Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: NdOrom »

Całkiem serio to powalczyłbym tylko Shaquiri'ego. Jak dla mnie to jest koleś który ma to coś co może pociągnąć zespół to przodu. Niestety absolutnie nierealny transfer się wydaję (wątpię bowiem by za 16 euro Bayern zgodził się go puścić, a za więcej i tak spokojnie kupią go bogatsze kluby). Do tego te nieszczęsn FFP. 16 baniek zatem znajdziemy jak tyle uzyskamy ze sprzedaży swoich (co oczywiście jest wskazane).
Tylko popatrzymy kogo my możemy/chcemy sprzedać:
- Campagnaro - odejdzie za free z koncem sezonu - 0 kasy
- Guarin - jak dla mnie Mancini go nie puści a gdyby nawet to więcej niż 8 mln nie dostaniemy
- Khrin - pójdzie za góra 1 mln choć wątpię
- Jonathan - będą chcieli go sprzedać, tego jestem niemal pewny - 3 mln? więcej nie padnie z uwagi na kończący się kontrakt
- Nagatomo - wątpię by chcieli go puścić (a szkoda bo realnie daje jako jedyny pewność, że ktoś go weźmie) - z 6 mln by było
- Obi - jak dla mnie nie sprzedadzą go w styczniu jeszcze, a gdyby nawet to o 3-4 mln by można było powalaczyć
- Kuzmanovic - za dobrze by gra by go sprzedawać (tak - tak właśnie obecnie jest)

To w zasadzie jedyni, którzy mogą zostać sprzedani. W odejście Vidica i Hernanesa nie wierzę.
Dołóżmy do tego możlwie wypożyczenia młodzików (Mbaye, Bonazzolli, Donkor itd.) to jakiś 1 mln może by wpadł.
W sumie około 5 mln zarobku w styczniu powinno wpaść z tych, co wg mnie mają status na sprzedaż za wszelką cenę od zarządu.
Dlatego możemy tylko kogoś wypożyczyć bo zwyczajnie na kupno nie ma pieniędzy (a właściwie FFP nie pozwoli). Chyba, że znajdzemy sponsora ale to już inna sprawa. A przepraszam kupić możemy... Rolando;) I tak zakładam, że będzie choć do obecnej taktyki tylu środkowych nam niepotrzeba. Inna sprawa, że zawsze można przesunąć JJ na choć i tak będzie nadmiar ŚO;)
A z wypożyczeń przyjdze napadzior Borini (mam nadzieję) / Podolski i tyle w temacie. Do pomocy kupią kogoś młodego - obiecującego - typu - Baselli czy jak mu tam i tyle z mercato;)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Za Guarina można spokojnie wyciągnąć ponad 10mln. Ma jeszcze w miarę dobrą markę i mimo ostatnio słabej gry to i tak mimo wszystko dobry zawodnik. Zresztą niedawno chciało go kilka silnych klubów. Jeżeli byśmy sprzedali Guaro to była by kasa na Shaqiriego, wystarczyłoby tylko dolozyc kilka mln.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

FFP TO JEDNA WIELKA FIKCJA OBUDŹCIE SIE
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

NdOrom pisze:Nagatomo - wątpię by chcieli go puścić (a szkoda bo realnie daje jako jedyny pewność, że ktoś go weźmie) - z 6 mln by było
Akurat jego sprzedawać bym nie chciał. Z prostej przyczyny - marketing. Japońce są szalone na punkcie swoich piłkarzyków i pewnie ładują w pamiątki związane z Yuto tyle siana, że opłaca się go trzymać nawet mimo wątpliwej jakości stricte piłkarskiej. Przy obecnej kadrze jakoś bardzo na minus nie odstaje, więc można go jeszcze trochę potrzymać.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Nagatomo to chyba kapitan japońskiej kadry, więc ichni kibice muszą być wpatrzeni w swojego idola. Pod względem umiejętności - nędza, pod względem marketingu - czysty zysk.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Nie będę się wdawał w nazwiska, po prostu mam nadzieję na choćby jeden transfer, który faktycznie wzmocni nasz skład.
Od kilku lat mamy ten sam problem. Wolimi kupić kilku przeciętniaków niż jednego solidnego zawodnika, który może pomóc wrócić nam do LM.
Ostatnio jakby tendencja się poprawiła bo przyszedł Hernanes i Osvaldo. Liczę na jej dalsze poprawianie się.
Dopóki nie będzie LM nie będzie większych transferów dlatego zarząd Interu musi kupować bardzo rozsądnie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

dokładnie 1 dobry transfer to i tak jak na naszą sytuację dużo. Zresztą zima nie sprzyja wielu transferom. Poza tym pewnie nikogo nie uda się sprzedać, więc nie będzie zwyczajnie miejsca na nowych piłkarzy, oprócz... jednego, który podniesie jakość.

Czy to Cerci, czy Shaqiri, to już niech Mancio decyduje.

Pozdr.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Chuchu »

Podejrzewam, że czeka nas kontynuacja telenoweli pod tytułem "Inter sprzedaje Guarina za 18 mln" oraz milion nazwisk, kogo za te pieniądze będziemy chcieli kupić. Ze wszystkich formacji najgorzej wygląda chyba atak, sprowadzenie napastnika to jest wręcz obowiązek. Dobrze byłoby z powrotem powitać Rolando w obronie. No ale też nie wiadomo, w jakiej byłby dyspozycji po pół roku niegrania w piłkę na poważnym poziomie. Może uda się wypożyczyć jakiegoś Nastasicia czy kogoś w tym stylu. Na fajerwerki tradycyjnie nie ma co się nastawiać.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Odet pisze:
Czy to Cerci, czy Shaqiri, to już niech Mancio decyduje.
szczerze to 100 razy bardziej wolałbym Shaqiriego bo wszystko za nim przemawia prócz pieniędzy. ale jedst on mało realny tak że skakałbym z radości z Cerciego ale jak na święta, bądź po, sprawia Shaqiriego to bym nawet uwierzył w 3 miejsce :D
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

Chuchu pisze:Podejrzewam, że czeka nas kontynuacja telenoweli pod tytułem "Inter sprzedaje Guarina za 18 mln"
Dokładnie tak. Przypomina mi to trochę sytuację, w której kupuje się 3 kupony dużego lotka gdy jest kumulacja i się układa w głowie plany na co przeznaczy się wygraną. :-P Może teraz będzie inaczej i faktycznie uda się opchnąć jakiegoś naszego zawodnika za kwotę rzędu 15 mln euro, ale my byliśmy w stanie sprzedać Sneijdera za 7,5 mln i sondowaliśmy wymianę Guarin - Vucinić... Także tego.
hanys%%% pisze:
Odet pisze: Czy to Cerci, czy Shaqiri, to już niech Mancio decyduje.
szczerze to 100 razy bardziej wolałbym Shaqiriego bo wszystko za nim przemawia prócz pieniędzy. ale jedst on mało realny tak że skakałbym z radości z Cerciego ale jak na święta, bądź po, sprawia Shaqiriego to bym nawet uwierzył w 3 miejsce :D
Myślę, że jeden Cerci/Shaqiri to za mało, żeby celować w 3. miejsce, chyba, że przy jakimś niesłychanie fartownym zbiegu okoliczności. Chociaż Mancio to akurat na brak szczęścia narzekać nie może. Przykładem ostatnia kolejka sezonu 07/08 w Parmie czy ta z sezonu 11/12 w Manchesterze. Ale jakbym miał wybierać to ciężki orzech do zgryzienia. Shaqiri - kafarek, lubię go bardzo, ale nie wiadomo jakby się przystosował do realiów Serie A. Dwa razy by bickiem machnął i już by sędziowie lecieli z kartkami. Cerci zna ligę, ale w ostatnich miesiącach w Atletico to zaliczył niemal tyle samo minut co każdy z nas tu obecnych.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

O jakim Wy Shaqirim piszecie?Myślicie że Bayern będzie czekał,aż gołodupcy z Mediolanu zbiorą kasę jaką kluby takie jak Wolfsburg wyłożą ot tak sobie?Spróbować z Konoplianką,Ayewem czy Ibarbo oni też są mało realni,ale nie tak jak Szwajcar.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

klinsi pisze:O jakim Wy Shaqirim piszecie?Myślicie że Bayern będzie czekał,aż gołodupcy z Mediolanu zbiorą kasę jaką kluby takie jak Wolfsburg wyłożą ot tak sobie?Spróbować z Konoplianką,Ayewem czy Ibarbo oni też są mało realni,ale nie tak jak Szwajcar.

Myślimy, że taki Wolfsburg wyłoży kasę, ale zastanawiamy się czy Bayern będzie chciał oddać Szwajcara do 2 aktualnie siły w Bundeslidze.

Spróbować z Shaqirim możemy, najwyżej się nie uda.

Pozdr.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

klinsi pisze:O jakim Wy Shaqirim piszecie?Myślicie że Bayern będzie czekał,aż gołodupcy z Mediolanu zbiorą kasę jaką kluby takie jak Wolfsburg wyłożą ot tak sobie?Spróbować z Konoplianką,Ayewem czy Ibarbo oni też są mało realni,ale nie tak jak Szwajcar.
Bayernowi raczej nie będzie w smak wzmacnianie rywala z Bundesligi. Wiem, że i tak to mało prawdopodobne, żeby ktokolwiek im zagroził, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Odet pisze:
klinsi pisze:O jakim Wy Shaqirim piszecie?Myślicie że Bayern będzie czekał,aż gołodupcy z Mediolanu zbiorą kasę jaką kluby takie jak Wolfsburg wyłożą ot tak sobie?Spróbować z Konoplianką,Ayewem czy Ibarbo oni też są mało realni,ale nie tak jak Szwajcar.

Myślimy, że taki Wolfsburg wyłoży kasę, ale zastanawiamy się czy Bayern będzie chciał oddać Szwajcara do 2 aktualnie siły w Bundeslidze.

Spróbować z Shaqirim możemy, najwyżej się nie uda.

Pozdr.
Za to nie zastanawiacie się czy Shaqiri zechce robić siedmiomilowy krok w tył w karierze,przechodząc do 10 siły Serie A ;)
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

ATLETICO CHCE SZAKIRIEGO
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Panowie nie ma co się nawet napalać na Szwajcara. Cerci to byłby cud bo kto chce przejść do sypiącego się Interu? Ta cała gadka o trzecim miejscu też nic nie jest warta bo mimo małej straty do podium to gra naprawdę musiałaby ulec gwałtownej zmianie, a przy naszej obronie to przy każdej ofensywnej akcji rywala boimy się o gola. Także moim zdaniem trzeba skupić się na realnych wzmocnieniach, ale nie na szrocie, który będziemy musieli latem sprzedawać. Zobaczymy jak zarząd to rozegra.
Rustin
Posty: 81
Rejestracja: 8 lip 2008, 17:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Rustin »

Cerci czy Shaqiri w Interze, myślałem przez chwilę, że jestem w dziale Football Manager. Nie ma szans, żeby tacy gracze do nas przeszli, chyba, że jakiś kebab postanowi sobie dofinansować Inter bo nagle znudzą mu się pieniądze. Szczyt na ten sezon to jakiekolwiek europejskie puchary, gadki o czymkolwiek więcej wywołują śmiech.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Szwajcar jest nierealny to oczywiste, zbyt medialny, zbyt dobry, zbyt duża konkurencja. Ustawi się po niego kilka klubów z Anglii + top z Niemiec. Cerci to juz blizsza kwestia, zagral 2 dobre sezony we wloszech u Simeone siedzi i przepadl. Ostanio zbieramy sporo szrotu marzac o tym, ze wroca do swojej gry z najlepszych okresow ich kariery wiec mysle, ze mocno nasi popracuja zeby go sprowadzic.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

klinsi pisze:
Odet pisze:
klinsi pisze:O jakim Wy Shaqirim piszecie?Myślicie że Bayern będzie czekał,aż gołodupcy z Mediolanu zbiorą kasę jaką kluby takie jak Wolfsburg wyłożą ot tak sobie?Spróbować z Konoplianką,Ayewem czy Ibarbo oni też są mało realni,ale nie tak jak Szwajcar.

Myślimy, że taki Wolfsburg wyłoży kasę, ale zastanawiamy się czy Bayern będzie chciał oddać Szwajcara do 2 aktualnie siły w Bundeslidze.

Spróbować z Shaqirim możemy, najwyżej się nie uda.

Pozdr.
Za to nie zastanawiacie się czy Shaqiri zechce robić siedmiomilowy krok w tył w karierze,przechodząc do 10 siły Serie A ;)
cóż, widzę, że standardowo nie przemyślałeś swojego wpisu, bo
zastanawialiśmy (Ty też)
Bayern będzie czekał,aż gołodupcy z Mediolanu
się gdzie Bayern odda Szwajcara, a Ty wyjeżdżasz z tekstem
czy Shaqiri zechce robić siedmiomilowy krok w tył w karierze,przechodząc do 10 siły Serie A
To może zastanówmy się, czy Szwajcar zechce odejść z 1 siły silnej Bundesligi? wtedy będziesz miał odpowiedź czy zechce grać w 10 siły Serie A :)

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Mancini :
"Okno transferowe? Naszym głównym celem jest skrzydłowy. Ktoś kto potrafi przedryblować kilku rywali, z dobrą techniką i uderzeniem. Piłkarz, który może zrobić różnicę. W styczniu nie jest łatwo pozyskać klasowych graczy, ale wierzę, że nam się uda."

No, ciekawe kogo im się uda sprowadzić.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

DRYBLUJACY SKRZYDŁOWY CZYLI LAVEZZI ODPADA BO TA UMIEJETNOSC U NIEGO ZANIKŁA, MOIM ZDANIEM TRAFI DO NAS KTOŚ Z DWÓJKI CERCI - SALAH
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Salah to byłby strzał w 10 moim zdaniem. Choć nie ma co się łudzić, że Mou jakkolwiek nam pomoże w tym transferze.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

Kebo pisze:Salah to byłby strzał w 10 moim zdaniem. Choć nie ma co się łudzić, że Mou jakkolwiek nam pomoże w tym transferze.
Może pomoże, Milanowi ładnego trojana dał. ;)
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Jeżeli Thohir chce uratować ten sezon, to niech skończy lepić uszka i załatwia wzmocnienia tak, żeby Mancini dostał je 1 stycznia. Każdy tydzień opóźnienia będzie spychał ten klub w marazm.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Mercato

Post autor: Omen »

Ja bym brał Glika na obronę , obowiązkowo dwóch skrzydłowych i napastnika z prawdziwego zdarzenia. Ale pomarzyć można.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Skrzydło to więcej niż konieczność, tylko ktoś kto ma realne umiejętności. Boki obrony tragedia, ale nie wydaję mi się, żeby ktoś tam przyszedł. Ja to bym się skupił w napadzie, żeby Bona więcej grał, chłopak wszedł i pokazał się z dobrej strony, będą z niego ludzie, oby tylko go za grosze nie oddali.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: fcinter.pl »

PODOLSKI, CERCI, PAULINHO I NASTASIC PODOBNO W INTERZE

HANDANOVIC (CARRIZZO); JONATHAN (CAMPAGNARO), NASTASIC (RANOCCHIA), JUAN JESUS (ANDREOLLI), D'AMROSIO (NAGATOMO); PAULINHO (KUZMANOVIC), MEDEL (MVILA); CERCI (PALACIO), KOVACIC (HERNANES), PODOLSKI (DODO); OSVALDO (ICARDI)

DODATKOWO BERNI OBI I BONAZZOLI JAKO SZEROKA REZERWA A VIDIC, MBAYE, KRHIN I GUARIN WON
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Najgorętsze nazwiska na naszej liście życzeń to chyba Cerci, Salah, Balotelli, Podolski, Nastasić.

Jak nietrudno się domyślić, w styczniu zawita do nas co najmniej jeden nowy skrzydłowy. Biorąc pod uwagę wiek i umiejętności najchętniej widziałbym u nas Cerciego. Marzy mi się transfer Cerciego i wypożyczenie z opcją pierwokupu Salaha + Nastasić, ale wiem, że nichuja nierealne. Podolski w sumie też zły nie jest, w Serie A jego umiejętności wystarczyłyby, żeby być gwiazdą.

Transfer Balotelliego w ogóle nierealny i dobrze.



Ewidentnie trzeba wzmocnić siłę rażenia. Nasze statystyki są kompromitujące. Co prawda bilans wynosi 23 - 21 ale prawie jedną trzecią bramek zdobyliśmy... z Sassuolo. Gdyby nie liczyć tego meczu nasz bilans to 16-21. Nietrudno mniemać, że z taką skutecznością ciężko o europejskie puchary. (nie chcę na głos mówić "Liga Mistrzów" bo powoli staje się to obsesją).
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

a co powiecie o Leivie. dla mnie dno. ale moge sie mylić bo oglądam tylko sporadycznie. może ktoś się coś więcej wypowiedzieć ?
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Podolski, Salah, Nastasić i Paulinho to w obecnej sytuacji Interu mercato, które oceniłbym 11/10. Nie mamy kasy więc należy skupić się na zebraniu jak najlepszych odpadów z lepszych zespołów. Myślę, że każde nazwisko które wymieniłem to solidne wzmocnienie Interu. No i wreszcie Polak by do nas trafił ;) mi osobiście marzy się Dybala z Palermo, ale znając Zamperiniego pewnie zaśpiewa z 40 mln jak za Pastore więc do nas nie trafi...
Trzeba też pozbyć się Vidicia i Guarina i Campagnaro bo wszyscy mało wnoszą a zarabiają najwięcej i zrobiło by się miejsce dla nowych graczy.
ODPOWIEDZ