Mercato

To co każdy kibic lubi...
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Hector Moreno oficjalnie w Romie. Czyżby w miejsce Rudigera ?
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

To może inaczej - kogo, wg Ciebie Pango, powinien sprowadzić Inter w tym okienku?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Pellegrini - 10 mln, Moreno - 5 mln. No i to jest kapitalna robota, a nie spuszczanie się nad Milanem.

Podobno szukamy środkowego obrońcy... ale Ałzyljo woli fantazjować z Lucasami.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

W ramach sprostowania. Inter nie kupi nikogo w czerwcu, tylko sprzeda jakiegoś piłkarza, aby uzupełnić dziurę budżetową w wysokości 30 mln. Obecnie Spalletti wakacje, wielu piłkarzy na zgrupowaniach, więc nie srajcie sie tylko czekajcie na oficjalne otwarcie okienka transferowego. Pozdro
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Saff pisze:To może inaczej - kogo, wg Ciebie Pango, powinien sprowadzić Inter w tym okienku?
Problem polega w tym, że zarząd nie widzi tego że obrona wymaga przebudowy i do jasnej ciasnej marzą nam sie jakies kolejne pokemony z brazylii zamiast patrzeć na rzeczy wazniejsze. Chcemy robić jakieś dealez PSG, Kondogbia też tam chce, spoko! Jak chce to niech idzie. Tylko zaczyna się już gadanina i chetnie poszliby na wymiane z Krychą (wiadomo w jakiej jest formie) to pewnie nasze geniusze zaproponowaly do wymiany Lucasa zamiast takiego Auriera, ktory byl by mega fajnym pilkarzem na bok obrony. Jeden z nielicznych murzynow wartych uwagi no ale to w koncu PSG, byle frajer sie tam nie znajduje. Na lewą przydalby sie taki nawet darmowy Clichy ktory pewnie i tak bylby lepszy od kitajca. Na drugą strone jakis Zappacosta czy coś. Nie mam jakiegoś szczególnego pomysłu kto moglby przyjsc na srodek obrony, ale potrzebujemy klasowych grajków pokroju de Vrija czy Manolasa. Skrzydla nie wymagaja przebudowy wystarczy kogos ogarnietego sciagnac do rotacji candrevie, bo w polowie sezonu oddychał rękawami. Jedyne czego nam jeszcze brakuje to kogos do rozegrania pilki i dyktowania tempa gry bo to u nas lezy i kwiczy, Banega okazal sie taktycznym kmiotem.

Podsumowując skonczmy patrzeć na di maryje i lukasy mołry. Są rzeczy wazne i wazniejsze a jak znowu zaczna sprowadzac pilkarzy w polowie sierpnia to gratuluje zarzadowi
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

no to Spall wybrał kapitana - nagatomo, dziękuję, do widzenia.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

"Sono convinto che Nagatomo sarà un grande nuovo capitano della mia l'Inter" - Spalletti na konferencji. Dziękuję, po sezonie.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Rany Boskie.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

maniekfci pisze:no to Spall wybrał kapitana - nagatomo, dziękuję, do widzenia.
Co tam maniek? Odet? dalej tacy optymistyczni? :cry:


PROWADZ NAS WIELKI SAMURAJU PRZEZ OJCZYZNY ŁONO :-D
mariozzzz
Posty: 9
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:17
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: mariozzzz »

Nie no kurwa to nie może być prawda...Nosz ja pierdole
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Macie tutaj tak będzie teraz w przerwie między meczami, cóż za charyzma!

https://www.youtube.com/watch?v=KsZ85AhcwI0

//
Dobra nie ważne, ponoć fake info. Brawo maniek udało Ci sie nabrać niedoinformowanych ludzi, jestes zadowolony?
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Mercato

Post autor: Alfa »

Pango1987 pisze:Macie tutaj tak będzie teraz w przerwie między meczami, cóż za charyzma!

https://www.youtube.com/watch?v=KsZ85AhcwI0

//
Dobra nie ważne, ponoć fake info. Brawo maniek udało Ci sie nabrać niedoinformowanych ludzi, jestes zadowolony?

tobie napisac ze messi w Interze za 1 euro i byś łyknął :oops:
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Alfa pisze: tobie napisac ze messi w Interze za 1 euro i byś łyknął :oops:
Nie tylko ja :) normalnych kibicom ciśnienie podnosicie. Wbije taki mariozzzz przeczyta taka glupote i tylko sobie dzien spieprzy, pomyślcie troche bezmózgi czasami. Hipokryzja tutaj sięga zenitu jeśli chodzi o niektórych, bo chłop mi wczoraj zarzucał trollowanie bo nie podoba mi sie sytuacja w klubie po czym dziś wyjezdza na forum z informacja ze Nagatomo kapitanem a drugi łepek Il Capitano translatuje jakieś słowa po włosku żeby ludzie jeszcze bardziej uwierzyli...
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Serio się ktoś jeszcze przejmuje? Nawet tym, że fjuto zostałby wybrany kapitanem? Nie mówcie, że jako jedyny na lajcie to mercato podchodzę.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Pango rozpłakałeś się jakbyś był pierwszy dzień w internecie. Miłego dnia.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Czarson pisze:Pango rozpłakałeś się jakbyś był pierwszy dzień w internecie. Miłego dnia.

Amen.
mariozzzz
Posty: 9
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:17
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: mariozzzz »

Mnie już Panowie nic nie zdziwi,nawet jakby Kitajec miał kurwa kapitanem zostać..Panowie po co te kłótnie i spiecia na forum...Trochi więcej luzu i mniej stresu :p:p
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Co do Rudigera... dosyć się przekonałem do niego, oglądałem kilka skrótow z jego udziałem i nie jest najgorszy, powiedziałbym nawet ze jest dobry, no i młody. Moze byc tylko lepszy, niemcy to nie sa lenie, nie spoczną na laurach jak polodniowce z ameryki.
Dziwie sie szczerze ze jakis Bayern go nam nie podkupia..oni zawsze lubili sobie kompletować drużyne większości z niemców, bedzie grał u nas ładnie to przynajmniej mamy pewność że odsprzedamy go kiedyś Bayernowi za solidną kwotę.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Nie napalam się na Rudigera i wam też radzę, Monchi już powiedział, że Roma to nie supermarket i nie ma szans by Rudi odszedł. Oni dobrze wiedzą, że Inter Spallettiego aspiruje na ich miejsce więc będą nam raczej utrudniać sprawę. Monchi spróbuje nikogo cennego nie stracić i jeszcze wzmocnić zespół.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Tolisso w Bayernie. Kwota 41,5 mln + bonusy.

Swoją drogą podoba mi się taktyka transferowa Bayernu. Nie kupują jak głupcy tylko zakupią 1-2 zawodników na okno jako uzupełnienie pierwszego składu lub zastąpienie zawodnika odchodzącego i po sprawie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Nie musza kupowac jak glupcy bo od blisko dekady (?) sa zarzadzani z pomyslem i za duzo tam elementow nie ma co wymieniac. Wystarczy wspomniec, ze w minionym sezonie graczami Bayernu byli Lahm, Robben czy Muller - twarze pamietnego dla nas finalu LM. Plus Ribery, ktory wtedy nie gral. Blisko polowa skladu.
Ale zeby nie bylo tak kolorowo to trzeba powiedziec, ze Sanches zakupiony za 35 mln (plus blizej nieokreslone bonusy) to na razie wtopa transferowa. Niewiele ponad 600 minut w lidze to bardzo wymowmy wynik.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

sampam pisze: Ale zeby nie bylo tak kolorowo to trzeba powiedziec, ze Sanches zakupiony za 35 mln (plus blizej nieokreslone bonusy) to na razie wtopa transferowa. Niewiele ponad 600 minut w lidze to bardzo wymowmy wynik.
Rzadko się to zdarza Bayernowi. Fakt na razie nic nie pokazał, ale spokojnie to jeszcze młody chłopak, który na pewno się rozkręci.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Stachoo pisze:Tolisso w Bayernie. Kwota 41,5 mln + bonusy.

Swoją drogą podoba mi się taktyka transferowa Bayernu. Nie kupują jak głupcy tylko zakupią 1-2 zawodników na okno jako uzupełnienie pierwszego składu lub zastąpienie zawodnika odchodzącego i po sprawie.
Podobnie jak Juventus. Kupili Schicka do rotacji z Higuainem, bo Mandżu to kmiot na szpicy. Kupią na skrzydło jakiegoś kota pokroju Bernadeschiego/Douglasa Costy/Keity i jakiegoś przecinaka typu N'zonzi i kończą mercato. Wzorują się na Bayernie i również budują drużyne mądrze od dobrych sezonów, tak jak sampam stwierdził. U nas natomiast całą obrona jest do wymiany + pasuje nam ktoś do kreowania gry (Banega zawiódł) no i przydalby sie ktoś do rotacji za Candreve. (Perisic mam nadzieje ze tez zostanie a jak nie, to fajnie jakby się zainteresowali Forsbergiem z Leipzig, lewo skrzydlowy szwed, 8 goli i 22 asysty na 30 rozegranych meczów, czyli średnio w każdym swoim rozegranym meczu chłop albo strzelał gola albo miał przy nim udział w postacji asysty, godne podziwu. :brawo:
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

dla rozróżnienia Juve i Bayern nie pozbywają się zawodników po jego pierwszym średnim sezonie. My pozbedziemy się Banegi po jego średnim sezonie gdzie miał dużo fajnych feagmentów mieszanych z meczami w których znikał.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

gazeta Sportitalia twierdzi że ponoć wchodzimy do walki o Szczęsnego...tylko po co? Polak mimo ze dobry GK, to jednak Handanoviciowi to może sznurówki od korków na supełek wiązać co najwyżej.

Kod: Zaznacz cały

http://transfery.info/101993,sportitalia-inter-nie-rezygnuje-ze-szczesnego
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Dawać do nas Skriniara utalentowanego i Rydigera wybitnego niemca czarnego, będzie środek obrony gotowy. Muryło sprzedać, Żabie rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron bo i tak go nikt nie kupi, można by w sumie dać go w wymianie za Skriniara + dołożyć kasę, ale Sampdoria w przeciwienstwie do nas nie są raczej debilami i będą woleć gotówke niż mniejszą gotówkę + balast w postaci sabotazysty.
Mirande zostawić na ławe. Tych takich leszczyków pokroju tego australijczyka, który nawet nie pamiętam jak sie nazywa, nie mam nawet ochoty tracić klawiatury i guglować, niemniej jednak to jest raczej oczywiste ze ma on zostać wydalony w jednym z mediolańskich kibli w trybie natychmiastowym i nawet nie powinno się o tym wspominać bo to powinna być oczywista oczywistość. Nie wiem w ogóle co ten podrzędny australijczyk pół profesjonalny robi u nas w Interze i jak się tu znalazł, ale to dyskusja na inny temat, poświęcony tytułowi pt. Zrozumieć Inter . Prawy bok obrony szarpnąć się na Karsdorpa z Feyenoordu który jest piłkarzem wybitnym na swojej pozycji już teraz i przekonuje mnie bardziej niż te nigery z Ligue 1 co tylko biegać potrafią. Na lewą przyjdzie ten cały Dalbert i niestety to już jest więcej niż pewne.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Pango dobrze prawisz ostatnio, ale jak słyszę, że musimy zbudować całą obronę (z czym się zgadzam) a później twierdzisz, że Rudiger + Skriniar i obrona gotowa... Rudiger oczywiście, ale do kompletu drugi konkretny środkowy obrońca + ewentualnie Skriniar do tego. Tak to powinno wyglądać. Jeszcze kilka tygodni temu miał być De Vrij z Manolasem, więc nie zadowalajmy się byle czym.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Jeden mecz Skriniara w U21 i nagle to nasz podstawowy obrońca.
Nie twierdze że nie warto mu się przyglądać ale nie popadajmy w optymizm.

PS. Ten pomocnik ze Słowacji zrobił niesamowite wrażenie na mnie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Wg whoscorred Skriniar mial przecietny sezon w Sampie, no ale na pewno jakies perspektywy ma przed soba.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Macie po części racje z Skriniarem ale chlop ma mega potencjał i szczerze dzieki temu ze nie mial wybitnego poziomu na pewno bylby do wyciągniecia za przyzwoitą cene..na Manolasa szans nie ma, BO Rudiger przychodzi a nie bedą nam sprzedawać pary swoich srodkowych obroncow. Na de Vrija zakusy biorą kluby pokroju Liverpoolu mające LM, wiec z pewnoscia odpadamy. Nie wiem, moim zdaniem kupic takiego Skriniara niż tego psychola z Realu który przyszedlby tutaj odcinać kupony jak Vidić
ODPOWIEDZ