1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Piekarz
Posty: 2018
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Piekarz »

Ruszamy z poważnymi rozgrywkami. Za 48 godzin, miejmy nadzieję, będziemy mogli już sobie dopisać w tabeli pierwsze trzy punkty.

Łatwo nie będzie. Wylosowanie beniaminka (zwłaszcza na wyjeździe) w pierwszej kolejce nie jest zbyt szczęśliwą sprawą, o czym się już parę zespołów przekonało: choćby my trzy lata temu. Po ostatnich transferach nasz skład wygląda znacznie lepiej, ale te nowe ogniwa nie miały jeszcze okazji zagrać nawet sparingu. Mimo wszystko remis będzie porażką, Pescara głównych architektów swojego sukcesu straciła i jest to zespół tylko do ogrania.

W składzie, nie licząc kontuzjowanych, nie chcę słyszeć o innych bocznych obrońcach niż Zanetti, Maicon i Alvaro. No i jednak darujmy sobie połączenie Cambiasso z Zanettim w pomocy. Jednego jeszcze zniosę. Z życzeń to tyle chyba.

Obrazek
Alvaro Pereira pokazujący Yuto Nagatomo, jak bardzo może liczyć na grę w nadchodzącym sezonie
Klinsi64

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Obrazek

Yuto pokazujący Pereirze " tam są trybuny synu"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: sampam »

Pescara? Niedoswiadczony szkoleniowiec i najmlodszy zespol ligi. Kazdy wynik niz zwyciestwo Interu bedzie niemila niespodzianka.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: miniu86 »

Póki co do każdego spotkania będę podchodził z niepewnością i dystansem. Zeszłosezonowe kompromitacje z Novarą i Bolonią tkwią głęboko.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Chuchu »

Pescara to kandydat numer jeden do spadku. Kilku zawodników stanowiących o ich sile w poprzednim sezonie odeszło. No ale to jest beniaminek, więc będą gryźć trawę, a że to początek sezonu to na zmęczenie nie ma co liczyć. W dodatku Inter w dosyć nowym składzie jeszcze nie jest dość zgrany a zagrać nie będzie mógł Palacio. Każde zwycięstwo mnie ucieszy.
Klinsi64

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Klinsi64 »

na dzień dzisiejszy możemy stwierdzić że jesteśmy mocniejsi niż w zeszłym sezonie,pozbyliśmy się paru zawodników którzy byli bez formy(Pazzo,Forlan,Lucio) sprowadziliśmy nowych całkiem niezłych i co ważne niewypalonych,mamy co prawda trenera żółtodzioba
ale w porównaniu z poprzednikami dosyć elastycznego,ze świeżym spojrzeniem na piłkę,o scudetto będzie ciężko,ale kto wie co się
wydarzy? najważniejszy jest dobry start...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: andyvdm »

Piekarz pisze: Obrazek
Alvaro Pereira pokazujący Yuto Nagatomo, jak bardzo może liczyć na grę w nadchodzącym sezonie
Oby, wystarczy mi widoku piłkarzy Hajduka i Vaslui wjeżdzających lewą stroną.

Mecz wbrew pozorom łatwy nie będzie, bo debiut beniaminka na własnym stadionie nigdy taki nie jest. Zagrają na 120% możliwości i będą maksymalnie zmotywowani. Liczę na lepszą grę niż do tej pory, zdecydowanie więcej podań do przodu! Palacio niestety grać nie może a Milito jak wygląda każdy widzi... 0-1 i będę szczęśliwy.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Kebo »

Klinsi@

Ja nie wiem co ty widzisz w tym Nagatomo. Walka i serce to nie wszystko, co z tego, że biega za dwóch skoro średniacy z marnych klubów Serie A robią go jak chcą, mam nadzieję, że jak najrzadziej będziemy go oglądać w tym sezonie po zakontraktowaniu Pereiry. A co do meczu to obstawiam łatwe zwycięstwo naszych i bramkę w debiucie Cassano :D
Klinsi64

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Jacob3 pisze:Klinsi@

Ja nie wiem co ty widzisz w tym Nagatomo. Walka i serce to nie wszystko, co z tego, że biega za dwóch skoro średniacy z marnych klubów Serie A robią go jak chcą, mam nadzieję, że jak najrzadziej będziemy go oglądać w tym sezonie po zakontraktowaniu Pereiry. A co do meczu to obstawiam łatwe zwycięstwo naszych i bramkę w debiucie Cassano :D


to co ja w nim widzę to moja sprawa,pojazd jest po nim taki jakby był najgorszym zawodnikiem Interu w historii,tymczasem statystyki przemawiają za nim,od wielu lat nie było w Interze lewego obrońcy który strzelił 5 goli w oficjalnych meczach,choćby ten fakt sprawia że Yuto zasługuje na szacunek...poczekamy co pokaże Pereira,jeśli zacznie
wymiatać będę się z tego cieszył bo i tak będziemy mieli najlepszego rezerwowego LO w lidze ;)
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Kebo »

Mimo wszystko ja nie jestem jego zwolennikiem, poza tym LO nie ma za zadanie strzelać bramek, w końcu to obrońca czyli powinien dobrze bronić, a w tym Yuto jest słabiutki i znajdzie się wielu lepszych od niego w samej Serie A
Klinsi64

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Jacob3 pisze:Mimo wszystko ja nie jestem jego zwolennikiem, poza tym LO nie ma za zadanie strzelać bramek, w końcu to obrońca czyli powinien dobrze bronić, a w tym Yuto jest słabiutki i znajdzie się wielu lepszych od niego w samej Serie A
no tak lepiej żeby nie strzelał i gówniano bronił niczym Chivu :D warunki ma takie jakie ma,raczej skrzydłowi respektu nie czują przed nim,jest mały,chudy trudniej mu zablokować wrzutkę itd...z drugiej strony od Maicona wymagamy asyst i bramek więc jakieś znaczenie to ma ;)
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Kebo »

Ale nie powiesz mi chyba, że jest on dobry w obronie, jest w tym zwyczajnie słaby, a jego pozycja to obrona, powinien opanować najpierw defensywę, a dopiero potem brać się za atak :)
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: glinek »

Ja co do pierwszego meczu jestem dość sceptycznie nastawiony... Nie pamiętam kiedy Inter ostatnio wygrał pierwszą kolejkę w sezonie... no ale mam nadzieję, że teraz będzie całkiem inaczej i Pescare pokonamy bez jakiś tam znaczących problemów..
Forza Inter! Trzeba uczynić pierwszy z trzydziestu ośmiu kroków w drodze po odzyskanie scudetta!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Chuchu »

Brak Maicona wśród powołanych a to oznacza Zanettiego na prawej obronie, a Zanetti na prawej obronie oznacza jego brak w pomocy :) Z drugiej jednak strony wciąż niezałatwione papiery Pereiry oznaczają Nagatomo na lewej obronie a wiadomo czym to się może skończyć.

Środek obrony taki jak z Vaslui czyli Silvestre - Ranocchia powinien być optymalny na ten sezon i na taki właśnie liczę w jutrzejszym meczu.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Andy »

Nareszcie w Serie A rozpoczyna się sezon 2012/2013! Chyba każdy oczekiwał tego dnia z utęsknieniem, ale do rzeczy. Przed losowaniem terminarza, pisałem, że w I kolejce wylosujemy Pescare i co?!? Padło! I kolejka - Pescara. Wiemy, że z beniaminkami dobrze nam się nie grało na inaugurację, ale może najwyższy czas to zmienić?

Ja tam nie liczę na jakiś pogrom w naszym wykonaniu, bo do dobrej gry nam jeszcze wiele brakuje, ale jakaś bramka w debiucie? Może Cassano? Gargano? :D
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Kubus »

Klinsi64 pisze:Obrazek

Yuto pokazujący Pereirze " tam są trybuny synu"
Jak widać Wesley na drugim planie w pełni go popiera hehe. Yuto ława!
Klinsi64

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Klinsi64 »

Chuchu pisze:Brak Maicona wśród powołanych a to oznacza Zanettiego na prawej obronie, a Zanetti na prawej obronie oznacza jego brak w pomocy :) Z drugiej jednak strony wciąż niezałatwione papiery Pereiry oznaczają Nagatomo na lewej obronie a wiadomo czym to się może skończyć.

Środek obrony taki jak z Vaslui czyli Silvestre - Ranocchia powinien być optymalny na ten sezon i na taki właśnie liczę w jutrzejszym meczu.
Silvestre-Ranocchia to optymalny duet do pierwszego babola któregoś z nich,mam nadzieję że występ Yuto skończy się bramką...dla Interu ;)
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Chuchu »

Skoro Strama uparł się na choinkę to prawdopodobnie będzie wyglądać to tak:
Castellazzi; Zanetti, Silvestre, Ranocchia, Nagatomo; Gargano, Guarin, Cambiasso; Sneijder, Coutinho; Milito.

W drugiej połowie pewnie zobaczymy Cassano. Liczę na zwycięstwo.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: MarcoPolo »

W teorii :

Teoretycznie rzecz biorąc, zważając na sukcesy,składy,historię i cele na ten sezon obu klubów Mediolański Inter powinien dziś roznieść Pescare minimum 0:3 przy czym się zupełnie nie trudnić grą w defensywnie, a Castelazzi z nudów liczyć ilu jest fanów na trybunach beniaminka.

W praktyce :

Inter nie powala już od dłuższego czasu, początek sezonu od paru lat kończy się remisowym spotkaniem, dlatego na fajerwerki nie liczę.Pescara ponoć straciła trenera, który dał jej Serie A, oraz swoich najlepszych piłkarzy.W Interze jest przeciwnie, mający wielki pakiet zaufania trener młodszy od kapitana drużyny, ma do dyspozycji nowych zawodników, przy czym w ciągu 2 miesięcy z klubu odeszli grający po prostu słabo ostatnimi czasy (Lucio,Cesar ?,Zarate,Forlan,Pazzini) Zwycięsto 0:1 po dobrej grze będzie jak najbardziej do przyjęcia, ale w glębi duszy liczę na grad bramek i spektakularny początek marszu po Scudetto, okraszony debiutanckim trafieniem Cassano :)

Mój typ : 0:2 o ile piłkarze będą biegać i walczyć.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Omen »

Ma(R)co_Polo pisze:
Mój typ : 0:2 o ile piłkarze będą biegać i walczyć.
Już dawno nie widziałem żeby Inter walczył :-D Remis mnie nie zaskoczy zwłaszcza,że pierwszy mecz gramy na stadionie beniaminka a nasze inauguracje bywały różne.Skład nie będzie dziś optymalny ale mam nadzieje,że ten sezon będzie lepszy niż ostatni.W końcu zaczynamy! Martwi mnie tylko to,że nigdzie tej wspaniałej ligi w Polsce nie obejrzymy,oprócz zacinających się transmisji w internecie...
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: magneto86 »

Ja tam uważam, że chłopaki wygrają, pewnie po nudnym i żmudnym meczu, ale wygrają. Z beniaminkiem zawsze gra się ciężko, ale wierzę że nasi zawodnicy się zmobilizują :)
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Gunnar »

Nie dość, że nasi w 1 kolejkach nie błyszczą, to jeszcze przyjdzie nam się zmierzyć z beniaminkiem. Od czasu Novary boje się "świeżaków". Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór jednak skończy się dobrym scenariuszem dla nas. Forza!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Piter »

Na platformie cyfra + jest kanał na którym pokażą mecz? Oczywiście chodzi mi o zagraniczny bo na Polskim niestety nie ma?
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Mora »

Póki co gra trójkątu Sneijder-Milito-Cassano wygląda obiecująco, natomiast obrony jak nie było, tak nie ma, przeciętna Pescara spokojnie mogła wsadzić dwie bramki Interowi w pierwszej części gry...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: andyvdm »

Taki Inter chce oglądac do końca sezonu. Największy plus dla Gargano i Ranocchi (profesor!)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: MiRas. »

Przyzwoity Inter, dobry wynik, pierwsza wygrana od 6 lat na inaugurację, dobry debiut Cassano (asysta) oraz Gargano. Wygląda to na ten moment obiecująco. 2 asysty Milito i jeden gol (a mgły być dwa) czyni go najlepszym graczem meczu, Sneidjer wraz z Cassano to jest po prostu moc, widać było, że Sneijderowi chce się grać, gdy ma koło siebie kogoś takiego jak Cassano. I nasze dwa niedźwiedzie w środku, czyli duecik Gu-Ga... świetni w przechwycie, rozegranie gorsze, szczególnie w wykonaniu Guarina, nie mniej jednak jeśli obaj panowie częściej z sobą pograją, to będziemy mieli z nich dużo pociechy. Ranocchia.. albo miał tylko dobry dzień, albo w końcu dojrzał i zaczyna grać jak prawdziwy obrońca. Coutinho... widać, ze pół roku w Hiszpanii zrobiło mu dobrze.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Jaszczu91 »

Pozytywnie zaczynamy sezon i to grając ładną piłkę. Cassano spowodował że gra Interu stała się bardziej kombinacja i na tle Pescary ładną dla oka. Pozytywny debiut zaliczył Gargano. Pozyskanie Pereiry motywowało Yuto :) Widać było determinację u każdego zawodnika i z tego bardzo się cieszę.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: BAGGIO1 »

Całkiem dobry mecz, ale jak się mówi, jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc wstrzymam się z "oceną" jak to wszystko idzie +/- do 10kolejki. Oczywiście cieszy zwycięstwo, cieszy dobra gra niektórych piłkarzy, Widać, że ofensywa ma potencjał, Cassano jeszcze nad kondycją musi popracować, a Milito nad skutecznością bo takich setek nie powinien psuć. Defensywa troche słabiej, bo Pescara potrafiła nie raz zamieszać w szeregach obrony. Yuto dziś naprawdę dobrze, ale licze, że Pereira będzie grał jeszcze lepiej, Rano dziś ok, ale do Silvestre przekonania nie ma i wolałbym Samuela, Wychodzi na to, że na prawą zostanie Zanetti, swoje lata ma, ale o niego chyba nikt się nie boi, lepiej niech wraca na swoją pozycje niż ma zabierać miejsce w pomocy. Strama chyba jednak zostanie przy 4-3-2-1 i trio Cuarin-Gargano-Cambiasso będzie grało razem, Forza Inter
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: Seba »

Już dawno nie widziałem takiej werwy w naszych zawodnikach. Mam nadzieję, że to nie pojedynczy wyskok i już do końca sezonu będziemy oglądać taki Inter. Nowe nabytki zdecydowanie na plus. Cassano asysta, a Gargano był praktycznie wszędzie. W rewanżu z Vaslui liczę, że wystąpi także Pereira. Chłopaki muszą się zgrywać. Milito bardzo miło zaskoczył. Bramka i asysta. Ciekawe co Strama wymyśli po powrocie Palacio. Najbardziej to mi się chciało śmiać z Cambiasso. Nagle sobie przypomniał o bieganiu. Poczuł oddech kolegów na plecach, to i ganiać się zachciało 8-)

Forza Inter. Po Scudetto :inter:
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Re: 1. kolejka Serie A: Pescara - Inter

Post autor: cor72z »

Bardzo dobry mecz. Solidna gra w obronie i pomysłowość z przodu. Najlepiej na boisku spisali się według mnie Castelazzi, Ranocchia, Gargano i Milito. Fajnie grali też Cassano i Sneijder, chociaż ten pierwszy ledwie dyszał po 65 minutach gry :D Tacy rywale, jak Pescara sprawiali nam problemy w poprzednim sezonie, więc teraz cieszy to, że ograliśmy ich bez większego trudu. Jeżeli Pereira pokaże taką samą klasę, co Walter i Antonio to można będzie mówić o naprawdę świetnych wzmocnieniach w drugiej połówce sierpnia. Teraz trzeba czekać na mecz z Romą, który zweryfikuje naszą dyspozycję i możliwości.
ODPOWIEDZ