Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Mercato

Post autor: groch »

Szczerze powiedziawszy nie wiem co myśleć o tym Dodo. 9 mln to duzo. Romana sprzedazy zarobila na 2-3lata kontraktu Cole'a
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Mercato

Post autor: kachol »

Mercato zaczynamy narazie średnio płacąc duże pieniądze za gracza, który jest chyba dla wszystkich wielką niewiadomą. I zgodzę się, że można powiedzieć, że seria A upada, nikt nie chce ładować wielkich pieniędzy w klub, kiedy wie, że ich nigdy nie odzyska, ale mimo wszystko uważam, że Inter nie wydaje wcale tak mało na wzmocnienia, problemem jest, że transfery są niewypałami.

Właściwie to jest poza Handanovicem i Palacio nikt nie spełnił oczekiwanych w nich nadziei. Guarin, Alvarez, Jonathan, Pereira, Rocchi, Kuzmanovic, Schelotto, Cassano, Forlan, Kovacic, Ranocchia, Silvestre, Biabiany, Coutinho i inni. Na papierze wyglądało wszystko spoko, ale nagle w momencie przyjścia do Interu grają poniżej swoich możliwości. Nie mówię, że każdy z wymienionych gra piach, ale gra słabiej niż powinien. Nie wiem czy to problem w trenerze, w trenerach od przygotowania fizycznego czy czemu, ale nie może być tak dalej, że kupujemy 5 zawodników po czym okazuje się, że 3 gra tragicznie, 2 gra bo nie ma nikogo lepszego i co 3 mecz grają dobrze, a tak to kiepsko. Tak możemy budować Inter w nieskończoność i wymieniać kolejne tabuny piłkarzy i trenerów.

Teraz mamy znowu kupować Biabianego - na cholerę, już się nie sprawdził raz, do tego przy taktyce WM nie ma dla niego miejsca na boisku, więc będzie drogim rezerwowym, który nie będzie miał gdzie grać.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

E, Cassano dał radę. W takiej gównianej ekipie w tym wieku i po jego przejściach nie dało się chyba lepiej prezentować. Oczywiście jako że nie wpisał się w interowy schemat chujozy to został natychmiast wymieniony na tego gównozjada na B co się nie łapie do kadry Algierii, ten już się wpisał idealnie.

No i Rolando dał radę. Zdaje się, że również więcej go nie zobaczymy. :D
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Mercato

Post autor: yoda79 »

klinsi pisze:
yoda79 pisze:
Gajdzik pisze:Thohir cały czas powtarza, że nie będzie wydawał przez najbliższe lata wielkich pieniędzy, już raz zaszalał kupując Hernanesa i nie ma co się spodziewać kilku takich transferów, ja nie chcę bronić naszego zarządu, bo czasami ich pomysły przechodzą ludzkie pojęcie, ale bez kasy nie ma co się spodziewać cudu, a do tego dochodzi jeszcze brak gry w LM i ogólnie spadek "siły" SerieA
To po co bylo gołodupcowi sprzedawać taka firmę?
ryba psuje się od głowy,więc od głowy trzeba zacząć zmiany :) Thohir zobaczy że klub zaczyna zarabiać na siebie wtedy będzie mógł włożyć w niego więcej ;) gdybyś był bogaczem,chętnie byś swoją kasę wykładał na w większości nie wartych takiej kasy grajków,by dać radochę gawiedzi,a samym piłkarzom okazję do królewskiego życia,bez jakiejkolwiek gwarancji że to wypali? nie sądzę
Wszystko prawie ok klinsi, prawie. Według mnie początek taki - spłacamy dlugi, wzmacniamy konkretnie drużynę i potem sensownie zarządzamy klubem.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

nie zawsze konieczne są wielkie pieniądze (choć nie przeszkadzają :))

Lazio za niewielką kasę sprowadziło Parolo (ograny w lidze, razem Cassano ciągnął grę Parmy) i Bastę.

Milan za darmochę Meneza (choć on i tak by nam nie pasował)

Skoro Mazzari zostaje, to trzeba mu sprowadzić graczy jakich chce.

Pozdr.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Mercato

Post autor: kachol »

Piekarz pisze:E, Cassano dał radę. W takiej gównianej ekipie w tym wieku i po jego przejściach nie dało się chyba lepiej prezentować. Oczywiście jako że nie wpisał się w interowy schemat chujozy to został natychmiast wymieniony na tego gównozjada na B co się nie łapie do kadry Algierii, ten już się wpisał idealnie.

No i Rolando dał radę. Zdaje się, że również więcej go nie zobaczymy. :D
No Cassano prezentował się na tle pozostałej miernoty rzeczywiście dobrze, ale mimo to było stać go na więcej (z tym wiekiem bym nie przesadzał, jak do nas przychodził miał chyba 29 lat, więc spokojnie przez 4 lata mógł stanowić o naszej sile jak Palacio).

No, ale reasumując, to zaczyna być to męczące, że kto przyjdzie to okazuje się niewypałem. Kiedyś była beka z Quaresmy, teraz właściwie możemy w ciemno zakładać, że kto nie przyjdzie będzie prezentował muł, natomiast jak odejdzie nagle okaże się, że nie jest taki zły: nawet Muntari po tym jak odszedł nagle rozbłysnął (przynajmniej na jakiś czas)
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Mercato

Post autor: sempre_fci »

Ten Dodo mnie strasznie "boli" a raczej kwoty jakie sie pojawiaja... Obym sie mylil co do niego.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

no i mamy, kolejny długo oczekiwany transfer - Yann M'Vila

osobiście uważam, że teraz powinniśmy pomyśleć (pozbyć się) co zrobić z Taiderem, Zdravko, Guarinem.

Jeśli ww piłkarze odejdą, wtedy można myśleć o nowym piłkarzu do pomocy.

Pozdr.
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: Mercato

Post autor: webo123 »

jak na razie najbardziej mnie cieszy odejście Conte z Juventusu. Był on twórcą drużyny z Turynu począwszy od afery Calciopoli po dzień dzisiejszy. Awansował z serie B by po dwóch latach zdominować rywalizację w Serie A. Nie lubiłem go z racji, że jest Juventino ale szanuję go jako trenera bo pokazał, że jest naprawdę dobrym coachem, który teraz ma szansę na stołek selekcjonera włoskiej reprezentacji. Dobrze by było gdyby naprawdę nim został i zareklamował włoską piłkę na świecie.
Mam nadzieję, że wraz z jego odejściem, Juventus nie będzie już grał takiej piłki jak dotychczas i nasz Inter wybije się na szczyt we Włoszech :) Jestem ciekaw jaki pomysł ma Allegri na swój Juventus?

pzdr
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

webo123 pisze:jak na razie najbardziej mnie cieszy odejście Conte z Juventusu. Był on twórcą drużyny z Turynu począwszy od afery Calciopoli po dzień dzisiejszy. Awansował z serie B by po dwóch latach zdominować rywalizację w Serie A.
pzdr
awansował do Serie A Deschamps,później trenowało ich dwóch mistrzów Ciro i Ranieri :D ale mniejsza z tym,odejście Conte przyrównałbym do odejścia Mourinho z Interu,oczywiście juve nie ma aż tak starej kadry,ale zmiana trenera będzie dla nich baaaardzo odczuwalna :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

webo123 pisze:jak na razie najbardziej mnie cieszy odejście Conte z Juventusu. Był on twórcą drużyny z Turynu począwszy od afery Calciopoli po dzień dzisiejszy. Awansował z serie B by po dwóch latach zdominować rywalizację w Serie A.
Że kurwa co? :hahaha:
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Gajdzik »

Juve i tak ma konkretny skład, więc na pewno będą mocni w nowym sezonie, nawet z innym trenerem, dla mnie najważniejsze żeby u nas w końcu wszystko grało jak należy, no i liczę jeszcze na jakieś ciekawe transfery i sprzedaż kilku zbędnych grajków
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Mora »

webo123 pisze:Mam nadzieję, że wraz z jego odejściem, Juventus nie będzie już grał takiej piłki jak dotychczas i nasz Inter wybije się na szczyt we Włoszech :)
Pomarzyć dobra rzecz, ale nie ma się co czarować, Juventus i bez Conte jest od nas znacznie silniejszy i zapewne po raz kolejny zdobędzie scudetto. Nawet w przypadku odejścia Pogby/Vidala jestem pewny, że dobrze zainwestują otrzymane pieniądze, są po prostu świetnie zarządzanym klubem na tle miernej ligi.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Mercato

Post autor: sempre_fci »

Co do Guarina to ponoc po odejsciu Vidala jest on przymierzany do Juve...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Stefan de Vrij w Lazio.

Świetne transfery Lazio.

Pozdr.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Troche zblaznili sie z Astorim. Mieliby srodek obrony na kilka ladnych lat.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

sampam pisze:Troche zblaznili sie z Astorim. Mieliby srodek obrony na kilka ladnych lat.

dokładnie, tym bardziej że trafił do Romy.

Taka obrona: Astori, de Vrij a na bokach Basta i Radu - bardzo ciekawa.

Pozdr.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Mercato

Post autor: sempre_fci »

Jeszcze prawie miesiac mercato. Moze czyms nas jeszcze zaskocza... (oby pozytywnym)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Valon Behrami (przymierzany w czasie mercato do Interu) w HSV, za 3,2mln euro.


Cena promocyjna, ale jeśli nasi utargują cenę za Medela to nie będzie czego żałować.

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

naprawdę nie ma czego żałować,Medel i M'Vila gwarantują jakość,a przyjście Behramiego mogłoby zepsuć dobrą atmosferę która się wytworzyła wokół Zbyszka(oczywiście nie wśród kibiców na fci) ;)
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Mnie cały czas nie przekonuje transfer Medela. Wolałbym już tego Behramiego, który dobrze zna trenera, język i ligę no i jest tańszy. Ale może będę musiał to odszczekać, jak Medel zacznie wymiatać :) jednak ja osobiście nie obiecuje sobie po nim zbyt dużo. Bo niby za kogo on miał by grać? Za M'Vile, Ranocchie? No bo przecież nie Kovacic czy Hernananes. Jakoś ten Medel mi nie pasuje do Interu. Ale może się myle... obym się mylił :)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Akurat Medel bardzo pasuje do Interu. Chyba, ze chodzilo ci o charakter bo praktycznie same piczki w tym skladzie co sie naszczescie zmienia powoli.Jego uniwersalnosc daje cien szasny, ze przejdziemy na 4 w obronie, a nawet jesli bedzie gral w srodku obrony jako jedne z 3 to bedzie potrafil wyprowadzac pilki do ataku.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Chuchu »

Wiem, że sytuacji w której ma się dwóch poważnych zawodników na jedną pozycję w Interze dawno już nie było i się pewnie niektórzy odzwyczaili, ale skoro mamy okazję oprócz M'Vili sprowadzić jeszcze jednego, porządnego zawodnika na tę pozycję, w dodatku bardzo uniwersalnego to trzeba z tego skorzystać.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Medel będzie grał na obronie i defensywnym pomocniku jeśli do nas przyjdzie. Robimy dobrą zrównoważoną kadrę, coś czuje, że Ligi Europejskiej nie odpuścimy i w przyszłym sezonie wpadnie coś do naszej gabloty ;)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Jaszczu91 pisze:Mnie cały czas nie przekonuje transfer Medela. Wolałbym już tego Behramiego, który dobrze zna trenera, język i ligę no i jest tańszy.
byłem tego samego zdania, ale już po ptokach, trzeba kibicować Medelowi (gdy do nas dołączy)

Pozdr.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Mercato

Post autor: jackop »

Czarson pisze:Akurat Medel bardzo pasuje do Interu.
Obrazek

:wink:
Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

jackop pisze:
Czarson pisze:Akurat Medel bardzo pasuje do Interu.
Obrazek

:wink:

1. ból dupy
2. widzę, że juventus lubi ubierać się w różowe kolory
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: MiRas. »

jackop pisze:
Czarson pisze:Akurat Medel bardzo pasuje do Interu.
Obrazek

:wink:
Obrazek
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Medel miał jakieś przesłanki by taką czapkę założyć(Vidal,Isla) a Evra? :D
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Mercato

Post autor: jackop »

1. Polecam wybrać się do lekarza
2. Nie tylko Juventus ;)
3. Może odwiedzał Nemanje ;p
Obrazek
ODPOWIEDZ