1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Minister »

maverik pisze:
Minister pisze:Biorąc pod uwagę, że Vecino narzekał ostatnio na lekki uraz, rozsądniej byłoby go posadzić na ławce kosztem Mario, a Brzoze cofnąć na 6. To samo tyczy się Skriniara, może i jemu z racji na wiek zmęczenie nie doskwiera tak jak Mirandzie, ale odpoczynek tej pieprzonej maszynie też jest potrzebny.
Tylko kim chcesz Skriniara zastąpić? Vecino by pewnie odpoczał gdyby nie brak Mario.
Chociażby jakimś małolatem? Kiedy mają spróbować sił jak nie w takim meczu?
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: maverik »

Minister pisze:
maverik pisze:
Minister pisze:Biorąc pod uwagę, że Vecino narzekał ostatnio na lekki uraz, rozsądniej byłoby go posadzić na ławce kosztem Mario, a Brzoze cofnąć na 6. To samo tyczy się Skriniara, może i jemu z racji na wiek zmęczenie nie doskwiera tak jak Mirandzie, ale odpoczynek tej pieprzonej maszynie też jest potrzebny.
Tylko kim chcesz Skriniara zastąpić? Vecino by pewnie odpoczał gdyby nie brak Mario.
Chociażby jakimś małolatem? Kiedy mają spróbować sił jak nie w takim meczu?
Skoro małolaci nie są powoływani do pierwszego zespołu (poza Pinamontim i Vanheusdenem) to znaczy, że to co prezentują nie nadaje się nawet do Serie C, więc jaki sens takiego małolata wpuszczać? Po to, żeby nim Pordenone kręciło? Jeszcze przez małolata odpadniemy i będzie wstyd na całą Italię. Ja rozumiem dać rezerwy na Coppa, ale nie popadajmy z skrajności w skrajność.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Piekarz »

Ja to bym Skriniara zastąpił Mirandą, bo niedawno pauzował za kartki, a Słowak gra 90 minut w każdym jednym meczu od początku sezonu.

Znowu bym tak nie lekceważył tego meczu żeby jakimiś ogórami z primavery na siłę grać, mimo wszystko Pordenone postara się zagrać najlepszy mecz w historii klubu, sport to jednak nie matematyka i motywacja potrafi czasem czynić prawdziwe cuda. Pamiętacie jak niejakie Alcorcon z trzeciej hiszpańskiej ogoliło niejaki Real Madrid 4-0 w krajowym pucharze?

Trochę też bez sensu jest ogrywanie mało grających zawodników, gdy na boisku nie ma nikogo z pierwszego składu. Balans trzeba zachować.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: maverik »

Miranda pauzuje za kartki właśnie w meczu z Pordenone, więc siłą rzeczy Skriniar musi zagrać.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Piekarz »

Aha. No dobra
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: fcinter.pl »

Ja to jaram się tym meczem mocno, bo Spall potwierdził, że jutro Padelli, Cancelo, Ranocchia, Dalbert, Karamoh i Eder od pierwszej minuty. Szkoda, że Pinamontiego nie wymienił

Poza tym wg Sky jutro eksperyment z Candreva na 10.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Kujon »

Ja chce zobaczyć Karamoha i Pinamontiego, ten drugi może wejdzie w 2 połowie bo od początku Eder.

Mecz na Polsat Sport News jutro :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Piter »

czy dzisiejsze spotkanie z podrzędnym pordenone jest wart jakichkolwiek przekąsek na ten mecz?
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: fcinter.pl »

No ja to po kebacie i frytkach juz, a na wieczor jeszcze pieczone skrzydelka .
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Piter »

u mnie tylko picca podgrzewana w MANGO HALOGEN OVEN


EDIT. Jednak gardzę weganami i postanowiłem zrobić sobie trochę mięsa, ponieważ zapowiada się ostre obicie przeciwnika

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A31D6DB
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: maniekfci »

Mamy odpowiedź, dlaczego gra ten paskudny Candrzewa a nie Karmosz czy ten przygłup z Portugalii. Ten mecz był podaniem na tacy wszystkich argumentów, czemu te sieroty mają tak mało minut. Niech to zakończy dyskusję na temat małej przydatności w meczach ligowych.

Poza tym wstyd, hańba i kpina.

PS. W końcu mamy poważnego rezerwowego bramkarza.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Klinsi64 »

Sam wynik jak i gra to jakiś koszmar,ale nie wyciągałbym daleko idących wniosków co do przydatności poszczególnych zawodników,musieliśmy się przestawić z najtrudniejszego rywala we Włoszech na "kelnerów",jeśli wygramy z Udinese nikt poza Pordenoneńczykami (?) o tym meczu nie będzie pamiętał.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Chuchu »

Nasi ewidentnie wyszli z myślą, że mecz wygrają na stojąco. Rezerwowi się nie popisali, mamy też odpowiedź, dlaczego tak rzadko grają Cancelo, Karamoh i Dalbert. Na szczęście jest awans, więc wstydu nie było, takie mecze się zdarzają, nasi mają nauczkę na przyszłość, żeby nie lekceważyć przeciwnika, nawet jak ten gra na co dzień w Serie C.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Piter »

Serie C > laliga czy ligę1
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: fcinter.pl »

Cancelo mozemy oddac juz zima do Valencii, Karamoh nie gra gorzej od niego, a musimy go wykupic latem, wiec lepiej stawiac na niego I liczyc, ze moze odpalic. Transfer Dalberta od poczatku smierdzial wtopa I tak jest, pilkarz to bardzo slaby I teraz bedziemy go wypychac po wypozyczeniach. Padelli tym meczem spokojnie udowodnil, ze obok Vecino, Valero I Skriniara zaliczac go nalezy do transferow udanych. Nad Francuzem stawiam znak zapytania, bo akurat w nim widze jakis potencjal. Genralnie mozna bylo sie spodziewac, ze z taka 11 mozemy miec problemy, bo na boisku wyszedl praktycznie nowy zespol. Byla to okazja dla pilkarzy na udowodnienie, ze na gre zasluguja. Spall dalej bedzie gral 12-13 zawodnikami, mam nadzieje, ze zima wzmocnimy sie Pastore albo chociaz Verdim.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Stachoo »

Cancelo i Karamoh ewidentnie pokazali brak profesjonalizmu i podejścia do meczu i danej im szansy.

Zagrali bardzo lekceważąco, szczególnie Karamoh, co było widać po jego śmiesznych kiwkach, próbie bawienia się z przeciwnikiem, co za każdym razem kończyło się perfidnym odebraniem piłki przez rywali.

Padelli <3
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Ljarro »

Kansełłu po prostu nie nadaje się do gry na skrzydle, na boku obrony prawdopodobnie nie będziemy go potrzebować więc niech już pakuje walizki.
Karamoh jakiś tam potencjał ma ale i tak musi przyjść ktoś na skrzydło.
Dalberta bym się zbytnio nie czepiał, większy piach zagrał Eder.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Odet »

To mamy już odpowiedź dlaczego gramy w ataku trio Parisic-Icardi-Candreva. Mamy odpowiedź jaki poziom prezentują Pianmonti, Karambol i Cancelo.
Mnie też zawiódł Eder, miał szansę na pokazanie się z dobrej strony, ale kompletnie ją zmarnował.
Spall ma problem, jeśli wyleci ktoś z podstawy.
Pozdr.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: miniu86 »

Meczu nie widziałem, ale sprawdzając wynik po około 30 minutach już mi zaśmierdziało taką właśnie męczarnią. Obawiałem się tych karnych bo jak zakładam Inter był pewny wygranej w 90 minut zaś jego skromniejsi rywale zapewne ostro ćwiczyli karne wietrząc w tym swoją szansę.

Tak czy inaczej liczy się awans. Należy również wyciągnąć wnioski no i poczynić pewne plany na styczniowe okienko. Wzmocnienia mogą się okazać kluczowe.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: KoBa »

A ja nie rozumiem i nie podzielam zaskoczenia postawą gości, bo Pordenone to nie reprezentacja San Marino i nie są drużyna amatorską w żadnym wypadku pomimo faktu występowania (jeszcze?) w Serie C, w końcu jakoś do tej 1/8 dotarli. Zagrali bardzo dobrze jak na swój potencjał, nie pamiętam żadnych kiksów czy panicznych zagrań, żadnych piłek w aut. Oczywiście, nie zmuszaliśmy ich presingiem do niczego, ale i tak technicznie zaprezentowali się jak drużyna z Serie A.
Co do nas, taktycznie słabo, chaotycznie, bardzo chaotycznie, ale i tak nie pozwoliliśmy im na nic i wykreowaliśmy 6 (koncertowo spartolonych) setek.
Kto czyta moje wpisy wie, że nie jestem fanem piłkarzy tylko dlatego że są młodzi, ale Karamoha za wczoraj rozgrzeszyłbym. Fakt, zmarnował 3 świetne sytuacje, i to jemu zawdzięczamy dodatkowe 30 minut zabawy w głównej mierze, ale znalazł się w nich dzięki dobremu zachowaniu się na boisku. Cancelo bardzo mnie rozczarował, o ile jeszcze kiedy miał siłę był dynamiczny z piłką przy nodze, to te jego wrzutki to było jakieś skaranie, pijany Nagatomo miałby wyższy współczynnik dokładności. Eder niewidoczny na każdej z 3 pozycji, na których zagrał. Brozo bez trio PIC nie wiedział co ma zrobić z piłką. Gaglia rządził nad przeciwnikami w środku, świetne odbiory, ale strasznie bojaźliwie w ataku, oddał 1 dobry strzał, nie rozumiem dlaczego nie uderzał więcej razy, miał kilka sytuacji na 16, strzał byłby lepszym rozwiązaniem niż szukanie Edera, to samo można z resztą o Vecino napisać. Skriniar bez zarzutu, ale to Ranocchia był dzisiaj bardziej agresywny, i grający na wyprzedzenie, kolejny dobry mecz Rano, czyżby cud (kolejny) Spallettiego? Nagatomo, niewyraźny, jedna fatalna strata, ale plus za karnego. Dalbert - kiedy przychodził wszyscy podejrzewaliśmy, że będzie radośnie biegającym w ataku Brazylijczykiem robiącym dziury we własnej obronie, a na razie bardziej przypomina stopera ustawionego z konieczności na boku. Pinamonti stłamszony, starał sie grać jak Icardi, widać że wzoruje sie na nim, ale szybko zrezygnował, zaczął schodzić i się cofać, a to nie jego zadanie.
Na koniec - Padelli. Ogromny szacun, zarówno za śweitne interwencje przy karnych jak i za przytomną grę przez 120 minut. Cieszę się, że mamy na ławce poważnego zmiennika dla Handanovica, bo jak wspomnie Carrizzo stojącego jak widły w gnoju przy karnych Juve to się słona łezka w oku kręci.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: IlCapitano »

To był cyniczny i wyrachowany Inter zrozumcie, to wszystko było zaplanowane, taka prawda.

Wygrać z Udinese i zapomnieć o tej komedii. Cancelo, Dalbert won.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: fcinter.pl »

Dokladnie
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: BAGGIO1 »

Jeżeli Juventus-Inter 0:0 oraz jeśli Inter-Pordenone 0:0 to wniosek jest następujący:

Juventus = Pordenone

Także chyba wszyscy rozumieją skąd ten remis. To kiedy gramy w tej 1/4 z Hellasem?
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze:Cancelo i Karamoh ewidentnie pokazali brak profesjonalizmu i podejścia do meczu i danej im szansy.
poważnie? Chyba raczej brak ogrania. Nie dziwcie się, że są w takiej formie, skoro to ich pierwszy mecz w tym sezonie.
A ja nie rozumiem i nie podzielam zaskoczenia postawą gości, bo Pordenone to nie reprezentacja San Marino i nie są drużyna amatorską w żadnym wypadku pomimo faktu występowania (jeszcze?) w Serie C, w końcu jakoś do tej 1/8 dotarli. Zagrali bardzo dobrze jak na swój potencjał, nie pamiętam żadnych kiksów czy panicznych zagrań, żadnych piłek w aut.
Dokładnie. Bardzo inteligentnie zagrali. W obronie tak blisko siebie, że mogliśmy mało co zrobić. Do tego jak było widać po rożnych mieli kilka ciekawych schematów, którymi nas zaskoczyli.

Wiadomo, że to zespół z Serie C, ale powiedzmy sobie szczerze - nasz przeciwnik był bardzo dobrze przygotowany do tego meczu.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: lena182 »

widzę ze się chłosta rozpoczęła :) moim zdaniem nie zasłużenie. największym zwycięzcą tego niewątpliwego zamieszania może być Spaletti :D otóż na koniec sezonu będzie mógł powiedzieć:

a) w przypadku dobrego wyniku - "patrzcie z jaka krótką ławką tego dokonałem!"
b) w przypadku kiepskiego wyniku - "z tak krótką ławka więcej się nie dało!"

a na poważnie już o tym pisałem. młodych bym się nie czepiał. Cancelo jedynie za brak zaangażowania i chęci do gry w obronie - bo tak sobie człapał przy powrotach. Pinamontiego tez bym nie dawał do odstrzału - to nie jest typ zawodnika który sam sobie wypracuje okazję. On strzela z podań kolegów a tych było brak ;) Dalbert jak dla mnie pokazuje że będa z niego ludzie. Jego problemem miała być gra w obronie a tak na prawdę wygląda to u niego bardzo dobrze i widać że nad tym elementem mocno pracuje.
jak dla mnie jak już kogoś mamy obwiniać za słaby wynik (choć to za mocne słowa) to Vecino który grał na boki nie do przodu. za mało kreatywności w jego poczynaniach - coś tam kopną ale ledwo to doleciało do bramki, a podania tylko na boki albo kombinacyjne na małej przestrzeni. słabo niestety. Co do Edera to nie mogę powiedzieć że jestem rozczarowany bo zagrał tak jak się tego spodziewałem :) udowodnił wszystkim i sobie że jego miejsce jest na ławce w roli żelaznego zmiennika na zmęczonego przeciwnika. Zastawić się dać sfaulować powalczyć o bezpańską piłkę. To jego zadania.

Orzeu@ dobrze pisze - dobrze zorganizowana włoska ekipa. Zgrani, dobrze ustawieni i przesuwający się zawodnicy. Ich niższy poziom był widoczny minimalnie jedynie w szybkości i całe szczęście bo jeszcze jak by nas mogli skontrować to był by może nawet mały dramat. Kondycyjnie powoli odpadali ale nawet na koniec dogrywki prezentowali się bardzo dobrze pod tym względem.

Może sukces to nie jest wygrać z taką ekipą w takim stylu, ale zakładam, że ten skład na treningach nie był zbyt często do tej pory ogrywany a do tego większość zawodników z podstawowego składu się nie zmęczyła. O Icardiego i Perisicia się nie martwię bo oni mogli by grać co tydzień po dwa mecze.

jedno pytanie co z Joao Mario?

PS.
a najbardziej dramatyczny to był poziom komentowania tych zawodów :D po tym co słyszałem to obiecuje złego słowa nie mówić na komentatorów z Eleven których lubię. Ci wczoraj to jakieś amatory :D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Odet »

Wczorajszy mecz pokazał (to co wielu z nas dobrze wie), jak ważnym dla nas zawodnikiem jest Borja Valero. Pokazał też, jak dobrą pracę ze swoimi piłkarzami wykonał trener Colucci - dobrze było to widać na przykładzie krycia Brozovica. Chorwat szukał strzału, ale zawsze jak się za to zabierał był podwajany, przez co z frustracją (jak to przeszkadzają mi trzecioligowcy!!!) musiał oddawać piłkę do boku. Potem machanie łapami i nici z grania. Myślę, że gracze Pordenone wiedzieli dobrze jak wybić z rytmu Brozo.
Pozdr.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Lopez »

Nie spodziewałem się gradu bramek,biorąc pod uwage ,że zagraliśmy rezerwowym składem,który nie mógł być zgrany.Przeciwnik mocno zmotywowany,pewnie w najsilniejszym możliwym składzie.Ale takiego "widowiska"to się nie spodziewałem,dramat,Mecz pokazał,że nie mamy zmienników i nie ma co się dziwić,że gramy cały czas tym samym składem.Jedyny plus to to,że mamy drugiego bramkarza.Sam awans to tylko uratowanie resztek honoru.

Myśle,że nie ma co nawet stawiać znaku równości pomiędzy tym meczem a kompromitacją milanu z benevento.My graliśmy rezerwami i jednak cel osiągnęliśmy.A oni?"Najmocniejszy"skład i remis na "trudnym "terenie.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Ljarro »

Co ma Milan do naszego meczu to nie wiem.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Lopez »

Ljarro pisze:Co ma Milan do naszego meczu to nie wiem.
A no to,że kibice tego klubu uważają,że wczoraj przebiliśmy ich kompromitacje z benevento:)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: 1/8 Coppa Italia: Inter - Pordenone

Post autor: Ljarro »

a co cie obchodzi och opinia?
ODPOWIEDZ