17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: maverik »

Trzeba zapomnieć o tym, co było we wtorek w Coppa Italia i skupić się na pojedynku ligowym z Udinese, żeby kibice zobaczyli prawdziwy Inter, ten co ugrywał korzystny remis w Turynie oraz ten który niszczył 5:0 Chievo. Kibiców powinno być dużo więcej niż zwykle z racji organizowanych przez klub atrakcji. Osobiście liczę na minimum 60-65 tysięcy.

Co do samego przeciwnika to trzeba przyznać, że efekt nowej miotły tam ewidentnie zadziałał. Mecze za kadencji trenera Oddo: 0-1 z Napoli (gol po karnym na raty, a tak przez cały mecz bardzo dobra gra), 8-3 z Perugia w Coppa Italia, 3-0 z Crotone na wyjeździe i 2-0 z Benevento. Może ci ostatni przeciwnicy nie robią wrażenia, ale jak zerkałem na ich mecz to było widać zorganizowanie i poprawe w grze.
Ten mecz też będzie określony mianem Derby di Wanda :P póki co w tych derbach (odkąd Mauro jest piłkarzem Interu) 5:0 dla Icardiego w 7 meczach, przy 9 Maxiego. Trzeba uważać na Jankto, który po zmiane trenera trochę się rozstrzelał.

Przypuszczalne składy:

Inter (4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio Skriniar Miranda Santon - Valero Vecino - Candreva Brozović Perisić - Icardi

Udinese (3-5-2): Bizzarri - Larsen Danilo Nuytinck - Widmer Barak Fofana Jankto Adnan - Maxi Lopez Lasagna

Z kadry wypada nam standardowo Vanheusden. Santon powinien być, a z Ederem nie wiadomo. Zagrożony pauzowaniem za kartki jest Matias Vecino.

Transmisja na Eleven Sports 3

:szal: :inter:
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Odet »

maverik pisze: Derby di Wanda :P
:D

3 pkty w dobrym stylu. Musowo.

Pozdr.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Chuchu »

Po prostu trzeba wygrać. Lazio jedzie do Bergamo bez Immobile, w następnej kolejce jedziemy na mecz z bardzo słabym w tym sezonie Sassuolo, a Juventus gra z Romą. Napoli natomiast ma wyjazd z Torino i dom z Sampdorią. Jest szansa, żeby trochę odskoczyć i do meczu kończącego rundę jesienną przystąpić z dużym spokojem.

Trzeba od razu na nich siąść jak na Chievo i nie powinno być problemów. Ostatnio grają trochę lepiej na efekcie nowej miotły, więc nie można podejść do tego meczu z założeniem z góry, że mecz się sam wygra na stojąco jak to miało miejsce z Pordenone. No i żółtko pewnie wyłapie Vecino, bo jest zagrożony, a po Sassuolo mamy Lazio (d), Fiorentinę (w) i Romę (d) a to w tych meczach będzie dużo bardziej potrzebny.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: BAGGIO1 »

Mam nadzieję, że po dwóch, nazwijmy to "innych" występach, zobaczymy dziś taki Inter jak z Chievo. Jeśli wjadą w Udine na takiej samej pi..e to nie widzę powodów żeby nie skończyło się przynajmniej 2 lub 3 do zera. Forza Inter!
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: maniekfci »

kmiotki na nowej miotle to ciągle kmiotki. wygramy
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: fcinter.pl »

Nie wiem jaki padnie wynik tego meczu, ale wiem, że strzelimy co najmniej 3 gole, a Udinese maksymalnie 1.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: maniekfci »

jeśli Inter strzeli mniej niż 10 bramek, a udine nie więcej niż 5, to proponowałbym odbanować Randamę, bo generalnie to nie czaję, po co go tak długo trzymać w tej Choroszczy
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: fcinter.pl »

No i chuj Panowie
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Kusy »

Zostaliśmy zweryfikowani niestety, dramat!
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: IlCapitano »

No niestety ale beka z nas opór, taka prawda.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Chuchu »

Druga połowa to była tragedia jakaś, stary Inter z ostatnich kilku sezonów. Oby to nie zwiastowało kryzysu, bo po Sassuolo przed nami ciężki terminarz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: fcinter.pl »

No niestety Panowie, ale największym brakiem tej drużyny jest brak lewego obrońcy i klasowej 10. Nie mam nic do Brozovicia, Spalletti coś tam z niego wykrzesał, ale nie jest to zawodnik na którym można opierać grę. Santon dzisiaj zajebał nam mecz czym utwierdził mnie w przekonaniu po raz drugi z rzędu, że do formy już nie wróci. Do końca nie rozumiem tej decyzji Spallettiego, bo Nagatomo notował do tej pory dobry sezon. Mam nadzieje, że Włocha więcej nie zobaczymy w składzie.

Udinese 3 okazje, 3 gole, my swoje sytuajce mieliśmy, ale ich nie wykorzystaliśmy, drużynie chciało się grać, ale czegoś brakuje. W styczniu trzeba ten zespół realnie wzmocnić, bo nie mamy silnej ławki rezerwowych, a i przydałoby się dwóch piłkarzy do pierwszego składu.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Jaszczu91 »

Ależ jestem wkurwiony po tym meczu! Sami na własne życzenie komplikujemy sobie życie i dajemy dupy z Udinese na własnym boisku. Santon zawalił dzisiaj dwa gole i chyba wreszcie kolej na Dalberta...
Wystarczyło że raz napisałem o Scudetto i już się posypało wszystko...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

Ciężko powiedzieć co się stało bo mieliśmy wszystko by wygrać ten mecz. Wiadomo było, że porażka w końcu nadejdzie, ale zrobiła to w dość niespodziewanym momencie no i w bardzo absurdalny sposób. Na własnym stadionie z ogórkiem.
Wielka szkoda, że się nie udało bo, nie powiem, liczyłem na 49 punktów na koniec rundy. Szkoda, ale prawda jest taka, że drugą połowę zagraliśmy niewytłumaczalnie słabo. Teraz mecz z Sassuolo jawi się trochę jako "must win".
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Piekarz »

Mateusz_Dusinski pisze:Nie wiem jaki padnie wynik tego meczu, ale wiem, że strzelimy co najmniej 3 gole, a Udinese maksymalnie 1.
I co i warto było błazna z siebie robić? Znawca zasrany. Dla mnie jesteś odpowiedzialny za tę porażkę.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: fcinter.pl »

Piekarz pisze:
Mateusz_Dusinski pisze:Nie wiem jaki padnie wynik tego meczu, ale wiem, że strzelimy co najmniej 3 gole, a Udinese maksymalnie 1.
I co i warto było błazna z siebie robić? Znawca zasrany. Dla mnie jesteś odpowiedzialny za tę porażkę.
Pojebały mi sie druzyny
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: KoBa »

Przy założeniu że Roma wygrałaby swój mecz z Sampdorią, po takim numerze jak dzisiaj możemy wypaść poza top4 (!).
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Stachoo »

Jaszczu91 pisze:Santon zawalił dzisiaj dwa gole i chyba wreszcie kolej na Dalberta...
Karny ok, ale Lasagny przy pierwszym golu nie krył Santon tylko krycie spierd..Skriniar bądź DD. Już nie pamiętam, kto w tamtej sytuacji był odpowiedzialny za jego krycie, ale stał sobie w naszym polu karnym wolny jak Bizzarri w swoim polu karnym :/

Drugi gol jak dla mnie na konto jednego z tych 2 Panów.
KoBa pisze:Przy założeniu że Roma wygrałaby swój mecz z Sampdorią, po takim numerze jak dzisiaj możemy wypaść poza top4 (!).
Piąte Lazio ma 32 punkty + 6 [za - 2 mecze] = 38
Ostatnio zmieniony 16 gru 2017, 18:06 przez Stachoo, łącznie zmieniany 1 raz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: fcinter.pl »

Stachoo pisze:
Jaszczu91 pisze:Santon zawalił dzisiaj dwa gole i chyba wreszcie kolej na Dalberta...
Karny ok, ale Lasagny przy pierwszym golu nie krył Santon tylko krycie spierd..Skriniar bądź DD. Już nie pamiętam, kto w tamtej sytuacji był odpowiedzialny za jego krycie, ale stał sobie w naszym polu karnym wolny jak Bizzarri w swoim polu karnym :/

Drugi gol jak dla mnie na konto jednego z tych 2 Panów.
No ale stracił pilke jak ostatni imbecyl i jeszcze linii spalonego nie trzymal
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Stachoo »

Mateusz_Dusinski pisze:
Stachoo pisze:
Jaszczu91 pisze:Santon zawalił dzisiaj dwa gole i chyba wreszcie kolej na Dalberta...
Karny ok, ale Lasagny przy pierwszym golu nie krył Santon tylko krycie spierd..Skriniar bądź DD. Już nie pamiętam, kto w tamtej sytuacji był odpowiedzialny za jego krycie, ale stał sobie w naszym polu karnym wolny jak Bizzarri w swoim polu karnym :/

Drugi gol jak dla mnie na konto jednego z tych 2 Panów.
No ale stracił pilke jak ostatni imbecyl i jeszcze linii spalonego nie trzymal
To fakt, świetnie wyłuskał, po czym stracił sekundę później i dopuścił do wbicia piłki w pole karne, więc brał udział przy stracie bramki, ale większą winę ponosi zawodnik, który kompletnie odpuścił krycie Lasagny.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: FReeFonix »

Taki okres prędzej czy później musiał nadejść. Rok temu było 7-1 z Atalantą, wystrzelali się na kilka spotkań, teraz 5-0 z Chievo i przychodzi kryzys. Trzeba ich bardziej za mordy trzymać. Szczerze, dopiero po takim okresie będziemy mogli ocenić tak naprawdę o co gramy i czy mamy te jaja aby realizować nasze cele. Celem była LM, jak na razie jest super, sezon jednak szalony i trzeba walczyć o Scudetto jak się chce w tej LM grać.
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: marcinek91081 »

Ależ mieliśmy okazję aby się umocnić na 1 miejscu :x .... no niestety. Pierwsza porażka i to na Meazza tym bardziej boli. Pierwsze 15 minut takie sobie i stracona bramka... no i na szczęście szybka odpowiedź. Mieliśmy mnóstwo stałych fragmentów i okazji, także 2 połowa wydawało się że musi coś wpaść. No niestety zostaliśmy sprowadzeni na ziemie... proszę Was... kto myślał o Scudetto.... :lol: . Top 4 w tym sezonie to minimum, a o capoliście możemy chyba tylko w tym sezonie pomarzyć.

Teraz plan jest taki....
3 pkt musowo z Sassuolo i dobry mecz z Lazio na zakończenie roku :flaga:.... No i konieczne w styczniu Pastore
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Lopez »

Musieliśmy w końcu przegrać.Perisic i Candreva w słabszej formie i jest po zawodach.Nie ma nawet nikogo kto by za nich pociągnął do przodu zespół.Brak zmienników.Koniecznie muszą przyjść jakiś skrzydłowy i ofensywny pomocnik bo w przyszłym roku z takim składem jak obecnie nie uda się utrzymać miejsca dającego LM.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: BAGGIO1 »

Po wyrównującej bramce Icara pomyślałem "no to zaczynamy zabawę" ... no i się przeliczyłem. O ile jeszcze w pierwszej połowie mogliśmy (i powinniśmy) wyjść na prowadzenie to to co stało się w drugiej nie dociera do mnie do teraz. Masakra, przegrać pierwszy mecz w sezonie na Meazza z udine ... Oby demony nie powróciły.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Stachoo »

CarlitosLopez pisze:Musieliśmy w końcu przegrać.
Niczego nie musieliśmy...
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: FReeFonix »

https://www.facebook.com/ElevenSports.P ... 5405906417
Kurwa jaki to jest amator, co za debil kiwa koło własnego pola karnego? Zawalił dwie bramki, wyłączony z myślenia w dzisiejszym meczu...
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Bart »

Niestety, cudów nie ma. Czasem braki kadrowe wychodzą w najmniej spodziewanym momencie, nawet w tak pechowy sposób jak dzisiaj. Ani Santon ani Nagatomo ani też Ranocchia nie są gwarancją niczego i Spall magikiem nie jest, potrafi podnieść ich poziom gry, ale czasem to za mało. Santon już dawno swój potencjał zaprzepaścił i żadnego wielkiego powrotu nie będzie.

Oczywiście nie on jeden odpowiada za wynik, ale spora szansa, że bez tego show z dryblingiem przy polu karnym i głupio wyciągniętą ręką nie mielibyśmy porażki. Brakuje dziesiątki ewidentnie, jeśli Perisić i Candreva zagrają tylko solidnie lub słabo, to za mało jest alternatyw. Pastore lub ktoś podobny potrzebny od zaraz.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: Orzeu »

z tego co widzę po https://www.youtube.com/watch?v=yoorIfaqQsw to chyba pecha mieliśmy po prostu.. czy też faktycznie Udinese było lepsze? Santon antybohater, nie można tak tracić piłki jak przy pierwszej bramce :/
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: miniu86 »

Generalnie to i pomimo braków kadrowych i słabej 2 połowy tu powinny być 3pkt. Problem w tym, że nie potrafiliśmy strzelić 2 gola i tym samym Udinese cały czas było w grze. A że u nich obecnie działa jeszcze efekt nowej miotły to wychodzą im czasem rzeczy, których normalnie by nie zrobili.

Teraz fundamentalny jest natychmiastowy powrót do wygrywania.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: 17. kolejka Serie A: Inter - Udinese

Post autor: mikruzzo »

Trudno się mówi :(
Zdarzają się takie mecze jak ten z Atalantą w zeszłym sezonie (7:1), gdzie dosłownie wszystko siada.
Jak i ten dzisiejszy, choćby nie wiadomo jak się starali to nie wejdzie (głównie mam na myśli pierwszą połowę).

Mam nadzieję że po Sassuolo to się równo przejedziemy :szal:
ODPOWIEDZ