4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: Chuchu »

Nasze chłopaki nam zapewniły niezły dreszczowiec. Mocno eksperymentalny skład dał się we znaki ale ostatecznie awansowaliśmy dalej po remisie 2-2.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: miniu86 »

To mógł być koszmar, ale dzięki temu, że Palacio(asysta Coutinho) i Guarin to kozaki awansowaliśmy. Po wejściu Kolumbijczyka gra Interu znacznie się poprawiła. Gość na prawdę robi różnicę.

Wszystko przez głupi błąd Samuela(pułapka ofsajdowa) i durne zachowanie Castelazziego. Nigdy nie zrozumiem bramkarzy, którzy faulują zawodników w sytuacji sam na sam. Przecież to podwójny cios dla drużyny, bo raz że czerwona kartka, a dwa że karny.
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: marcinek91081 »

Wynik lepszy od gry, nie możemy męczyć się z takimi drużynami jak Vaslui grając nawet rezerwowym składem. Niedzielny mecz z Romą zweryfikuje na co Nas stać w tym sezonie.
NdOrom
Posty: 92
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: NdOrom »

uważam, że niczego nie zweryfikuje... Roma jest blada jak nasza dzisiejsza gra. Wygrana z Rrzymianami to obowiązek, ale nawet wtedy niczego nie będziemy mogli być pewni. Jedyną weryfikacją w tym momencie jest Napoli oraz Juve. To są drużyny, które na bank postawią nam trudne warunki. Pozostałe niestety stały się ogórkami, a mam nadzieję, że z ogórkami nie dostaniemy. Na szczęście Strama widać, że myśli podczas meczu, i reaguje na zaistniałą sytuację więc w miarę spokojny jestem. Do tego ma Guarina i Gargano w formie, którzy zabezpieczą mu środek na kilka sezonów.

Co do meczu z Rumunami. Nasi zrobili co do nich należy. Awansowali bez swoich gwiazd i to się liczy. Na styl przyjdzie pora po około 8-10 meczy później.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: Omen »

NdOrom pisze:uważam, że niczego nie zweryfikuje... Roma jest blada jak nasza dzisiejsza gra. Wygrana z Rrzymianami to obowiązek, ale nawet wtedy niczego nie będziemy mogli być pewni. Jedyną weryfikacją w tym momencie jest Napoli oraz Juve. To są drużyny, które na bank postawią nam trudne warunki. Pozostałe niestety stały się ogórkami, a mam nadzieję, że z ogórkami nie dostaniemy.
Zapomniałeś dodać,że Inter też stał się "ogórkiem". Tak bo w z takim zespołem jak Vaslui czy wcześniej Hajduk u siebie po prostu trzeba wygrać i nie ważne jakim to składem i nie ważne,że awans zapewniony był juz w pierwszym meczu.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: Don_Balon »

Nie ma co się oszukiwać - mieliśmy przetruchtać ten mecz i awansować najmniejszym nakładem sił. Spodziewałem sie podobnej sytuacji jak z Hajdukiem. Niestety nie dysponujemy silną rezerwą i takie mecze będą się zdarzały (niestety).

Pozytywy to napewno Guarin (jak dla mnie jeden z najlepszych transferów od dawna), który ciągnie gre (jak to ktoś powiedział - koń zaprzęgowy zespołu). Niezwykły był rajd bramkowy, ale jeszcze lepsze jego zaangażowanie po jednym z rożnych - przebiegł całe boisko byle zabrać piłkę. Capitano jak zawsze bardzo dobrze. Nieźle Cou i Palacio.

Negatywem jest forma Samuela - gość gra rewelacyjnie przez prawie całą kariere, a obecnie coś "w nim nie działa". Może to wynikać z przerwach w przygotowaniach itd. - zobaczymy jak będzie w sezonie.
Mecz potwierdza umiejętności Nagatomo (tragedia), Jonathana (ulubienieć Branki - "następca majkona)), Cuchu (bieganie w stylu Dejana - tylko po okręgu. Wydawało mi się, że Cuchu naprawde nie ma pojęcia co się na boisku dzieje), Beleca (no poprostu słabizna, nie lepiej brać Di Gennaro jako 3 bramkarza w razie jakiegoś problemu?) - goście są poprostu słabi. W przyszłym roku do wymiany. Tym bardziej, że poza Cambiasso żaden nie pogra za dużo (rezerwa).
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: Jaszczu91 »

Po tym jak zobaczyłem składy to pomyslalem sobie że znowu będą kłopoty. Zawiódł mnie Strama. Myślałem że taką linie pomocy może zestawić jedynie Ranieri. Oby ten mecz był nauczka dla naszego młodego trenera. Jedyny pozytyw to Freddy Guarin. Gość zagrał u nas dopiero kilka spotkań i już jest postacią fundamentalną Interu. W tej chwili to najwazniejszy piłkarz zespołu, który jest nie do zastąpienia.
Klinsi64

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: Klinsi64 »

no właśnie co będzie jak Guarin wypadnie?
Sciana
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2012, 12:27

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: Sciana »

Myślałem że Inter spokojnie wejdzie na luzie, zagra to co mieli zagrać i ten mecz skończy się zwycięstwem, ale trochę się zawiodłem. Na szczęście mamy Guarina dzięki któremu awansujemy. :)
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: pewny »

dreszczyk emocji musiał być :) gra w dziesiątkę na pewno pokrzyżowała plan taktyczny, więc szło pod górkę...

losowanie jest dzisiaj o 13.00 i wszystko się wyjaśni :oops:
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: BAGGIO1 »

Eksperymentalny skład, głupota Castellaziego i błąd Beleca - straciliśmy dwa gole. Mimo tego w 10 walczyło żeby nie przegrać i to cieszy. Ja specjalnie się nie martwie, Liga Europejska ma taki charakter, że drużyny skazywane na pożarcie często grają nie na 100, a "110" procent. to tylko pozory, łatwych spotkań nie będzie - dlatego uważam, że w LE mimo wszystko powinni ogrywać się młodzi i Ci co przesiedzą większość sezonu na ławce - "podstawie" trzeba dawać odpoczywać, bo mimo wszystko Serie A w tym sezonie to priorytet. Brawo Guarin,Zanetti,Cou
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: 4. runda eliminacji LE: Inter Vaslui 2:2

Post autor: mio85 »

Meazza powoli staje sie twierdza nie do zdobycia, rozumiem wszystko ale takimi meczami respektu u rywali sobie nie wypracujemy....najwiekszy wplyw na wynik mial bezsensowny faul Castelazziego, ktory mial wspomagac nas swoim doswiadczeniem, a zachowal sie jak junior.....nie ma co krytykowac Beleca, pisac ze jest slaby bo to zoltodziob - nie gra praktycznie wcale to nie dziwota ze zadanie go przeroslo.....drzelismy o wynik do ostatniej minuty, a Celeban mial na nodze pilke meczowa......pilkarzem meczu zdecydowanie Coutinho, ktoremu wychodzilo niemal wszystko i pokazal, ze narazie to on zasluguje na pierwszy sklad kosztem Cassano......a i ogrywajmy Jesusa, ale nie na boku obrony, bo w ofensywie to nie ma on zbyt wiele do zaoferowania....
ODPOWIEDZ