10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: maverik »

Można powiedzieć, że kolejka w środku tygodnia jest dla nas idealna. Po pokazaniu w wyższości w derbach Mediolanu, rozegraliśmy świetny mecz w Neapolu pokazując, że z nawet z najmocniejsza drużyną ligi gramy jak równy z równym.

Teraz kolej na Sampdorię, drużynę która przegrała w tym sezonie tylko raz i to niespodziewanie z Udinese 4:0. Na pewno musimy uważać na Zapatę, choć Quagliarella też potrafi być groźny. Może będzie okazja do starcia na linii Caprari-Skriniar :-D choć myślę, że Sampdoria nie wyjdzie trzema napastnikami jak z Crotone, a na 10 zagra Ramirez. Do tego bardzo dobrze w pomocy grają Torreira i Linetty, także mecz będzie bardzo ciekawy. Oczywiście u siebie musimy wygrywać, więc inny wynik niż wygrana Interu nie wchodzi w grę, co by kontynuować bardzo dobrą passę i nie dać się dogonić reszcie stawki. Można by powiedzieć, że drugi mecz w środku tygodnia w tym sezonie i drugi niezbyt łatwy :P ale przynajmniej gramy u siebie to jestem spokojniejszy.

Jestem ciekaw czy Spalletti zdecyduję się na jakieś roszady w składzie, być może Dalbert, być może Mario, aczkolwiek z Hellasem gramy dopiero w poniedziałek także będzie czas na regenerację, więc szczerze wątpię w jakieś zmiany w jedenastce.

Typuję 2:0.

:szal:
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: webo123 »

Za nami naprawdę solidne mecze Interu z wymagającymi rywalami. Inter wychodził zmotywowany i skoncentrowany na maksa. Zobaczymy jak sobie poradzimy z niżej notowana Sampdoria choć grająca naprawdę dobra piłkę. Pytanie czy nie podjedziemy do tego meczu z marszu, czy będziemy skoncentrowani i na tyle zmotywowani by nie tylko wygrać ale i pokazać kawał dobrej piłki.
FORZA INTER!!!
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: KoBa »

Heroiczna obrona w Neapolu będzie kupę warta jeżeli jutro nie sięgniemy po 3 punkty. Pomimo faktu, że świetnie zaczęliśmy sezon i ugraliśmy 23 z 27 punktów to naszą aktualną sytuację w tabeli nie można bynajmniej nazwać komfortową. Lazio gra nadspodziewanie dobrze. a Roma, co dziwi mnie jeszcze bardziej, nie spuchła jakoś przesadnie i cynicznie ciuła te punkty. Przy założeniu, że rzymianie wygraliby swój zaległy mecz jesteśmy na ten moment ledwo 2 punkty nad 5 miejsce, które wyznacza linię naszego minimum na ten sezon. Podoba mi się nasza pozycja nad Juve oraz przewaga nad Milanem - utrzymajmy to jak najdłużej.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: IlCapitano »

Musimy wygrać, tu nie ma innej opcji. Dobrze, że gramy u siebie gdzie notorycznie łapiemy 3 pkt w tym sezonie, także jestem spokojniejszy.
Gazzetta awizuje do pierwszego składu Mario i Edera. Borja i Candreva mają odpocząć po Napoli. Zobaczymy jak to będzie.

Miranda mógłby się wykartkować na Hellas. Lepiej żeby pauzował z tym beniaminkiem niż z Torino.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: BAGGIO1 »

Borja niech odpoczywa, ale Cendreva powinien wyjść w pierwszym składzie. Choćby na 60-70minut. Kolejny mecz dopiero w poniedziałek, więc chwila na regeneracje będzie. Druga sprawa, że Sampdoria może być groźnym przeciwnikiem, a trzy punkty muszą zostać w Mediolanie. Co do Mirandy uważam podobnie. Czyżby zbliżał się nieuchronnie debiut w tym sezonie Rano? A może Luciano przesunie na środek DD?

Forza Inter!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Klinsi64 »

Na Sampę trzeba wyjść jak na rywala z topu,to nie jest bezzębne Spal czy Genoa mająca 2-3 niezłych piłkarzy,sezon temu to właśnie ona pogrzebała nasze marzenia na LM,więc trzeba się zemścić.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: miniu86 »

Również jestem zdania, że Sampdorię trzeba potraktować bardzo poważnie i myślę, że Spalletti to wie i tak zrobi. Nie można lekceważyć drużyn, które mają dobrą passę.

Co do Romy to, oni grają teraz trochę jak Chelsea po odejściu Mourinho. Po prostu pamiętają jak grali sezon temu i robią z tego użytek. To dobrze świadczy o Luciano. Di Francesco też totalnym ogórem nie jest i nie będzie wyważał otwartych drzwi.
Trzeba pogodzić się z faktem, że konkurencja o top 4 będzie duża i po prostu doić rywali z trzech punktów za każdym pieprzonym razem.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Czarson »

Sampa jest dobrze poukładana drużyną, oczywiście, że nie możemy ich zlekceważyć tak samo jak nie możemy lekceważyć żadnej innej ekipy z serie a. Ekipa z Genoi wystartowała bardzo dobrze, odniesli tylko jedną porażkę w dziwnym meczu z Udinese w którym podytkowano trzy rzuty karne dla ich rywali. Mimo wszystko dla się też zauważyć, że gry wyjazdowe sprawiają im dużo większe problemy niż gra przed własną publicznością.

Gramy u siebie o ważne punkty z dobrze notowaną drużyną lecz jedynym właściwym wynikiem jest nasze zwyciestwo. Tylko 3 dni na regeneracje mogą być problemem i to pewnie będzie widać w meczu ale Sampa odpoczywala tyle samo wiec nie ma taryfy ulgowej. Forza.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: fcinter.pl »

Zwyciezce meczu juz znamy, pytanie tylko ile im pierdolniemy
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: maniekfci »

Miranda powołany, ucniam spekulacje.

wygramy, nie wiem co sapiecie
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Michellaga »

Jeśli chcemy w przyszłym roku grać na poważnie w Europie, musimy przyzwyczaić się do grania w środku tygodnia.

Ogólnie mam pewne obawy przed tym spotkaniem. W meczu z Napoli daliśmy z siebie wszystko, graliśmy do końca i na pewno bdziemy teraz zmęczeni. Do tego Doria to cieżki przeciwnik z naprawdę niezłym składem, i dobrym, inteligentnym trenerem - może być całkiem ciężko. Liczę jednak, że na GM spokojnie, bez wiekszych bólów wygramy.

A i chyba wszystko wskazuje, że Giampaolo to Interista. Jedna z jego ostatnich wypowiedzi.
"Skriniar? Tutto bene tranne il nome"

Giampaolo mówi, że Skriniar jest jest świetny w każdej dziedzinie, a jedynym jego problemem jest imie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: IlCapitano »

Przecież Giampaolo wielokrotnie wspominał, że jest Interistą. Nawet w ostatniej wypowiedzi gada, że jego marzeniem jest poprowadzić nasz klub.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Piekarz »

A ja przyznam, że nie zdziwi mnie remis po tym jak zagraliśmy dwa bardzo ciężkie mecze identycznym składem i dostaliśmy tylko 3 dni na odpoczynek. Nie zdziwi, co nie znaczy że go zaakceptuję - mimo wszystko naszym obowiązkiem jest zwycięstwo, spoczywa on w szczególności na takich zawodnikach jak Dalbert, Cancelo, Joao Mario, Brozowicze czy Eder, którzy powinni być pierwszej świeżości.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Raffal »

Zgadzam sie z Piekarzem ale Sampdoria grala w tym samym czasie swoj ostatni mecz wiec dla mnie to zadne wytlumaczenie. Trzeba szybko rozpoczac I do 60 min wynik musi byc ustalony. Szanse dostanie mario. Musimy jednak kilku rezerwowych ogrywac.
Mario,Karamorah Eder ,Dalbert powinni dostac swoje minuty.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Imrahil »

Jeśli aspirujemy do miana poważnej drużyny, to ten mecz musimy wygrać. Wiadomo, że Sampa cienka nie jest, to może być nawet trudniejsza przeprawa niż mecz z Napoli.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: IlCapitano »

Imrahil Hitokiri pisze:to może być nawet trudniejsza przeprawa niż mecz z Napoli.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sampdoria nas zweryfikuje niestety taka prawda masakra jakaś...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: maverik »

Raffal
Piekarzowi zapewne chodziło o to, że my zapieprzaliśmy podwójnie, żeby ugrać coś w Neapolu, a Sampdoria obijała na luzie Crotone i to 3 godziny wcześniej.
Brozović niestetety nie został powołany, oby wrócił na Hellas.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: fcinter.pl »

A jakie znaczenie ma to, ze gramy dopiero w poniedzialek ? Wybiegany remis o 23:00 w neapolu, potem sporo czasu w podrozy do domu, samdpria lekko bijaca u siebie crotone 3 h wczesniej. Rywalebmaja spora przewage fizzyczna I to oczywiste, ze dzisbpowinni odpoczac Nagatomo, Vecino I Perisicba grac Dalbert, Joao Mario I Eder.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Stachoo »

Mateusz_Dusinski pisze:A jakie znaczenie ma to, ze gramy dopiero w poniedzialek ? Wybiegany remis o 23:00 w neapolu, potem sporo czasu w podrozy do domu, samdpria lekko bijaca u siebie crotone 3 h wczesniej. Rywalebmaja spora przewage fizzyczna I to oczywiste, ze dzisbpowinni odpoczac Nagatomo, Vecino I Perisicba grac Dalbert, Joao Mario I Eder.
Pełna zgodność.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Orzeu »

Mateusz_Dusinski pisze:A jakie znaczenie ma to, ze gramy dopiero w poniedzialek ? Wybiegany remis o 23:00 w neapolu, potem sporo czasu w podrozy do domu, samdpria lekko bijaca u siebie crotone 3 h wczesniej. Rywalebmaja spora przewage fizzyczna I to oczywiste, ze dzisbpowinni odpoczac Nagatomo, Vecino I Perisicba grac Dalbert, Joao Mario I Eder.
Mateusz trochę popłynąłeś co? Sampdoria grała w ten sam dzień, a Inter do Neapolu leciał samolotem, czyli pewnie jakieś 30 minut trasa, więc chyba nie jest tak źle co? Choć zgodzę się, że remis z Napoli więcej sił kosztował to jednak nie sądzę aby ta przewaga fizyczna była aż tak spora.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: maniekfci »

Mateusz_Dusinski pisze: potem sporo czasu w podrozy do domu
beka
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: fcinter.pl »

Orzeu pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:A jakie znaczenie ma to, ze gramy dopiero w poniedzialek ? Wybiegany remis o 23:00 w neapolu, potem sporo czasu w podrozy do domu, samdpria lekko bijaca u siebie crotone 3 h wczesniej. Rywalebmaja spora przewage fizzyczna I to oczywiste, ze dzisbpowinni odpoczac Nagatomo, Vecino I Perisicba grac Dalbert, Joao Mario I Eder.
Mateusz trochę popłynąłeś co? Sampdoria grała w ten sam dzień, a Inter do Neapolu leciał samolotem, czyli pewnie jakieś 30 minut trasa, więc chyba nie jest tak źle co? Choć zgodzę się, że remis z Napoli więcej sił kosztował to jednak nie sądzę aby ta przewaga fizyczna była aż tak spora.

Oczywiscie ze rywale maja fizyczna przewage juz na starcie, na szczescie taktyczny Spall dal chwile odpoczybku Candrevie I Valero ktorzybw mojej opinii beda dzisiaj kluczowi. Perisic zagral 2x 90 minut w reprezentacji chorwacji I 2 x 90 minut w ostatnich meczach, majac takiego kota jak Eder nalezy dac mu chwile oddechu,, tymbardziej, ze my mamy dzis strzelac.gole a Citadin jeszcze takiej nie strzelil wiec czas najwyzszy. To samo co z Perisiciem tyczy sie Vecino. Kadrybza szerrokiej nie mamy wiec Dalberta, Joao Mario, Edera czy Brozovicia trzeba wykotzystywac do maksimum, w dalszej czescibsezonu to samo tyczyc siesie bedzie Cancelo.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Lopez »

Dla takiego klubu jak Inter granie co 3 dni powinno być normą i powinni być do tego przygotowani.Po to powinno się mieć szeroką kadre.Poza tym wierze ,że Spal zaaplikował im odpowiednią intensywność treningów.Ewentualnie zmienić góra trzech najbardziej zmęczonych zawodników i jazda!

Dzisiaj nie ma innej możliwości jak zmiana lidera:)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Stachoo »

Będzie ktoś na Sampie live dziś na trybunach? Mam sprawę.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: fcinter.pl »

Alez fascynuje mnie ten Inter
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Chuchu »

Świetne 60 minut, potem jakby zabrakło sił i widać było po naszych, że byli mocno przemęczeni. Ale taki Inter jak w pierwszej połowie chciałbym oglądać zawsze. Kolejne zwycięstwo, nie zatrzymujemy się, brawo!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: miniu86 »

Na prawdę nie chcę widzieć już nigdy więcej Interu z ostatnich 30 minut tego meczu. Tego starego niefrasobliwego Interu.
Niesamowicie irytujące są bramki strzelane nam zaraz po tym jak my marnujemy świetną okazję, a tak dzisiaj było aż dwa razy.
W tym ostatnim fragmencie meczu Inter stracił wszystko co miał przez 60 minut wcześniej. Spokój rozegrania, waleczność, odbiory, szybkość, wyprzedzanie rywala. No i oczywiście przy obu golach majstrował ten ból w dupie Kłajarella.

Dzisiaj na plus Skrinar, DD, Nagatomo, Vecino, Valero, Candreva, Perisic i Icardi.
Handa dwukrotnie wprowadził nerwowość w szesnastce no i wg mnie zawalił przy golu Kownackiego. Miranda i Gagliardini najmniej pewnymi punktami z pierwszego składu. Czekam na powrót Brozovica.
Jao Mario to rzeczywiście Żal Mario bo zamiast wprowadzić spokój i jakość to tylko się dzisiaj skompromitował.

Cieszy lider i wygrana, ale irytujące jest, że zamiast 6-0 znowu musieliśmy drżeć o wynik i daliśmy sobie strzelić dwa gole.
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Milo »

Mecz bardzo miło sie oglądało lecz niestety po 65 minucie naszym zabrakł sił zwłaszcza Candrewie ( nie rozumiem dlaczego grał cały mecz)

Ale ważne są 3 punkty .
Ps to co robił Mario J to kryminał
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: Jaszczu91 »

Przyjemnie się ten Inter ogląda. Początkowe 65 minut rewelacyjne. Potem wejście Kownackiego i jego bramka ozywily Sampdorie co w połączeniu z naszym fizycznym osłabieniem spowodowało ciekawą końcówkę. Jednak mi dzisiaj akurat to nie przeszkadzało.
Na chwilę jesteśmy liderem i gramy naprawdę solidna i uporządkowana piłkę. Oby tak dalej. Oj będzie ciekawy sezon.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 10. kolejka Serie A: Inter - Sampdoria

Post autor: IlCapitano »

No niestety rozjuszyłem się mocno i musiałem wyjść na papierosa po kolejnej gównobramce Sampdorii na 3:2, podczas gdy na tablicy wyników winno wówczas widnieć 5 lub 6:1, przez co nie obejrzałem końcówki meczu. Ale to już za nami, grunt, że wygraliśmy kolejny raz i mamy lidera.

Spall ma nad czym pracować. Nie mamy prawa tracić takich goli w sytuacji gdy całkowicie kontrolujemy mecz i powinniśmy dokonać egzekucji na rywalu. Zamiast 6:1 mamy 3:2, ale tak jak mówię liczą się 3 punty z wymagającym rywalem i lider po 10 meczach. Jedziemy dalej.
ODPOWIEDZ