Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

Okładka dzisiejszego Przeglądu Sportowego:

https://pbs.twimg.com/media/B7Qy_XTCIAQd6PU.jpg

No nie powiem, przyjąłbym ten transfer z zaciekawieniem. Zobaczymy co tam w środku napiszą.
Bogdan
Posty: 51
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Bogdan »

Informacja już zdementowana.
Duda dogadał się z Legią, że nie opuści ich do końca sezonu, ale różnie może z tym być
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Mancini namówił Podolskiego i Shakiriego a Duda mówi NIE! hahahahaha już to widzę. Pewnie w Mediolanie nie mają pojęcia kto to jest Duda...
Pamiętam że kiedyś Wawrzyniak był blisko juve... ;)
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Mercato

Post autor: BAGGIO1 »

a do Manchestery (City) poszedł Wilfred Bony. Czyżby faktycznie była możliwość na pozyskanie Dzeko, ewentualnie Jovetica? Mancini zna ich świetnie, więc może to być dobra karta przetargowa. Jeśli pożegnamy Osvaldo to może Dzeko by tak zawitał do Mediolanu ;)
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

Praktycznie potwierdzone: Marcelo Brozović od jutra w Interze! Brakuje tylko podpisów aby móc z pełnym przekonaniem mówić o nim jako o zawodniku Nerazzurrich. Osiągnięto porozumienie dosłownie kilka minut temu.

Chorwat przeniesie się z Dinama Zagrzeb na zasadzie 1,5-rocznego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po tym okresie. Inter zapłaci przez 18 miesięcy 3 miliony euro, a latem 2016 roku dorzuci kolejne 5. Kontrakt ma wiązać Brozovica do końca 2019 roku (tak jak Kovacica i Shaqiriego).

Szybko, z rozmachem i - wydaje mi się - lepszym pomysłem aniżeli zakupy Lucasa, Obi Mikela, Suareza czy innego Thiago Motty. Chłopak rocznikowo ma 23 lata, w reprezentacji Chorwacji tasuje się w pierwszym składzie z naszym Mateo. Dobrze ułożone obie nóżki, rewelacyjnie bite rzuty wolne, nie chcę popaść w hurraoptymizm, ale żywię wielkie nadzieje co do tego transferu. Brawo Ausilio!
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

jeśli to okaże się prawdą to kolejny majstersztyk Ausilio/Mancio/czy Bóg wie kogo innego,dziś ma przylecieć E.T więc ten transfer to nie przypadek,ponoć na lipiec mamy zaklepanego Murillo z Granady,ale nalegamy by ściągnąć go już w styczniu :)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Wiem, ze Brozovic i Murillo nic nie znacza w powaznej pilce na dzien dzisiejszy jednak napawam mnie optymizmem to, ze interesujemy sie tak perspektywicznymi graczami a co wiecej ich pozyskujemy. Bardzo jasno rysuje sie ten nasz osmieszany "projekt" wydaje mi sie, ze obralismy dobra droge i realizujemy ja nalezycie. Ausilio rozkwitl przy Thohirze, to tez jeden z jego lepszych transferow. Gdy juz wyrobi sobie nazisko i marke w pilkarskim swiatku bedzie tylko lepiej.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Mercato

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli się nie mylę to dopiero drugie mercato za które odpowiada Ausilio. Letnie mercato nie wyszło rewelacyjnie ale biorąc pod uwagę fakt że wydaliśmy ledwie 12 milionów to nie można mówić że było źle. Teraz mamy Poldiego, Shakiriego i dochodzi Brozovic. Widziałem kilka jego spotkań na mundialu i w meczach el MŚ min. z Włochami. Wyglądał fajnie i uważam że to piłkarz jakiego nam brakuje czy taki numer 8.

Nasza kadra wygląda coraz lepiej. Brawa panie Ausilio. Teraz należy zacząć wymagać od Mancio seryjnych zwycięstw bo kalendarz łatwy :)
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Nie oglądałem go w akcji lub być może nie zwróciłem uwagę, ale mam pytanie do zorientowanych. Czy może on zająć spokojnie miejsce w pomocy obok Medela? Czy jest jednak zbyt ofensywnie usposobiony? Bo jeśli tak to niestety tylko zmiennik dla Kovy, dodatkowo jest jeszcze Hernanes.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Mercato

Post autor: andyvdm »

Ciezko powiedziec, nie jest to ani przecinak jak Medel ani typowy ofensywny zawodnik. Dosyć powolny, ale dokładny z dobrym podaniem. Trochę Thiago Motte mi przypomina. Póki co grają na jego pozycji u nas takie tuzy jak Kuzmanovic i Guarin wiec dla Brozovicia miejsce w środku pola się znajdzie.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Ponoć Kuzmanović blisko Hamburga, także myślę że Brozović został sprowadzony w miejsce Zdravko bo obaj zawodnicy grają chyba na taj samej pozycji.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Jeśli tak to super bo młody i ponoć talent, więc kolejny dobry ruch. Nie wiem kogo zasługą są te transfery, ale chyba Mancini przyciąga nazwiskiem i potrafi nakłonić piłkarzy no i Ausilio, który coraz to lepiej radzi sobie z FFP i różnymi opcjami
gulaszowaamino

Re: Mercato

Post autor: gulaszowaamino »

Zamiana Kuzmanovicia na Brozovicia, czyli kolejny genialny ruch klubu w tym mercato. Ciekawe jak Mancio to poukłada, ale ja nie mogę się doczekać aby zobaczyć jego i Kovacicia razem na boisku. Chorwacki środek pola :)

Brozović to tzw. regista. Cofnięty rozgrywający w stylu Thiago Motty.
Gacekk
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2014, 17:33

Re: Mercato

Post autor: Gacekk »

LACAZETTE to mi się marzy w Interze jak nic, wg. transfermakrt'a to koszt 20 mln? a co robi na francuskich boiskach to..

Więc raczej za Naszego "Rasiaka" nie weźniemy 22 nawet.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Gacekk pisze:LACAZETTE to mi się marzy w Interze jak nic, wg. transfermakrt'a to koszt 20 mln? a co robi na francuskich boiskach to..

Więc raczej za Naszego "Rasiaka" nie weźniemy 22 nawet.
a Nagatomo jest warty 14 mln...transfermarkt to rzeczywiście wyrocznia
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Za Lacazette'a 30-40 baniek po takim sezonie to będzie minimum. Ja bym na miejscu zarządu się nie zastanawiał tylko wepchał Icardiego i dopłacił kilka baniek, ale to raczej nierealne.

Problem jest natomiast z obroną. Jak dla mnie jedynymi piłkarzami, którzy latem mogliby jeszcze zostać na przyszły sezon są Andreolli i JJ. Reszta to jest totalna parodia.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

Świeże info od Di Marzio: W przeciągu 48 godzin ma być podjęta decyzja odnośnie tego, czy Murillo wzmocni nas już w tym okienku transferowym. W związku z nieciekawą sytuacją w obronie, Inter chce przyspieszyć sprowadzenie Murillo, czego nie do końca chce Granada, bijąca się wciąż zawzięcie o utrzymanie.

Wciąż impas w sprawie Diarry, który nie może się dogadać z Lokomotivem Moskwa. Czasu jeszcze trochę zostało, Inter nie chce rezygnować z pozyskania byłego pomocnika Realu, ale powodzenie ewentualnego transferu nie zależy tylko od naszych działaczy.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Diarra to rozumiem, że w miejsce M'Vili, a nie jako wzmocnienie obrony? Bo chociaż od biedy mógłby tam zagrać to chyba za niski jest.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

Kebo pisze:Diarra to rozumiem, że w miejsce M'Vili, a nie jako wzmocnienie obrony? Bo chociaż od biedy mógłby tam zagrać to chyba za niski jest.
Oczywiście Diarra rozważany jest jako wzmocnienie środka pola. Z jego 1,73 m to by rywale go przeskakiwali stojąc. ;) To nie Cordoba :)
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

haha postawić Diare obok Pogby :D to jak Sahq i jego dziewczyna, i tez Diara może possać Pogbie niestety ...
exical12
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2011, 17:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Mercato

Post autor: exical12 »

aż z ciekawości wbiłem w google coś takiego i?

http://es.wikipedia.org/wiki/Jeison_Murillo to wiki przewiduje ?
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

exical12 pisze:aż z ciekawości wbiłem w google coś takiego i?

http://es.wikipedia.org/wiki/Jeison_Murillo to wiki przewiduje ?
Wikipedia nie jest najbardziej wiarygodnym źródłem w tych sprawach. ;)
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Mercato

Post autor: Kebo »

Oby tym razem się sprawdziła. Jestem ciekaw tego typa, dodatkowo teraz mamy kłopoty w obronie, trzeba to zacząć ogarniać, a latem definitywnie wywalić szrot. W pierwszej kolejności nagatomo i jonathana.
exical12
Posty: 22
Rejestracja: 20 gru 2011, 17:12
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Mercato

Post autor: exical12 »

Nagatomo- ostatni samuraj zostanie ;)
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: Baszczu »

Wg Di Marzio Inter już jutro chciałby dopiąć transfer... Rhodolfo! Nowe nazwisko, związane z veto, jakie postawiła Granada (brak przejścia Murillo w styczniu). Ewentualne wypożyczenie 28-letniego brazylijskiego obrońcy Gremio kosztować by miało 300 tysięcy euro, a wykup wiązałby się z dorzuceniem kolejnych 3 milionów.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Mercato

Post autor: Kubus »

Baszczu pisze:Wg Di Marzio Inter już jutro chciałby dopiąć transfer... Rhodolfo! Nowe nazwisko, związane z veto, jakie postawiła Granada (brak przejścia Murillo w styczniu). Ewentualne wypożyczenie 28-letniego brazylijskiego obrońcy Gremio kosztować by miało 300 tysięcy euro, a wykup wiązałby się z dorzuceniem kolejnych 3 milionów.
Dziwne info, ale koleś ma ponad 200 meczy w brazylijskiej lidze. Dobre warunki fizyczne - tyle o nim wiadomo. Wiele nie kosztuje... co mamy do stracenia, najwyżej będzie grzał ławę a w lecie przyjdzie ktoś inny. Jak na zimowe okienko to i tak powyciągaliśmy niezłe nazwiska.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Destro dołączył do Milanu. Dla nas to dobra wiadomość.

Osvaldo, który podobno czekał na ofertę Milanu, teraz jej nie dostanie (więc może odejdzie do Torino? :)), Cassano (być może też czekał) podobnie, więc może przyjdzie do nas.

A Destro moim zdaniem Milanowi niepotrzebny, więc dla nas to dobra informacja.

Pozdr.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Dla nas dobra wiadomość?Bo Osvaldo nie rozwali szatni Milanu,a być może przyjdzie trup Cassano?Destro to zdecydowanie najlepsza opcja z tej trójki,gość ma 24 lata jest skuteczny i jeśli opuszczą go problemy zdrowotne będzie dobrze służył Milanowi przez kilka ładnych lat.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

przez kilka ładnych lat??

czyli zakładasz, że go wykupią za te 16,5mln euro?? Dla nas to nie tylko dobra, to WSPANIAŁA wiadomość.

Pozdr.

ps. trup Cassano inteligencją boiskową przewyższa w sumie całych tych naszych napastników (razem wziętych)...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Tylko, że Osvaldo ciągle jest naszym zawodnikiem.
Nie ma opcji, aby przyszedł ktokolwiek bez jego wcześniejszego pożegnania,
a czasu zostało już bardzo mało.
Inna sprawa, że zapowiada się bardzo ciekawy weekend.
ODPOWIEDZ