16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: maverik »

Jako lider Serie A i jedyna niepokonana drużyna jedziemy do Turynu na mecz z Juventusem. Gospodarze po ostatnim zwycięstwie nad Napoli mocno się podbudowali to na pewno, bo we wcześniejszych meczach szło im różnie. My się rozpędzamy z meczu na mecz i chyba nie skłamie jeżeli powiem, że jesteśmy obecnie w najwyższej formie. Jedziemy tam po 3 punkty oczywiście, remis będzie połowicznym sukcesem, ale zobaczymy jak się mecz potoczy. Jeżeli wyjdziemy na ten mecz z takim głodem gry jak na Chievo (z tym nie powinno być problemu) i zagramy jeszcze lepiej niż z Napoli to jestem spokojny o wynik :)

Jeżeli chodzi o braki kadrowe to u nas tylko Vanheusden. W Juve zabraknie Howedesa i być może Lichtsteinera. Mandzukić został powołany na mecz z Olympiacosem, więc zakładam, że w sobotę będzie dostępny.

Przypuszczalne składy według mnie:

Juventus (4-2-3-1): Buffon - De Sciglio Benatia Chiellini Asamoah - Khedira Pjanić - Cuadrado Dybala Mandzukić - Higuain

Inter (4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio Skriniar Miranda Santon - Gagliardini Vecino - Candreva Valero Perisić - Icardi

Gagliardini jako DM w tym meczu raczej wyjdzie. Brozović mimo dobrej formy, ze względów taktycznych usiądzie na ławce i w razie potrzeby zmiany wyniku na pewno będzie pierwszy do zmiany.

Transmisja na Eleven Sports 1

:szal: :inter:
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Ciekawe na jaki diabelski plan wpadl tym razem Pan Luciano opalona toksanskim sloncem glowka Spalletti aby pokonac rywala. Wygramy ten mecz, Krol czuwa. Zrozumcie
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Piekarz »

Czyste przeczucie - przegramy, po raz pierwszy i ostatni w sezonie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Pierdolisz Maciek
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Zaprasza mnie na wódkę i sapie, że przegramy, no masakra jakaś chyba będzie sparing.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Beka
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Przewidywać wynik tego meczu to jak wróżenie z fusów,jesteśmy w dobrej dyspozycji,więc nie stoimy na straconej pozycji,ale bagatelizowanie tego wyjazdu bo zgnietliśmy Chievo jest niepoważne.Remis biorę w ciemno.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Kluczowe moim zdaniem mogą być tutaj decyzje personalne odnośnie linii pomocy bo na innych pozycjach raczej wiemy jak będzie to wygładało. Jeżeli chcemy tam wygrać to Valero musi grać na regiście i co najważniejsze Gagliardini nie może wyjść w podstawie bo na ten moment jest tragiczny . Ten człowiek notuje po 7-10 strat w środku pola z zespołami jak Cagliari czy inne gównokluby to co dopiero będzie Juventusem gdzie pressing będzie pewnie ostry ze strony złodziei i każda strata w środku pola może być tragiczna w skutkach. Licze ze zagra Brozovic na 10 . CHorwat przecież sporo pracuje w destrukcji i jeżeli chcemy wygrać to Gagliardini albo musi się ogarnąć albo musi zostać przyspawany do ławki .

A tak generalnie to nie ma lepszego momentu na ten mecz. My, w gazie na fotelu lidera , tryskający pewnością siebie a złodzieje po morderczym tygodniu ( Napoli i LM ). Co lepsze my naprawdę nie mamy się czego bać ,mamy jakość , mamy liderów w drużynie oraz widać ze jesteśmy mocni mentalnie co nasi już zdążyli udowodnić
Ososbiście uważam że Spalletti będzie chciał zabić ten mecz w środku pola i czekać na swoje okazje . Będziemy zapewne grac z kontry a w takiej grze jesteśmy WYBITNI . Nie wiem czy jest jakiś zespół w Italii który może się bić z nami w tym aspekcie gry. Do tego obaj nasi skrzydłowi są naprawdę w gazie . Wierze że przywieziemy z Torunia 3 pkt i dzięki czemu rozpędzimy się już na dobre. Forza Inter !

PS . klinsi stary hanysie przez to że mnie zbanowałeś aż na miesiąć nie będę mógł świetować sukcesu na SB i nie daruje ci tego , nie bój nic niedługo wpadnę na ten Ochojec czy inny Nikoszowiec i wyjaśnię cię błyskawicznie
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: TomHardy »

Apeluję o zdjęcie bana mojemu bratu Kredencowi. Swoje odsiedział. Ta kreatura pANGO lata po SB, a to zwykły frajer z wolności.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Klinsi64 »

kredens2222 pisze: PS . klinsi stary hanysie przez to że mnie zbanowałeś aż na miesiąć nie będę mógł świetować sukcesu na SB
skróciłem Ci o tydzień,wychodzisz 9.12 rano,ale znając Twój temperament to za nim mecz się zacznie znów trafisz na dołek ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

kredens2222 pisze: Ososbiście uważam że Spalletti będzie chciał zabić ten mecz w środku pola i czekać na swoje okazje . Będziemy zapewne grac z kontry a w takiej grze jesteśmy WYBITNI .
No i dlatego wyjdziemy środkiem Gagliardini - Borja - Vecino. A szkoda, bo Gaglia powinien siedzieć na dupie, a na dyszce widziałbym Brozo.
Rakieta poszła już mordo, tam wagon czesterfildów, salami i pasztetowa, do tego smalczyk babcinej roboty. Czekamy na wolności, zawsze z fartem sztywniutko.

https://www.youtube.com/watch?v=wmjZLhUsV0Y Zawsze PDW dla dobrych chłopaków po tamtej stronie muru.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Imrahil »

Stara Żydówka pewnie ma kreta w gaciach na myśl o meczu z Interem.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Klinsi czemu jestes takim niespojnym adminen co
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Mateusz_Dusinski pisze:Klinsi czemu jestes takim niespojnym adminen co
Moze dlatego że ja nie wyzywalem nachlany moderatorów
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

Klinsi64 pisze:Remis biorę w ciemno.
Ja też.
Owszem jesteśmy w gazie, ale to mecz z Juve i do tego w Turynie.
Oni zagrali z Napoli nawet lepiej niż my tam. Właściwą mentalność mają od lat, a my od 3 miesięcy.
Pociesza mnie (szansę upatruję), że mają wyjazd do Grecji i o nas zaczną myśleć od jutra.
Pozdr.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

kredens2222 pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Klinsi czemu jestes takim niespojnym adminen co
Moze dlatego że ja nie wyzywalem nachlany moderatorów
Ale co to za atak w moją stronę kuzynku, czy ja domagam się ułaskawienia? Wracam 31 grudnia, to już niedlugo, natomiast kilkanaście dni wcześniej jeden z użytkowników opuści nas na zawsze.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Mateusz_Dusinski pisze:
kredens2222 pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Klinsi czemu jestes takim niespojnym adminen co
Moze dlatego że ja nie wyzywalem nachlany moderatorów
Ale co to za atak w moją stronę kuzynku, czy ja domagam się ułaskawienia? Wracam 31 grudnia, to już niedlugo, natomiast kilkanaście dni wcześniej jeden z użytkowników opuści nas na zawsze.
Mateuszu, kuzynku ty mój, to nie miał być atak w Twoją stronę, po prostu dziwię się ze piszesz o niespójności klinsiego bo skrocil mi bana nie znając kompletnie okoliczności w jakich tego bana wylapalem. Miesiąc izolatki dla mnie podczas gdy wspolwinny srango wyszedł chyba po tygodniu i dalej pisze swoje farmazony i pluje na nasz kraj. Klinsi zachował się w porządku i skrocil mi bana który był nie adekwatny do mojej winy.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

Dziś podczas śniadania miałem wizję składu na mecz z Juve, oto ona:

(1-4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Santon - Vecino, Borja Valero - Candreva, Brozović, Perisić - Icardi.

Porównajmy teraz pierwsze 11, ludzie tego pragną:
Handanović > Buffon,
D'Ambrosio > De Sciglio,
Skriniar > Barzagli,
Miranda < Chiellini,
Santon < Alex Sandro,
Vecino > Khedira,
Borja Valero < Pjanić,
Candreva > Cuadrado,
Brozović < Dybala,
Perisić > Mandzukić,
Icardi > Higuain.

7:4, miażdżąca przewaga, to będzie widoczne na boisku. To jest pewne.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

No I nie zapominajny elegancka glowka Luciano Spalletti>Mina kota srajacego na pustyni Max Allegri
brk91
Posty: 16
Rejestracja: 9 kwie 2010, 16:14

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: brk91 »

To ja też chcę, żeby Spall miał minę kota srającego na pustyni i oprócz Scudetto poprowadził nas do finału LM 2018/2019 :brawo: :inter:
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

I go przegral. Co
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Orzeu »

IlCapitano pisze: Santon < Alex Sandro,
Alex Sandro to ławę grzeje ostatnimi czasy.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Skepta »

Powiem tak, jeśli w sobote bedzie Grunwald, to juventus jest krzyżakiem


a co do Srango - wyszedł po tygodniu ponieważ nie rzucał mięsem i nie wyzywal w każdym shoucie ;) Kredens zasluzony ban co by nie mówić i będąc obiektywnym a co do obrazania kraju? widocznie mam powody
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Kredence »

Odell pisze:Powiem tak, jeśli w sobote bedzie Grunwald, to juventus jest krzyżakiem


a co do Srango - wyszedł po tygodniu ponieważ nie rzucał mięsem i nie wyzywal w każdym shoucie ;) Kredens zasluzony ban co by nie mówić i będąc obiektywnym a co do obrazania kraju? widocznie mam powody
Wjechał bym w ciebie z prędkością światła ale już sobie obiecałem że przez takich podrzędnych pazikow jak Ty nie wyląduje ponownie w izolatce . Życie bywa przewrotne pango i jak ci już pisałem moja ręka cię kiedyś dosiegnie. Lepiej trenuj szybkie bieganie żebyś zdarzył uciec jak w parku przed kolegami.
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: meinenameislottar »

Szymonie nie denerwuj się
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: Odet »

Odell pisze:Powiem tak, jeśli w sobote bedzie Grunwald, to juventus jest krzyżakiem

Juventus zawsze jest Krzyżakiem i oby zło w czystej postaci wreszcie przegrało.

Pozdr.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

IlCapitano pisze:Dziś podczas śniadania miałem wizję składu na mecz z Juve, oto ona:

(1-4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Santon - Vecino, Borja Valero - Candreva, Brozović, Perisić - Icardi.

Porównajmy teraz pierwsze 11, ludzie tego pragną:
Handanović > Buffon,
D'Ambrosio > De Sciglio,
Skriniar > Barzagli,
Miranda < Chiellini,
Santon < Alex Sandro,
Vecino > Khedira,
Borja Valero < Pjanić,
Candreva > Cuadrado,
Brozović < Dybala,
Perisić > Mandzukić,
Icardi > Higuain.

7:4, miażdżąca przewaga, to będzie widoczne na boisku. To jest pewne.

Ty tak na serio?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: IlCapitano »

A ten Milan to w końcu is back czy nie bo ja to już nie wiem naprawdę :( Błagam miszczu o wyczerpujący opis topowego okienka Milanu i Fassona z Mirabelem jako królów mercato, ale to tak na szybkości bo czasu mało.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: fcinter.pl »

Kupmy brignoliego blagam
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: 16. kolejka Serie A: Juventus - Inter

Post autor: miszcz »

Na innych forach się o tym wypowiedziałem już. Śledzicie wszystkie, robicie skriny jak jakieś dzieci z gimnazjów to opinie moją znasz na pewno ;)
Poza tym nie odpowiadam za zdanie innych i mam je w sumie w dupie. Tak samo normalny Interista (a znam takich sporo) nie będzie odpowiadał za herezje jakie ty głosisz. Błagam wrzuć to na jakąś stronę Juve czy ogólna o calcio. Chcę zobaczyć co się z tym stanie.

Ponadto typowe widzę zaczepki. Zamiast odnieść się, to zmiana tematu na Milan/triplette/calciopoli(scudetto 2006 wasze czy nie?)

Wskazane jest też pisanie po polsku by odbiorca coś zrozumiał.

Nie pogardziłbym porażką Juve, ale takich głupot nie widziałem odkąd ktoś wychwalał De Sciglio.
ODPOWIEDZ