Mercato

To co każdy kibic lubi...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Mercato

Post autor: maniekfci »

Czarson pisze:Pango rozpłakałeś się jakbyś był pierwszy dzień w internecie. Miłego dnia.

Amen.
mariozzzz
Posty: 9
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:17
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: mariozzzz »

Mnie już Panowie nic nie zdziwi,nawet jakby Kitajec miał kurwa kapitanem zostać..Panowie po co te kłótnie i spiecia na forum...Trochi więcej luzu i mniej stresu :p:p
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Co do Rudigera... dosyć się przekonałem do niego, oglądałem kilka skrótow z jego udziałem i nie jest najgorszy, powiedziałbym nawet ze jest dobry, no i młody. Moze byc tylko lepszy, niemcy to nie sa lenie, nie spoczną na laurach jak polodniowce z ameryki.
Dziwie sie szczerze ze jakis Bayern go nam nie podkupia..oni zawsze lubili sobie kompletować drużyne większości z niemców, bedzie grał u nas ładnie to przynajmniej mamy pewność że odsprzedamy go kiedyś Bayernowi za solidną kwotę.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Nie napalam się na Rudigera i wam też radzę, Monchi już powiedział, że Roma to nie supermarket i nie ma szans by Rudi odszedł. Oni dobrze wiedzą, że Inter Spallettiego aspiruje na ich miejsce więc będą nam raczej utrudniać sprawę. Monchi spróbuje nikogo cennego nie stracić i jeszcze wzmocnić zespół.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Tolisso w Bayernie. Kwota 41,5 mln + bonusy.

Swoją drogą podoba mi się taktyka transferowa Bayernu. Nie kupują jak głupcy tylko zakupią 1-2 zawodników na okno jako uzupełnienie pierwszego składu lub zastąpienie zawodnika odchodzącego i po sprawie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Nie musza kupowac jak glupcy bo od blisko dekady (?) sa zarzadzani z pomyslem i za duzo tam elementow nie ma co wymieniac. Wystarczy wspomniec, ze w minionym sezonie graczami Bayernu byli Lahm, Robben czy Muller - twarze pamietnego dla nas finalu LM. Plus Ribery, ktory wtedy nie gral. Blisko polowa skladu.
Ale zeby nie bylo tak kolorowo to trzeba powiedziec, ze Sanches zakupiony za 35 mln (plus blizej nieokreslone bonusy) to na razie wtopa transferowa. Niewiele ponad 600 minut w lidze to bardzo wymowmy wynik.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

sampam pisze: Ale zeby nie bylo tak kolorowo to trzeba powiedziec, ze Sanches zakupiony za 35 mln (plus blizej nieokreslone bonusy) to na razie wtopa transferowa. Niewiele ponad 600 minut w lidze to bardzo wymowmy wynik.
Rzadko się to zdarza Bayernowi. Fakt na razie nic nie pokazał, ale spokojnie to jeszcze młody chłopak, który na pewno się rozkręci.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Stachoo pisze:Tolisso w Bayernie. Kwota 41,5 mln + bonusy.

Swoją drogą podoba mi się taktyka transferowa Bayernu. Nie kupują jak głupcy tylko zakupią 1-2 zawodników na okno jako uzupełnienie pierwszego składu lub zastąpienie zawodnika odchodzącego i po sprawie.
Podobnie jak Juventus. Kupili Schicka do rotacji z Higuainem, bo Mandżu to kmiot na szpicy. Kupią na skrzydło jakiegoś kota pokroju Bernadeschiego/Douglasa Costy/Keity i jakiegoś przecinaka typu N'zonzi i kończą mercato. Wzorują się na Bayernie i również budują drużyne mądrze od dobrych sezonów, tak jak sampam stwierdził. U nas natomiast całą obrona jest do wymiany + pasuje nam ktoś do kreowania gry (Banega zawiódł) no i przydalby sie ktoś do rotacji za Candreve. (Perisic mam nadzieje ze tez zostanie a jak nie, to fajnie jakby się zainteresowali Forsbergiem z Leipzig, lewo skrzydlowy szwed, 8 goli i 22 asysty na 30 rozegranych meczów, czyli średnio w każdym swoim rozegranym meczu chłop albo strzelał gola albo miał przy nim udział w postacji asysty, godne podziwu. :brawo:
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

dla rozróżnienia Juve i Bayern nie pozbywają się zawodników po jego pierwszym średnim sezonie. My pozbedziemy się Banegi po jego średnim sezonie gdzie miał dużo fajnych feagmentów mieszanych z meczami w których znikał.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

gazeta Sportitalia twierdzi że ponoć wchodzimy do walki o Szczęsnego...tylko po co? Polak mimo ze dobry GK, to jednak Handanoviciowi to może sznurówki od korków na supełek wiązać co najwyżej.

Kod: Zaznacz cały

http://transfery.info/101993,sportitalia-inter-nie-rezygnuje-ze-szczesnego
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Dawać do nas Skriniara utalentowanego i Rydigera wybitnego niemca czarnego, będzie środek obrony gotowy. Muryło sprzedać, Żabie rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron bo i tak go nikt nie kupi, można by w sumie dać go w wymianie za Skriniara + dołożyć kasę, ale Sampdoria w przeciwienstwie do nas nie są raczej debilami i będą woleć gotówke niż mniejszą gotówkę + balast w postaci sabotazysty.
Mirande zostawić na ławe. Tych takich leszczyków pokroju tego australijczyka, który nawet nie pamiętam jak sie nazywa, nie mam nawet ochoty tracić klawiatury i guglować, niemniej jednak to jest raczej oczywiste ze ma on zostać wydalony w jednym z mediolańskich kibli w trybie natychmiastowym i nawet nie powinno się o tym wspominać bo to powinna być oczywista oczywistość. Nie wiem w ogóle co ten podrzędny australijczyk pół profesjonalny robi u nas w Interze i jak się tu znalazł, ale to dyskusja na inny temat, poświęcony tytułowi pt. Zrozumieć Inter . Prawy bok obrony szarpnąć się na Karsdorpa z Feyenoordu który jest piłkarzem wybitnym na swojej pozycji już teraz i przekonuje mnie bardziej niż te nigery z Ligue 1 co tylko biegać potrafią. Na lewą przyjdzie ten cały Dalbert i niestety to już jest więcej niż pewne.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Pango dobrze prawisz ostatnio, ale jak słyszę, że musimy zbudować całą obronę (z czym się zgadzam) a później twierdzisz, że Rudiger + Skriniar i obrona gotowa... Rudiger oczywiście, ale do kompletu drugi konkretny środkowy obrońca + ewentualnie Skriniar do tego. Tak to powinno wyglądać. Jeszcze kilka tygodni temu miał być De Vrij z Manolasem, więc nie zadowalajmy się byle czym.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Jeden mecz Skriniara w U21 i nagle to nasz podstawowy obrońca.
Nie twierdze że nie warto mu się przyglądać ale nie popadajmy w optymizm.

PS. Ten pomocnik ze Słowacji zrobił niesamowite wrażenie na mnie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Wg whoscorred Skriniar mial przecietny sezon w Sampie, no ale na pewno jakies perspektywy ma przed soba.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Macie po części racje z Skriniarem ale chlop ma mega potencjał i szczerze dzieki temu ze nie mial wybitnego poziomu na pewno bylby do wyciągniecia za przyzwoitą cene..na Manolasa szans nie ma, BO Rudiger przychodzi a nie bedą nam sprzedawać pary swoich srodkowych obroncow. Na de Vrija zakusy biorą kluby pokroju Liverpoolu mające LM, wiec z pewnoscia odpadamy. Nie wiem, moim zdaniem kupic takiego Skriniara niż tego psychola z Realu który przyszedlby tutaj odcinać kupony jak Vidić
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Pango1987 pisze:Macie po części racje z Skriniarem ale chlop ma mega potencjał i szczerze dzieki temu ze nie mial wybitnego poziomu na pewno bylby do wyciągniecia za przyzwoitą cene..na Manolasa szans nie ma, BO Rudiger przychodzi a nie bedą nam sprzedawać pary swoich srodkowych obroncow. Na de Vrija zakusy biorą kluby pokroju Liverpoolu mające LM, wiec z pewnoscia odpadamy. Nie wiem, moim zdaniem kupic takiego Skriniara niż tego psychola z Realu który przyszedlby tutaj odcinać kupony jak Vidić
LM ma tylko Liverpool, a nie również Everton
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Piter9702 pisze: LM ma tylko Liverpool, a nie również Everton
Ja coś pisałem o Evertonie? :P Liverpool szuka alternatywy dla van Dijka, z którym może nie wypalić i mówi się o de Vriju nic o Evertonie mi nie wiadomo.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Raffal pisze:
PS. Ten pomocnik ze Słowacji zrobił niesamowite wrażenie na mnie.
Lobotka - niesamowity gość. Tylko patrzeć jak będzie się rozwijał. Nasi na jego tle wyglądali...no własnie, oni nawet nie wyglądali. Chłopak robił niesamowitą robotę w środku pola. DP z takim przeglądem pola, techniką użytkową i zajebistym czyszczeniem to skarb. Kupić i wypożyczyć, bo nasi go zmarnują.

Plotki o zależności transferu Berrardi -in, Candreva-out. Zdecydowanie tak !

Ja po cichu liczę, że Sabatini razem ze Spallettim zmontują nam kilka ciekawych nazwisk. Trzon ofensywy jako taki już mamy, nie potrzeba nam jakichś wielkich rewolucji, bo wielu zawodników zwyczajnie nie trafiło z formą, a każdy doskonale wie, że potencjał JM, Banega, Kondo mają ogromny, trzeba to tylko poukładać.

Obrona, no tu już wygląda to gorzej. O ile środek idzie przełknąć, bo towarzystwo mamy całkiem niezłe, i wielu z Was jeszcze odszczeka skreślanie Murillo o tyle boki obrony to jest jakaś patologia. Dodatkowo jak słyszę o jakimś Dalbercie to mnie aż trzęsie, ale wierzę, że Salletti to rozsądny gość i wie, że nasze boki to kompromitacja od ponad 7 lat i nie pozwoli dalej brnąć w to...
Kogo moglibyśmy zatrudnić? Nie mam pojęcia, ale oczekuje kogoś kto wprowadzi spokój i opanowanie. Nie musi robić 1000 rajdów na mecz, ja chce wreszcie spokojnie oglądać spotkanie nie trzęsąc się, że któryś z naszych BO odjebie zaraz klasyczną głupotę.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Mam podobne zdanie co do Murillo. Ma 25 lat i już naprawde spore doświadczenie. Przynajmniej 9 lat gry w piłkę. Nie widze sensu pozbywania się go. Po to go przez 2 lata ogrywamy żeby teraz go oddać ? Więcej cierpliwości.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Pango1987 pisze:na Manolasa szans nie ma, BO Rudiger przychodzi a nie bedą nam sprzedawać pary swoich srodkowych obroncow
Problem w tym, że transferu Rudigera jeszcze nie mamy dopiętego, a po Manolasa zgłosił się rzekomo Conte. Pytanie teraz na ile Roma będzie gotowa pozbyć się swoich dwóch środkowych obrońców i która oferta - nasza czy Chelsea, ich przekona.

Względem naszego bloku defensywnego w ogóle, to wg mnie powinniśmy się na ten moment skupić na bokach, bo w środku jeszcze, jak na nasze możliwości, mamy z czego rzeźbić.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Przecież Chelsea ponoć rzuciła za Manolasa 48 mln euro, więc nie mamy nawet co startować. Dodatkowo, Salah we wtorek przechodzić ma testy medyczne w Liverpoolu. Sądzę, że na tym kończą się sprzedaże w Romie.
Skupmy się lepiej na Acerbim i Skriniarze, to są bardziej realne cele. Dodatkowo przy odejściu Brozovicia i Banegi musimy kupić dwóch środkowych pomocników i najlepiej jakby to byli Vecino i Benassi. Borja Valero powalczy na 10 z Joao Mario i pomoc skompletowana.
Pierwszy zestaw:
Gagliardini - Borja - Vecino
Drugi zestaw:
Benassi - Joao Mario - Kondogbia
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Powiesz mi co Cie tak ten Acerbi rajcuje? to że wygrał z rakiem jąder? bo na pewno nie aspekt sportowy. Koleś jest podstarzały, już raz był w powazniejszym klubie i sie skompromitował, wrócił do podrzędnego klubu, gdzie nie wymaga się wyników i nie ma presji to i zaczał lepiej grać..wniosek? nie nadaje się do poważnych zespołów, piłkarz może i dobry, ale pokazal juz ze sie nie nadaje do grania w druzynie, gdzie oczekuje sie w każdej kolejce 3 punktów. Casus Giovinco, który był włoskim Messim w Parmie, poszedł do Juventusu i kopał się po czole.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Nie, że mnie rajcuje, ale jest ogarniętym stoperem z doświadczeniem ligowym i co najważniejsze w naszym zasięgu finansowym. Kogo kupisz lepszego? Astoriego, Chirichesa, Albiola? Oni lepsi nie są. Na Manolasa i Rudigera jak widać nie ma szans, a skupiam się na graczach z Serie A bo nie mam ochoty oglądać kolejnych przepłaconych pokemonów zza granicy bez doświadczenia w stylu niejakiego Dalberta i jemu podobnych.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Pango1987 pisze:Powiesz mi co Cie tak ten Acerbi rajcuje? to że wygrał z rakiem jąder?
:lol: :lol:
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Vecino, Acerbi zbawcami Interu w następnym sezonie. Dobra, dobra, najpierw krytykujemy gówniane transfery, a teraz w propozycjach Acerbi i Vecino. Chcemy walczyć o LM czy bawić się w ustawianie składu na pojedynki z Hellas Weroną i Sampdorią?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Stachoo pisze:Vecino, Acerbi zbawcami Interu w następnym sezonie. Dobra, dobra, najpierw krytykujemy gówniane transfery, a teraz w propozycjach Acerbi i Vecino. Chcemy walczyć o LM czy bawić się w ustawianie składu na pojedynki z Hellas Weroną i Sampdorią?
Możesz sobie dalej fantazjować o Di Mariach, Jamesach i Lucasach, Twoja sprawa. Polecam do analizy letnie okienko Juventusu 2011.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Piter kompromitacja
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Ilcapitano, niestety pango ma rację. Jak mamy się wzmacniać acerbim czy o zgrozo vecino, to lepiej nikogo nie brać
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Kluczem do sukcesu nie beda topowe transfery tylko to, czy Spalletti zdola dotrzec do pilkarzy. Mancini do 13 stycznia zajmowal pierwsze miejsce z medelem I melo w pomocy. Nie przychodzi mi na mysl wiele topowych nazwisk, na ktore faktyczniw mamy szanse. Tak naprawde to mozemy poszukac tylko w psg. Taki Lucas czy Matuidi byliby swietnymi wzmocnieniami. Transfer Borjy Valero tez zaliczalby do grona dobrych. Sytuacja jest taka jaka jest, o projekcie Interu juz slyszeli Shaqiri, Podolski, Montoya, Banega czy Barbosa, trzech z nich wylecialo po jednym sezonie, a z kolejnymi dwoma najpewniej bedzie podobnie. Ani roma ani napoli nie maja na tyle mocnych kadr zebysmy nie mieli szans z nimi rywalizowac, Milan tez sciaga najlepszychbgraczy z mniejszych ekip I my pewnie tez pojdziemy ta droga. Tak jak mowie, kluczowa role odegra lucek.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Kod: Zaznacz cały

http://transfery.info/102115,kriniar-bardzo-blisko-interu
jaranko :flaga:


jeszcze El Valeros Makutas Posampas i gitarka :cool:
ODPOWIEDZ