Mercato

To co każdy kibic lubi...
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hbk »

Yascarr pisze:Ilcapitano, niestety pango ma rację. Jak mamy się wzmacniać acerbim czy o zgrozo vecino, to lepiej nikogo nie brać
Do LM się wchodzi takimi zawodnikami, a nie kondogbiami, banegami i jao mariami.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

hbk jakimi? Vecino albo Acerbim? :D Jestem absolutnie za tym, żeby stawiać na zawodników z Serie A, ale zawodników z wielkim potencjałem, albo lepszych niż mamy obecnie. Valero? Jestem za. Bernardeschi? Tak samo, brać. Na myśl przychodzą mi jeszcze Rudiger, De Vrij czy Berardi. Zastanówmy się, bo albo oszczędzamy i dalej kupujemy tych których będzie stosunkowo łatwiej kupić, albo płacimy więcej i możemy oczekiwać jakiegoś poziomu. Z całym szacunkiem, ale Vecino to jest gracz na poziomie Sturaro, a już na pewno nie widać w nim jakiegoś wielkiego potencjału. Acerbi solidny ligowy średniak przed 30. Bądźmy poważni.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Yascarr niebywale pojmuje calcio to pewne
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:
Stachoo pisze:Vecino, Acerbi zbawcami Interu w następnym sezonie. Dobra, dobra, najpierw krytykujemy gówniane transfery, a teraz w propozycjach Acerbi i Vecino. Chcemy walczyć o LM czy bawić się w ustawianie składu na pojedynki z Hellas Weroną i Sampdorią?
Możesz sobie dalej fantazjować o Di Mariach, Jamesach i Lucasach, Twoja sprawa. Polecam do analizy letnie okienko Juventusu 2011.
Nie mam nawet ochoty o nich marzyć, bo są oni według mnie zbędni.

Potrzeba nam solidnych zawodników, którzy uzupełnią nasz pierwszy skład.

Vecino i Acerbi co najwyżej mogą uzupełnić naszą ławkę rezerwowych i usiąść obok Andreolliego, a nie wprowadzać nas do Ligi Mistrzów. Chcesz byśmy byli Mediolańskim Juventusem, który kupił w 2011 sporo gówniaków, którzy jakimś cudem wypalili [czytaj. Bonucci, Barzagli]? Tutaj to nie wypali, u nas przeciętniacy nie wypalają i na pewno nie zbawią naszego klubu. Acerbi to tak jak ktoś wspomniał solidny zawodnik na średniaków włoskiej ligi. Rzucając go na głębokie wody spaliłby się jak ostatnio. Vecino hmm zawodnik jednego sezonu. Pierwszą bramkę w lidze strzelił z tego co pamiętam z nami. Gwiazdą raczej nie zostanie, a powiem wiecej, w następnym sezonie pewnie zaginie pośród wielu takich, którzy błyszczeli raz i już więcej nie zabłyszczeli.

Ja w razie czego wyrażam swoje zdanie. Jeśli masz inne, to jak najbardziej to szanuje, ale według mnie z tej mąki chleba nie będzie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

No to zaproponuj w takim układzie racjonalne transfery, które wyraźnie wzmocnią naszą kadrę i pozwolą realnie marzyć o awansie do LM w kolejnym sezonie.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Kocham Calcio a oglądanie reprezentacji Włoch sprawia mi nielada przyjemność. Bernadeschi - on musi do nas przyjść! Benassi też nawet nawet gra.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:No to zaproponuj w takim układzie racjonalne transfery, które wyraźnie wzmocnią naszą kadrę i pozwolą realnie marzyć o awansie do LM w kolejnym sezonie.
Ja mam 4 nazwiska na wzmocnienie składu:

De Vrij, Manolas, Fabinho, Bernardeschi.

Z nazwisk typu odkrycie sezonu, na które już bym ewentualnie postawił to Lorenzo Pellegrini i Leonardo Spinazzola [Z tym by było ciężko, bo należy do juve].

Handanović - lewy obrońca, Manolas, De Vrij, Fabinho - Gagliardini, Kondogbia - J. Mario, Perisić, Bernardeschi, Icardi

Rezerwa:

Padelli lub Meret, Radu, Murillo, Medel, Miranda, Andreolli, D'Ambrosio, Banega, Pellegrini, Spinazzola, Barbosa, Eder [jako zmiennik Icardiego], Pinamonti

Out:

Carizzo, Berni, Yao, Sansbury, Ansaldi, Nagatomo, Sainsbury, Brozović, Santon, Candreva, Biabiany, Palacio

Jak dla mnie obecnie skład mamy dobry. Wzmocnieniu wymaga obrona, ale to wie każdy. Grać nasz skład potrafi, a dyspozycja w kilku meczach końca sezonu była bardzo śmierdząca, co pokazały późniejsze wygrane z Lazio i Udinese. Na chwilę obecną nie potrzebujemy wielkiej przebudowy jaką robi obecnie milan, a potrzebujemy 2-3 graczy, którzy wzmocnią defensywe, więc daleko mi do marzeń o Di Mariach, Lucasach czy Messich. Dajcie mi tych 4, których wymieniłem, a osobiście będę bardzo zadowolony z okienka transferowego.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Stacho przecież spinazzola to piłkarz juve
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Piter9702 pisze:Stacho przecież spinazzola to piłkarz juve

Pitek, wiem, też to napisałem :-)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Stachu niestety kompletnie nie pojmujesz Calcio z trzech powodów:

1. Pellegrini. Typ idzie do Romy gdyż wykorzystali prawo jego pierwokupu za 10 mln(a szkoda gdyż fascynuje mnie on i bardzo chętnie widziałbym go u nas)

2. Fabinho XDDDD jak po niego tuzin chętnych się ustawia od pół roku, ależ beka.

3. Spinazzola jest wypożyczony do Atalanty z Juventusu.

O Manolasie to już pisałem, że 48 baniek rzuca Chelsea, a Perisić wypierdala do United, także niestety Twoja 11 Stachu jest kompletnie irracjonalna.

Chciałem jeszcze coś opisać, podyskutować, ale widzę niestety iż wyrzucasz Candrevę. Także w tym momencie kończę dyskusję, pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Stacho mordko zapraszam do Piotrkowa i postaram Ci się przekazać całą moją wiedzę dotyczącą Calcio w między czasie przechylając kieliszek czystej Żubrówki
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:Stachu niestety kompletnie nie pojmujesz Calcio z trzech powodów:

1. Pellegrini. Typ idzie do Romy gdyż wykorzystali prawo jego pierwokupu za 10 mln(a szkoda gdyż fascynuje mnie on i bardzo chętnie widziałbym go u nas)

2. Fabinho XDDDD jak po niego tuzin chętnych się ustawia od pół roku, ależ beka.

3. Spinazzola jest wypożyczony do Atalanty z Juventusu.

O Manolasie to już pisałem, że 48 baniek rzuca Chelsea, a Perisić wypierdala do United, także niestety Twoja 11 Stachu jest kompletnie irracjonalna.

Chciałem jeszcze coś opisać, podyskutować, ale widzę niestety iż wyrzucasz Candrevę. Także w tym momencie kończę dyskusję, pozdr.

1. Nie mam czasu śledzić z godziny na godzinę mercato, więc liczę na usprawiedliwienie. Zresztą Pellegrini był dal mnie dodatkiem. Szkoda, bo Roma w takim razie zrobiła dobry deal. Czytałem wcześniej informacje o możliwym transferze, ale nie dotarły do mnie oficjalne potwierdzenia. Widocznie to przeoczyłem.

2. Tuzin się ustawia od pół roku, ale jakoś oficjalnej oferty nie było. Kilku podstawowych Monaco już dawno zaklepanych, ale jak narazie o Fabinho tylko spekulacje prasowe.

3. 2 raz już to powtarzam, tak wiem piłkarz juventusu wypożyczony do Bergamo. Napisałem to w pierwszym poście pisząc, że ciężko by było go wyciągnąć, bo to gracz juve. Co nie zmienia faktu, że byłby ciekawym wzmocnieniem. Zresztą tydzień temu nikt by w to nie uwierzył, że Donnarumma może być zawodnikiem juventusu, a z tego co wiem już prowadzone są rozmowy o ewentualnym dołączeniu "Legendy milanu" do starej damy.

4. Manolas w Chelsea, jakbym miał wierzyć pismakom to już Ronaldo po ostatniej aferze ze swoim rzekomym odejściem z Realu by siedział w Interze. Dopóki nie będzie oficjalnej informacji to dla mnie Manolas jest nadal piłkarzem Romy, którego można wyciągnąć. Perisić w ManUtd. Hmmm...kolejne spekulacje. To samo co z Manolasem. Icardi też już siedział w Napoli, a ma się dobrze w Interze.





Temat Candrevy. Każdy ma swoje opinie na jego temat. Ty stoisz po jego stronie. Ok. Szanuję, Jest to zawodnik, który ma sporo asyst, ale jak dla mnie jest człowiekiem zbyt przewidywalnym i irytującym.

@ Il Capitano - chętnie coś jeszcze poczytam. Nie uważam, że moje wybory są najbardziej trafne. Rozpoczyna się czas spekulacji, więc pospekulować można





@ Piter - będzie okazja to z przyjemnością
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Według mnie najrozsądniejszymi transferami byłoby sprowadzenie:
- Gael Clichy
- doświadczony Francesco Acerbi lub młody obiecujący De Vrij
- Rudiger
- Zappacosta tanio z Torino lub Darmian, jeśli Mourinho nie widzi go w składzie (w poprzednim sezonie na siłę upychał go na LO, ale teraz może nie grać w ogóle)
- Borja Valero
- Marco Benassi
- Federico Bernardeschi (może grać na obu skrzydłach, więc jeśli zostanie Perisić to będzie mocna rywalizacja o pierwszy skład między chorwatem Candrevą i Federico)
- oraz jakiś playmaker, nie mam żadnej kandydatury, ale jeśli odbiec trochę od rzeczywistości to najlepszy byłby Nainggolan

a wypierdalać musi nagatomo ranocchia murillo santon/dd brozović medel biabiany i jovetić (eder lepszy zmiennik na atak). A z mario i barbozą niech sie dzieje co chce, albo ich Spalletti ogarnie albo również wypad, byleby nie było ich tutaj i telenoweli agenta gabrysia, że jego klient nie gra
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

O Clichym już pisałem też Raczej już nie jest w najwyższej formie, ale jestem pewien że trzymałby dalej fason i na pewno nie asystował przeciwnikom jak Nagatomo
Co do Benassiego to "xD". Chyba chcesz go na podstawie wczorajszego meczu, gdzie gosciowi wyszedł 1 fajny strzał w światło bramki z daleka. Co do Acerbiego to też xD ale już o nim mówilem wcześniej.
Rydiger odpada na bank, jeśli Chelsea kupi Manolasa. Nasze oczy ewidentnie kierują się na Genuę i jej piłkarza Skriniara
Borja Valero props, ale ty piter wiesz kim jest playmaker? bo jeśli uważasz że Nainggolan sie nadaje do takiej roli to jesteś w błędzie, to pomocnik pokroju Vidala, zapieprzajacy od jednego pola karnego do drugiego. Playmakerem to bedzie Borja Valero. Poza tym uważam by Kondogbia został, bo chłop ma ewidentnie potencjał, tylko że w gównianym Interze się zagubił.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Kod: Zaznacz cały

https://fcinter.pl/news/30169-inter-zainteresowany-gaelem-clichy
Naprawdę miło patrzeć, jak Sabatini Walter przegląda nasze forum i moje posty :cool: kilka dni temu pisałem o niesłychanym leszczu jakim jest Dalbert i zamiast niego można sprowadzić Clichyego doswiadczonego murzyna, ktory gral na najwyzszym poziomie cały czas.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Nie chce mi się bawić w personalia bo już zbyt wiele "okienek" śledziłem z zapałem by się później rozczarować. Ma jednak jedną radę dla naszego ukochanego klubu.

Jeśli chcemy "może" awansować do LM to róbmy transfery, które "może" nam to zapewnią, a jeśli chcemy już "na pewno" tym razem awansować to róbmy adekwatne do "na pewno" wzmocnienia.

Jakość > ilość
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Widzę, że muszę przekazać cząstkę mojej wiedzy o calcio by uzupełnić ten temat.
Po pierwsze na boki obrony powinni przyjść Zappacosta i Barreca
Fabinho idzie do MU niestety
Benassi musi zostać wykupiony
De Vrij będzie miał klauzulę 30 mln
To powinny być nasze podstawowe cele
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Ten Skriniar bardzo fajne recenzje zbiera, poza tym jest młody i nie kosztuje jakiś niebotycznych pieniędzy. zainwestowałbym w niego, zamiast licytować się z Romą i kupować Rudigera za jakieś niebotyczne 40 mln euro. Przy doświadczonym Mirandzie ten środek mógłby się sprawdzić, tym bardziej że być może kupując Skriniara pozbylibyśmy siętakże Ranocchii.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Penga zobacz sobie Romę spala i jaką rolę w niej odgrywał nainggolan
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Nainggolan to bulterier. Jak już mamy wzorować sie na Juve z 2011/2012 to playmakerem ma być Borja Valero niczym Pirlo, a Nainggolan niczym Vidal.

Jeszcze raz zwrócisz się do mnie Penga to będe zmuszony rozbić moją Perłę Export o biurko, zrobić z butelki tzw tulipana i stanąć przed tobą tak jak Janusz w twoim avatarze.

@Orzeu
masz rację, osobiscie rajcują mnie młodzi zdolni defensorzy słowiańscy. O wiele bardziej niż te smierdzące lenie z polodniowych ameryk.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: NdOrom »

Nie wiem Pango1987 co nie podoba Ci się w Benassim (może zarost;)). Zagrał MNÓSTWO bardzo dobrych meczy w Torino jak i w kadrze U21. Oczywistością powinno być jego ponowne sprowadzenie.

Bernardeschi w dalszym ciągu mnie nie przekonuje. Mimo wszystko sentyment Berardiego do Interu wskazuje bardziej na zawodnika Sassuolo.

Acerbi - ten sezon właściwie ma dosyć dobry, a że Włosi im starsi tym lepsi, to na ławkę bym wziął. Niemniej do 1 jedenastki wskoczy zapewne Skriniar o ile Rudiger nie wypali.

I tyle. Pozbyć się balastu i praować nad tym czego wymagać będzie Spaletti.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

To jakaś aluzja z tą brodą? chuj mnie obchodzi jego wygląd. Ten koleś to byłby wypisz wymaluj casus Andrea Poliego, nie pozdrawiam tego gracza, niech dalej gra w Torino. Potrzebujemy lepszych graczy którzy na pewno dadza nam LM a nie może, jak ktoś tam wyżej powiedział.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Zappacosta, Benassi, Acerbi, Skriniar. Takimi zawodnikami mamy prześcignąć Rome czy Napoli? Żaden z nich nie miałby szans na podstawowy skład w wymienionych przeze mnie klubach. To tylko w Interze takie rzeczy i później wielkie nadzieje.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: NdOrom »

Problemem u nas nie jest brak jakości. To w pierwszej kolejności należy zrozumieć.
Problemem jest brak tożsamości i wszędobylski rozpiździaj.
Materiał w mojej opinii jest. Co pokazał kawałek sezonu Manciniego oraz Pioliego...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Brak tożsamości jest niewątpliwie problemem. W Juve, Romie i Napoli są zawodnicy, którzy z powodzeniem grają tam już kilka sezonów. To zaś jak wielu zawodników przewinęło się przez Inter w ciągu ostatnich 5 lat jest z pewnością jedną z przyczyn bylejakości tego klubu. Jeśli dodac do tego zmieniających się trenerów to mamy przepis na to "jak nie budować drużyny pilkarskiej".
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

u nas tożsamością jest Nagatomo zrozum
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Arde Turana bierzemy na celownik, jak oceniacie goscia?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

poziom Podolskiego
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Pango, ale ty się uaktywniłeś na forum, masakra.

Pierwszym transferem niemal na pewno będzie Borja Valero, poprzedni sezon miał udany i jeśli mam być szczery, to nie ma wielu lepszych środkowych pomocników w lidze. Nainggolan, Hamsik, Zielinski? Bardzo dobry transfer, wiekowy, ale patrząc na to ile sobie Lazio życzy za 31-letnie Biglie, który piłkarzem lepszym nie jest, to nie ma co narzekać. Tymbardziej, ze pomoc to mamy akurat młodą, więc troche doświadczenia się przyda. Liczę na jeszcze co najmniej jedno wzmocnienie środka pola, Matuidi najchętniej.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Uaktywnilem sie bo odkryłem ze dostalem bana tylko na SB a nie na forum zrozumcie ze musze sie dzielic z kims moją wiedzą pojętą na temat calcio
Nie porownuj Valero do Biglii, bo argentynczyk to tylko środkowy pomocnik o walorach defensywnych, czasami potrafiacy dobrze podac a Valero to typowy kreator, dyktujący tempo gry, regista i te sprawy
ODPOWIEDZ