Mercato

To co każdy kibic lubi...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarson pisze:
Stachoo pisze:
Orzeu pisze:
Przypominam, że na duet Erkin- Ansaldi wydaliśmy 2mln € łącznie
Za Ansaldiego wydaliśmy 2 mln euro + kartę Diego Laxalta, za którego Leicester chce teraz zapłacić +/- 12 mln euro.
Laxalt, kolejny zawodnik, który nie prezentował się najgorzej, a został skreślony na starcie. 3 mam kciuki za tego zawodnika.
On miał niską klauzure wykupu ustawioną, gdyby nie to sprzedalibyśmy go za większe pieniądze ale i Ansaldi kosztowałby nas więcej.
Ok, tego nie wiedziałem.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Transfery z portugalskimi drużynami mają to do siebie, że nawet jak te poważne dzienniki i portale napiszą, że już wszystko dogadane i transfer klepnięty, to nagle okazuje się, że kluby dzieli 5 mln euro - co w przypadku interesów z Portugalczykami jest bardzo dużą kwotą.
pietri
Posty: 82
Rejestracja: 30 mar 2016, 11:17

Re: Mercato

Post autor: pietri »

Czy Ranochia jest już spakowany w karton po meblach i wypierdala do Sassuolo?
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Mercato

Post autor: Hanys »

Co ty za karton chcesz dopłacać? Jak będzie transport drewna to go dorzucić nikt się nie zorientuje
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Jao Mario i Gabriel Barbosa. Jak to teraz będzie wyglądać? Jakie pozycje, jaka taktyka? Ponoć Brazylijczyk będzie dostępny od września.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Patrząc na Whoscored, to obaj panowie najczęściej grają na prawym skrzydle, tak jak Candreva...fakt, są bardzo uniwersalni, ale też mnie ciekawi jak to poukłada nasz trener :)

Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.

Ktoś na środek + wypożyczenie Darmiana i będzie super
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mercato

Post autor: RoB »

Kujon pisze: Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.
Biorąc pod uwagę ile on zalicza głupich strat to samobójstwo.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

RoB pisze:
Kujon pisze: Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.
Biorąc pod uwagę ile on zalicza głupich strat to samobójstwo.
Biorąc pod uwagę jak dobrze kryje piłkę i biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy w każdym meczu ma co najmniej jedną wkrętkę 3 graczy na raz to samobójstwem było by nie ustawianie go na DMa
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: hbk »

RoB pisze:
Kujon pisze: Najważniejsze chyba, żeby Kondogbia zaczął być ustawiany na typowego DMa.
Biorąc pod uwagę ile on zalicza głupich strat to samobójstwo.
Z tego ile kto zalicza strat nie mozna wiele wywnioskowac. Zadaniemdefensywnego pomocnika nie jest rozrgywanie, to tylko dodatek. Jego liczba strat może wynikać przecież z tego, że ustawiony jest zbyt wysoko.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mercato

Post autor: RoB »

Stachoo pisze: Biorąc pod uwagę jak dobrze kryje piłkę i biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy w każdym meczu ma co najmniej jedną wkrętkę 3 graczy na raz to samobójstwem było by nie ustawianie go na DMa
Nie wiem co robienie "wkrętki" na 3 graczy ma do wystawiania go na DM, zwłaszcza że wychodzi mu jedna na 5 prób, a pozostałych przypadkach przeciwnik idzie z kontrą.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

RoB pisze:
Stachoo pisze: Biorąc pod uwagę jak dobrze kryje piłkę i biorąc pod uwagę to, że ostatnimi czasy w każdym meczu ma co najmniej jedną wkrętkę 3 graczy na raz to samobójstwem było by nie ustawianie go na DMa
Nie wiem co robienie "wkrętki" na 3 graczy ma do wystawiania go na DM, zwłaszcza że wychodzi mu jedna na 5 prób, a pozostałych przypadkach przeciwnik idzie z kontrą.
dobre wyprowadzenie piłki...


a z tą 1 na 5 prób nie przesadzaj. Wcześniej - jak najbardziej, teraz już rzadko mu nie wychodzi
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Beka stachoo jakie dobre wyprowadzenie piłki :lol2: Tyle razy Kondom grał przed obrona i się notorycznie kompromitował, jedynym zawodnikiem godnym gry przed linia obrony jest Banega. BTW jak tam caner?
Mam wyjeban* na twoją opinię na temat tego co napisałem. A dialogu dalszego z tobą nie podejmę, nie mam co nawet dyskutować z osobami, które są pośmiewiskiem 99% kibiców na tej stronie i nie tylko.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Oby przyjście Barbosy i Jao Mario było lekiem na impotencje strzelecką bo to może być, drugi sezon z rzędu, największym problemem tego zespołu.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

45 mln za Jao Mario to wyrównanie rekordu klubu. Za tyle przychodził mój ulubieniec Wielki Bobo Vieri.

Cristian Vieri (45 milioni di euro)
Joao Mario (40+5 milioni di euro)
Hernan Crespo (36 milioni)
Geoffrey Kondogbia (31 milioni)
Gabriel Barbosa 28
Ronaldo (26,3 milioni)
Francesco Toldo (27,5 milioni)
Diego Milito (25 milioni)
Zlatan Ibrahimovic (24,8 milioni)
Ricardo Quaresma (24,6 milioni)
Clarence Seedorf (24,5 milioni)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Jojo prawdopodobnie po drugiej stronie Mediolanu. Jeśli będzie potwierdzenie tego o dla mnie to jest żałosne posunięcie klubu i mój osobisty cios w plecy. Mam gdzieś opinię hejterów Joveticia, ale jak dla mnie gość mógł być w tym sezonie jednym z lepszych w ofensywie, a my pozbywamy się go na rzecz bilanu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Stachoo pisze:Jojo prawdopodobnie po drugiej stronie Mediolanu. Jeśli będzie potwierdzenie tego o dla mnie to jest żałosne posunięcie klubu i mój osobisty cios w plecy.
Mam takie samo zdanie.
Uważam, że mimo kruchości Jojo mógłby nam dać więcej w ofensywie niż nasz Mauro "110mln" Icardi.
Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:
Stachoo pisze:Jojo prawdopodobnie po drugiej stronie Mediolanu. Jeśli będzie potwierdzenie tego o dla mnie to jest żałosne posunięcie klubu i mój osobisty cios w plecy.
Mam takie samo zdanie.
Uważam, że mimo kruchości Jojo mógłby nam dać więcej w ofensywie niż nasz Mauro "110mln" Icardi.
Pozdr.
Jest bardziej uniwersalny i kreatywny niż Mauro, a i dostawić nogę też potrafi w odpowiednim momencie.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Słowa stacha nie należy brać na poważnie. Wystarczy spojrzeć na przykład Erkina
Ciebie clownie to już na tej stronie nikt na poważnie nie bierze i każdy z ciebie bekę ciśnie nie tylko na fcinter.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Jest bardziej uniwersalny i kreatywny niż Mauro, a i dostawić nogę też potrafi w odpowiednim momencie.
potrafi, aczkolwiek jest: wolniejszy, słabszy fizycznie, słabiej gra głową, ma słabsze wykończenie, słabiej się ustawia, nie potrafi ustabilizować formy i jest bardziej kontuzjogenny.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Mercato

Post autor: Bodzek »

miniu86 pisze:45 mln za Jao Mario to wyrównanie rekordu klubu. Za tyle przychodził mój ulubieniec Wielki Bobo Vieri.

Cristian Vieri (45 milioni di euro)
Joao Mario (40+5 milioni di euro)
Hernan Crespo (36 milioni)
Geoffrey Kondogbia (31 milioni)
Gabriel Barbosa 28
Ronaldo (26,3 milioni)
Francesco Toldo (27,5 milioni)
Diego Milito (25 milioni)
Zlatan Ibrahimovic (24,8 milioni)
Ricardo Quaresma (24,6 milioni)
Clarence Seedorf (24,5 milioni)
Nie można tak wprost porównywać wartości transferów patrząc tylko na kwoty nominalne, nie ma to sensu. Tym bardziej, że dzieli je 17 lat. Spadek watości pieniądza w czasie jest bardzo duży, dlatego musiałbyś wszystkie te kwoty zdyskontować, aby móc je porównać.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Jest bardziej uniwersalny i kreatywny niż Mauro, a i dostawić nogę też potrafi w odpowiednim momencie.
potrafi, aczkolwiek jest: wolniejszy, słabszy fizycznie, słabiej gra głową, ma słabsze wykończenie, słabiej się ustawia, nie potrafi ustabilizować formy i jest bardziej kontuzjogenny.
Przy odpowiednim trybie gry i regularności spokojnie poprawił by powyższe mankamenty i różnice w klasie różniące go i Mauro. Oczywiście się zgodzę, że w całokształcie odstaje o kilka kroków od Icardiego, ale to też jest podyktowane tym, że Jojo nie jest w grze i w ciągu ostatniego okresu dobre jego mecze przerywane były nieuzasadnionym sadzaniem na ławce. Wiadomo poziomu Mauro nie osiągnie, ale przy braku Icardiego mógłby być odpowiednim zastępstwem.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Bodzek pisze:
miniu86 pisze:45 mln za Jao Mario to wyrównanie rekordu klubu. Za tyle przychodził mój ulubieniec Wielki Bobo Vieri.

Cristian Vieri (45 milioni di euro)
Joao Mario (40+5 milioni di euro)
Hernan Crespo (36 milioni)
Geoffrey Kondogbia (31 milioni)
Gabriel Barbosa 28
Ronaldo (26,3 milioni)
Francesco Toldo (27,5 milioni)
Diego Milito (25 milioni)
Zlatan Ibrahimovic (24,8 milioni)
Ricardo Quaresma (24,6 milioni)
Clarence Seedorf (24,5 milioni)
Nie można tak wprost porównywać wartości transferów patrząc tylko na kwoty nominalne, nie ma to sensu. Tym bardziej, że dzieli je 17 lat. Spadek watości pieniądza w czasie jest bardzo duży, dlatego musiałbyś wszystkie te kwoty zdyskontować, aby móc je porównać.
Ale to nie jest porównanie tylko zestawienie największych transferów Interu na przestrzeni wielu lat. Rzecz jasna, że milion euro wtedy był wart więcej niż teraz.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Mercato

Post autor: Stachoo »

Czarodziej Czasu pisze:Mercato konczy sie za moment, a Inter raczej nie dokona już żadnych ruchów na rynku, czas więc na małe podsumowanie.

W porównaniu do minionego sezonu olbrzymi skok jakościowy. Mówię o pomocy i ataku. De Bur dostał piłkarzy bardzo wszechstronnych. On w tym momencie może zagrać praktycznie wszystko. Generalnie chyba wszyscy spodziewaliśmy się, że po transferach Barbozy i Mario klub opuszczą Jovetić i Brozovic, tymczasem obaj Panowie zostali. Nie chcę mówić, że mamy kłopot bogactwa, bo nie jesteśmy na tyle silnym klubem, żeby tak o sobie mówić. Ale mamy wybór w końcu!. Jovetic w zeszłym sezonie był postacią przez dłuższą część istotną, tymczasem teraz startuje z pozycji numer 6 w ataku za Icardim Perisiciem candreva Barbosa i Ederem. Mam nadzieje, że nie zadziałają względy pozasportowe i Czarnogorzec będzie w Interze grał.

W zeszłym sezonie mieliśmy do dyspozycji w pomocy tylko Kondogbie, Melo, Medela i Brozovicia przez większość sezonu. Nie liczę Gnoukouriego, bo on nie był ważny. Teraz do tej czwórki dołączyli Mario i Banega. Bardzo dużo obiecuje sobie po obu, szczególnie po tym pierwszym. Tutaj też jest skok jakościowy i trzeba tylko się cieszyć.

Gorzej wygląda sytuacja z tyłu. Miranda, Murillo i może Ansaldi. Od tych zawodników oczekuje bardzo dużo. Mam nadzieje, że D'Ambrosio się ogarnie i coś wniesie do tej defensywy. Reszta wiadomo - Ranocchi, Nagatomo i Santona w klubie być nie powinno. Oby zawalali jak najmniej bramek/ Brakuje w tej formacji jakości. Jestem prawie pewien, że Medel będzie przenoszony z pomocy do tej formacji.

Generalnie każda drużyna z top 3 ma jakieś tam problemy, ale nie może być wymówek. De Bur ma skład na top 3 i o to gramy.

Jak chcesz to potrafisz wyjść ze swojego cyrku i napisać coś na poziomie przekraczającym twoje idiotyczne komentarze.

Pierwszy raz w 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią i generalnie nie zmienił bym nic w tej opinii o mercato i obecnym składzie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Mercato

Post autor: Odet »

Czas na moje subiektywne podsumowanie.

Bardzo wysoko oceniam minione Mercato. Wysoko oceniałbym je nawet bez tych ostatnich dwóch transferów. Potrzebowaliśmy skrzydłowego, środkowego pomocnika i bocznego obrońcę. Wszyscy tacy przyszli: Candreva, Banega, Ansaldi.
Już to by mi wystarczyło, a tu niedawno (ale na szczęście nie Last Minute) doszli uznawany za gwiazdę w Brazylii Gabriel Barbosa i podobno wielki talent Joao Mario z Portugalii. Transfery te traktuję jak bonus dla klubu :)

Wszyscy wiedzą, że preferuję transfery z Serie A (bo piłkarz jest już otrzaskany z ligą), ale narzekać na przyjście Brazylijczyka i Portugalczyka nie wolno, bo to sygnał dla klubów Serie A, że Inter jeszcze nie umarł :)
Choć nie rozumiem za bardzo, gdzie Barbosa będzie grac (wszak jego pozycja pokrywa się z pozycją Candrevy, a może tam grać też Eder i Persic).
Oby Barbosa i J.Mario nie adaptowali się tak długo jak Dżefrej.

Co mi się nie podobało:
- zamieszanie wokół trenera i zatrudnienie de Boera (gdyby w czerwcu zatrudniono Sinise, Montelle, di Francesco albo nawet Giampaolo bym nie narzekał).
- zachowanie Icardiego, albo bardziej jego małżonki, mam na myśli tą chamską walkę o lepszy kontrakt. Tak nie powinien zachowywać się kapitan czołowego włoskiego klubu.
- zamieszanie (zwłaszcza w ostatnich dniach) wokół Jovetica (odniosłem wrażenie, że na siłę ktoś chciał go wyrzucić z klubu) i Brozovica. Bardzo się cieszę, że obaj zostali, uważam, że mogą dużo dać drużynie.

Oby tylko nowy trener potrafił uszyć coś z tego co ma. A materiał de Boer ma bardzo dobry.

Pozdr.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

No to okienko za Nami:

Bramkarze: stabilnie bez zmian

Obrona: tutaj minus - doszedł tylko Ansaldi, fakt za grosze i może nie będziemy oglądać kitajca, ale to jedyne plusy. 30 lat na karku, jak dla mnie to dołączył do przeciętnych kolegów w drużynie jakich mamy po bokach, na środku dla stalowej dwójki Murillo-Miranda brak dobrego zmiennika, żeby nam się to czkawką nie odbiło (zobaczymy jak z Medelem czy go tam przesunie), osobiście liczyłem na Darmiana no ale coż...

Pomoc: podstawowy gracz mocnej Sevilli za friko, Candreva z dobrymi wrzutkami za spore pieniążki no i Joao Mario za grube siano. Zresztą środek pomocy za prawie 80 mln (JM 45+Kondogbia ponad 30) nie ma prawa nie wypalić, na razie to wygląda jakby wszyscy grali 1 raz z sobą bez ładu i składu, ale Frank mam nadzieje ogarnie.

Atak: Gabriel na którego strasznie osobiście liczę jest wielkim plusem :) z Palacio powinni sobie dać spokój bo mamy natłok graczy tam. No i jeszcze jeden plus działaczy - dwójka Caprari-Manaj ogrywa się nam w Pescarze, powinni być z nich ludzie na przyszłość.

Zdziwił mnie brak odejścia Brozovica i Jovetica, jesteśmy coś koło -100mln i ciekawe jak to będzie wyglądało z FFP, Joao Mario i Gabriel mają być niezgłoszeni do ligi europejskiej tylko ciekawe jak z karami czy będzie to jakoś ogarnięte normalnie.

Jak to jest z Joveticem? Bo różne opcje się pojawiały, że jak zagra w tym sezonie choć raz to jesteśmy zmuszeni go wykupić albo w grudniu zajmiemy miejsce w TOP3 to też tak samo, wie ktoś na 100%?

BTW Erkin zajął miejsce dla gracza z poza UE skoro przyszedł (nie zadebiutował) i odszedł ?
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Mercato

Post autor: Nen »

Abstrahując od wzmocnień, kto przed mercato postawiłby na to, że Handanovic, Murillo, Brozovic, Icardi zostaną na następny sezon. Jako jedyny zespół z top5 nie sprzedaliśmy kluczowego gracza.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Mercato

Post autor: Piekarz »

Nen zwrócił uwagę na bardzo ważną rzecz. Zatrzymaliśmy każdego wartościowego zawodnika. Po raz pierwszy od dawna faktycznie wydawaliśmy kasę, a nie tylko nią obracaliśmy. Nawet jeśli ten sezon nie wyjdzie, to jest to bardzo pozytywny sygnał - nowi właściciele chyba rozumieją, że bez konkretnej forsy, przynajmniej na rozruch, ten klub nie ruszy z miejsca. Inna sprawa, czy ta kasa rozeszła się najlepiej jak mogła - dziwi oszczędzanie na trenerze i formacji obronnej przy jednoczesnym ładowaniu ogromnej kasy w inwestycję tak ryzykowną jak Joao Mario.

Po raz pierwszy od lat kadra w porównaniu z konkurencją wygląda na tyle dobrze, że brak podium będzie po prostu porażką trenera (nawet jeśli dostał 2 tygodnie na przygotowania). Jeśli byśmy z kolei nawet do top4 się nie załapali, to trzeba będzie już mówić o jego totalnej kompromitacji, na miarę dziewiątego miejsca Stramaccioniego. Usprawiedliwi go chyba jedynie długotrwała kontuzja Mirandy - wtedy naprawdę leżymy, zwłaszcza jeśli De Bur nie wpadnie na cofnięcie Medela. Niestety jest kompromitujące, że trzecim środkowym obrońcą jest takie ścierwo jak Ranocchia, który ośmieszał się nawet w Sampdorii.

LGdS twierdzi tak - królem mercato Juventus (9/10), potem Napoli (8,5/10), Inter (8/10), następnie długo długo nic, szesnaście drużyn i na końcu Milan (4,5/10). Z tym Juventusem to bym nie przesadzał, bo wypuścili najlepszego zawodnika i ich pomoc wygląda po prostu słabiej niż w zeszłym sezonie, ale ściągnęli kozackie nazwiska i jeszcze się to jakoś broni. Kompletnie nie rozumiem natomiast podjarki oknem Napoli, które jak dla mnie prędzej się osłabiło niż wzmocniło. Higuain zdobył dla nich prawie połowę wszystkich goli z zeszłego sezonu i jakoś nie przekonuje mnie zastąpienie takiego giganta paczką piłkarzy z Ajaksu, Torino, Empoli, Udinese i Bolonii. Myślę, że jeśli z zeszłorocznego top3 ktoś wypadnie, to będzie to właśnie ekipa Sarriego.

Zawyżona wydaje mi się również ocena okienka Milanu. Skończyli zeszły sezon na siódmym miejscu, a zrobili transfery na miarę drużyny z ósmego. Na miejscu ich kibiców pogrążyłbym się w depresji.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Sytuację Milanu ratuje Montella, który wg mnie ogarnie temat.

Okienko Napoli całkiem niezłe ale nie na 8,5.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: Klinsi64 »

Napoli wywaliło mnóstwo kasy przy okazji nie zbliżając się nawet o milimetr do juve,ale ich 2-3 miejsce pewnie satysfakcjonuje,skład przepełniony "fajnymi" grajkami tylko,że prawdziwych mistrzów tam brak ;) nasze okienko cytując byłego użytkownika andyvdm "znakomite" być może zabrakło wisienki na torcie w postaci obrońcy,ale nie ma co narzekać Zhang pokazał,że poważnie traktuje ten Inter(es)
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Mercato

Post autor: mathias »

W tym roku dochodzą nam mecze w LE, więc tylko z dwójką Miranda-Murillo na obronie może być ciężko. Pozostaje mieć nadzieję że Andreolli się szybko odbuduje - przynajmniej nie będzie babolił jak Ranocchia.

Trochę śmieszne jest to że wydaliśmy prawie 100 mln na trzech zawodników mogących grać na jednej pozycji - prawe skrzydło. Oczywiście wiem, że Mario będzie grał w pomocy, Candreva na prawym napastniku, a Barbosa będzie uniwersalnym zmiennikiem na każdą pozycje w ataku, no ale jednak to jest fakt.

Cieszą inwestycje robione przez Zhanga, oby tylko nie zapomniał o najważniejszym - nowy stadion.
ODPOWIEDZ