Mercato

To co każdy kibic lubi...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Mnie on rozczarował strasznie, bo w reprezentacji i w Sevilli miał ogromny wpływ na grę, a u nas nic totalnie, ale kto u nas grał dobrze? Może odchodzić, ale zawodnikiem jest naprawdę dobry, miał średni sezon. Ta oferta Sevilli jest po prostu śmieszna biorąc pod uwagę że jojo poradził sobie na wypożyczeniu i nieźle pasuje do ich stylu gry
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Yascarr pisze:Mnie on rozczarował strasznie, bo w reprezentacji i w Sevilli miał ogromny wpływ na grę, a u nas nic totalnie, ale kto u nas grał dobrze? Może odchodzić, ale zawodnikiem jest naprawdę dobry, miał średni sezon. Ta oferta Sevilli jest po prostu śmieszna biorąc pod uwagę że jojo poradził sobie na wypożyczeniu i nieźle pasuje do ich stylu gry
Zgoda,tylko Sevilla głupia nie jest i wie,że dla Interu Jojo jest zbędny,po za tym jak zwykle przeszkodą są duże zarobki interistów.Dlatego moim zdaniem powinno się z pocałowaniem ręki przyjąć realną propozycję,stawiać żądania można przy Perisiciu,a nie gościach których nie widzimy w składzie.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

1 lipca wszystko się okaże, należy zachować spokój
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Ale 20 to za mało. Dla mnie Jojo 15 jest wart, Banega 20 i w pakiecie za 30 możnaby ich opylić. Chyba że pilnie chcemy kasę żeby wyrobić się z ffp, a Perisica zatrzymujemy. Tylko czy 20mln nas ratuje?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Yascarr ratuje. Podobno te 30mln brakujace do zamknieca okresu ffp zgodnie z zaleceniami skutkowaly by kara finansowa w wysokosci 21 czy tam 24 mln € dla kryminalistow z UEFY. 10 mln analogicznie kosztowalo by nas 10 czy 8mln. W Pucharach i tak nie gramy. Jesli Chinczycy sa tacy majetni to powinni pierdolic te kary oraz juz teraz przed otwarciem mercato aktywnie uczestniczyc w rynku. Coraz bardziej mnie niepokoja. Pojawiaja sie juz alternatywy alternatyw jako opcje do wzmocnien, To nie moze nikogo cieszyc.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

człowiek majętny przede wszystkim potrafi liczyć....24mlnE kary to BARDZO DUŻO i nie dziwi że wolą uniknąć takiej kary.
Natomiast szkoda że nie wolą się pozbyć Brozovica za 15 a wolą Banege.


DAlberto do wczoraj był miernotą ale od dziś to nasi są już denni że go nie brali. Dziwny jest kibic Interu.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Jestem ciekawy jak rozwiążą kwestie FFP nasze geniusze Piero i Walter, bo zostało 7 dni.
Obym się mylił, ale mam przeczucie że parę godzin przed otwarciem okienka nasi opchną Ivana za jakieś grosze typu 30mln+bonusy. Wtedy zostaniemy bez podstawowego gracza, bez kasy i bez godnego następcy.

Ostatnio mocno interesujemy się Skriniarem i mam nadzieję, że nie będzie on naszym podstawowym celem do obrony. Ten transfer ma sens tylko wtedy gdy oprócz niego przyjdzie dobry i doswiadczony już ŚO. Jeśli rzucimy Skriniara na głęboką wodę to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyrośnie nam drugi Ranocchia.
Gejt
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2017, 15:02

Re: Mercato

Post autor: Gejt »

Jeszcze kilka dni i się zacznie, jednak myślę że największe transfery będą pod koniec okienka :)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Podniosę Wam ciśnienie:
Sevilla, która zaoferowała 20 mln euro za Jojo i Banegę (kolejno 11 i 9), tłumacząc się trudną sytuacją finansową, złożyła właśnie Sampdorii ofertę za Muriela - 22 mln + 6 mln w bonusach.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

A my im oddajemy Banegę za 9mln, śmiech na sali, 20mln za takiego gracza to powinno być minimum, gość jest dobry, potrafi wykreować gre a my go sprzedajemy i jak zostanie Brozo a Banega odejdzie to potwierdzi głupotę naszych działaczy
r-nadir
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: r-nadir »

Inter przez lata pracował na swoją reputację na rynku transferowym i niestety stąd takie oferty jak dla idiotów (które, starym zwyczajem, przyjmujemy)
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Mercato

Post autor: PioFCI »

Wydaje mi się, że większość nas w dalszym ciągu żyje historią.
Panowie, od 22maja2010r minęło ponad 7lat! Od tego czasu jesteśmy pośmiewiskiem Europy, dlatego też jesteśmy takim a nie innym graczem na rynku transferowym. Z Interu została tylko nazwa, chociaż i to już nie robi wrażenia.

PS: Jeśli przyjdzie Skriniar to z miejsca staje się naszym najlepszym obrońcą. Nie wiem tylko czy to dobrze czy nie :)
zabat
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2017, 11:39
Lokalizacja: Chełm

Re: Mercato

Post autor: zabat »

Poczekajmy do 1 lipca - wtedy będziemy wiedzieć o wiele więcej informacji :)
Sprawdź, jak oczyścić jelita z kamieni jelitowych - https://fibravitale.pl/jak-oczyscic-jel ... -kalowych/
Interos
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 23:15
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Interos »

A to już prawie, ciekawo jak to się wszystko potoczy na następny sezon
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

No i jakoś się udało uciec spod topora FFP.

Z innej beczki, czy jest może biografia Vieriego w polskim wydaniu?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Przedstawiam wam moją wizję na najbliższe mercato:
Murillo do Valencii za 15 mln
Perisić do MU za 55 mln
Candreva do Chelsea za 25 mln
Bimbał + Ranocchia za jakieś grosze
95mln+

Dalbert 20 mln
Kimpembe 25 mln
Balde 25 mln
Vecino 24 mln
94mln +/-

I prawdziwy majstersztyk, Draxler za Joao Mario.

Co o tym sądzicie? Oceńcie w skali 1/10 błagam
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

Piter, moze i pojmujesz nienaganna technike przysiadu bulgarskiego, ale Joao Mario za Draxlera to jakas nieslychana kompromitacja
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

moja ocena to 0/10 niestety, sprzedales 2 skrzydlowych i 10, kupiles 1 skrzydlowego i 10, i brak drugiego skrzydla, i nie jest powiedziane ze mario jest gorszy niz draxler, nawet jesli draxler gralby na skrzydle to nadal brakuje 10
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Pozbywanie się w jakiejkolwiek postaci Jao Mario będzie świadczyło o jawnym sabotażu. Chwalimy się, że naszym najlepszym transferem jest trener, trener który podkreśla, że Mario jest niesamowitym piłkarzem, któremu do Nainggolana brakuje typowego ciągu na bramkę. Od początku kiedy do nas trafił wydawał się bardziej na zagubionego, aniżeli "gówniaka" jak to niektórzy zacni użytkownicy tego forum go nazywali. Wierzę, a raczej mam obowiązek wierzyć w robotę jaką już do tej pory odwalił Spalletti, a ten jasno daje do zrozumienia, że Portugalczyk będzie ważną postacią w jego układance.

Perisić- jeżeli jakimś cudem jesteśmy jeszcze wstanie go zmobilizować nie sprzedawać absolutnie, chociaż przyznam szczerze, że spodziewam się jego transferu lastminute.
Candreva- Chorwat zostaję? to bez żalu się z nim pożegnam, a jak w jego miejsce przyjdzie Keita to będę wniebowzięty!

Jakoś o resztę naszych transferów jestem spokojny, martwi mnie natomiast zgnilizna, która zaległa głęboko w klubie i której nie możemy się pozbyć od dobrych kilku lat. Musimy się pozbyć 4-5 darmozjadów i nie sądzę, że muszę wymieniać ich personalia.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Wraz z zakupem Vecino do pomocy i odejściem Murillo potrzebujemy środkowego obrońcę, prawego obrońcę i lewego obrońcę. Według mnie najlepsze opcje to Inigo Martinez, Zappacosta i Dalbert. Pogonić Ranocchie, Nagatomo, Kondogbie i Medela.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Minister pisze:Pozbywanie się w jakiejkolwiek postaci Jao Mario będzie świadczyło o jawnym sabotażu. Chwalimy się, że naszym najlepszym transferem jest trener, trener który podkreśla, że Mario jest niesamowitym piłkarzem, któremu do Nainggolana brakuje typowego ciągu na bramkę. Od początku kiedy do nas trafił wydawał się bardziej na zagubionego, aniżeli "gówniaka" jak to niektórzy zacni użytkownicy tego forum go nazywali. Wierzę, a raczej mam obowiązek wierzyć w robotę jaką już do tej pory odwalił Spalletti, a ten jasno daje do zrozumienia, że Portugalczyk będzie ważną postacią w jego układance.
Gdybyśmy wymienili Mario na Draxlera to zrobilibyśmy największy majstersztyk Mercato, ponieważ Draxler jest piłkarzem najwyższej klasy, a Mario nie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Piter9702 pisze:
Co o tym sądzicie? Oceńcie w skali 1/10 błagam
Moja ocena: 1/10
Zgadzam się tylko co do wywalenia Bimbałka i Rano.
Sprzedaż Murillo za zdechłe 15mln (przy dzisiejszych głupich cenach) to kryminał, bo kogo za to kupimy????
Candreva - Spall w niego wierzy, a ja w Spala.
J.Mario - podsumowując ubiegłoroczne mercato, uznałem ten transfer za wtopę, ani De Bur czy Pioli nie wykorzystali potencjału za który zapłaciliśmy 40mln. Mam nadzieję, że Spal ten potencjał wykorzysta.

Out: Joffre, Medel, Rano, Łamagatomo, Bimbał.
In: Manolas :) Berardi

Jakby MU dał 50mln + Darmian za Perisica to bym się nie pogniewał,.

Pozdr.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Z calym szacunkiem Odet, ale Berardi to cymbał, Spaletti powazny czlowiek nie chce sie z gowniarzem użerać, bo koleś ma cos ewidentnie z psychą. W ciagu sezonu łapie kilka czerwonych kartek będąc prawym skrzydlowym.. Niech gnije w tym Sassuolo.
Na Manolasa szans nie mamy
/
jakby sie udało zrobić jakis deal z PSG, np. wymienić Kondogbie na jak Kimpembe albo kogos innego to byloby calkiem calkiem
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Odet pisze:
Piter9702 pisze:
Co o tym sądzicie? Oceńcie w skali 1/10 błagam
Moja ocena: 1/10
Zgadzam się tylko co do wywalenia Bimbałka i Rano.
Sprzedaż Murillo za zdechłe 15mln (przy dzisiejszych głupich cenach) to kryminał, bo kogo za to kupimy????
Candreva - Spall w niego wierzy, a ja w Spala.
J.Mario - podsumowując ubiegłoroczne mercato, uznałem ten transfer za wtopę, ani De Bur czy Pioli nie wykorzystali potencjału za który zapłaciliśmy 40mln. Mam nadzieję, że Spal ten potencjał wykorzysta.

Out: Joffre, Medel, Rano, Łamagatomo, Bimbał.
In: Manolas :) Berardi

Jakby MU dał 50mln + Darmian za Perisica to bym się nie pogniewał,.

Pozdr.
skoro uważasz się za takiego mądrego to powiedz, gdzie sprzedać ten cały szrot, no słucham. Weź pod uwagę, że te darmozjady oczekują bardzo wysokich pensji, które mogą zapewnić im kluby z wyższej półki, a który klub z wyższej półki chciałby tych patałachów u siebie? Czekamy na odpowiedź
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Piter9702 pisze:
skoro uważasz się za takiego mądrego to powiedz, gdzie sprzedać ten cały szrot, no słucham. Weź pod uwagę, że te darmozjady oczekują bardzo wysokich pensji, które mogą zapewnić im kluby z wyższej półki, a który klub z wyższej półki chciałby tych patałachów u siebie? Czekamy na odpowiedź
Oj tam, wcale się nie uważam za mądrego. Błagałeś żeby ocenić Twoją wizję mercato, więc to zrobiłem.
Nie burz wody. Nie trzeba.
Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Odet pisze:
Piter9702 pisze:
skoro uważasz się za takiego mądrego to powiedz, gdzie sprzedać ten cały szrot, no słucham. Weź pod uwagę, że te darmozjady oczekują bardzo wysokich pensji, które mogą zapewnić im kluby z wyższej półki, a który klub z wyższej półki chciałby tych patałachów u siebie? Czekamy na odpowiedź
Oj tam, wcale się nie uważam za mądrego. Błagałeś żeby ocenić Twoją wizję mercato, więc to zrobiłem.
Nie burz wody. Nie trzeba.
Pozdr.
Czyli co jedynie to potrafisz pisać co byś zrobił, ale jak trzeba zrobić krok dalej to niestety odwracasz kota ogonem, typowe dla tych nie posiadających najmniejszej wiedzy o piłce.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Piter9702 pisze:
Odet pisze:
Piter9702 pisze:
skoro uważasz się za takiego mądrego to powiedz, gdzie sprzedać ten cały szrot, no słucham. Weź pod uwagę, że te darmozjady oczekują bardzo wysokich pensji, które mogą zapewnić im kluby z wyższej półki, a który klub z wyższej półki chciałby tych patałachów u siebie? Czekamy na odpowiedź
Oj tam, wcale się nie uważam za mądrego. Błagałeś żeby ocenić Twoją wizję mercato, więc to zrobiłem.
Nie burz wody. Nie trzeba.
Pozdr.
Czyli co jedynie to potrafisz pisać co byś zrobił, ale jak trzeba zrobić krok dalej to niestety odwracasz kota ogonem, typowe dla tych nie posiadających najmniejszej wiedzy o piłce.
W ostanim zdaniu podsumowałeś siebie dosadnie, za to plus.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Mercato

Post autor: Kredence »

Absolutnym priorytetem jest minimum jeden boczny obrońca czyli najprawdopodobniej Dalbert oraz skrzydłowy który sprawi że Candreva zacznie bać się o miejsce w pierwszym składzie czyli Keita. Nie wyobrażam sobie że zostajemy tylko z Candreva oraz Perisiciem . Kontuzja Ivana i jesteśmy w dupie. Jeden skrzydłowy wysokiej klasy do końca okienka to absolutnie podstawa. To prawda że Keita nie jest skrzydłowym z krwi i kości i w Lazio pogrywal sobie także na szpicy ale moim zdaniem jest na tyle elastyczny że spokojnie może grać na skrzydle i schodzić do środka. Jeżeli dodamy fakt że można go wyrwać za coś ok. 30 mln to uważam że to powinien być nasz priorytet. Dalberta dalej u nas nie ma ale myśle że to poprostu kwestia czasu jak stanie się to faktem. Oczywistą rzeczą jest że potrzebujemy prawego obrońcy ale niektórzy nie ogarniają że obecnie nie liczać Dalberta mamy 4 bocznych z brazylijczykiem 5. Do momentu aż ktoś nie odejdzie nie ma moim zdaniem opcji na transfer na prawą stronę. Nie muszę chyba wspominać ze pozbycie się takiego szrotu jak Santon i kurwiszono juto nie jest sprawą prostą. Więc prawdopodobnie zostaniemy z Dambrosio na prawej , co jest problemem ale lepiej nikogo nie kupować niż znów ściągnąć kolejne gówno w stylu Darmiana. Osobiście marzy mi sie Zappacosta , chłop ma żelazne płuca , umie się podłączyć do akcji, w defensywie też solidny. Ale za niego pewnie trzeba dać około 17-20 mln więc raczej nie ma co liczyć na niego.
Co do Murillo to jeżeli Valencia daje 13 mln to bym go pożegnał . To jest Ivan Cordoba bis, niby dobrze gra ale w każdym momencie może się przewrócić, zle przyjać piłke czy zgubić krycie. To jest tykająca bomba . Cordoba był identyczny . Niby bardzo dobry defensor a nie znasz dnia ani godziny jak odj ebie jakiś numer. Przydałby się środkowy obrońca który będzie rywalizować z Skriniarem i Mirandą ale na ten moment jest za dużo znaków zapytania. Nie wiadomo co z Medelem , nie ma sensu przecież oddawać go do Boca za 2 paczki fajek . Wiec pewnie zostanie.
Co do pomocy to trzeba się pozbyć jednego z pary Kondon/ Brozo . Jednak rzecz najważniejsza to nie sprzedawać J.Mario , portugalczyk to moim zdaniem brylant i moim zdaniem niektórzy będą w szoku jak odpali przy Spallettim/
Kończąc mój wywód niesamowitą beke mam z ludzi którzy jarają się transferami milanu jednocześnie umniejszając nasze ruchy , którą są zwyczajnie dobre. Od lat działaliśmy od przypadku do przypadku , ludzie byli kupowani kompletnie bez jakiejś wizji zespołu. Obecnie mamy pierwsze okienko od X lat gdzie działamy w 100 % rozważnie , z pomysłem i ewidentnie na polecenie TRENERA. To wszystko sprawia że jestem więcej niż pewien że to będzie baaardzo udany sezon . 2 miejsce to jest to gdzie powinniśmy celować i moim zdaniem mamy na to ogromne szansę.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Piter9702 pisze:
Czyli co jedynie to potrafisz pisać co byś zrobił, ale jak trzeba zrobić krok dalej to niestety odwracasz kota ogonem, typowe dla tych nie posiadających najmniejszej wiedzy o piłce.
Myślę, że sam nie rozumiesz co napisałeś.
Czarson pisze:
Piter9702 pisze:
Czyli co jedynie to potrafisz pisać co byś zrobił, ale jak trzeba zrobić krok dalej to niestety odwracasz kota ogonem, typowe dla tych nie posiadających najmniejszej wiedzy o piłce.
W ostanim zdaniu podsumowałeś siebie dosadnie, za to plus.
:]
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Nie interesują mnie wasze opinie, ponieważ czarson nigdy nie napisał nic mądrego o futbolu i charakteryzuje go robienie z siebie nadmiernie robaka, natomiast odet ty jedynie napisałeś to, co każdy wie tzn., że te gnidy muszą odejść, ale nic więcej nie potrafisz od siebie napisać, czyli idziesz za głosem tłumu i nie masz własnego zdania.
Tymczasem ja mam bardzo jasne i przejrzyste wizje, które realizuje i są na to dowody w postaci archiwum SB. elo
ODPOWIEDZ