Mercato

To co każdy kibic lubi...
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Mercato

Post autor: Minister »

Patrzymy i czekamy na transfery, które mogą nadejść, natomiast mnie ciekawi przeszłość, a mianowicie Alvarez- ktoś się orientuje jak w końcu zakończyła się sprawa? Tzn. czy kasa wyładowała już tam gdzie powinna?
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ★Intero★ »

Sprawa trafiła do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu. W marcu będzie wyrok.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: AlwaysRemember »

Minister pisze:Patrzymy i czekamy na transfery, które mogą nadejść, natomiast mnie ciekawi przeszłość, a mianowicie Alvarez- ktoś się orientuje jak w końcu zakończyła się sprawa? Tzn. czy kasa wyładowała już tam gdzie powinna?
http://fcinter.pl/news/29396-sprawa-alv ... zlego-roku < tutaj więcej informacji.:)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Jak tam Jovetic, który przegrywał u nas rywalizację o skład z Palacio? dziś strzela drugiego gola w swoim drugim meczu w Sevilli, w dodatku w dwóch meczach wszedł z ławki a dwa gole strzelił Realowi. W Interze nie łapał się do składu ze względu na umiejętności? nie sądzę, musiały być jakieś spięcia.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Dzyl pisze:Jak tam Jovetic, który przegrywał u nas rywalizację o skład z Palacio? dziś strzela drugiego gola w swoim drugim meczu w Sevilli, w dodatku w dwóch meczach wszedł z ławki a dwa gole strzelił Realowi. W Interze nie łapał się do składu ze względu na umiejętności? nie sądzę, musiały być jakieś spięcia.
tajemnicą poliszynela jest,że poleciał do gazet po spięciu w szatni po pamiętnej porażce z Lazio
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Mercato

Post autor: Saff »

Tylko kwestia jest taka, że miało to miejsce jeszcze za Manciniego - od czasu jego odejścia wiele się zmieniło, ale sytuacja Joveticia nie. Pytanie czy był to odgórny nakaz z zarządu, że ten pan ma już nie grać, czy faktycznie z każdym kolejnym trenerem nie potrafił się dogadać.
Co do jego formy w Sevilli - u nas w pierwszych meczach też strzelał jak na zawołanie, a później i u niego przyszedł spadek formy.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Jak można płakać po Joveticiu ewidentnie widać, że gość psuł atmosfere w szatnii a nie miał szans na regularną grę.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Jestem przekonany, że chodziło o powody pozasportowe bo Jojo w rytmie meczowym razem z Icardim działaliby pięknie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Wszystko wskazuje na to, że Ranocchia przetrwał kolejne okienko transferowe. To się nazywa przywiązanie do barw klubowych.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

miniu86 pisze:Wszystko wskazuje na to, że Ranocchia przetrwał kolejne okienko transferowe. To się nazywa przywiązanie do barw klubowych.
Chyba jednak nie. Welcome to Hull City on loan.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Ale kurde na wypozyczenie to tez kapa. Zamiast wpychać go na stałe i po kłopocie
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Mercato

Post autor: pietri »

do zobaczenia w lipcu, poleci do Anglii tylko w celu kompromitacji.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

hanys%%% pisze:Ale kurde na wypozyczenie to tez kapa. Zamiast wpychać go na stałe i po kłopocie
Fakt wróci do nas i znowu będzie problem. Chyba, że zagra półrocze życia i sami zaproponują wykup.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

To już prędzej ja przestanę pić ...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Ranocchia w Hull City, Biabiany odmówił transferu do Palermo, Atalanty, Chievo, Genoi i Chelsea - co tu się wyrabia :lol:
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Bo Bimbałek chce znowu do Parmy, ale ta się nie zgłosiła :)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: KoBa »

Siedzieć na ławie w Interze jest przyjemniej, niż w Chelsea.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Jeśli nie wytransferyjemy do Chin Biabianego to ten ruch ze sprawdzeniem kangura wydaje mi siȩ bezsensowny.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Sprzedac Perisicia Icardiego i budowac za te pieniadze nowy Inter

Kupić: Arda Turana, Krychowiaka, Manolasa, Contiego z Atlanty, Schicka

sprzedać: Perisicia, Kondogbie, Icardiego i caly szrot
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Mercato

Post autor: Alabaa »

Pango1987 pisze:Sprzedac Perisicia Icardiego i budowac za te pieniadze nowy Inter

Kupić: Arda Turana, Krychowiaka, Manolasa, Contiego z Atlanty, Schicka

sprzedać: Perisicia, Kondogbie, Icardiego i caly szrot
Chinczycy mieli dysponować takim pokladem hajsu, że sprzedawanie najlepszych nie miało być w ogóle brane pod uwagę, chyba że dostaną propozycję z gatunku " nie do odrzucenia". Imo bez sensu wypierdala c cały skład. Fundament już jest. Teraz trzeba dokoptowac resztę i przede wszystkim jakiś ogarnięty coach, który by to przadnie poukladal.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Mercato

Post autor: Dzyl »

Akurat Icardi, Persicic cy Kondogbia to jedni z naszych najlepszych graczy i nie ma sensu ich sprzedawać.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Pango1987 pisze:Sprzedac Perisicia Icardiego i budowac za te pieniadze nowy Inter

Kupić: Arda Turana, Krychowiaka, Manolasa, Contiego z Atlanty, Schicka

sprzedać: Perisicia, Kondogbie, Icardiego i caly szrot
kur.. Pango daj spokój
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Mercato

Post autor: rafi27 »

Handa, Miranda, Murillo, Gaglia, J.Mario, Candreva, Perisic, Icardi, ew.Gabigol - to ci co powinni zostać.
Cała reszta->puścić ich z torbami od razu......
Do tego jeszcze potrzeba minimum 4 top players, jakby MOU to ujął: ,,Potrzebujemy 4 Jugador Top".
Tylko kto do nas przyjdzie, o to jest pytanie....?
:)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Mercato

Post autor: Raffal »

Z ww zawodników 4 odpowiadało wczoraj za ofensywe - swietny efekt.

Candreva <> Kondogbia z resztą się zgodzę.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Mercato

Post autor: kachol »

Podstawa to zatrzymać Icardiego, reszta jest do zastąpienia, ale wiadomo, że wymienimy pewnie max 5 graczy.

Trzeba zacząć od trenera, a potem niech on wybiera na jakie pozycje kogo potrzebuje, a nie kupić graczy, a potem mu pod koncepcje nie będą pasowali i mercato w dupe.

No i Ci co twierdzą, że warto kupić Krychowiaka to powinni ochłonąć, bo ja mu życzę jak najlepiej, ale my mamy same problemy i branie gracza, który nie grał przez rok, jest totalnie w dupie z formą, będzie na pewno oczekiwał sporych zarobków to jakiś żart. Nie mówiąc o tym, że jak przyjdzie trener, który będzie oczekiwał od niego małej gry, do tego ciągle pod presją jak to jest we Włoszech, to on sobie najzwyczajniej nie poradzi, bo jest to gracz o innej charakterystyce.
kehlanibek
Posty: 4
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:35

Re: Mercato

Post autor: kehlanibek »

kachol pisze:Podstawa to zatrzymać Icardiego, reszta jest do zastąpienia, ale wiadomo, że wymienimy pewnie max 5 graczy.

Trzeba zacząć od trenera, a potem niech on wybiera na jakie pozycje kogo potrzebuje, a nie kupić graczy, a potem mu pod koncepcje nie będą pasowali i mercato w dupe.

No i Ci co twierdzą, że warto kupić Krychowiaka to powinni ochłonąć, bo ja mu życzę jak najlepiej, ale my mamy same problemy i branie gracza, który nie grał przez rok, jest totalnie w dupie z formą, będzie na pewno oczekiwał sporych zarobków to jakiś żart. Nie mówiąc o tym, że jak przyjdzie trener, który będzie oczekiwał od niego małej gry, do tego ciągle pod presją jak to jest we Włoszech, to on sobie najzwyczajniej nie poradzi, bo jest to gracz o innej charakterystyce.
Ale będzie sporo tańszy a potencjału na pewno nie stracił
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

29 maja, sezon zakończony.
Myślę że już można podsumować ubiegłoroczne (plus zimowe) transfery.
Kto pierwszy??
mariozzzz
Posty: 9
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:17
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: mariozzzz »

Chyba transferu Gagliardiniego nie trzeba komentować..Bardzo dobry transfer.Razem z Geoeffem mogą być środkiem na lata..
Joao Mario do pewnego momentu grał dobrze,potem coś się zjebalo..
Ever Banega- Nie mam pojęcia jak go podsumować..Byly mecze gdzie prezentował się świetnie a były takie gdzie ściagnal bym go po pierwszej połowie..
Gabigol-bez komentarza bo ten temat był poruszany milion razy..
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Ansaldi zanotował bardzo slaby sezon, nie byłem za tym transferem w momencie jego kontraktowania, ale nawet wtedy oczekiwałem od niego trochę więcej. Bardzo niepewny w interwencjach, w ataku bez pomysłu. Trzeba pamiętać, że on już w dużym klubie grał - w Atletico i też sobie nie poradził. Generalnie i tak są gorsi w kadrze od niego, więc pewnie na kolejny sezon zostanie.

Banega - też niezbyt wiele od niego nie oczekiwałem, w Sevilli miał najlepszy okres w swojej karierze, ale nie zapominajmy, że chłop nie radził sobie w Valencii czy Atletico. Faktem jest jednak, że został rzucony na nie swoją pozycję. Ustalmy - atutem Banegi w Sevilli zawsze było przejście z piłką z obrony do kontrataku. De Bur ustawił go w pewnym momencie jako "5" co przy jego sile fizycznej było głupotą. Na 10 też się średnio nadaje, bo nigdy dużo bramek nie strzelał to raz, a dwa, mając Icardiego na szpicy trzeba mieć na uwadze to, że zawodnik grający za nim powinien, a nwet musi grać bardzo wysoko, a Banega oprócz tego musiał bardzo często cofać się po piłkę, bo nie miał kto jej rozegrać. Jak patrze na Argentyńczyka to od razu przypomina mi się Kovacic. Na swój sposób on tutaj trochę nie pasuje, faktem jest to, że do pracusiów też nie należy, przy dobrej ofercie powinien odejść, ale umiejętności ma i może dobry trener zdoła je wykrzesać.

Joao Mario - troche podobna sytuacja co z Banegą, z tym że Portugalczyk naprawde ma wielki potencjał. Zaczynał od grania jako środkowy pomocnik, a potem rzucony został na 10. Trudno jest go miarodajnie ocenić, ale na pewno wypadł lepiej niż Argentyńczyk. Czasami odnoszę wrażenie, że miał spore problemy fizyczne, zawodnik bardzo często zmieniany. Jaśniejszy punkt tego sezonu i w mojej opinii pewniak do pozostania.

Roberto Gagliardini - świetnie zaczął, w końcówce sezonu zgasł trochę, ale trudno jest utrzymywać dobry poziom, jeśli drużyna gra tak słabo. Na pewno potrzebuje obok siebie bardziej doświadczonego partnera, silny chłop, dobry odbiór, na pewno jest olbrzymia rezerwa w tym chłopaku jeśli chodzi o kreowanie gry. Przypuszczam, że w przyszłym sezonie będzie istotnym elementem "11" Interu.

Antonio Candreva - ja nie jestem nim zawiedziony, ponieważ nie zaprezentował niczego innego, czego się po nim spodziewałem. Przyszedł do Interu z łatką zbawcy, a jest to tylko zawodnik solidny. Zabrakło mi troche jego uderzeń z daleka, no ale nie mógł tego robić skoro został przyklejony do boku. Moim zdaniem przyszłego sezonu lepszego nie zagra, wiele na nim nie zarobimy (no chyba, że Conte się odezwie) więc na ławkę byłby zawodnikiem przydatnym.

Gabriel Barbosa - potencjał jest, umiejętności są i to tyle. Przed przyjazdem słyszałem, że chłopak jest bardzo dobrze ułożony mentalnie, ale to jest jeszcze dziecko. On ciągle gra "po Brazylijsku" i przypuszczam, że to jest powodem jego małej ilości minut. Bardzo dziwnie porusza się po boisku, nie trzyma się przydzielonej pozycji, może to jest powodem niechęci trenerów? Faktem jest jednak, że trafil do Interu we wrześniu i nie mógł przepracować calego okresu przygotowawczego. W następnym sezonie już tak będzie i moim zdaniem w sierpniu trener podejmie decyzje, czy jest gotowy na grę dla Interu.

Podczas mercato zawsze dzielę piłkarzy na trzy grupy: Niezbywalni, zbywalni (za dobrą cenę i do sprzedaży. Na dzień dzisiejszy widzę to tak.

Niezbywalni: Handanovic, Miranda (został mu rok kontraktu, więc co możemy za nim zarobić?), Andreolli (szerokie zaplecze, zresztą ponoć zostaje), Gagliardini, Joao Mario, Perisic, Icardi, Eder (w przyszłym sezonie będziemy grali tylkoraz w tygodniu, więc Icardi będzie grał cały czas, sprowadzanie Schika imo nie ma sensu, a taki Eder dobrze wpasuje się w role Vice Icardiego)
Zbywalni: D'Ambrosio, Medel, Ansaldi, Kondogbia, Banega, Candreva, Barbosa (wypozyczenie), Pianomonti (wypozyczenie)
Na sprzedaz: Santon, Nagatomo, Murillo, Brozovic, Biabiany.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Kondogbia zdecydowanie zasłużył na następny sezon, poza tym się zgadzam (no, może jeszcze poza tym, że za "dobrą cenę" to każdy jest zbywalny).
ODPOWIEDZ