20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

Witajcie.
Może ktoś, jak ja, zaliczył falstart z początkiem nowego roku ( a miało być tak pięknie), wszystkie postanowienia, w ogóle w ogóle, ale trzeba szybko się otrząsnąć i głowa do góry! bo dziś też jest dzień. Właśnie to wszystko mnie zmobilizowało do założenia od razu z poczatkiem 1. roboczego dnia, w roku, dyskusji o rundzie rewanżowej, która w teraz szybko rusza. Czy to dobrze dla naszych? A dlaczego by nie? Trzeba skończyć to całe snucie ujemnych scenariuszy. Póki co 41 +, i jak powiedział Spall życzy sobie takiego wyniku w maju. Moim zdaniem 44 wyglądałoby lepiej. W zakończonej rundzie również, jedno zwycięstwo więcej (mam na myśli Sasuolo) i byłoby optymalnie. No. Tak mi się to widzi.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: SETE »

Niestety dla nas tak krotka przerwa zimowa to jest nie lada problem. Zwiazane jest to jak kazdy wie z niesamowicie krotka lawka rezerwowych i przemeczeniem wiekszosci podstawowych graczy. Grudzien pokazal , ze gra co 3 dni w obecnej sytuacji kadrowej to strzal w kolano i nie mamy co szukac zadnych teorii na temat ..co sie dzieje z Interem. Po prostu nie ma sil. Zajechana jest cala nasza pomoc co zreszta widac po naszej grze oraz co za tym idzie statystykach.
Zawodnicy, ktorzy wygladaja na ten moment dobrze fizycznie to Skriniar, Icardi oraz Ci ktorzy grali mniej w tej rundzie czyli Cancelo, Gagliardini i Vecino..najgorzej wygladaja VAlero, Perisic, Candreva a to wlasnie od tej trojki zalezy gra do przodu w Interze.
Tak krotka przerwa ( 2 tygodnie ) spowoduje ze w tej rundzie spuchniemy szybciej niz w ostatnim miesiacu grania. Potrzebne sa wzmocnienia na juz , ktore od razu podniosa jakosc zespolu.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

No masz rację, z krótką ławką. Wiesz, przy ostatnich derbach, był mecz pucharowy, ale w chwili gdy zmieniał na Cutrone, ja spojrzalem w sklady, u nich 26. powołanych do tego 3. dosc istotnych na kontuzjach, my 21 chyba. Moża powiedzieć, moglibyśmy sobie pozwolić na taką wąską kadrę, jeżeli jest
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

cd. młodzież, ale tak. Co do przerwy to zaś przy jednym meczu w tygodniu i tych dwóch wolnych, może tam nie będzie fizycznie taki kłopot, tylko bardziej brak rywalizacji i obciążenie ciągle tej trójki w ataku odpowiedzialnością za całe nasze ofensywne granie i tak się podziało. Nawet z Pordenone Icardi na boisku.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: IlCapitano »

Między Fiorentiną a Romą mamy 16 dni przerwy, także złapiemy trochę oddechu, ale we Florencji koniecznie trzeba wygrać żeby mieć spokojne głowy przez ten czas. No i obowiązkowo na Romę to już widziałbym Pana Pastore Javiera w wyjściowym składzie zrozumcie.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

IlCapitano pisze:No i obowiązkowo na Romę to już widziałbym Pana Pastore Javiera w wyjściowym składzie zrozumcie.
Nie wydaje mi się, że Pastore będzie zbawcą Interu. Ok to dobry zawodnik ale czy od razu po przyjściu zostanie liderem tej drużyny? Jak dla mnie to mało prawdopodobne. Owszem jest to gracz o charakterystyce typowej 10, której nam brakuje ale ja wcale nie uważam, że od razu byłby postacią wiodącą. Tak naprawdę on dwoóch, trzech lat grzeje w PSG. Już po prostu widziałem tylu styczniowych zbawców, że wolę sobie zbyt wiele nie obiecywać. Tym bardziej, że w ogóle mało prawdopodobne jest to, że Inter Pastore pozyska.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Minister »

Jaszczu91 pisze:
IlCapitano pisze:No i obowiązkowo na Romę to już widziałbym Pana Pastore Javiera w wyjściowym składzie zrozumcie.
Tak naprawdę on dwoóch, trzech lat grzeje w PSG. Tym bardziej, że w ogóle mało prawdopodobne jest to, że Inter Pastore pozyska.

Tak tylko pozwoliłem sobie sprawdzić jego ostatnie występy od listopada:
- 8 spotkań w samej lidze
- 6 przynajmniej po 80 min.
-2 mecze obciągania 10 minutowego

No chyba nie jest to zły wynik zważywszy na konkurencję jaką gościu ma na swoich pozycjach ( nie wiem jak w tamtym czasie było u Paryżan z kontuzjami)

Co do drugiego zdania zgadzam się w 100%, za długo kibicujemy temu klubowi żeby nabrać się na jakiegoś smiesznego Javiera, kosztem zajebistego Biabianego czy ultra talentu widmo Barabasza ;)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Inter już 4 kolejki bez wygranej i nie ma co liczyć, że Roma czy Lazio znowu wtopią. Chłopaki mieli kilka dni przerwy na ocucenie i teraz trzeba znowu ruszyć do wygrywania. Forza Inter!
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Szczerze mówiąc po tym co widziałem ostatnio (myślę o derbach i spotkaniu z Lazio) będę zaskoczony jeśli przywieziemy trzy punkty. Obym jednak się mylił. Możemy liczyć na trochę szczęścia pod własną bramką i czyste konto Handy + jakiś przypadkowy gol, jedną sytuację, która uda się zamienić na bramkę. Realnie jednak patrząc spodziewam się, że Viola (i Pioli) zepną dupska i zrobią wszystko żeby odegrać się za sierpniową porażkę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

No i uwaga oczywiście na Babacara, który to uwielbia nam strzelać.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Raffal »

Problemem jest nie tylko krótka ławka rezerwowych ale jeszcze bardziej niska jakość tej ławki. Umówmy się gdy wchodzi rezerwowy to raczej obniża jakość gry niż ją podnosi. Jedyny zawodnik ofensywny który nie choć trochę nie przewidywalny to Karamorah który prawie w ogóle nie dostaje szans.

Eder, Mario , Brozovic ustabilizowali już swoja formę i złapali powtarzalność.

Co do meczu spodziewam się wymęczonego 1:0 po bramce Perisica lub Icardiego.

A przy takiej grze Cancelo zastanowiłbym sie nad przesunięciem Candrevy do srodka boiska i postawienie na młodego francuza.(albo od początku albo w 2. połowie). Potrzebujemy kogos kto przestanie grać schematem który wałkujemy od czerwca.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: SETE »

Ciezko bedzie o puknky na Artemio Francchi , Viola ostatnio punktuje i to nie jeste ten sam zagubiony zespol co na poczatku rundy, gdzie dosc latwo ich klepnelismy. Mysle ze bedzie remis.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Czarson »

Oglądałem jakieś fragmenty meczy Violi z Milanem i nie ma sie czego obawiać z ich strony. To prawda- zaczeli punktować i to już nie jest ten rozsprzedany skład z sierpnia bo Pioli to poukładał tak jak był w stanie. My musimy stoczyć walkę z samym sobą. To w głowach naszych piłkarzy leży problem. Luciano musi w końcu przełamać te bariery i dotrzeć do tych zniewieściałych piłkarzyków. Nie wiem to już chyba za długo trwa te heroiczne boje bez skrzydeł i środka pomocy. Albo wygrywamy albo...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Odet »

Podobno z Milanem Viola zagrała najsłabszy mecz w sezonie... trudno, żeby z Interem zagrali gorzej.
Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: KoBa »

Nie ma się co na Violę oglądać i jej przyglądać, bo jeżeli łaskawie zagramy na maksimum naszych możliwości to dyspozycja Violi przestanie być istotna i nie będzie co z nich zbierać.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Kiedy Inter na wyjeździe zagrał na maksimum? Nagle nasz środek pomocy zacznie funkcjonować,skrzydła chodzić jak za najlepszych momentów tego sezonu,a Icardi więcej razy dotknie piłkę nogą niż bramkarz?O ile wcześniej z przyjemnością czekało się na mecze Interu,tak teraz staliśmy się przewidywalni do bólu i trudno liczyć na pozytywny wynik.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Myślę, że kiedyś w końcu musimy zagrać dobry mecz i liczę, że to akurat będzie ten jutrzejszy. Że coś w końcu musi naszym wyjść.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

KoBa pisze: jeżeli łaskawie zagramy na maksimum naszych możliwości to dyspozycja Violi przestanie być istotna i nie będzie co z nich zbierać.
Popieram. To jest odpowiednie nastawienie, w ogóle na drugą połówkę sezonu. :D
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Czarson »

Odet pisze:Podobno z Milanem Viola zagrała najsłabszy mecz w sezonie... trudno, żeby z Interem zagrali gorzej.
Pozdr.
Jeśli my jesteśmy w stanie zagrać 4 słabe mecze pod rząd to czemu rywal nie.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Alfa »

Czarson pisze:
Odet pisze:Podobno z Milanem Viola zagrała najsłabszy mecz w sezonie... trudno, żeby z Interem zagrali gorzej.
Pozdr.
Jeśli my jesteśmy w stanie zagrać 4 słabe mecze pod rząd to czemu rywal nie.

bo zazwyczaj nawet jesli ktos gral totalne gowno wszystkie wczesniejsze mecze, tak z nami nagle rozgrywa mecz zycia
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Orzeu »

Spalletti nigdy nie wygrał na Artemio Franchi, a Inter przegrał tam ostatnie 3 mecze... nie zapowiada się ciekawie, wygrana będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Michellaga »

Oglądania dzisiaj mecz na stadionie więc liczę na jakieś zwycięstwo.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Jeszcze miesiąc temu nie mogłem się doczekać każdego kolejnego meczu Interu. Nawet tego z Pordenone zeby móc obejrzec zmienników. Teraz boję się każdego spotkania bo czuje kolejną kompromitację... jeśli dzisiaj nie przegramy to będzie dla mnie cud. Ogólnie nie jestem nastawiony na punkty.
Liczę jedynie na jakiś szybki przypadkowy gol, ktory dal by jakis impuls i wreszcie obudzi zespół.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: emika »

Rozkurwimy dziś. Pozdrawiam.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: miniu86 »

Hehe mam podobnie, w sumie to nie śpieszno mi do każdego kolejnego meczu Interu bo spodziewam się coraz głębszego brodzenia w kryzysie.

Strzelić gola jako pierwsi i być może w końcu się odblokują. No i przede wszystkim Pan Perisic i Pan Candreva mogliby się stawić na mecz.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

Jestem pozytywnie zaskoczony zmianą w wyjściowym składzie i będzie dobrze. :smile:
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Candreva gwarantował 100 wrzutek,ciekawe co nam Mario zaproponuje?
marcinek91081
Posty: 127
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: marcinek91081 »

Mam złe przeczucia...obym się mylił. Liczę na dobre rozpoczęcie tego roku. Forza Inter !
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Speaker »

J Mario to się nadaje tylko do Chin :smile: wiec nie dziwota ze Mou nie chcial sie zamienic, ale proponuję Mario, Dalbert, Gabigol ---> Suning Jiangsu, Ramires, Teixeira + doplata, by finansowe fair play sie nie doczepiło ---> kolejno prawe i lewe skrzydło.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 20. kolejka Serie A: Fiorentina - Inter

Post autor: Klinsi64 »

nie zasłuzylismy na 3 punkty,więc trzeba się cieszyć z remisu i przełamania Icardiego...
ODPOWIEDZ