Mercato

To co każdy kibic lubi...
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Re: Mercato

Post autor: Fanatyczny »

sampam pisze:Mertensa z checia bym u nas zobaczyl, ale mysle ze ten transfer jest niemozliwy.
Dlaczego niemożliwy? Odpowiednia suma i zawodnik jest do wyciągnięcia. Myślę tutaj o środkach z sprzedaży Szwajcara.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Lepiej mieć i Merrtensa i Shaqiriego :D takie skrzydła by były mega. Przyczepili się tego Shaqiriego jakby grał nie wiadomo jak słabo. Wylecieć powinien prędzej taki Guarin czy Handanovic, a nawet Palacio mimo że pod koniec sezonu grał dobrze, ale ma już swoje lata i będzie już tylko zniżka formy. Shaqiri natomaist jest młody i ma wielki potencjał w przeciwieństwie do Rodrigo. Szkoda, że przedłużyli kontrakt z Handanoviciem bo ponad 10mln byśmy mogli za niego wyciągnąć. Doliczyć przychód ze sprzedaży szrotu i jest kasa na Mertensa, który w zasadzie nie powinien być nie wiadomo jak drogi.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Hola! Hola! Mertens przez ostatnie 2 lata gral w lepszym klubie niz Inter i wydaje sie, ze sklonic go do transferu moglaby dopiero znaczaca podwyzka. Napoli dalo za niego chyba z 10 baniek, a wart jest obecnie sporo wiecej. Jakby rzucili cene blisko 20 mln to by mnie nie zdziwilo. Poza tym nowy szkoleniowiec Napoli musialby faktycznie skreslic Belga, ktory sam notabene nie wyrazil checi transferu.
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Re: Mercato

Post autor: Fanatyczny »

Ostatnio pojawiały się jakieś informacje że Belg nie mieści się w planach nowego szkoleniowca.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Mercato

Post autor: groch »

Wszyscy pogrzebali już Shaqiriego i liczą na jego odejście... moment! Pamietajmy, że chłop spędził u Nas tylko pół roku. Nie od dziś wiadomo, że Serie A nie jest łatwa dla kogoś z zewnątrz. Poczekajmy. Ja bym go na jeszcze jeden sezon zostawił. Na cenie nie straci a może okazać się idealny przy grę skrzydłami. Jeśli mamy kupować 2 skrzydłowych i wywalac +20 baniek. (Bo mowa tutaj o Mertensie, Salah, Jojo, Perisic a najtańszy z nich to 18mln) nie widzę sensu sprzedaży Shaqiriego. Przyjdzie Perisic i kolejny będzie uczył się pół roku gry taktyczne w Serie A. Głupota.... Jeśli mamy się kogoś pozbyć zróbmy to.... sprzedajmy Guarina Hernanes a środki się znajdą.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Mercato

Post autor: BAGGIO1 »

Guarin podobno również znajduje się na liście transferowej. Nie wiem co z Hernanesem, być może przekonał Mancio pod koniec sezonu albo nie ma chętnych na niego. Ja myślę, że nasi teraz muszą sprzedać kogoś żeby zapewnić kolejne wzmocnienia. Owszem do "odstrzału" są inni piłkarze, ale problemem jest kwota ich sprzedaży. Jeśli chcą zyskać 15mln to tak naprawdę ilu mamy takich piłkarzy, za których ktoś jest skłonny tyle wydać? Shaqu, Kova, Icardi i ... ? Owszem, fajnie jakby został szwajcar, ale jak miałbym wybierać między nim, a Kovą to jednak wolę żeby on odszedł.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Mercato

Post autor: magneto86 »

Każdy nowy piłkarz potrzebuje zaufania i minut na boisku, Shaqiri za wiele sobie nie pograł, ale ma duży potencjał i jest młody, jeszcze będziemy mieli z niego wiele pożytku. Ktoś pisał, że w Bayernie świata nie zawojował, ale mając Robbena i Ribery'ego za rywali to powiedzmy sobie szczerze żaden Salah, Perisić czy Mertens z podstawowego składu by nie wygryzł.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mercato

Post autor: mio85 »

Myślałem, że to mercato będzie dla Interu przełomowe, tak jak przed pamiętnym sezonem 2009/2010. Niestety...znów brniemy w przeciętność i zamiast gwiazd ściągamy zawodników co prawda z potencjałem, ale cały czas niepotwierdzonym i niby nadzieje światowej piłki (przykłady: Ranocchia, Jesus, Castaignos, Coutinho, Laxalt). Być może składa się na to wiele niezależnych od nas czynników, takich jak problem z FFP, ale nie można tym tłumaczyć wszystkiego, a zwłaszcza braku rozsądku. Czytam wieści z rynku transferowego i nadziwić się nie mogę, że w ogóle nie podjęliśmy walki o tak wybitnego snajpera jak van Persie. Tymczasem Turcy wyciągną Robina za śmieszne 7 milionów euro, my za niejakiego Murillo daliśmy więcej. Drugi przykład to niepowodzeni misji "Toure". Fajnie, że mamy Kongdogbię i życzę mu jak najlepiej, ale obstawiam, że on w przyszłości nie będzie nawet w połowie tak dobry, jak Ivoryjczyk, i - co najważniejsze - z marszu nie podniesie znacząco jakości gry. To, że były menadżer Toure nie jest w stanie nakłonić go do przejście do swojej drużyny nie świadczy też najlepiej o Mancinim. Kolejnym strzałem kulą w płot będzie ściągnięcie Perisicia. Esencję tego co potrafi widzieliśmy w Borussi, która go nie chciała. To ma być zawodnik ciągnący grę ofensywną? Śmiem wątpić.Wolę Shaqiriego,a nawet Podolskiego. Na plus można zapisać wypożyczenia ponieważ są ciekawe, ekonomiczne i niewiążące. I jeśli nasza ekipa nie jest w stanie ogarnąć ciekawszych transferów definitywnych to właśnie na wypożyczeniach powinna oprzeć swoją politykę. Szkoda, że nie korzystamy z zawodników niezadowolonych ze swoich pozycji w gigantach europejskiej piłki, a jest ich sporo w Realu, Liverpoolu, United, Chelsea, City (najbardziej zazdroszczę juventusowi Khediry). O tym jak wielką moc maja takie transfery świadczą najlepiej przykłady Sneijdera, Robbena, Cambiasso, Makalele, Evry, Van der Vaarta, Pirlo, Teveza, Pogby, Moraty......uffff wiele było takich comebacków
Masterus88
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015, 08:27

Re: Mercato

Post autor: Masterus88 »

Prawda jest taka że jedynym transferem gwarantującym skok jakości od razu jest Miranda. Gość jest świetny, wystarczy zobaczyć jego występy z czołowymi zespołami Europy. Jedyną niewiadomą jest tu "syndrom Brazylijczyka po 30", choć wydaje się że akurat defensorów to najmniej dotyczy.
Kondogbia to bardzo dobry defensywny pomocnik, tylko tyle i aż tyle. Wydawało mi się że w ostatnim sezonie kulała też kultura gry z przodu. Francuz niewiele wnosi do ofensywy (średnio jedna bramka i asysta na sezon), jego szarże opierają się nie na technice, a sile fizycznej oraz niewiele z nich wynika. Przypomina mi Sissoko, Diarre, Diaby jak byli w formie. Jako że niewiele oferuje w ataku, kwota transferu jest sporo za duża.
Jeśli wymienimy Szakire na Perisicia to dla mnie dramat. Jeżeli wypominamy prawdziwemu Albańczykowi (nie jakiemuś podrabiańcu) że był rezerwowym w Bayernie gdzie i tak osiągał zawsze przyzwoite statystyki, a na skrzydłach konkurował z topami, to co powiedzieć o karierze Chorwata w BvB?
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Re: Mercato

Post autor: Jimi »

Przy sprzedaży Shaqiriego niestety ale nie ma na rynku piłkarzy, którzy na 100% zagwarantują lepszą grę na skrzydłach. W kręgu zainteresowań jest Jovetić, który skrzydłowym nie jest i nigdy nie będzie. Perisić, który miał niezły sezon w Wolfsburgu ale w BVB nie dał rady i nie wiadomo jak by mu się układała gra w Serie A. Salah w Chelsea nie grał nic, w Fiorentinie odżył ale nie wiadomo czy zdoła utrzymać formę z wiosny. Cuadrado od czasu przejścia do Chelsea jest cieniem samego siebie i na Copa America również wyglądał bardzo słabo i trzeba by było liczyć, że u nas się odbuduje. Najlepszym rozwiązaniem wg mnie by było zostawienie Xherdana i wypożyczenie Jojo i Perisicia z możliwością wykupu i trzymanie kciuków, że jeden z nich się sprawdzi. Dało by to możliwości do gry 4-3-3 i 4-3-1-2. W pomocy jak słyszę, że ma przyjść ktoś pokroju Melo to nie wiem czy nie lepiej byłoby zostawić Taidera. Przy ustawieniu z trójką pomocników i tak będzie grał Kondogbia, Kovacić/Hernanes, Brozovic/Medel więc Algierczyk na rezerwę by był wystarczający.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Borowa »

Odejście Shaqiriego staje się coraz pewniejsze. Mancio nie daje mu pograć w sparingach - sygnał jest dość jasny. Zastanawiam się tylko co jest prawdziwym powodem sprzedaży... Czy rzeczywiście Shaqiri jest idiotą, który nie pojmuje założeń taktycznych i tym zraża do siebie kolejnych trenerów czy też po prostu staje się kozłem ofiarnym naszej polityki transferowej? Zwróćcie uwagę, że pojawiają się informacje o tym, że jeszcze nawet za niego nie zapłaciliśmy Bayernowi. Czytamy również o tym, że próbujemy się pozbyć Santona, za którego jak zgaduję również jeszcze nie uregulowaliśmy należności Newcastle. Czy Santon też nie rozumie taktyki Manciniego? Wychodzi na to, że nie mamy pieniędzy na transfery i zaczyna się kombinowanie. Czy to samo za rok spotka nasze nowe nabytki jak Montoya?

Pół roku czasu na sprawdzenie się w zespole, z czego jeszcze w większości spotkań wchodzi się z ławki to zdecydowanie za mało.

Wreszcie czy Perisić to jest na pewno ten gracz, który ma znacząco podnieść jakość na skrzydle? Szczerze wątpie. Piłkarz - zagadka za 20 milinów euro. Do tego bardzo wolny jak na pozycję skrzydłowego, na której szybkość to jedna z najważniejszych cech piłkarza...
BoniunioBDG
Posty: 15
Rejestracja: 16 mar 2011, 00:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mercato

Post autor: BoniunioBDG »

Moim zdaniem jak Mancini nie widzi Shaqiriego i ma siedzieć na ławie to sprzedać go za te 18mln + Ranocchie 10mln + Nagatomo 7mln + i szczerze jakoś nie mogę przekonać się do Kovacica jak by ktoś dał 30mln to sprzedać = 65mln dorzucić 10mln i myślę że byśmy mogli myśleć o Cuadrado Salahu i Lacazzet i byśmy mieli mega siłę z przodu. Ale to są tylko moje odczucia i wyliczenia. Po co wydawać pieniądze na zapchaj dziury typu Persic czy jakiś Melo jak można kupić mega dobrych grajków.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Myslec to my mozemy o takich transferach, ale swoja droga jaki interes mialby ten Francuz w przejsciu do nas to nie wiem. Salah "dogaduje sie" z polowa czolowki serie a, a Cuadrado to temat dla mnie nieistniejacy.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Co sądzicie o całym zamieszaniu w okół Shaqiriego ? Sam już nie wiem czy Mancini i Thohir są aż tak głupi że chcą go wypchnąć z klubu po tak krótkim czasie, czy to wszystko to tylko mydlenie oczu przez media ? Spójrzmy na to tak: Mancini tak bardzo zabiegał o Szwajcara, przekonywał go do gry u nas, a teraz nagle chce się go pozbyć gdy nawet nie dał mu prawdziwej szansy ? Jaka w tym logika ? Mancini wychodzi w takiej sytuacji na niepoważnego człowieka. Jak naprawdę Shaq przejdzie do Schalke to założę się, że tam będzie gwiazdą Bundesligi, a my będziemy mieć Perisicia, który marnie wygląda przy Shaqirim.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Re: Mercato

Post autor: Tkrauze »

Dzyl, a co jeśli Shaqiri nie spełnia choćby najprostszych zadań taktycznych, nie wraca się i nie stosuje pressingu ? OK, Messiemu czy Ronaldo można to wybaczyć, ale on nie jest wyżej wymienionymi. Ponadto nie znamy zakulisowych aspektów szatni i może coś powiedział do Manciniego, może do Sylvinho ? Tego nie wiemy ! Wiemy na pewno (i w klubie tez chyba wiedzą), że możemy na nim stracić marketingowo. Jest rozpoznawalny,medialny, reklamuje NIKE, uwielbia go Szwajcaria i Albania.:)

Mnie najbardziej zastanawia nie Shaqiri czy Joveticie, tylko podział szatni na grupki. Widoczne jest to coraz bardziej.... a może jestem przewrażliwiony ? :)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Skoro jest taki medialny to tym bardziej powinniśmy go zostawić. Przecież z tego samego względu wciąż trzymamy Nagatomo :D ze względów marketingowych.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Mercato

Post autor: Dzonyy »

Dzyl pisze:Skoro jest taki medialny to tym bardziej powinniśmy go zostawić. Przecież z tego samego względu wciąż trzymamy Nagatomo :D ze względów marketingowych.
Jak wogóle możesz porównywać Japonie do Szwajcarii czy Albanii ? Japoniato prawdziwa kopalnia fanów. Tam ludzie mają pierdolca na punkcie wydawania hajsu na głupoty :D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Myślę, że mało kto rozumie Mancio w kwestii Shaqiriego.

Najpierw bardzo go chciał, mały Albano-Szwajcar miał nas pociągnąć do LM i pomóc w walce o puchar LE, ale dał strasznie ciała.
Mancio powinien mu dać czas na rehabilitacje, za fatalne pół roku. Po przejściu okresu przygotowawczego, poznaniu stylu gry w lidze i nauce włoskiego gorzej grać przecież nie może (bo gorzej się nie da).
Mam nadzieję że Mancio wie co robi.

Pozdr.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Praktycznie wszyscy grali mega gunwo, a Szwajcar zagrał chyba najmniej minut ze wszystkich do których można się przyczepić. Przypominam że po jakichś dwóch miesiącach został przyspawany do ławki rezerwowych. Zatem da się gorzej grać, a przykładów w samym Interze znajdzie się sporo. Z pewnością stać go na więcej, dużo więcej.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Yascarr pisze:. Zatem da się gorzej grać

miałem na myśli, że Shaqiri gorzej (niż wiosną 2015r) już nie zagra
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Wydaje mi się, że tylko względy finansowe mają wpływ na to, że Shaqiri ma odejść. Bo skoro zawodnik wchodzący do nowej ligi, drużyny, bez czasu na aklimatyzację itp. ma odejść bo jest za słaby to co powiedzieć o reszcie składu? Przecież sam Shaqiri nie był na boisku, liczyli, że on sam wszystkie mecze wygra? Jeśli on miałby odejść ze względu na grę to powinno się wywalić 90% składu. Jeśli chodzi tylko o jego rzekomy brak inteligencji to powinniśmy pożegnać też.. najlepszego strzelca. Jeśli nie będzie pasował do taktyki to.. o co chodzi z Perisiciem?

Niech mi ktoś przypomni kiedy ostatnio jakiś zimowy transfer u nas wypalił jeszcze w tym samym sezonie w którym przyszedł. Pandev? Pazzini?
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: NdOrom »

Oczywiście, że chodzi o pieniądze. Musimy znaleźć przychód w postaci dwucyfrowej i to zapewne przekraczający 2 z przodu aby zbilansować naszą sytuację. Za Shaqiriego właśnie musimy zapłacić Bayernowi obecnie 17 mln więc chcemy przerzucić odpowiedzialność na innych. Nie wypadł widocznie tak jak się tego spodziewał Mancini, a do tego pewnie miał do wyboru:
- Kovacic
- Icardi
- Handanovic
- Shaqiri
- Guarin
Bo tylko na ww zawodnikach można było ugrać około/powyżej 10 mln. Więc wybór okazał się prosty.
Obecnie za nasze ogóry uzbieraliśmy około 10 mln, więc sporo jeszcze brakuje do uzbierania. Dlatego nie zdziwię się jak jeszcze poleci Guarin i Santon. Bo odejścia Vidicia, Andreollego i Nagatomo to jestem prawie pewny. No chyba, że konkurencja Murillo i Mirandy uderzy w dumę Rano lub Juana i jeden z nich postanowi odejść. Wszak cała czwórka będzie musiała podzielić się około 40 meczami, a nie ma się co oszukiwać, kto szybciej okaże się pewniejszy w obronie ten zostanie w niej najdłużej. Dlatego dla drugiego garnituru zostanie jakieś 10 meczy w sezonie. (choć Juan ma jeszcze alternatywę w postacie LO).
Czapki z głów i tak za sposób podpisywania transferów tj. opcja wypożyczeń 2 letnich, co ratuje nam dupska bardzo.
Dziwny będzie tylko w wypadku sprzedaży Szwajcara zabieg pozyskania Perisica (choć faktem jest, że wydaję się on bardziej uniwersalnym zawodnikiem). Być może tutaj zaważył brak boiskowej "inteligencji" bo potencjał wydaje się mieć większy...
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Tylko pytanie brzmi, skoro nasi wiedzieli, że nie stać ich na wykupienie Shaqiriego, to po kij go ściągali? Poza tym.. klub, który chce walczyć o najwyższe cele, dopiero po zakupieniu zawodnika dowiaduje się o jego boiskowej inteligencji? No kuźwa.. nie wiedzą kogo kupują?

Traktują Szwajcara jakby to była tylko jego wina, że nie mamy pucharów (notabene jak dla mnie brak LE to same plusy).
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: MiRas. »

Skoro traktują Shaqirego jak ścierkę, to dlaczego innych prawdziwych, rasowych gówniaków z krwi i kości jak Nagatomo, czy Ranocchia nie traktują tak samo? Skoro Shaqiri zasługuje w mniemaniu naszych działaczy na trybuny to na co zasługuje w/w dwójka? Na stadionowy sracz? Wkurza mnie niesamowicie traktowanie piłkarzy w naszej drużynie, niektórych trzyma się jak żubry pod ochroną, mimo, że są patałachami, nierobami i ssą pieniądze z klubowej kasy, jak niemowlak z cyca, innych z kolei gnoi się na każdym kroku bez większego powodu.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Póki co Mercato nie wygląda najgorzej - Za gotówkę kupiliśmy tylko Kondogbię i Murillo.
Miranda, Montoya i Jovetic wypożyczeni, Biabiany za darmo. Już teraz mamy niezłą siłę rażenia Jovetic, Icardi, Shaqiri + Palacio i Biabiany na zmienników. Jeszcze jak dojdzie Perisic to atak mamy z głowy, jeżeli oczywiście Shaqiri zostanie.

Nie ma już u nas Jonathana, Felipe, Campaganaro, Krhina, Obiego, Kuzmanovicia, Alvareza także to na plus. Jeszcze pozbyć się Schelotto, Vidicia, Taidera, Nagatomo/Dodo i Mercato można powiedzieć że będzie udane.
A orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja Pereiry ?
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hQ »

Pereira wróci z wypożyczenia w okienku zimowym.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Shaqiri jest wart kilkanascie milionow tyle co wszystkie gowniaki w naszym skladzie a chca dzialac szybko zeby miec pieniadze na dalsze dzialania w tym mercato. Traktuja go jak scierke? Tak ale to wynik frustracji po nieudanym transferze do Schalke. Gdy wszystko bylo juz dogadane Szwajcar zmienil zdanie... Jesli trener i dyrektorzy daja mu do zrozumienia, ze nie ma czego u nas szukac to po co blokuje? jaki w tym jest sens? jaki w tym jest jego interes? Mozliwe, ze pogloski o jego niskim ilorazie inteligencji sie potwierdzaja.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Czarson pisze:
Traktuja go jak scierke? Tak ale to wynik frustracji po nieudanym transferze do Schalke. Gdy wszystko bylo juz dogadane Szwajcar zmienil zdanie... Jesli trener i dyrektorzy daja mu do zrozumienia, ze nie ma czego u nas szukac to po co blokuje? jaki w tym jest sens? jaki w tym jest jego interes? Mozliwe, ze pogloski o jego niskim ilorazie inteligencji sie potwierdzaja.
Zgadza się, wszyscy litują się nad Shaqirim, a w tym momencie to on odwala i zachowuje się jak obrażona panna.
Koziolek
Posty: 207
Rejestracja: 14 mar 2006, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Koziolek »

Myślałem, że cyrki podobne do sprzedaży Sneijdera skończą się wraz z odejściem Branki. A tu proszę, znowu. Z każdą kolejną wypowiedzią kierownictwa cena za Shaqiriego spada. Na miejscu Schalke, BVB, czy jakiegokolwiek klubu, któremu przydałby się Shaqiri poczekałbym do końca okna. Shaqiri w miesiąc będzie wystarczająco zdegustowany żeby nadal się tutaj starać, a do tego może się okazać, że wystarczającą kwotą za niego będzie wówczas 9mln. Żenada.

Nie umiemy sprzedawać. Zamiast (nawet na pokaz) tworzyć zaporę podobną do Wolfsburga "Nasi gracze są wartościowi, nie musimy ich sprzedawać", robimy coś zupełnie odwrotnego. Jeśli tak bardzo potrzebujemy ograniczać ilość miejsc w kadrze to czemu w składzie nadal mamy chociażby Taidera, Andreolliego, Dodo czy Nagatomo. Nie wierzę, że tak ciężko znaleźć na nich kupca.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Ciekawe. Może powinien być fair w stosunku do Interu? Namawiał go Mancini całe zimowe Mercato, chłopak pewnie miał dużo propozycji a wybrał gówniany Inter z okolic 10 miejsca w lidze, bo myślał że będzie grał regularnie i był pewny że po sezonie Inter wykupi go obowiązkowo, po czym Mancini przyspawał go do ławki po kilku nieudanych meczach i teraz wywalają go jak zbitego psa, a takie klauny jak Nagatomo zostają.
ODPOWIEDZ