem pod dużym wrażeniem determinacji, zaangażowania, asekuracji i konsekwencji. Patrzac na harujacego w defensywie Candreve aż przypomniał mi się mecz w Chelsea w lidze mistrzów kiedy Eto podobnie wspieral Il Capitano ☺
Ten mecz wreszcie pozwolił mi uwierzyć że Inter w tym sezonie może coś wygrać. ☺ Luciano Grazzie :hold:
ODPOWIEDZ