Mercato

To co każdy kibic lubi...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Chyba muszę przedstawić moją wizję taktyczną również na forum.

Oto ona:

4-2-3-1: Handanović - Zappacosta, De Vrij, Skriniar, Digne - Gagliardini, Borja Valero - Candreva, Joao Mario, Bernardeschi - Icardi. Ależ jakość co.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Moga miec troche inne zadania, ale Pjanic, Strootman czy nawet Milinkovic-Savic na pewno gorsi nie sa:) Nie wiem jaki sezon mial Bonaventura, ale to tez klasowy gracz.
Ponoc plotki o Valero sa tylko plotkami.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Il capitano wierzysz naprawde ze kupimy 7-8 graczy do podstawy? Bo ja nie. To nie FM, a szkoda.

Na de w Ryja szans nie mamy. Liverpool go capnie alho inny klub zza granicy. To samo Digne, nie wiem po co piszesz nazwisko gosfia ktory nawet sie nie przewija w plotach. Nie masz takiej siły merytorcznej jak ja ze pisze sobie o Clichym z dupy a kilka dni pozniej zaczymaja o nim gadac w kontekscie Interu. Sabatini tylko mnie slucha bo wie kto ma najwi3kszy stopien wtajemniczenia odnosnie calcio
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

To pewne z tym Borja Valero tak w ogóle? Bo nie wiem czy sie napalać. Fiorentina kupiła swietnego PO, Gaspara z Villarreal

///
Dziś równo o pólnocy opuszczam zakład karny we Wronkach, zostałem poinformowany tydzien temu przez klawisza sprawdzającego przez "judasza" w drzwiach od celi,że przecznice stamtąd ma stać zaparkowany czarny SUV marki mi nie znanej, który odbierze mnie stamtąd do Nowego Sącza.
Jutro licze na powitalny szpaler na sb.

Pozdrawiam
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Po dłuższych przemyśleniach postanowiłem przedstawić Wam moją koncepcję na kadrę Interu w kolejnym sezonie. Nie musi być specjalnie szeroka, gdyż nie gramy w pucharach. Poza tym liczy się jakość, a nie ilość. Oto ona:

Bramkarze: Handanović, Padelli.
Środkowi obrońcy: Miranda, Acerbi, Skriniar, Andreolli
Boczni obrońcy: Zappacosta, Digne, D'Ambrosio, Ansaldi.
Środkowi pomocnicy: Gagliardini, Borja Valero, Joao Mario, Kondogbia, Benassi.
Skrzydłowi: Candreva, Bernardeschi, Papu Gomez, Eder.
Napastnicy: Icardi, Falcinelli, Pinamonti.

Podsumowując: Nagatomo, Biabiany, Ranocchia, Medel, Murillo, Santon, Brozović, Banega out. Palacio i Carrizo za 10 dni wygasają kontrakty więc wiadomo out. A kto in no to opisałem.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

No niestety Il Capitano ale z takim składem umocnimy sie jedynie na 7 miejscu.

Pango widzę szalejesz na JP co
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Jedną z kilka tajemnic calciowskich to poszerzanie wiedzy na temat wrogow i przebywanie po drugiej stronie barykady w celu większego pojmowania calcio i niszczenia struktur wroga od środka.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Papu papu Gomez, Benny Benassi i czlowiek który wygrał z rakiem Acerbi. Lyga Miszczów witaj
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Gdyby nie fanaberia Chinczykow w postaci Gabigola to dzis nie musielibysmy sprzedawac do 30czerwca kogos za 30mln. Mozna byloby sie skupic na mercato bez tego zamieszania, ktore jest teraz. Niestety azjaci nie pojmuja calcio.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Niestety przedstawiam podstawową 11stke Interu na sezon 2017/2018:

https://www.buildlineup.com/shared/5949 ... 25d4d1cf83
mariozzzz
Posty: 9
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:17
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: mariozzzz »

Pango a gdzie Maurito w tej twojej 11 ????Rozumiem że sprzedajemy ???:)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Pango1987 pisze:Niestety przedstawiam podstawową 11stke Interu na sezon 2017/2018:

https://www.buildlineup.com/shared/5949 ... 25d4d1cf83
usuń konto
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

mariozzzz pisze:Pango a gdzie Maurito w tej twojej 11 ????Rozumiem że sprzedajemy ???:)
Oczywiscie ze zostanie odsprzedany podobnie jak Perisidż
Czarson pisze: usuń konto
Widzimy sie 31 sierpnia, zobaczymy czy ilu to zawodnikow Inter wymieni ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Obyś nie miał racji, nie mam już nerwów.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Ja bym to widział tak (4-2-3-1)

Handanović - Clichy,Skriniar,Rudiger,Danilo - Gagliardini, Borja - Bernadeschi, Joa Mario, Di Maria/Lucas- Icardi,

Krótko: klasa na boki, młodość i pupil trenera na środek obrony, Borja aby dodać jakości w ofensywie do środka, Bernadeschi jako Włoch i gwiazda na atak.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Kujon pisze:Ja bym to widział tak (4-2-3-1)

Handanović - Clichy,Skriniar,Rudiger,Danilo - Gagliardini, Borja - Bernadeschi, Joa Mario, Di Maria/Lucas- Icardi,

Krótko: klasa na boki, młodość i pupil trenera na środek obrony, Borja aby dodać jakości w ofensywie do środka, Bernadeschi jako Włoch i gwiazda na atak.
Jeśli klepniemy Rudigera i Bernardeschiego to reszta pójdzie już z górki. Dobry skład, ale bez tego danilo tylko Zappacosta/Darmian i Skriniar bardziej do rotacji niż 1-wszy skład, ale przy tempie jego rozwoju nic mnie nie zdziwi.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mercato

Post autor: PioFCI »

Dzisiaj miałem okazję w Tychach obserwować na żywo kilku ciekawych grajków. Każdy wie, że na stadionie widać dużo więcej niż w TV.
Napiszę tak: Conti ma niesamowite możliwości i chęci do gry, czuje akcje w ofensywie nieprawdopodobnie. Widać jednak, że jest jeszcze nieokrzesany bo niekiedy się przypala i zapomina o obronie. Ktokolwiek go ściągnie, zrobi zajebisty interes. Walczak!
Bernardeschi, Berardi..oni chyba nie wiedzą po co im prawa noga. Niekiedy to komicznie wyglądało jak grali między sobą lewymi a na koniec podawali na najsłabszego i najgrubszego i także lewonożnego ułomnego Petagni :) Dla mnie potwierdziło się tylko, że oboje zasługują na naszą koszulkę..jeśli przyjdą za jakieś 15mln-tyle są warci.
Nasz Gagliardini wszedł i był jeszcze słabszy od wszystkich, chyba mocno zmęczony sezonem.

PS: Donnarumma jest najsłabiej grającym nogami bramkarzem jakiego znam, jego panika z piłką przy nodze na żywo jest wyczuwalna jeszcze bardziej niż w TV. Mam nadzieję, że odejdzie i słuch o tym przereklamowanym grajku zaginie - wspomnicie moje słowa:)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Mysle, ze wycena ktoregokolwiek z ww. skrzydlowych na poziomie 15 mln po takim meczu moze byc zrozumiala:) Co do Gigiego pelna zgoda, ale nie wierze, ze nie opanuje takiego elementu. On nawet nie jest mlokosem jeszcze:)
Gdybym mial obstawiac to najblizej do Berardiego ma Roma, a Bernardeschi...chyba Juve.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Obrazek

to tak odnosnie Berny w Interze.. [*] :-x
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Swoją drogą kupili Pjace rok temu, teraz dopinają transfer Douglasa Costy więc gdzie On tam ma grać?

Po dzisiejszym meczu Berardi>Bernadeschi, i nie chodzi mi o bramkę tylko samą grę.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Cuadrado odpalają albo na ławie posadzą. Przeciez nie beda grac Mandzukiciem i Dani Alvesem na skrzydlach?

Nie ma sie co sugerowac tym wesołym turniejkiem, berna to kot i szkoda ze wyladuje w jude
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Trochę przyciąga się ten transfer B. Valero i nie zdziwi mnie jeśli nic z tego nie wyjdzie bo z Fiorentina zawsze mamy pod górkę.

Nie wiem ile prawdy było w tym że Inter chciał Bernardeschiego i/lub Berarrdiego, ale wyjdzie śmiesznie jeśli jeden trafi do Juve a drugi do Romy.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

KoBa pisze:Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
I jest to cena bardzo dobra,jeśli ktoś myśli inaczej jest durniem
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Klinsi64 pisze:
KoBa pisze:Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
I jest to cena bardzo dobra,jeśli ktoś myśli inaczej jest durniem
Lubisz chyba udawać takiego dziwoląga
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Yascarr pisze:
Klinsi64 pisze:
KoBa pisze:Sevilla zaoferowała nam 20 mln € za... Jojo i Banegę.
I jest to cena bardzo dobra,jeśli ktoś myśli inaczej jest durniem
Lubisz chyba udawać takiego dziwoląga
Wystarczy zerknąć na awatar.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Beka Klinsi co Ty tam marudzisz znowu, 20 mln za Jojka i Banege to dobra cena? Rany boskie opamiętaj się, przecież ten amator Niang z Milanu idzie do Evertonu za 19 mln, zastanów się błagam.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Banega poszedł za free do nas i grał gówno z przebłyskami w 5 meczach,Joveticem gardzimy,ale kurwa liczmy że komuś tak na nim będzie zależało iż rzuci 15 :D zejdzcie na ziemię ludzie
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Sam zejdź na ziemię. Jedna z gwiazd reprezentacji Argentyny, mózg Sevilli z którą wygrał LE dwa razy... po jednym przeciętnym sezonie jest wart te 20-25mln spokojnie. To że przychodził za darmo ma jakieś znaczenie?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Yascarr pisze:Sam zejdź na ziemię. Jedna z gwiazd reprezentacji Argentyny, mózg Sevilli z którą wygrał LE dwa razy... po jednym kiepskim sezonie jest wart te 20-25mln spokojnie.
Wart według kogo?Kibiców Interu myślących życzeniowo i śliniących się na pierwsze lepsze głośniejsze nazwisko.Wszyscy w Europie wiedzą jakie wady ma Banega i znają jego charakter,po za tym Ever należy do wymierającego gatunku piłkarzy,teraz inny typ piłkarzy jest w cenie.
ODPOWIEDZ