Talenty, brylanty, diamenty :D

To co każdy kibic lubi...
Red
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:05
Lokalizacja: W-wa

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Red »

W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać na antenie eurosportu MŚ 2005 do lat 21 (chyba) oraz do lat 17. Nasz szanowny prezes Moratti pewnie już sobie kogoś wyszukał do Interu, po sprawie z Messim teraz przyszła kolej na Aguero z Independiente. Co o tym sądzicie ? Kogo z tej listy chcieli byście widzieć w składzie Nerrazzurich ?? --> Messi (to już się nie uda), Aguero (może, może), Carlos Vera (takich snajperów potrzebuje Inter), Anderson (najlepszy zawodnik MŚ U17), Giovani dos Santos (gra w barcie więc raczej nic nam z niego), Pablo Zabaleta, David Silva, Juanfrau a może ktoś jeszcze ??

Taka Barcelona ma w swoich szeregach Messiego i dos Santosa a nie zapominajmy o Ronaldinho, który wiekiem nie grzeszy - gdyby Inter zbudował sobie takie "diamentowe" zaplecze na przyszłe lata + kilku doświadczonych piłkarzy to za kilka lat Juve przegrywało by z nami 2:0 !!
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Lombardinho »

Ja się Nie orięntuje w tych gwiazach :lol: :lol: :? :lol: :lol: Ale wziąłbym Andersona bo był the best na tych mistrzostwach (miałem okazje je oglądać w mistrzostwach) :wink: i myśle ze zaprezentował się najlepiej :smile:



:szal: :szal: :flaga: :inter: :love: :inter: :flaga: :szal: :szal:
Amor Patriae Nostra Lex
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Andy »

Red pisze:Taka Barcelona ma w swoich szeregach Messiego i dos Santosa
Trzeba dodać, że niekoniecznie muszą tam zostać :D , popatrz chociażby na takiego Pique - miał być wspaniałym, młodym piłkarzem Barcy a tymczasem grywa sobie w Manchesterze :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Red
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:05
Lokalizacja: W-wa

Re: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Red »

Andy pisze:
Red pisze:Taka Barcelona ma w swoich szeregach Messiego i dos Santosa
Trzeba dodać, że niekoniecznie muszą tam zostać :D , popatrz chociażby na takiego Pique - miał być wspaniałym, młodym piłkarzem Barcy a tymczasem grywa sobie w Manchesterze :!:
Masz racje ale tym razem nie wierze żeby oni odeszli z barcy, zreszta zobacz jaką Messi ma klauzule odejścia !
Przypomniał mi się jeszcze brazylijczyk Kelron, który miał być największą gwiazdą tego turnieju ale niestety (dla Meksyku stety) złapał kontuzje przed mistrzostwami i jemu też wróży się wielką karierę a'la Adriano badź Kaka ! Taki Kelron + David Silva (wychowanek Valencii teraz chyba w Celta Vigo na wypożyczeniu :/) = za kilka lat wymiatacze w serie A :D
.Imperatore.
Posty: 41
Rejestracja: 2 sie 2005, 17:42
Lokalizacja: Sławno
Kontakt:

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: .Imperatore. »

Zawsze tak jest w Brazylii co roku jest jakaś młoda gwiazdeczka co się podoba Morattiemu no i kibicom, ale co z tego skoro my dawno nikogo takiego nie kupiliśmy, ostatnim był Adriano i proszę każdy wie jaki to był transfer. Nasuwa się tylko jeden wniosek, być pierwszym, który im zaproponuje kontrakt a nie zwlekać bo z tego nigdy nic nie wyszło narazie.
Forza Ragazzi!!
C'e solo l' Inter per me
Deve vincere la Milan !!!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: MiRas. »

Barca popełniła dwa błedy: z Pique oraz z Cesc'iem Fabregas'em ... z Messim już takiego samego nie popełni.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Red
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:05
Lokalizacja: W-wa

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Red »

Pique, Fabregas, Luis Garcia, Gerard i Riquelme (nie wychowanek ale geniusz) :P
Co prawda kibicuje Realowi i cieszę się nawet, że Barca tak chętnie odrzuca swoich wychowanków ! W Realu już szykują sie Soldado i De la Red - do pierwszej 11-stki !

Do dwójki Kelron i David Silva dorzuciłbym jeszcze tego młodziutkiego turka z Borussi Sarkina chyba :P
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: miszcz »

Nie wiem czy znacie takiego Freddy Adu ma chyba z 16 lat i bardzo dobry jest chyba.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: PioFCI »

eee co to jest za gosc? nie znamy go :lol: 8) :P
Inter na zawsze !!!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: RoB »

miszcz pisze:Nie wiem czy znacie takiego Freddy Adu ma chyba z 16 lat i bardzo dobry jest chyba.
Nawet miał swój temat na tym forum :wink: :lol:
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: miszcz »

Panie RoB jestem tu 1 raz i nie zwracalem uwagi na inne tematy tylko tak hop-siup weszlem tu
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: RoB »

Miszczu dobrze, że tu „weszłeś” ale przecież ja się nie czepiam, a tego tematu i tak byś już nie znalazł :wink:

A tak do tematu to co z tym Edersonem, który już praktycznie był w Interze
Red
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:05
Lokalizacja: W-wa

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Red »

Ederson, Luisao, Esposito, Bonera Parisi mieli być na bank i kicha .... a tak w ogóle to skad jest Ederson i ile ma lat, wiem tylko, że jest dobry !
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: hamsti »

Ostatnio niejaki młodzian :lol: Sinisa M. strzelił bramkę dla młodzieżówki Interu. Może warto postawić na niego :lol: :szal: Wątpie czy którykolwiek z tych piłkarzy trafi do Interu. Już prędzej zagra dla Interu Conseicao i Ortega niż jakiś prawdziwy brylant. Chciałbym się mylić, ale CHYBA tak będzie... :x
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: vahu »

Ehh, to że ktoś wymiata w wieku 17 lat nie oznacza że będzie swietnym piłkarzem w wieku 24-26lat. Więcej piłkarzy zapowiadało się dobrze i nic z nich nie wyrosło niż stało się wielkimi gwiazdami. W Interze choćby grał taki Ventola, określany kiedyś jednym z największych talentów włoskiej piłki. Kolejnymi przykładami mogą być polscy juniorzy, którzy zawsze bardzo dobrze grają w mistrzostwach, a jakoś później o nich nie słychać.
Aimar, Saviola, czy nawet Riquelme też mieli być wielkimi piłkarzami, a ich kariera różnie się rozwija (nie mówie że są słabi, ale np. Savioli daleko do Adriano, Ronaldo, czy Ronaldinho).
Reasumując z tymi młodymi talentami różnie bywa i nie ma się co podniecać, bo jak na razie Primavera Interu ma kilku bardzo obiecujących zawodników, tylko że przy takim składzie bardzo trudno im się przebić, a jakby niektórzy z nich grali w takim Ajaxie, czy Feyenoordzie to może już by błyszczeli :) Czas pokaże ilu z tych geniuszy których wypisaliście zrobi karierę ;)
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: miszcz »

Vahu-Ehh, to że ktoś wymiata w wieku 17 lat nie oznacza że będzie swietnym piłkarzem w wieku 24-26lat. Więcej piłkarzy zapowiadało się dobrze i nic z nich nie wyrosło niż stało się wielkimi gwiazdami.
Zgadzam sie z toba przykladem jest Maciek Korzym ktory mial zrobic wielka kariere w Chelsea a gra teraz gdzies w Orange Ekstraklasie
Storn
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2005, 20:03

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Storn »

A nie wydaje sie wam ze za wszelką cene trzeba wlasnie takich piłkarzy kupywać, są młodzi rozwojowi nie mowi ze z karzdego bedzie super gwiazda ale wystarczą dwie albo nawet jedna która bedzie potrafiła poprowadzić druzyne. Inter jednak ma takich tępaków w zarządzie ze nikogo nie potrafia wypatrzec i skłonic ich aby przybyli do Mediolanu i oczywiście najlepiej kupic starego salgado który jest cienki jak sik węża a taka perła jak Cicinho do realu. Płakać mi się chce jak slysze takie spekulacje i oczywiscie mam nadzieje ze go nie kupimy.

Ehhhh
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Jaro »

Korzym ogrywa sie w Odrze Wodzisław! I to nie jest bylejaki klub! przykłady zawodnikow grajacych w Odrze i teraz robia kariere miedzynarodowa: Rasiak gra w Totenchamie a Saganowski w Vittori i z Korzymem bedzie tak samo!
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Szycha »

Czy ja wiem słyszałem co Korzym robił w Londynie :roll: I raczej to nie było zbyt sportowe :| A ten 2 z Sandecji Janczyk jest tak słaby, że szok : byłem na meczu Polska (A) - Anglia do lat 19. Przez cały mecz próbował kiwać i nic z tego nie wychodziło :lol: Jak dla mnie to niech Brożkowie wyjeżdżają póki mogą bo oni to mieli pecha, że się urodzili w Polsce :evil:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: RoB »

W najbliższych dniach do Legii ma wpłynąć zaproszenie na testy z Arsenalu Londyn dla Dawida Janczyka. Sprawę pilotuje Raymond Sparkes.

:lol:
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Imrahil »

Co do jednego nie ma watpliwosci. Nasz zarzad nie robi 'prawie' nic w celu szukania mlodych talentow. Najelpsi (aczkolwiek nie zawsze o czym wszyscy dobrze wiecie) sa w ameryce poludniowej i tam powinny siegac najczesciej nasze oczy. moglismy sciagnac kake(ktory de facto wybral najgorszy klub na swiecie:P)diego z santos ktory teraz gra w porto.Ale uwazam ze najwazniejsi sa nasi WYCHOWANKOWIE.Jedanak wychowanek to wychowanek i bardziej podnosi morale druzyny np. Maldini.Szkoda ze J.Zanetti nie jest naszym `w pelni` wychowankiem to takiaki Maldini nic do gadania by nie mnial.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Ljarro »

Ciekawe rzeczy Imrahil opowiadasz. Chyba wynika to z niewiedzy. Otoz Inter ma najlepszą Primavere we Włoszech już od kilku lat. Nie sztuką jest sciagnac Kake czy Diego i potem modlic sie zeby okazali sie dobrymi graczami. Sztuką jest zeby posciagac najlepszych w wieku 15-16 lat i patrzec przez kilka lat jak sie rozwijają. I to wlasnie robi Inter. A jezeli mowisz o Diego i o Kace to chyba za duzo gracz w cm'a albo fm'a
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Bart »

A kto wyszukał Adriano i Martinsa? Trudno, żeby wszyscy utalentowani zawodnicy ze słabszych lig nagle znaleźli się w Interze...
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: EL_CHINO »

Jak to skomentowali na C+ w programie LIGA+, nasi skałci, zamiast szukać u nas zawodników, którzy są faktycznie dobrzy, to wolą pojechać do ameryki południowej i zrobić sobie wakacje, a żeby klub się nie rzucał, wziąść pierwszego lepszego czarnoskórego gracza. No i przez takie myślenie w naszej lidze grają tacy a nie inni, którzy mogliby lepiej zastąpić owych "zagranicznych talentów". A co za tym idzie to brak zrozumienia, bo był taki przypadek, że dali 3 obrońców i każdego z innego kraju. I jak dojść do porozumienia? :|
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Imrahil »

Ljarro, kiedy to ja napisalem ze nasza Primavera jest slaba?Moja wypowiedzia chcialem podkreslic, ze najwazniejsi sa wychowankowie.Uwazasz to za brak niewiedzy??Co do cm`a to zawsze strawiam na swoich mlodzikow.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Stachoo »

ja to bym oprucz tych piłkarzy widział młodego Affelayaz PSV,Ben Arfe z Lyonu,Fredego Adu,Mikela Obi,dos Santosa,Aguere,van der Bore,Kompanego,nasriego z Marsylii,albo chociazby Rossiego z Menu i tyle jesli chodzi o młodych!
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
Vegato
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2007, 10:37

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Vegato »

Moim zdaniem do Interu mógłby przejść Samir Nasri z Marsylii .Ma ok. 20 lat ,albo Lennon z Totenhamu też ma ok.20 lat. :roll:
Inter Man
Posty: 32
Rejestracja: 29 gru 2007, 20:30

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Inter Man »

albo zamiast Nasriego mógłby przyjśc Menez grają podobnie ale nie wiem który lepszy
C'E SOLO L'INTER, PER ME, SOLO INTER!!!
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: ferii »

mi się osobiście podobają dwaj ekstra grający młodzi obrońcy a mianowicie Company i Van den Borre :D :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Talenty, brylanty, diamenty :D

Post autor: Paliuka »

co do Lennona to widac ze on raczej nie miał by szans we wloskiej lidze. jest to pilkarz mały i niezbyt silny ale fakt faktem jest to jeden z wiekszych talentów na swiecie i swoją kariere powinien rozwijac w klubie z anglii bo tam on pasuje. moj typ talenta pasujacego do interu to Jo
ODPOWIEDZ