Mercato

To co każdy kibic lubi...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Odet pisze:
Klinsi64 pisze: kibica klubu,który wydał ponad 30 baniek na pokemona z Brazylii wygląda komicznie :D
Mamy nowe Mercato i dziś pieniądze będą wydawać Chińczycy (ci sami którzy sprowadzili znakomitego Gagliardiniego) a nie durny "Filipińczyk".

Pozdr.

uważasz, że joao mario i gabigniegola kupił gołodupiec thohir? Pod koniec sierpnia to Suning przejęło Inter i oni sprowadzili te dwie miernoty, a nie durny "Filipińczyk".
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Piter9702 pisze:

uważasz, że joao mario i gabigniegola kupił gołodupiec thohir? Pod koniec sierpnia to Suning przejęło Inter i oni sprowadzili te dwie miernoty, a nie durny "Filipińczyk".
No, tak uważam. Tzn pieniądze były chińskie, ale jestem przekonany, że pomysł sprowadzenia tych "gwiazd" należał do Filipińczyka (zresztą tak jak zatrudnienie de Boera).
Pozdr.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

Co do Mario to pewności nie mam, ale Barboza to na 100% pomysł Suning. Poszukacie newsów z tamtego mercato - Zhang chciał jakiś talent z Brazylii jako "prezent" dla kibiców. Początkowo pracowano nad Jesusem ale on wybrał City, więc skierowano się w stronę Barabasza.
A nad Mario pracował Kia więc też pewnie pomysł Suning.
To pokazuje jak bardzo bez sensu są transfery pod pu likę. 70mln wydane lekką ręką, a pożytku z nich żadnego. (Chociaż Mario to też nie jakiś gówniak, ale jednak 40mln za niego to spora przesada)
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Re: Mercato

Post autor: miszcz »

Ciekawa ta wasza dyskusja.
Jeden tak się podnieca transferami Milanu, że aż mi się udziela. Drugi z kolei jest tak negatywnie nastawiony, że też mi się udziela.
Koniec końców, u każdego jest trochę racji, u każdego sporo przesady, a jaka jest prawda, to się dowiemy dopiero.
Ja się nauczyłem mercato traktować z dystansem. Pamiętam jak ostatni raz udzielałem na forum Interu. Dyskusja była o to czyje mercato bardziej zjada dupą rywali. Wy(kibice Interu), że Poli i Zarate, ja twierdziłem, że Taiwo i Aquilani. Ostatecznie nikt nie miał racji, bo wygrało Juve z niechcianym Pirlo, śmiesznym Matrim, a Bonucci był traktowany jako ten gorszy od Ranocchii. Później się zaczął tylko zjazd Mediolanu w ciemność.

Transfery ogólnie ciężko mi ocenić, bo znam piłkarzy tylko z Serie A i taki Biglia wydaje się świetną opcją, zwłaszcza, że mają przychodzić talenty, więc ktoś z doświadczeniem jest konieczny.
Transfer ten jest zresztą niepewny w realizacji.
Mercato jest robione by zrobić krok do przodu, nikt nie oczekuję, że będą się bić o mistrza.

Inter ma lepszą kadrę i dobry trener, który dostanie 2-3 przemyślane transfery i spokój pracy może zrobić wiele dobrego.
To co bije po oczach zwlaszcza od ostatniego okna, oprócz karuzeli trenerskiej, to sporo przepłacona kadra, sporo najemników i brak wychowanków/Włochów dających z siebie 100% dla drużyny i mających odpowiednią mentalność. Zrobiliście krok do przodu kupując Gagliardiniego, ale to za mało.
Zwróćcie uwagę, że słabszy Milan bez mocnych gwiazd najlepsze wyniki notował gdy w 11-stce biegało 5-6 wychowanków. W pewnym momencie było 3 miejsce i Superpuchar. Zresztą jeszcze lepszym przykładem jest Bergamo.
Fakt, że Biabiany do pewnego momentu zarabiał lepiej niż Bonaventura jest dość
wymowny. Inne pensje jak np. Gabigol są wam dobrze znane.
Macie Primavere, która wygrywa puchary, a wychowankowie w pierwszej drużynie to margines jak Andreolli, Pinamonti czy Santon.

Nie rozumiem deprecjonowania piłkarzy Atalanty na podstawie jednego meczu w którym wam wszystko wyszło. Chyba wiadomo, kto w końcowym efekcie byl najlepszy Lombardii. To nie faza pucharowa by jeden mecz był wyznacznikiem do oceny. Dlatego Alessandria, która grała w 1/2 CL jest w Serie C, a nie Serie A.

Z tym Sabatinim też uważajcie, bo gość zostawił niezły burdel w Romie. Niektóre transfery i pensje mocno im ciążą np. Doumbia, Iturbe, Gerson, Castan czy Peres. Dodatkowo widmo FFP sprawia, że muszą sprzedać kogoś kluczowego. Monchi ma niezły burdel do ogarnięcia.


Trochę cierpliwości, przemyślanych działań i może Juve dostanie z powrotem do mistrza rywali z Mediolanu o których się tak bardzo prosi :)
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

mathias pisze:Co do Mario to pewności nie mam, ale Barboza to na 100% pomysł Suning. Poszukacie newsów z tamtego mercato - Zhang chciał jakiś talent z Brazylii jako "prezent" dla kibiców. Początkowo pracowano nad Jesusem ale on wybrał City, więc skierowano się w stronę Barabasza.
A nad Mario pracował Kia więc też pewnie pomysł Suning.
To pokazuje jak bardzo bez sensu są transfery pod pu likę. 70mln wydane lekką ręką, a pożytku z nich żadnego.

Może masz rację.
Ale i tak konkluzja jest najlepsza. Kupować trzeba z głową.
Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Jao Mario miernotą? :hold:

Barabasz miernota? po czym to wyłapaliście? Krzywo siedział na ławce, czy może niedokładnie podawał wodę Pinamontiemu, a może nałożył kamizelkę tył na przód?

Pomijając fakt, że chłop jedyne co dobrze zwąchał to pomeczowy pot kolegów z drużyny, to jeszcze trafił na jeden z najgorszych sezonów w historii klubu i nawet jeżeli zagrałby więcej to zapewne dostosowałby się do reszty "miernot". Miernot mentalnych, bo piłkarskimi ich nie nazwę z takiego względu, że papiery na granie, na dobre granie każdy z podstawowej jedenastki ma i to duże. Prawda jest taka, że kadrowo u nas nie wygląda to źle, my w dalszym ciągu jesteśmy mentalnym wrakiem po spuściźnie z 2010 r.

Jeżeli ktoś nazywa Mario miernotą, to jak Wy chcecie nazwać starego wyjadacza SerieA, króla 1000 wrzutek na minutę Candreve? Chłop przez cały sezon wygrał ze 3 dryblingi, a gdyby mu pozwolili to nawet z piątki napierdalałby wrzutkę na Icara. Dla mnie to jest transferowa porażka, bo gość który SerieA ma w małym paluszku, o którego opanowanie, kreatywność, doświadczenie i stabilność w każdym meczu powinniśmy być spokojni dał nam jedynie milion torped w pole karne i tylko ich niezliczona ilość i pomoc opaczności skutkowała tym, ze kilka trafiło do celu.

Bądźmy choć trochę sprawiedliwi w ocenie poszczególnych transferów i zróbmy to po jakimś udanym sezonie, a nie po prymitywnym wyniku, a raczej wynikami jakimi nas obdarowują od ładnych paru lat. Oceniać z pełną premedytacją możemy zawodników, którzy z SerieA mieli do czynienia w innych klubach z pozytywnym skutkiem, a u nas stali się gówniakami, a nie wylewać szambo na gości, którzy przyszli z "ligi pionków" i w dodatku załapali się na kontynuację wątku pod tytułem "upadek Mediolanu"
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Mercato

Post autor: Nasir »

panowie ale po co te emocje, po co te dyskusje, trzeba czekac do konca mercato i modlic sie zeby znalazl sie frajer na brozovica edera banege ranokie nagatomo.

mysle ze za Spala Barbosa dostanie wiecej szans na gre bo Spal w Romie lubil takich nieokielznanych skrzydlowych ktorzy scinali do srodka i robili zamieszanie a nie betonowy Candreva ktory tylko biegnie i wrzuca w aut.

A Candreve to bym sprzedal jak najszybciej bo jest bardziej przewidywalny niz Polka na erazmusie.

pzdr, wracam w niedziele, mam nadzieje ze dobrze sie tam bawicie na SB
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Minister pisze: jak Wy chcecie nazwać starego wyjadacza SerieA, króla 1000 wrzutek na minutę Candreve? Chłop przez cały sezon wygrał ze 3 dryblingi, a gdyby mu pozwolili to nawet z piątki napierdalałby wrzutkę na Icara. Dla mnie to jest transferowa porażka,
No to widziałeś w sumie 3 mecze Interu :( bo Candreva miał średnio 1,3 dryblingu na mecz...
Dla Ciebie transferowa porażka? no widzisz, a wg włoskiej prasy chyba nasz najlepszy transfer w tym tragicznym sezonie...
Pozdr.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Odet pisze:
Minister pisze: jak Wy chcecie nazwać starego wyjadacza SerieA, króla 1000 wrzutek na minutę Candreve? Chłop przez cały sezon wygrał ze 3 dryblingi, a gdyby mu pozwolili to nawet z piątki napierdalałby wrzutkę na Icara. Dla mnie to jest transferowa porażka,
No to widziałeś w sumie 3 mecze Interu :( bo Candreva miał średnio 1,3 dryblingu na mecz...
Dla Ciebie transferowa porażka? no widzisz, a wg włoskiej prasy chyba nasz najlepszy transfer w tym tragicznym sezonie...
Pozdr.
Chłopa ratują tylko, albo i AŻ wspomniana wcześniej liczba wrzutek zamieniona na asysty. Ja oceniam go po całokształcie jego dyspozycji i to czego od niego powinniśmy oczekiwać. Co nie zmienia faktu, że go nie skreślam i mam nadzieję, że wreszcie pojawi się w tym zespole chociaż zalążek jakiegokolwiek stylu, to może wtedy również i Can zaprezentuje pełnie swoich możliwości.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Minister pisze:
Odet pisze:
Minister pisze: jak Wy chcecie nazwać starego wyjadacza SerieA, króla 1000 wrzutek na minutę Candreve? Chłop przez cały sezon wygrał ze 3 dryblingi, a gdyby mu pozwolili to nawet z piątki napierdalałby wrzutkę na Icara. Dla mnie to jest transferowa porażka,
No to widziałeś w sumie 3 mecze Interu :( bo Candreva miał średnio 1,3 dryblingu na mecz...
Dla Ciebie transferowa porażka? no widzisz, a wg włoskiej prasy chyba nasz najlepszy transfer w tym tragicznym sezonie...
Pozdr.
Chłopa ratują tylko, albo i AŻ wspomniana wcześniej liczba wrzutek zamieniona na asysty. Ja oceniam go po całokształcie jego dyspozycji i to czego od niego powinniśmy oczekiwać. Co nie zmienia faktu, że go nie skreślam i mam nadzieję, że wreszcie pojawi się w tym zespole chociaż zalążek jakiegokolwiek stylu, to może wtedy również i Can zaprezentuje pełnie swoich możliwości.
Gościu, pierwsze pół sezonu miał Candreva bardzo dobre mimo gównianego jak zwykle Interu, a potem był ewidentnie przemęczony, bo cały sezon graliśmy do boku na Candrevę, więcej akcji wypracował nam on sam niż nasz cały środek pola razem wzięty. Idę o zakład, że jak Candreva zostanie na następny sezon, to przy mądrych decyzjach Spala wywinie jeszcze lepsze staty + dużo lepsza gra.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Dalbert Henrique Chagas Estavao na dniach w Interze, klub? Nice. Kwota? 12 mln €. Zainteresowani? żaden klub prócz Interu. Rzekomo najlepszy lewy obrońca Ligue 1 zeszłego sezonu, założę się że ludzie od transferów u nas weszli na googla, wklepali hasełko "najlepsze 11stki topowych lig piłkarskich sezonu 2016/2017" przewertowali 11stki la liga i premier league upatrując tam lewego obrońcy, stwierdzili że nie stać ich na lewego obrońce z 11 roku la liga, premier league czy bundesligi, po czym znaleźli jakąś podrzędną gazetę francuską, ich oczom ukazała się 11stka Ligue 1, z której żaden poważny klub nie bierze bocznych obrońców, bo wszyscy doskonale wiedzą, że tamtejsze murzyny na bokach potrafią tylko szybko biegać jak nasz Nagatomo i nic więcej. No więc patrzą - Dalbert..Patrz ty się Walter...Wchodzą na transfermarkt - 5 mln €.. no to bieremy! wysyłają ofertę zainteresowania drogą internetową do Nicei, Sabatini Walter zamawia bilet linii lotniczych Milano Airlines na środę, w zamiarze mamy zapłacić 12 mln € jako że rządzi nami Suning, to się szarpać z Niceą o kilka milionów nie zamierzamy.

Niestety w takich warunkach powstał transfer Dalberta do Interu który nadejdzie niebawem. Osobiście liczyłem chociażby na jakiegoś Spinazzole czy takiego Clichy z City, który jest za darmo od 1 lipca, chłop darmowy z doświadczeniem, 25 meczy rozegranych w zeszłym sezonie i prezentujący solidny poziom zawsze. Może nie jest jakimś mega kotem na tej pozycji, ale dalbym sobie ręke uwalić że nie sabotowałby naszego zespołu tak, jak to robi Nagatomo na tej lewej flance.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Liczyłeś Pango na Spinazzole? A wiesz, że on jest wypożyczony z Juventusu do Atalanty?

Przecież ten Dalbert to jest porażka, gościu nawet na kompilacjach na YT wygląda żenująco. Biega jak Burek spuszczony z łańcucha po miesiącu. Bez sensu, byle biegać, podniecony jak murzyn latarką albo kibic Juventusu Triplettą. Kolejne miliony utopione, tym razem 12 a nie 30 jak na Gabrysiuniegolu.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Nie skreślałbym z marszu Dalberta. Kompilacje przedstawiają rajdy, ale obrońcę przede wszystkim rozlicza się z tego, jak broni. Zauważyłem, że, pewnie z uwagi na Nagatomo, panuje przekonanie, że jeżeli jest szybki to znaczy, że umie jedynie biegać, gubi krycie i jest słaby fizycznie. Nice miało w tym sezonie 3 obrone w lidze więc ta formacja w jakimś stopniu temat musi ogarniać. Nie jaram się tym transferem, ale trochę wiary, jeśli nie w Dalberta, to w Sabatiniego.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie docenić poczynań milanu na rynku transferowym.

W kontekście transferu Dalberta jestem bardzo sceptycznie nastawiony do ewentualnej transakcji. To co było do sprzątnięcia z ligi francuskiej posprzątały już m.in. Chelsea i Manchester City.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Ale to zazwyczaj tak jest, ze wloskie ekipy zadowalaja sie resztkami z panskiego stolu :) Rownie dobrze mozna powiedziec, ze Silva trafil do Milanu, bo nikt z Anglii/Hiszpanii go nie chcial ;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: MiRas. »

Ten cały Dalbert szału nie robi, ale nie jesteśmy obecnie atrakcyjnym kierunkiem dla piłkarzy, tak więc będziemy na rynku transferowym robić to, co zwykle, czyli metodą prób i błędów sprowadzać przeróżnych piłkarzy. Zazwyczaj 1 na 50 transferów nam wypali.

Podoba mi się działanie Milanu na rynku transferowym. Konkretnie i szybko, wiedzą, czego chcą, mają jakieś tam plany i starają się to realizować.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

A tymczasem Borja Valero jedną nogą w milanie.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Borja Valero - stary wypalony Hiszpan,a oni jak wiadomo w Serie A się nie sprawdzają ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Rany boskie, kogo to ten Milan jeszcze kupi...... ja już nie mam siły, aż się boję co przyniesie jutrzejszy dzień..... niestety MILAN IS BACK i niestety koniec sezonu echhhh masakra jakaś to jest..........
Niestety MILAN IS BACK i jest to pewne, bardziej pewne niż w grudniu 2016 niestety.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Stachoo pisze:A tymczasem Borja Valero jedną nogą w milanie.
zdementowane
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

IM99 pisze:
Stachoo pisze:A tymczasem Borja Valero jedną nogą w milanie.
zdementowane
Ok, czyli cofnął tą jedną nogę
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

ja natomiast masakrycznie jaram się tym, co z obecnego składu wyciągnie Spalletti. jeśli nie odejdzie nikt z grupy: Ivan, Icar, Gaglia, Mario, Candreva, Handa, może Kondo i Eder, już mamy solidny fundament mocnego składu na przyszły sezon. mam nadzieję, że Spall będzie miał takie wsparcie zarządu, że gdy te kurewki będą grały na jego zwolnienie, to sami polecą, a Luciano będzie trzymał szatnię za mordę, mając "plecy" na samej górze.
dać mu transfery, zwłaszcza obrona, która ma największe braki i ten sezon po prostu musi się udać niestety.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Co to znaczy musi sie udac niestety? Czyli co lubisz sobie poprawiac humor ogladajac mecze Interu i asystującego nagatomo do przeciwnikkw czy wolisz silny i mroczy Inter?
Wloskie media podaja ze wczoraj w nocy doszlo do rozmow juve nt Bernardsskiego bo rezygnuja z Doglasa Costy. Super :) czemu mnie to nie dziwi?

Czytam wlasnie ze Nicea podwyzsza oferte za Dalberta do 15 mln. Zarabiscie! Teraz sie bedziemy szarpać z tym podrzędnym klubem o tego kmiota gosc nawet na kompilacjach nie zachwyca, 95% jego akcji to wypuszczenie sobie pilki i sciganie sie z innymi murzynami tą lewą flanką - mam dla was zle wiesci -kompilacje biabianego to tez 95% gonienia za pilka i prezentowanie szybkosci, reszte se dopowiedzcie sami, ależ gardze.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Czytam wlasnie ze Nicea podwyzsza oferte za Dalberta do 15 mln. Zarabiscie!
przecież Nicea od samego początku chce za niego 15 mln
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

maniekfci pisze:ja natomiast masakrycznie jaram się tym, co z obecnego składu wyciągnie Spalletti. jeśli nie odejdzie nikt z grupy: Ivan, Icar, Gaglia, Mario, Candreva, Handa, może Kondo i Eder, już mamy solidny fundament mocnego składu na przyszły sezon. mam nadzieję, że Spall będzie miał takie wsparcie zarządu, że gdy te kurewki będą grały na jego zwolnienie, to sami polecą, a Luciano będzie trzymał szatnię za mordę, mając "plecy" na samej górze.
dać mu transfery, zwłaszcza obrona, która ma największe braki
Amen.
Pozdr.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Tak tak..liżcie sie dalej po końcówkach i sobie amenujcie wzajemnie szkoda że Spaletti z gówna bata nie ukręci bo Roma kadrowo nas wciąga to i wyniki były a tutaj? obrona dno, boki dno, rozgrywanie leży i przede wszystkim psychika pilkarzy także jest na niskim poziomie a jeśli do obrony będą przychodzić takie tuzy jak Dalbert to juz widze ten piekny sezon. Dalbert bedzie ssał przez pierwsze kilka spotkań po czym Spaletti stwierdzi, żeby go dac na ławe i wprowadzić Nagatomo, który bedzie sobie hasał do konca sezonu w kazdej kolejce.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Pango1987 pisze:Tak tak..liżcie sie dalej po końcówkach i sobie amenujcie wzajemnie szkoda że Spaletti z gówna bata nie ukręci
No ale @maniekfci napisał wyraźnie że "mamy solidny fundament mocnego składu na przyszły sezon". I to jest prawda.
Nowe twarze też będą, spokojnie.
Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Odet, pango to tylko nędzny troll na poziomie tych juvków, którzy nas odwiedzali ( ciekawe czemu od 3 czerwca przestali? ;) ), więc raczej trzeba unikać dyskusji z nim :P
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

maniekfci pisze:Odet, pango to tylko nędzny troll na poziomie tych juvków, którzy nas odwiedzali ( ciekawe czemu od 3 czerwca przestali? ;) ), więc raczej trzeba unikać dyskusji z nim :P
Nędzny to ty jesteś ;) Coś jeszcze masz do powiedzenia panie "niestety"? jak nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to nie pisz, od tego masz shoutbox, btw za kogo się uważasz że mówisz komu z kim ma pisać a z kim nie :)
Proponuje zajrzeć na strone 252 tego tematu w grudniu, zobaczymy czy nie będę miał racji skoro po 5 latach totalnych kompromitacji dalej napawa was optymizm. :P Oczywiscie ten optymizm moze byc uzasadniony gdy będą odpowiednie transfery, na razie wiadomo co jest.

///
Rudiger ma zostać klepnięty do końca tygodnia. Aha, i mówi się o Lucasie Moura z PSG. Wincyj pokemonów z brazylii! wincyj! :hahaha:
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

xd
ODPOWIEDZ